Pragha - en to pl translation catalogue (95 entries)

en: Unknown Artist
pl: Nieznany wykonawca

en: Unknown Album
pl: Nieznany album

en: Add to playback queue
pl: Dodaj do kolejki odtwarzania

en: _Expand library
pl: _Rozwiń bibliotekę

en: _Collapse library
pl: _Zwiń bibliotekę

en: Artist
pl: Wykonawca

en: Genre
pl: Gatunek

en: Artist / Album
pl: Wykonawca / Album

en: Genre / Album
pl: Gatunek / Album

en: Genre / Artist
pl: Gatunek / Wykonawca

en: Genre / Artist / Album
pl: Gatunek / Wykonawca/ Album

en: Delete
pl: Usuń

en: Export
pl: Eksportuj

note: Set dialog properties
en: Edit tags
pl: Edytuj tagi

en: Delete from library
pl: Usuń z biblioteki

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown Genre
pl: Nieznany gatunek

en: Playlists
pl: Listy odtwarzania

en: Library
pl: Biblioteka

en: Are you sure you want to delete current file from library?
    
    Warning: To recover we must rescan the entire library.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć bieżący plik z biblioteki?
    
    Ostrzeżenie: Aby przywrócić wymagane jest ponowne skanowanie całej biblioteki.

en: _View
pl: _Widok

en: _Tools
pl: _Narzędzia

en: _Help
pl: P_omoc

en: Play / Pause
pl: Odtwarzaj / Pauza

en: Next track
pl: Następny utwór

en: _Quit
pl: _Wyjście

en: _Add files
pl: _Dodaj pliki

en: Open a media file
pl: Otwórz

en: Clear playlist
pl: Wyczyść listę odtwarzania

en: Save playlist
pl: Zapisz listę odtwarzania

en: Save selection
pl: Zapisz zaznaczone

en: _Search in playlist
pl: _Szukaj na liście odtwarzania

en: _Preferences
pl: Preferencje

en: Jump to playing song
pl: Przejdź do odtwarzanego utworu

en: _Rescan library
pl: _Przeskanuj bibliotekę

en: _Update library
pl: _Aktualizuj bibliotekę

en: _Statistics
pl: _Statystyki

en: Homepage
pl: Strona projektu

en: Community
pl: Społeczność

en: About
pl: O...

en: _Shuffle
pl: _Losowe odtwarzanie

en: _Repeat
pl: _Powtarzaj

en: _Fullscreen
pl: Pełny _ekran

en: Lateral _panel
pl: Panel boczny

en: Status bar
pl: Pasek stanu

en: Total Tracks:
pl: Utworów:

en: Total Artists:
pl: Wykonawców:

en: Total Albums:
pl: Albumów:

en: Statistics
pl: Statystyki

note: Create labels
en: Title
pl: Tytuł

en: Year
pl: Rok

note: Create labels
en: Length
pl: Długość

en: Filename
pl: Nazwa pliku

note: Create the checkmenu items
en: Track | Tracks
pl[2]: Ścieżka

en: Clear sort
pl: Wyczyść sortowanie

en: <b>con_playlist</b> is a reserved playlist name
pl: <b>con_playlist</b> jest zarezerwowaną nazwą listy odtwarzania

en: Export playlist to file
pl: Eksportuj listę odtwarzania do ppliku

en: Patterns should be of the form:<filename>;<filename>;....
    A maximum of six patterns are allowed.
    Wildcards are not accepted as of now ( patches welcome :-) ).
pl: Wzorzec powinien być w formie:<nazwapliku>;<nazwapliku>;....
    Dostępnych jest maksymalnie sześć wzorców.
    Używanie wyrażeń nie jest akceptowalne ( mile widziany patch :-) ).

en: Album art pattern
pl: Okładka albumu

en: Start normal
pl: Uruchom normalnie

en: Start fullscreen
pl: Włącz _tryb pełnoekranowy

en: Start in system tray
pl: Uruchom w trayu

note: Create a folder chooser dialog
en: Select a folder to add to library
pl: Wybierz folder do dodania do biblioteki

en: Audio sink
pl: Sterownik dźwięku

en: Restart Required
pl: Wymagane ponowne uruchomienie

en: Audio Device
pl: Urządzenie

en: Use software mixer
pl: Użyj programowego miksera

en: Show Album art in Panel
pl: Pokaż okładkę albumu w panelu

en: Size of Album art
pl: Rozmiar okładki

en: Album art file pattern
pl: Wzorzec pliku z okładką

en: Remember last window state
pl: Zapamiętaj ostatnie położenie okna

en: Restore last playlist
pl: Przywróć ostatnią listę odtwarzania

en: General
pl: Ogólne

en: Library scan complete
pl: Zakończono skanowanie biblioteki

en: <b>Not playing</b>
pl: <b>[Nie odtwarza]</b>

en: Track No
pl: Numer ścieżki

en: File
pl: Plik

en: Channels
pl: Kanały

en: Samplerate
pl: Częstotliwość próbkowania

en: Previous Track
pl: Poprzedni utwór

en: Play / Pause Track
pl: Odtwarzaj / Zatrzymaj utwór

en: Stop playback
pl: Zatrzymaj odtwarzanie

en: Next Track
pl: Następny utwór

en: Leave Fullscreen
pl: Opuść tryb _pełnoekranowy

en: Play songs in a random order
pl: Odtwarzaj piosenki w losowej kolejności

en: Repeat playback list at the end
pl: Powtarzaj listę odtwarzania

en: day | days
pl[2]: dzień

en: Unable to open the browser
pl: Nie można otworzyć przeglądarki

en: Select a file to play
pl: Wybierz plik do odtworzenia

en: Supported media
pl: Obsługiwane formaty

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Audio CD Device
pl: Napęd CD

en: Connect to CDDB server
pl: Połącz z serwerem CDDB

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło
