print-manager - en to bg translation catalogue (43 entries)

[ctx: @info:credit]
en: Plasma Print Queue Manager
bg: Диспечер на опашката за печат на Plasma

[ctx: @info:credit]
en: Manage printer job queues
bg: Управление на опашката за печат

en: © KDE Community
bg: © Общността на KDE

[ctx: @info:credit]
en: Developer
bg: Разработчик

en: Show printer queue
bg: Показване на опашката за печат

en: Enter credentials to print from <b>%1</b>
bg: Въведете данните за идентификация за печат от <b>%1</b>

[ctx: @label Job types currently showing]
en: %1 Jobs
bg: %1 задачи

[ctx: @label:listbox]
en: Filter Jobs
bg: Филтриране на заданията

[ctx: option:check Show active Jobs]
en: Active
bg: Активни

[ctx: option:check Show completed jobs]
en: Completed
bg: Завършени

[ctx: option:check Show all jobs]
en: All
bg: Всички

[ctx: @option:check Hide expanded job view]
en: Hide Job Details
bg: Скриване на подробностите на заданията

[ctx: @option:check Show expanded job view]
en: Show Job Details
bg: Показване на подробности на заданията

[ctx: @action:button Cancel all active jobs]
en: Cancel All Jobs
bg: Отмяна на всички задачи

[ctx: @title:window]
en: Cancel all active print jobs?
bg: Отмяна на всички задачи?

[ctx: @info:status Print jobs not found in the print queue]
en: The print queue is empty
bg: Опашката за печат е празна

[ctx: @action:inmenu Move the job to /info/ which is the friendly name of the other print queue]
en: Move to %1
bg: Преместване в %1

[ctx: @action:button This action cancels the job]
en: Cancel
bg: Отказ

[ctx: @action:button This action holds the job]
en: Hold
bg: Задържане

[ctx: @action:button This action releases the job]
en: Release
bg: Освобождаване

[ctx: @action:button This action reprints the job]
en: Reprint
bg: Повторен печат

[ctx: @action:button]
en: Move
bg: Преместване

[ctx: @action:button This action prompts for user/password to authenticate the job]
en: Authenticate
bg: Идентифициране

[ctx: @label:info]
en: Status: %1, %2
bg: Състояние: %1, %2

[ctx: @label:info]
en: Status: %1
bg: Състояние: %1

[ctx: @label:info Date created]
en: Created: %1
bg: Създадено: %1

[ctx: @label:info Date completed]
en: Completed: %1
bg: Завършени: %1

[ctx: @label:info Date processed]
en: Processed: %1
bg: Обработени: %1

[ctx: @label:info Job page count]
en: Pages: %1
bg: Страници: %1

[ctx: @label:header]
en: Printers
bg: Принтери

[ctx: @action:button about this application]
en: About
bg: Относно

[ctx: @label:info device description]
en: Printers
bg: Принтери

[ctx: @label:info device description]
en: Printer Groups
bg: Принтерни групи

[ctx: @action:button Resume printing]
en: Resume
bg: Възобновяване

[ctx: @action:button Pause printing]
en: Pause
bg: Пауза

[ctx: @action:button Configure printer in the kcm]
en: Configure…
bg: Конфигуриране…

[ctx: @action:button Open additional printer settings]
en: Media Settings…
bg: Медийни настройки…

[ctx: @info:status]
en: No printers have been set up
bg: Няма настроени принтери

[ctx: @action:button]
en: Set Up a Printer…
bg: Настройване на принтер…

[ctx: @info:status]
en: Printing services not available
bg: Услугата за печат не е налична

[ctx: @info:usagetip %1 is the distribution support URL %2 is the distribution name]
en: Verify that the CUPS system service is active or check: <a href="%1">%2 Support</a>
bg: Проверете дали системната услуга CUPS е активна или проверете: <a href="%1">%2 Поддръжка</a>

[ctx: @info:status]
en: Unknown error condition with printing services
bg: Неизвестна грешка с услугите за печат

[ctx: @info:usagetip %1 is the distribution bug report URL %2 is the distribution name]
en: Check for issues here: <a href="%1">%2 Issues</a>
bg: Проверете за проблеми тук: <a href="%1">%2 Проблеми</a>
