print-manager - en to lt translation catalogue (123 entries)

[ctx: @info]
en: Failed to configure class:
lt: Nepavyko sukonfigūruoti klasės:

[ctx: @info]
en: Failed to configure printer:
lt: Nepavyko sukonfigūruoti spausdintuvo:

en: Failed to perform request: %1
lt: Nepavyko įvykdyti užklausos: %1

[ctx: @info]
en: Failed to get server settings: %1
lt: Nepavyko gauti serverio nuostatų: %1

[ctx: @info]
en: Server Settings Not Saved: (%1): %2
lt: Serverio nuostatos neįrašytos: (%1): %2

[ctx: @info]
en: Fatal Save Server Settings: (%1): %2
lt: Lemtingasis serverio nuostatų įrašymas: (%1): %2

en: Print Self-Test Page
lt: Spausdinti savikontrolės puslapį

en: Clean Print Heads
lt: Išvalyti spausdinimo galvutes

[ctx: @info]
en: Install Error (package: %1)
    Check authentication credentials and make sure PackageKit is installed properly.
lt: Įdiegimo klaida (paketas: %1)
    Patikrinkite, ar teisingi tapatybės nustatymo duomenys ir įsitikinkite, kad PackageKit yra tinkamai įdiegta.

[ctx: @info:usagetip]
en: Example Addresses
lt: Pavyzdiniai adresai

[ctx: @label:textbox]
en: Address:
lt: Adresas:

[ctx: @info The printer/device address]
en: Enter device address
lt: Įvesti įrenginio adresą

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose a device connection
lt: Pasirinkite įrenginio sujungimą

[ctx: @info:status]
en: Unable to locate recommended drivers.  Click <interface>Refresh</interface> to try again or choose a driver manually.
lt: Nepavyko nustatyti rekomenduojamų tvarkyklių vietos.  Spustelėkite <interface>Įkelti iš naujo</interface> norėdami bandyti dar kartą arba pasirinkite tvarkyklę rankiniu būdu.

[ctx: @action:button]
en: Choose Driverless…
lt: Pasirinkti be tvarkyklės…

[ctx: @action:button]
en: Choose Driver…
lt: Pasirinkti tvarkyklę…

[ctx: @action:button]
en: Select Recommended Driver
lt: Pasirinkti rekomenduojamą tvarkyklę

[ctx: @info:tooltip]
en: Recommended drivers are based on printer make/model and connection type
lt: Rekomenduojamos tvarkyklės yra grindžiamos spausdintuvo gamintoju/modeliu ir sujungimo tipu

[ctx: @label:listitem]
en: Driverless (%1)
lt: Be tvarkyklės (%1)

[ctx: @label:listitem]
en: PPD File (%1)
lt: PPD failas (%1)

[ctx: @title:group]
en: Line Printer Daemon (LPD) Protocol
lt: „Line Printer Daemon“ (LPD) protokolas

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the LPD device
lt: Įveskite LPD įrenginio adresą

[ctx: @label:textbox]
en: Queue:
lt: Eilė:

[ctx: @info:placeholder The LPD device queue name]
en: LPD queue name
lt: LPD eilės pavadinimas

[ctx: @action:button]
en: Continue with Address…
lt: Tęsti naudojant adresą…

[ctx: @info:status]
en: Invalid LPD URL: %1
lt: Neteisingas LPD URL: %1

[ctx: @title:group]
en: Find remote printing devices
lt: Rasti nuotolinius spausdinimo įrenginius

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the remote host/device
lt: Įveskite nuotolinio mazgo/įrenginio adresą

[ctx: @info:status]
en: No Printers found at host: %1
lt: Mazge nerasta jokių spausdintuvų: %1

[ctx: @info:status]
en: CUPS request error (%1): %2
lt: CUPS užklausos klaida (%1): %2

[ctx: @action:button]
en: Select Printer…
lt: Pasirinkti spausdintuvą…

[ctx: @info:whatsthis]
en: If the printer address is known, enter it and choose <interface>Continue</interface>.
lt: Jei žinote spausdintuvo adresą, įveskite jį ir pasirinkite <interface>Tęsti</interface>.

