print-manager - en to ast translation catalogue (5 entries)

[ctx: @info:status]
en: Unable to automatically discover any printing devices
ast: Nun ye posible descubrir automáticamente nengún preséu d'imprentación

en: Configure…
ast: Configurar…

en: Cancel
ast: Compartir esta clas

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
ast: Descripción:

[ctx: @label:textbox]
en: Connection:
ast: Conexón:
