print-manager - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Search…
eu: Bilatu…

en: No printers have been configured or discovered
eu: Ez da inprimagailurik konfiguratu edo aurkitu

en: No matches
eu: Ez dago bat datorrenik

en: Resume printing
eu: Jarraitu inprimatzen

en: Pause printing
eu: Gelditu inprimatzea

en: Configure printer...
eu: Konfiguratu inprimagailua...

en: View print queue
eu: Ikusi inprimaketa-ilara

en: Printers
eu: Inprimagailuak

en: There is one print job in the queue | There are %1 print jobs in the queue
eu[0]: Inprimaketa-lan bat dago ilaran
eu[1]: %1 inprimaketa-lan daude ilaran

[ctx: Printing document name with printer name]
en: Printing %1 with %2
eu: %1 honekin inprimatzen: %2

[ctx: Printing with printer name]
en: Printing with %1
eu: Honekin inprimatzen: %1

en: Print queue is empty
eu: Inprimaketa-ilara hutsik dago

en: Show All Jobs
eu: Erakutsi lan guztiak

en: Show Only Completed Jobs
eu: Erakutsi osatutako lanak soilik

en: Show Only Active Jobs
eu: Erakutsi aktibo dauden lanak soilik

en: &Configure Printers...
eu: &Konfiguratu inprimagailuak...
