Pragha - en to uk translation catalogue (269 entries)

note: GtkInfoBar has undocumented behavior for GTK_RESPONSE_CANCEL
en: _No
uk: _Ні

en: _Yes
uk: _Так

en: Would you like to import %s to library?
uk: Ви бажали-б імпортувати %s у колекцію?

en: Would you like to update your music library?
uk: Ви бажали-б оновити свою музичну колекцію?

en: Some changes need restart pragha.
uk: Деякі зміни потребують перезапуску Pragha.

en: FILENAME
uk: ІМ’Я_ФАЙЛУ

en: Use --help to see a full list of available command line options.
uk: Використовуйте --help для повного переліку опцій командного рядка.

en: Disabled
uk: Вимкнений

en: Classical
uk: Класична музика

en: Club
uk: Клубна музика

en: Dance
uk: Танцювальна музика

en: Full Bass
uk: Підсилення басів

en: Full Bass and Treble
uk: Підсилення басів і високих частот

en: Full Treble
uk: Підсилення високих частот

en: Laptop Speakers and Headphones
uk: Ноутбук або навушники

en: Large Hall
uk: Великий зал

en: Live
uk: Живе виконання

en: Party
uk: Вечорниця

en: Pop
uk: Поп-музика

en: Reggae
uk: Регі

en: Rock
uk: Рок

en: Ska
uk: Ска

en: Soft
uk: М’яка музика

en: Soft Rock
uk: Софт-рок

en: Techno
uk: Техно

en: Custom
uk: Користувацький

en: Equalizer
uk: Еквалайзер

en: Unknown Artist
uk: Невідомий виконавець

en: Unknown Album
uk: Невідомий альбом

note: The search dialog
en: Search in playlist
uk: Шукати у списку відтворення

en: _Close
uk: _Закрити

en: Add to playback queue
uk: Додати до черги відтворення

en: _Jump to
uk: П_ерейти до

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: S_kip All
uk: Пр_опустити усе

en: Delete _All
uk: _Вилучити усе

en: _Expand library
uk: Р_озширити фонотеку

en: _Collapse library
uk: З_меншити фонотеку

en: Folders structure
uk: Структура тек

en: Artist
uk: Виконавець

en: Album
uk: Альбом

en: Genre
uk: Жанр

en: Artist / Album
uk: Виконавець / Альбом

en: Genre / Album
uk: Жанр / Альбом

en: Genre / Artist
uk: Жанр / Виконавець

en: Genre / Artist / Album
uk: Жанр / Виконавець / Альбом

note: Playlist and Radio tree
en: _Add to current playlist
uk: _Додати до поточного списку програвання

en: _Replace current playlist
uk: _Замінити поточний список програвання

en: Replace and _play
uk: Повторити _програвання

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Delete
uk: Вилучити

en: Export
uk: Експорт

note: Set dialog properties
en: Edit tags
uk: Змінити теґи

en: Move to _trash
uk: Перем_істити у смітник

en: Delete from library
uk: Вилучити з фонотеки

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown Genre
uk: Невідомий жанр

en: File can't be moved to trash. Delete permanently?
uk: Не вдалося помістити файл у смітник. Вилучити повністю?

en: The file "%s" cannot be moved to the trash. Details: %s
uk: Не вдалося перемістити файл «%s» у смітник. Деталі: %s

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Delete
uk: _Вилучити

en: Playlists
uk: Списки композицій

en: Radios
uk: Радіо

en: Library
uk: Фонотека

en: Really want to move the files to trash?
uk: Справді перемістити усі ці файли у смітник?

en: Delete permanently instead of moving to trash
uk: Вилучити замість переміщення у смітник

en: Are you sure you want to delete current file from library?
    
    Warning: To recover we must rescan the entire library.
uk: Ви впевнені, що бажаєте вилучити цей файл з фонотеки?
    
