print-manager - en to lv translation catalogue (163 entries)

en: Media Settings
lv: Papīra iestatījumi

en: Banners, Policies and Allowed Users
lv: Karogi, politikas un atļautie lietotāji

en: The current page has changes.
    Do you want to save them?
lv: Pašreizējā lapa ir izmainīta.
    Vai vēlaties saglabāt izmaiņas?

en: Save
lv: Saglabāt

en: Configure Printer
lv: Konfigurēt printeri

en: ConfigurePrinter
lv: Konfigurēt printeri

en: (C) 2010-2018 Daniel Nicoletti
lv: (C) 2010—2018 Daniel Nicoletti

en: Port to Qt 5 / Plasma 5
lv: Ports uz „Qt 5“ / „Plasma 5“

en: Port to Qt 6 / Plasma 6
lv: Ports uz „Qt 6“ / „Plasma 6“

en: Printer to be configured
lv: Konfigurējamais printeris

en: Abort job
lv: Atcelt uzdevumu

en: Retry current job
lv: Atkārtot pašreizējo uzdevumu

en: Retry job
lv: Atkārtot uzdevumu

en: Stop printer
lv: Apturēt printeri

en: Authenticated
lv: Autentificējies

en: Default
lv: Noklusējuma

en: None
lv: Nekas

en: Classified
lv: Klasificēts

en: Confidential
lv: Konfidenciāls

en: Secret
lv: Slepens

en: Standard
lv: Standarta

en: Topsecret
lv: Augstākās slepenības

en: Unclassified
lv: Neklasificēts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, BanneryGB)
en: Banners
lv: Karogi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Starting Banner:
lv: Sākuma karogs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Ending Banner:
lv: Beigu karogs:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, PoliciesGB)
en: Policies
lv: Politikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Operation Policy:
lv: Darbības politika:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Error Policy:
lv: Kļūdu politika:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, AllowGB)
en: Allowed Users
lv: Atļautie lietotāji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, preventRB)
en: Pre&vent these users from printing
lv: &Neļaut šiem lietotājiem drukāt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allowRB)
en: A&llow these users to print
lv: &Atļaut šiem lietotājiem drukāt

en: Set Default Options
lv: Iestatīt noklusējuma opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autoConfigurePB)
en: Query Printer for Default Options
lv: Vaicāt printerim noklusējuma opcijas

en: Add a new printer
lv: Pievienot jaunu printeri

en: Add a new printer group
lv: Pievienot jaunu printeru grupu

en: Configure a printer
lv: Konfigurēt printeri

[ctx: @info]
en: Failed to configure class:
lv: Neizdevās konfigurēt klasi:

[ctx: @info]
en: Failed to configure printer:
lv: Neizdevās konfigurēt printeri:

[ctx: @list:item]
en: Driverless
lv: Bez draiveriem

[ctx: @list:item]
en: PPD File
lv: PPD datne

en: Failed to perform request: %1
lv: Neizdevās izpildīt pieprasījumu: %1

[ctx: @info]
en: Failed to get server settings: %1
lv: Neizdevās iegūt servera iestatījumus: %1

[ctx: @info]
en: Server Settings Not Saved: (%1): %2
lv: Servera iestatījumi nav saglabāti: (%1): %2

[ctx: @info]
en: Fatal Save Server Settings: (%1): %2
lv: Fatāla servera saglabāšanas iestatījumu kļūda: (%1): %2

en: Print Self-Test Page
lv: Drukāt paštesta lapu

en: Clean Print Heads
lv: Tīrīt printera galviņas

[ctx: @info]
en: Install Error (package: %1)
    Check authentication credentials and make sure PackageKit is installed properly.
lv: Instalācijas kļūda (pakotne: %1)
    Pārbaudiet autentifikācijas ierakstīšanās datus un pārliecinieties, ka „PackageKit“ ir atbilstoši ieinstalēts.

[ctx: @info:usagetip The name and type of the ink cartridge]
en: %1 (%2) appears to be empty.
lv: %1 (%2) izskatās tukšs.

[ctx: @info:usagetip The name and type of the ink cartridge and percent ink remaining]
en: %1 (%2) appears to be low (%3% remaining).
lv: %1 (%2) izskatās, ka sāk beigties (atlikuši %3 %).

