print-manager - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Printers
id: Printer

en: No printers have been configured or discovered
id: Tidak ada printer yang dikonfigurasi atau ditemukan

en: No matches
id: Tidak ada yang cocok

en: There is one print job in the queue | There are %1 print jobs in the queue
id[0]: Ada satu tugas cetak di dalam antrean
id[1]: Ada %1 tugas cetak di dalam antrean

[ctx: Printing document name with printer name]
en: Printing %1 with %2
id: Mencetak %1 dengan %2

[ctx: Printing with printer name]
en: Printing with %1
id: Mencetak dengan %1

en: Print queue is empty
id: Antrean cetak telah kosong