    Заувага: Щоб його відновити, потрібно пересканувати усю фонотеку.

en: _Playback
uk: _Відтворення

en: Play_list
uk: _Список відтворення

en: _View
uk: _Перегляд

en: _Tools
uk: З_асоби

en: _Help
uk: _Довідка

en: Previous track
uk: Попередня доріжка

en: Play / Pause
uk: Відтворити / Призупинити

en: Stop
uk: Зупинити

en: Next track
uk: Наступна доріжка

en: Edit track information
uk: Редагувати теги доріжки

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Add files
uk: Д_одати файли

en: Open a media file
uk: Відкрити файл

en: Add _location
uk: Додати _шлях до музики

en: _Add the library
uk: _Додати колекцію

en: Remove selection from playlist
uk: Вилучити вибране із списку відтворення

en: Crop playlist
uk: Обрізати список відтворення

en: Clear playlist
uk: Очистити список відтворення

en: Save playlist
uk: Зберегти список композицій

en: New playlist
uk: Новий список відтворення

en: Save selection
uk: Зберегти вибране

en: _Search in playlist
uk: _Пошук у списку композицій

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: Jump to playing song
uk: Перейти до відтворюваної композиції

en: E_qualizer
uk: Е_квалайзер

en: _Rescan library
uk: П_ересканувати фонотеку

en: _Update library
uk: _Оновити фонотеку

en: _Statistics
uk: С_татистика

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Community
uk: Спільнота

en: Wiki
uk: Вікі

en: Translate Pragha
uk: Перекласти Pragha

en: About
uk: Про проґраму

en: _Shuffle
uk: Перемі_шати

en: _Repeat
uk: Повтор_ювати

en: _Fullscreen
uk: _На повний екран

en: Lateral _panel
uk: Бічна _панель

en: Secondary lateral panel
uk: Друга бічна панель

en: Playback controls below
uk: Автоконтроль відтворення

en: Menubar
uk: Рядок меню

en: Status bar
uk: Рядок стану

en: Total Tracks:
uk: Загалом доріжок:

en: Total Artists:
uk: Загалом виконавців:

en: Total Albums:
uk: Загалом альбомів:

en: Statistics
uk: Статистика

note: Create labels
en: Title
uk: Назва

en: Bitrate
uk: Бітрейт

en: Year
uk: Рік

en: Comment
uk: Коментар

note: Create labels
en: Length
uk: Тривалість

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Mimetype
uk: Тип mime

en: Remove from playback queue
uk: Вилучити з черги відтворення

en: Remove from playlist
uk: Вилучити із списку відтворення

en: _Send to
uk: Відправи_ти

en: Copy "%i" to selected track numbers
uk: Копіювати "%i" до вибраних композицій

en: Copy "%s" to selected titles
uk: Копіювати "%s" до вибраних назв композицій

en: Copy "%s" to selected artists
uk: Копіювати "%s" до вибраних виконавців

en: Copy "%s" to selected albums
uk: Копіювати "%s" до вибраних альбомів

en: Copy "%s" to selected genres
uk: Копіювати "%s" до вибраних жанрів

en: Copy "%i" to selected years
uk: Копіювати "%i" до вибраних років виходу альбомів

en: Copy "%s" to selected comments
uk: Копіювати "%s" до вибраних коментарів

note: Create the checkmenu items
en: Track | Tracks
uk[0]: Доріжка
uk[1]: Доріжки
uk[2]: Доріжок

en: Clear sort
uk: Очистити сортування

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: _Ok
uk: _Так

en: <b>con_playlist</b> is a reserved playlist name
uk: <b>con_playlist</b> — резервна назва списку композицій

en: Do you want to overwrite the playlist: %s ?
uk: Ви справді бажаєте переписати список відтворення %s ?

en: Choose a new name
uk: Створити нову назву

en: Do you want to delete the item: %s ?
uk: Ви справді бажаєте вилучити %s ?

en: Export playlist to file
uk: Експорт списку композицій у файл

en: _Save
uk: _Зберегти

en: Added %d songs from %d of the imported playlist.
uk: Додано %d пісень %d з імпортованого списку відтворення.

en: What do you want to do?
uk: Що ви бажаєте зробити?

en: Replace the playlist "%s"
uk: Замінити список відтворення "%s"

en: Add to playlist "%s"
uk: Додати до списку відтворення "%s"

en: Patterns should be of the form:<filename>;<filename>;....
    A maximum of six patterns are allowed.
    Wildcards are not accepted as of now ( patches welcome :-) ).
uk: Шаблони мають бути у вигляді: <filename>назва;<filename>;....
    Дозволено максимум шість шаблонів.
    На цей час шаблони ще не прийняті ( латки вітаються :-) ).

