print-manager - en to hsb translation catalogue (6 entries)

en: Printers
hsb: Ćišćaki

en: No printers have been configured or discovered
hsb: Žane ćišćaki připrawjene abo wotkryte

en: There is one print job in the queue | There are %1 print jobs in the queue
hsb[0]: Na ćišć čaka %1 nadawk
hsb[1]: Na ćišć čakatej %1 nadawkaj
hsb[2]: Na ćišć čakaja %1 nadawki
hsb[3]: Na ćišć čaka %1 nadawkow

[ctx: Printing document name with printer name]
en: Printing %1 with %2
hsb: Ćišću %1 na %2

[ctx: Printing with printer name]
en: Printing with %1
hsb: Ćišću z %1

en: Print queue is empty
hsb: Ćišćenska čakarnja je prózdna