[ctx: @info:status]
en: This feature is not yet available (%1)
lt: Ši ypatybė kol kas neprieinama (%1)

[ctx: @title:group]
en: AppSocket Protocol (aka JetDirect)
lt: „AppSocket“ protokolas (dar žinomas kaip „JetDirect“)

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the AppSocket device
lt: Įveskite „AppSocket“ įrenginio adresą

en: Invalid Socket URL: %1
lt: Neteisingas lizdo URL: %1

[ctx: @title:window]
en: Set up a Printer Connection
lt: Nustatyti spausdintuvo sujungimą

[ctx: @action:button]
en: Show Detected Devices
lt: Rodyti aptiktus įrenginius

[ctx: @action:button]
en: Show Manual Options
lt: Rodyti rankines parinktis

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: CUPS Network Printers Help
lt: CUPS tinklo spausdintuvų pagalba

[ctx: @info:status]
en: Unable to automatically discover any printing devices
lt: Nepavyko automatiškai aptikti jokių spausdinimo įrenginių

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose "Refresh" to try again or choose a manual configuration option from the list
lt: Pasirinkite „Įkelti iš naujo“ norėdami bandyti dar kartą arba pasirinkite iš sąrašo rankinės konfigūracijos parinktį

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose a manual configuration option from the list
lt: Pasirinkite iš sąrašo rankinės konfigūracijos parinktį

[ctx: @title:window]
en: CUPS Server Settings
lt: CUPS serverio nuostatos

[ctx: @action:button]
en: CUPS Print Server Admin
lt: CUPS spausdinimo serverio administratorius

[ctx: @action:button Reset to current settings]
en: Reset
lt: Atstatyti

[ctx: @action:button Apply new settings]
en: Apply
lt: Taikyti

en: Please wait while the CUPS server restarts
lt: Palaukite, kol CUPS serveris pasileis iš naujo

[ctx: @option:check]
en: Share printers connected to this system
lt: Bendrinti prie šios sistemos prijungtus spausdintuvus

[ctx: @option:check]
en: Allow printing from the Internet
lt: Leisti spausdinti iš interneto

[ctx: @option:check]
en: Allow remote administration
lt: Leisti nuotolinį administravimą

[ctx: @option:check]
en: Allow users to cancel any job (not just their own)
lt: Leisti naudotojams panaikinti bet kurią užduotį (ne tik jų pačių)

[ctx: @title:window]
en: Printer Setup Helpers
lt: Spausdintuvo sąrankos pagelbikliai

[ctx: @info:status]
en: Install has completed successfully
lt: Įdiegimas sėkmingai užbaigtas

[ctx: @info:status]
en: Installation failed
lt: Įdiegimas patyrė nesėkmę

[ctx: @info:status]
en: Installing…
lt: Įdiegiama…

[ctx: @info:usagetip]
en: Report this issue to %1
lt: Pranešti apie šią problemą %1

en: new_queue
lt: nauja_eilė

en: new_group
lt: nauja_grupė

[ctx: @info:usagetip]
en: A printer support package that provides convenience features does not appear to be installed.<nl/><nl/>Because this distro does not include PackageKit, we cannot provide an install option. Please use your package manager to install the <command>system-config-printer</command> package manually.
lt: Atrodo, kad nėra įdiegtas spausdintuvo palaikymo paketas, teikiantis patogumo ypatybes.<nl/><nl/>Kadangi į šį platinamąjį paketą nėra įtrauktas PackageKit, negalime pateikti įdiegimo parinkties. Naudokite paketų tvarkytuvę, kad rankiniu būdu įsidiegtumėte paketą <command>system-config-printer</command>.

[ctx: @info:usagetip]
en: A printer support package that provides convenience features does not appear to be installed.
lt: Atrodo, kad nėra įdiegtas spausdintuvo palaikymo paketas, teikiantis patogumo ypatybes.

[ctx: @action:button Install printer setup helper package]
en: Install It
lt: Įdiegti jį

[ctx: @action:button The thing being added is a printer]
en: Add…
lt: Pridėti…

[ctx: @action:button]
en: Add Printer…
lt: Pridėti spausdintuvą…

[ctx: @action:button]
en: Add Group…
lt: Pridėti grupę…

[ctx: @action:button]
en: Configure Print Server…
lt: Konfigūruoti spausdinimo serverį…

[ctx: @info:status]
en: No printers are currently set up
lt: Šiuo metu nėra nustatytų spausdintuvų

[ctx: @info:usagetip]
en: Click <interface>Add…</interface> to set up a new printer on this computer
lt: Spustelėkite <interface>Pridėti…</interface> norėdami šiame kompiuteryje nustatyti naują spausdintuvą

en: Printers
lt: Spausdintuvai

en: Printer Groups
lt: Spausdintuvų grupės

[ctx: @action:button Open print queue]
en: Print Queue
lt: Spausdinimo eilė

[ctx: @action:button Resume printing]
en: Resume
lt: Pratęsti

[ctx: @action:button Pause printing]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: @info:tooltip]
en: Resume printing
lt: Pratęsti spausdinimą

