print-manager - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Printers
ast: Imprentadores

en: Printer Groups
ast: Grupos d'imprentadores

en: No printers have been configured or discovered
ast: Nun se configuró nin descubrió nenguna imprentadora

en: No matches
ast: Nun hai nenguna coincidencia

en: There is one print job in the queue | There are %1 print jobs in the queue
ast[0]: Hai un trabayu d'imprentación na cola
ast[1]: Hai %1 trabayos d'imprentación na cola

[ctx: Printing document name with printer name]
en: Printing %1 with %2
ast: Imprentado «%1» con «%2»

[ctx: Printing with printer name]
en: Printing with %1
ast: Imprentando con «%1»

en: Print queue is empty
ast: La cola d'imprentación ta balera

en: &Configure Printers…
ast: &Configurar les imprentadores…

en: Resume
ast: Siguir

en: Pause
ast: Posar