en: Album art pattern
uk: Шаблон обкладинки альбому

en: Start normal
uk: Звичайний запуск

en: Start fullscreen
uk: Запуск на повний екран

en: Start in system tray
uk: Запуск у системний лоток

note: Create a folder chooser dialog
en: Select a folder to add to library
uk: Вибрати теку для додавання у фонотеку

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Audio
uk: Аудіо

en: Audio sink
uk: Аудіо підсистема

en: Restart Required
uk: Потрібен перезапуск

en: Audio Device
uk: Audio пристрій

en: Use software mixer
uk: Використовувати проґрамний мікшер

en: Can not change directories while they are analyzing.
uk: Неможливо змінювати директорії під час аналізу

en: Folders
uk: Теки

en: _Add
uk: _Додати

en: _Remove
uk: _Вилучити

en: Merge folders in the folders estructure view
uk: Об'єднати теки у дерево каталогів

en: Sort albums by release year
uk: Сортування альбомів за датою випуску

note: Labels
en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Controls
uk: Перемикачі

en: Show Album art in Panel
uk: Показувати обкладинку на панелі

en: Size of Album art
uk: Розмір обкладинки

en: Album art file pattern
uk: Шаблон файлу обкладинки альбому

en: Search
uk: Пошук

note: Instant search.
en: Search while typing
uk: Пошук під час набору

note: Aproximate search.
en: Search similar words
uk: Шукати схожі слова

en: When starting pragha
uk: При запуску Pragha

en: Remember last window state
uk: Пам'ятати останнє розташування вікна

en: Restore last playlist
uk: Відновити останній список композицій

en: When adding folders
uk: При додаванні теки

en: Add files recursively
uk: Додати файли рекурсивно

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Show Pragha icon in the notification area
uk: Показувати піктограму Pragha у системному лотку

en: Minimize Pragha when closing window
uk: Згортати при закритті вікна

en: Plugins
uk: Втулки

note: The main preferences dialog
en: Preferences
uk: Налаштування

en: General
uk: Загальне

en: Services
uk: Інтернет-служби

en: Preferences of Pragha
uk: Налаштування Pragha

en: %i files analized of %i detected
uk: проаналізовано %i зі %i знайдених

en: Searching files to analyze
uk: Пошук файлів для аналізу

en: Library scan complete
uk: Сканування завершено

en: <b>Not playing</b>
uk: <b>Не відтворюється</b>

en: Track No
uk: № доріжки

en: File
uk: Файл

note: The main edit dialog
en: Details
uk: Деталі

en: channel | channels
uk[0]: канал
uk[1]: канали
uk[2]: каналів

en: Channels
uk: Канали

en: Samplerate
uk: Рейтинг

en: Folder
uk: Тека

en: Selection to
uk: Вибрати

en: Open folder
uk: Відкрити теку

en: Do you want to set the track number of ALL of the selected tracks to: %d ?
uk: Ви бажаєте встановити номер для УСІХ вибраних доріжок: %d?

en: Do you want to set the title tag of ALL of the selected tracks to: %s ?
uk: Ви бажаєте встановити назву для УСІХ вибраних доріжок: %s?

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
uk: %s <small><span weight="light">виконує</span></small> %s <small><span weight="light">з альбому</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s
uk: %s <small><span weight="light">виконує</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
uk: %s <small><span weight="light">з альбому</span></small> %s

en: Previous Track
uk: Попередня доріжка

en: Play / Pause Track
uk: Відтворити / Призупинити доріжку

en: Stop playback
uk: Зупинити відтворення

en: Next Track
uk: Наступна доріжка

en: Leave Fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Play songs in a random order
uk: У випадковому порядку

en: Repeat playback list at the end
uk: Повторювати список безкінечно

en: day | days
uk[0]: день
uk[1]: дні
uk[2]: днів

en: Unable to open the browser
uk: Не вдалося відкрити переглядач

en: <b>Error playing current track.</b>
    (%s)
    <b>Reason:</b> %s
uk: <b>Помилка відтворення поточної доріжки.</b>
    (%s)
    <b>Причина:</b> %s

en: _Stop
uk: _Зупинити

en: _Next
uk: _Наступний

en: Select a file to play
uk: Вибрати файл для відтворення

en: Supported media
uk: Підтримувані файли

en: All files
uk: Усі файли

en: Enter the URL of an internet radio stream
uk: Уведіть URL або адресу інтернет-радіо

en: Give it a name to save
uk: Для збереження потрібна назва

en: Add a location
uk: Додати веб-адресу

note: Setup application name and pulseaudio role
en: Pragha Music Player
uk: Музичний програвач Pragha

en: Music Player
uk: Музичний програвач

en: Manage and listen to music
uk: Слухайте та керуйте музикою

en: Search tags on AcoustID
uk: Шукати теги на AcoustID

en: AcoustID not found any similar song
uk: AcoustID не знайшов схожі композиції

en: An audio CD was inserted
uk: Вставлений Audio CD

en: Add Audio _CD
uk: Додати Audio _CD

en: Audio CD Device
uk: Аудіо CD-пристрій

en: Connect to CDDB server
uk: З'єднатися із сервером CDDB

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Search music on DLNA server
uk: Шукати музику на сервері DLNA

en: Music of the %s server was added.
uk: Додана музика з сервера %s

en: Could not find any DLNA server.
uk: Неможливо знайти DLNA сервери

en: Love track
uk: Улюблені доріжки

en: Unlove track
uk: Зняти позначення улюбленої доріжки

en: Import a XSPF playlist
uk: Імпорт списку відтворення XSPF

en: Add favorites
uk: Додати до вибраного

en: Add similar
uk: Додати аналогічний

en: Unable to establish conection with Last.fm
uk: Неможливо встановити з’єднання з Last.fm

en: Last.fm suggested a tag correction
uk: Last.fm запропонував скоригувати теги

en: Love song on Last.fm failed.
uk: Отримання улюблених доріжок з Last.fm не вдалося.

en: Unlove song on Last.fm failed.
uk: Помилка вилучення композиції з «улюблених» на Last.fm.

en: Added %d tracks of %d suggested from Last.fm
uk: Додано %d композицій з %d рекомендованих Last.fm.

en: Last.fm doesn't suggest any similar track
uk: Last.fm не може порадити схожі композиції.

en: Added %d songs of the last %d loved on Last.fm.
uk: Додати %d трек зі списку останніх %d улюблених на Last.fm.

en: You don't have favorite tracks on Last.fm
uk: В вас немає «улюблених» композицій на Last.fm.

en: Last.fm submission failed
uk: Відсилання даних на Last.fm не вдалося

en: Track scrobbled on Last.fm
uk: Доріжку заскроблено на Last.fm

en: Update current song on Last.fm failed.
uk: Оновлення цієї пісні через last.fm невдале

en: Scrobble on Last.fm
uk: Скроблінг на Last.fm

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: by <b>%s</b> in <b>%s</b> <b>(%s)</b>
uk:  <b>%s</b> in <b>%s</b> <b>(%s)</b>

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Show Album art in notifications
uk: Показувати обкладинку у сповіщеннях

en: Add actions to change track in notifications
uk: Додати дії у повідомленні про зміну доріжки

en: Unable to access "%s"
uk: Неможливо отримати доступ до "%s"

en: Removable Device
uk: Знімний пристрій

en: Want to manage "%s" volume?
uk: Бажаєте керувати "%s" значенням?

en: Search _lyric
uk: Шукати _текст пісні

en: Search _artist info
uk: Шукати _інформацію про виконавця

en: Song Information
uk: Інформація про композицію

en: Download the album art while playing their songs.
uk: Завантажувати обкладинки альбомів під час відтворення

en: Lyrics thanks to %s
uk: Дякуємо за текст %s

en: Artist info
uk: Інформація про виконавця

en: %s <small><span weight="light">thanks to</span></small> %s
uk: %s <small><span weight="light">дякуємо</span></small> %s

en: Lyrics not found.
uk: Текст пісні не знайдений.

en: Artist information not found.
uk: Інформація про виконавця не знайдена

en: Searching...
uk: Пошук…

en: Search radio on TuneIn
uk: Шукати радіо на TuneIn

en: Search in TuneIn
uk: Шукати на TuneIn