[ctx: @action:button check printer ink levels]
en: Check Levels…
lv: Pārbaudīt līmeņus…

en: A New Printer was detected
lv: Ir atklāts jauns printeris

en: Starting printer configuration
lv: Sāk printera konfigurāciju

en: The New Printer was added
lv: Pievienots jauns printeris

en: The New Printer might have a driver problem
lv: Varētu būt problēmas ar jaunā printera draiveri

en: Printer queue was not created
lv: Nav izveidota drukāšanas rinda

en: Printer driver not found for %1 %2
lv: Nav atrasts printera draiveris printerim „%1“ „%2“

en: Printer driver not found for %1
lv: Nav atrasts printera „%1“ draiveris

en: Printer driver not found for this printer
lv: Nav atrasts šī printera draiveris

en: Add Printer…
lv: Pievienot printeri…

en: '%1' has been added, please check its driver
lv: „%1“ ir pievienots. Pārbaudiet tā draiveri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configurePrinterPB)
en: Configure
lv: Konfigurēt

en: '%1' has been added, using the '%2' driver
lv: „%1“ ir pievienots, izmanto „%2“ draiveri

en: Print test page
lv: Drukāt testa lapu

en: Check driver
lv: Pārbaudīt draiveri

en: '%1' is ready for printing.
lv: „%1“ ir gatavs drukāšanai.

[ctx: @item]
en: Manual Config
lv: Manuāla konfigurācija

en: Parallel Port
lv: Paralēlais ports

en: Serial Port
lv: Seriālais ports

en: Bluetooth
lv: „Bluetooth“

en: Fax - HP Linux Imaging and Printing (HPLIP)
lv: Fakss — „HP Linux Imaging and Printing“ (HPLIP)

en: Hardware Abstraction Layer (HAL)
lv: Aparatūras abstrakcijas slānis (HAL)

en: LPD/LPR queue
lv: LPD/LPR rinda

en: LPD/LPR queue %1
lv: LPD/LPR rinda %1

en: Windows Printer via SAMBA
lv: „Windows“ printeris caur SAMBA

en: Remote CUPS printer via DNS-SD
lv: Attāls CUPS printeris caur DNS-SD

en: IPP network printer via DNS-SD
lv: IPP tīkla printeris caur DNS-SD

en: LPD network printer via DNS-SD
lv: LPD tīkla printeris caur DNS-SD

en: AppSocket/JetDirect network printer via DNS-SD
lv: AppSocket/JetDirect tīkla printeris caur DNS-SD

en: Network printer via DNS-SD
lv: Tīkla printeris caur DNS-SD

[ctx: @info:tooltip]
en: A printer connected to the parallel port
lv: Paralēlajam portam ir pievienots printeris

[ctx: @info:tooltip]
en: A printer connected via Bluetooth
lv: Caur „Bluetooth“ ir pievienots printeris

[ctx: @info:tooltip]
en: Local printer detected by the Hardware Abstraction Layer (HAL)
lv: Aparatūras abstrakcijas slānis (HAL)

[ctx: @info:tooltip]
en: HPLIP software driving a fax machine, or the fax function of a multi-function device
lv: HPLIP programmatūra, kas pārvalda faksa iekārtu vai daudzfunkciju iekārtas faksa funkciju

[ctx: @info:tooltip]
en: HPLIP software driving a printer, or the printer function of a multi-function device
lv: HPLIP programmatūra, kas pārvalda printeri vai drukāšanas funkciju daudzfunkciju ierīces gadījumā

[ctx: @info:tooltip]
en: IPP Network printer via IPP
lv: IPP tīkla printeris caur IPP

[ctx: @info:tooltip]
en: A printer connected to a USB port
lv: USB pieslēgvietai ir pievienots printeris

[ctx: @info:tooltip]
en: Remote CUPS printer via DNS-SD
lv: Attāls CUPS printeris caur DNS-SD

[ctx: @info:tooltip]
en: Network printer via DNS-SD
lv: Tīkla printeris caur DNS-SD

