print-manager - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Search…
az: Axtarış…

en: No printers have been configured or discovered
az: Ayarlanacaq və ya aşkar ediləcək heç bir printer yoxdur

en: No matches
az: Uyğun gələn yoxdur

en: Resume printing
az: Çapı davam etdirmək

en: Pause printing
az: Çapa fasilə

en: Configure printer...
az: Printeri tənzimləmək...

en: View print queue
az: Çap növbəsini göstərmək

en: Printers
az: Printerlər

en: There is one print job in the queue | There are %1 print jobs in the queue
az[0]: Növbədə %1 çap tapşırığı var
az[1]: Növbədə %1 çap tapşırığı var

[ctx: Printing document name with printer name]
en: Printing %1 with %2
az: %2 ilə %1 çap edilir

[ctx: Printing with printer name]
en: Printing with %1
az: %1 ilə çap edilir

en: Print queue is empty
az: Çap növbəsi boşdur

en: Show All Jobs
az: Bütün tapşırıqları göstərmək

en: Show Only Completed Jobs
az: Yalnız tamamlanmış tapşırıqları göstərmək

en: Show Only Active Jobs
az: Yalnız aktiv tapşırıqları göstərmək

en: &Configure Printers...
az: Printerləri &tənzimləyin...
