print-manager - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Printers
eo: Presiloj

en: Printer Groups
eo: Presilo-Grupoj

en: No printers have been configured or discovered
eo: Neniuj presiloj estis agordita aŭ malkovrita

en: No matches
eo: Neniuj alumetoj

en: There is one print job in the queue | There are %1 print jobs in the queue
eo[0]: Estas unu prestasko en la atendovico
eo[1]: Estas %1 prestaskoj en la atendovico

[ctx: Printing document name with printer name]
en: Printing %1 with %2
eo: Presanta %1 kun %2

[ctx: Printing with printer name]
en: Printing with %1
eo: Preso per %1

en: Print queue is empty
eo: Presa vico estas malplena

en: &Configure Printers…
eo: &Agordi Presilojn…

en: Resume
eo: Rekomenci

en: Pause
eo: Paŭzo

[ctx: @action:button]
en: Cancel
eo: Nuligi

[ctx: Number of additional print jobs]
en: %1 more job | %1 more jobs
eo[0]: %1 plua labortasko
eo[1]: %1 pluaj labortaskoj
