print-manager - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Search…
ca: Cerca…

en: No printers have been configured or discovered
ca: No s'ha descobert o configurat cap impressora

en: No matches
ca: Sense coincidències

en: Resume printing
ca: Reprèn la impressió

en: Pause printing
ca: Fes pausa de la impressió

en: Configure printer...
ca: Configura una impressora...

en: View print queue
ca: Mostra la cua d'impressió

en: Printers
ca: Impressores

en: There is one print job in the queue | There are %1 print jobs in the queue
ca[0]: Hi ha un treball d'impressió a la cua
ca[1]: Hi ha %1 treballs d'impressió a la cua

[ctx: Printing document name with printer name]
en: Printing %1 with %2
ca: S'imprimeix %1 per %2

[ctx: Printing with printer name]
en: Printing with %1
ca: S'imprimeix per %1

en: Print queue is empty
ca: La cua d'impressió està buida

en: Show All Jobs
ca: Mostra tots els treballs

en: Show Only Completed Jobs
ca: Mostra només els treballs completats

en: Show Only Active Jobs
ca: Mostra només els treballs actius

en: &Configure Printers...
ca: &Configura les impressores...