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 network printer via DNS-SD
lv: „%1“ tīkla printeris caur DNS-SD

en: Failed to get a list of devices: '%1'
lv: Neizdevās iegūt ierīču sarakstu: „%1“

en: Failed to group devices: '%1'
lv: Neizdevās sagrupēt ierīces: „%1“

[ctx: @item]
en: Discovered Network Printers
lv: Atklātie tīkla printeri

[ctx: @item]
en: Other Network Printers
lv: Citi tīkla printeri

[ctx: @item]
en: Local Printers
lv: Lokālie printeri

en: Status
lv: Statuss

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Pages
lv: Lapas

en: Processed
lv: Apstrādāts

en: Size
lv: Izmērs

en: Status Message
lv: Statusa ziņojums

en: Printer
lv: Printeris

en: From Hostname
lv: No resursdatora

en: Failed to move '%1' to '%2'
lv: Neizdevās pārvietot „%1“ uz „%2“

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Pending
lv: Gaida

en: On hold
lv: Uzgaida

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Canceled
lv: Atcelts

en: Aborted
lv: Pārtraukts

en: A CUPS connection requires authentication: "%1"
lv: CUPS savienojums pieprasa autentificēšanos: „%1“

en: Enter an username and a password to complete the task
lv: Lai pabeigtu uzdevumu, norādiet lietotājvārdu un paroli

en: Wrong username or password
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole

en: Print service is unavailable
lv: Drukāšanas serviss nav pieejams

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Test Page
lv: Testa lapa

en: Unable to send command to printer driver!
lv: Neizdodas printerim nosūtīt drukāšanas komandu!

en: Failed to invoke method: %1
lv: Neizdevās izsaukt metodi: %1

en: Empty ppd model
lv: Tukšs PPD modelis

en: Printers
lv: Printeri

en: Idle
lv: Dīkstāve

en: Idle, rejecting jobs
lv: Dīkstāve, noraida darbus

en: Idle - '%1'
lv: Dīkstāve — „%1“

en: Idle, rejecting jobs - '%1'
lv: Dīkstāve, noraidīti darbi — „%1“

en: In use
lv: Lietošanā

en: In use - '%1'
lv: Lietošanā — „%1“

en: Paused
lv: Pauzēts

en: Paused, rejecting jobs
lv: Pauzēts, noraida darbus

en: Paused - '%1'
lv: Pauzēts — „%1“

en: Paused, rejecting jobs - '%1'
lv: Pauzēts, noraida darbus — „%1“

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown - '%1'
lv: Nezināms — „%1“

en: Print Queue
lv: Drukāšanas rinda

en: Show printer queue(s)
lv: Rādīt printeru rindas

en: Printer ready
lv: Printeris ir gatavs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pausePrinterPB)
en: Pause Printer
lv: Pauzēt printeri

en: Printing...
lv: Drukā...

en: Printing '%1'
lv: Drukā „%1“

en: Printer paused
lv: Printeris ir pauzēts

en: Resume Printer
lv: Turpināt printera darbību

en: Printer state unknown
lv: Printera statuss nav zināms

en: Move to
lv: Pārvietot uz

en: Authenticate
lv: Autentificēties

en: All Printers (%1 Job) | All Printers (%1 Jobs)
lv[0]: Visi printeri (%1 darbs)
lv[1]: Visi printeri (%1 darbi)
lv[2]: Visi printeri (%1 darbu)

en: %2 (%1 Job) | %2 (%1 Jobs)
lv[0]: %2 (%1 darbs)
lv[1]: %2 (%1 darbi)
lv[2]: %2 (%1 darbu)

en: All Printers
lv: Vis printeri

en: Failed to cancel '%1'
lv: Neizdevās atcelt „%1“

en: Failed to hold '%1'
lv: Neizdevās apturēt „%1“

en: Failed to release '%1'
lv: Neizdevās atbrīvot „%1“

en: Failed to reprint '%1'
lv: Neizdevās pārprintēt „%1“

en: Enter credentials to print from <b>%1</b>
lv: Ievadiet akreditācijas datus, lai drukātu no <b>%1</b>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintQueueUi)
en: my printer (x jobs)
lv: mans printeris (x darbi)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconL)
en: Printer Icon
lv: Printera ikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelJobPB)
en: Cancel
lv: Atcelt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, holdJobPB)
en: Hold
lv: Aizturēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resumeJobPB)
en: Resume
lv: Turpināt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reprintPB)
en: Reprint
lv: Pārprintēt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, whichJobsCB)
en: Active Jobs
lv: Aktīvie darbi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, whichJobsCB)
en: Completed Jobs
lv: Pabeigtie darbi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, whichJobsCB)
en: All Jobs
lv: Visi darbi