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause printing
lt: Pristabdyti spausdinimą

[ctx: @title:window]
en: Select a printer make/model
lt: Pasirinkti spausdintuvo gamintoją/modelį

[ctx: @title:window]
en: Printer Driver (%1)
lt: Spausdintuvo tvarkyklė (%1)

[ctx: @title:window]
en: Printer Driver
lt: Spausdintuvo tvarkyklė

en: Save
lt: Įrašyti

en: Select a PostScript Printer Description (PPD) file
lt: Pasirinkti PostScript spausdintuvo aprašo (PPD) failą

en: Printer model is required.  Please select a printer model.
lt: Reikia nurodyti spausdintuvo modelį.  Pasirinkite spausdintuvo modelį.

[ctx: @option:radio]
en: Select Make and Model:
lt: Pasirinkti gamintoją ir modelį:

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter Models
lt: Filtruoti modelius

[ctx: @option:radio]
en: PPD file:
lt: PPD failas:

[ctx: @action:button]
en: Select PPD File…
lt: Pasirinkti PPD failą…

en: Select
lt: Pasirinkti

en: PostScript Printer Description Files (*.ppd)
lt: PostScript spausdintuvo aprašo failai (*.ppd)

[ctx: @title:window]
en: Add Group
lt: Pridėti grupę

[ctx: @title:window]
en: Add Printer
lt: Pridėti spausdintuvą

en: Configure…
lt: Konfigūruoti…

en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: @action:button]
en: CUPS Printers Overview Help
lt: CUPS spausdintuvų apžvalgos pagalba

[ctx: @action:button]
en: Printer/Device Admin Page
lt: Spausdintuvo/Įrenginio administravimo puslapis

[ctx: @action:button Add printer]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: @action:button Apply changes]
en: Apply
lt: Taikyti

[ctx: @info:status]
en: Queue name is required. Enter a unique queue name.
lt: Reikia nurodyti eilės pavadinimą. Įveskite išskirtinį eilės pavadinimą.

[ctx: @info:status]
en: Queue name must be unique. Enter a unique queue name.
lt: Eilės pavadinimas turi būti išskirtinis. Įveskite išskirtinį eilės pavadinimą.

[ctx: @info:status]
en: Make/Model is required. Choose "Select" to pick Make/Model
lt: Reikia nurodyti gamintoją/modelį. Pasirinkite „Pasirinkti“ norėdami parinkti gamintoją/modelį

[ctx: @info:status]
en: Configuring %1, please wait…
lt: Konfigūruojamas %1, palaukite…

en: Failed to remove the printer: %1
lt: Nepavyko pašalinti spausdintuvo: %1

[ctx: @title:window]
en: Remove Group?
lt: Pašalinti grupę?

[ctx: @title:window]
en: Remove Printer?
lt: Pašalinti spausdintuvą?

[ctx: @info %1 is the name of a printer or printer group]
en: '%1' will be removed.
lt: „%1“ bus pašalinta(s).

[ctx: @action:button]
en: Remove Group
lt: Šalinti grupę

[ctx: @action:button]
en: Remove Printer
lt: Šalinti spausdintuvą

en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @action:check Set default printer]
en: Default printer
lt: Numatytasis spausdintuvas

[ctx: @action:check]
en: Share this group
lt: Bendrinti šią grupę

[ctx: @action:check]
en: Share this printer
lt: Bendrinti šį spausdintuvą

[ctx: @action:check]
en: Accepting print jobs
lt: Priima spausdinimo užduotis

[ctx: @action:button]
en: Print Test Page
lt: Spausdinti bandomąjį puslapį

[ctx: @action:button]
en: Print Self-Test Page
lt: Spausdinti savikontrolės puslapį

[ctx: @action:button]
en: Clean Print Heads
lt: Išvalyti spausdinimo galvutes

[ctx: @action:button]
en: Find a Printer…
lt: Rasti spausdintuvą…

[ctx: @label:textbox]
en: Queue Name:
lt: Eilės pavadinimas:

[ctx: @info:whatsthis]
en: A <interface>printer group</interface> is used to pool printing resources.
lt: <interface>Spausdintuvų grupė</interface> yra naudojama spausdinimo išteklių sutelkimui.

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
lt: Aprašas:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
lt: Vieta:

[ctx: @label:textbox]
en: Connection:
lt: Sujungimas:

[ctx: @label:listbox]
en: Member Printers:
lt: Spausdintuvai nariai:

[ctx: @label:textbox]
en: Make/Model:
lt: Gamintojas/Modelis:

[ctx: @action:button Select printer make/model]
en: Select…
lt: Pasirinkti…
