print-manager - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Search…
ka: ძებნა…

en: No printers have been configured or discovered
ka: ნაპოვნი ან მორგებული პრინტერების გარეშე

en: No matches
ka: დამთხვევა არ არსებობს

en: Resume printing
ka: დაბეჭდვის გაგრძელება

en: Pause printing
ka: დაბეჭდვის შეჩერება

en: Configure printer...
ka: პრინტერის მორგება...

en: View print queue
ka: ბეჭდვის რიგის ნახვა

en: Printers
ka: პრინტერები

en: There is one print job in the queue | There are %1 print jobs in the queue
ka[0]: პრინტერის რიგში 1 დავალებაა
ka[1]: პრინტერის რიგში %1 დავალებაა

[ctx: Printing document name with printer name]
en: Printing %1 with %2
ka: %1-ის %2-ით დაბეჭდვა

[ctx: Printing with printer name]
en: Printing with %1
ka: %1-ით ბეჭდვა

en: Print queue is empty
ka: ბეჭდვის რიგი ცარიელია

en: Show All Jobs
ka: ყველა დავალების ჩვენება

en: Show Only Completed Jobs
ka: მხოლოდ დასრულებული დავალებების ჩვენება

en: Show Only Active Jobs
ka: მხოლოდ აქტიური დავალებების ჩვენება

en: &Configure Printers...
ka: &პრინტერების მორგება...
