print-manager - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Search…
is: Leita…

en: No printers have been configured or discovered
is: Engir prentarar hafa verið grunnstilltir eða fundist

en: No matches
is: Engar samsvaranir

en: Resume printing
is: Halda áfram að prenta

en: Pause printing
is: Gera hlé á prentun

en: Configure printer...
is: Grunnstilla prentara...

en: View print queue
is: Skoða prentröð

en: Printers
is: Prentarar

en: There is one print job in the queue | There are %1 print jobs in the queue
is[0]: Það er eitt prentverk í biðröðinni
is[1]: Það eru %1 prentverk í biðröðinni

[ctx: Printing document name with printer name]
en: Printing %1 with %2
is: Prenta %1 með %2

[ctx: Printing with printer name]
en: Printing with %1
is: Prenta með %1

en: Print queue is empty
is: Prentröð er tóm

en: Show All Jobs
is: Sýna öll prentverk

en: Show Only Completed Jobs
is: Sýna bara prentverk sem er lokið

en: Show Only Active Jobs
is: Sýna bara virk prentverk

en: &Configure Printers...
is: &Grunnstilla prentara...
