print-manager - en to nl translation catalogue (121 entries)

[ctx: @info]
en: Failed to configure class:
nl: Klasse configureren is mislukt:

[ctx: @info]
en: Failed to configure printer:
nl: Printer instellen is mislukt:

en: Failed to perform request: %1
nl: Verzoek uitvoeren is mislukt: %1

[ctx: @info]
en: Failed to get server settings: %1
nl: Instellingen van server ophalen is mislukt: %1

[ctx: @info]
en: Server Settings Not Saved: (%1): %2
nl: Serverinstellingen niet opgeslagen: (%1): %2

[ctx: @info]
en: Fatal Save Server Settings: (%1): %2
nl: Fataal serverinstellingen opslaan: (%1): %2

en: Print Self-Test Page
nl: Pagina voor zelftest afdrukken

en: Clean Print Heads
nl: Printkoppen reinigen

[ctx: @info]
en: Install Error (package: %1)
    Check authentication credentials and make sure PackageKit is installed properly.
nl: Installatiefout (pakket: %1)
    Controleer credentials voor authenticatie en ga na dat PackageKit juist is geïnstalleerd.

[ctx: @info:usagetip]
en: Example Addresses
nl: Voorbeeldadressen

[ctx: @label:textbox]
en: Address:
nl: Adres:

[ctx: @info The printer/device address]
en: Enter device address
nl: Apparaatadres invoeren

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose a device connection
nl: Een apparaatverbinding kiezen

[ctx: @info:status]
en: Unable to locate recommended drivers.  Click <interface>Refresh</interface> to try again or choose a driver manually.
nl: Lokaliseren van aanbevolen apparaatstuurprogramma's lukt niet.  Klik op <interface>Vernieuwen</interface> om het opnieuw te proberen of kies handmatig een apparaatstuurprogramma.

[ctx: @action:button]
en: Choose Driverless…
nl: Kiezen zonder stuurprogramma…

[ctx: @action:button]
en: Choose Driver…
nl: Kies stuurprogramma…

[ctx: @action:button]
en: Select Recommended Driver
nl: Aanbevolen stuurprogramma selecteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Recommended drivers are based on printer make/model and connection type
nl: Aanbevolen stuurprogramma's  zijn gebaseerd op maker/model van printer en type verbinding

[ctx: @label:listitem]
en: Driverless (%1)
nl: Zonder stuurprogramma (%1)

[ctx: @label:listitem]
en: PPD File (%1)
nl: PPD-bestand (%1)

[ctx: @title:group]
en: Line Printer Daemon (LPD) Protocol
nl: Protocol voor Line Printer Daemon (LPD)

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the LPD device
nl: Het adres van het LPD-apparaat invoeren

[ctx: @label:textbox]
en: Queue:
nl: Wachtrij:

[ctx: @info:placeholder The LPD device queue name]
en: LPD queue name
nl: Wachtrijnaam van LPD

[ctx: @action:button]
en: Continue with Address…
nl: Doorgaan met adres…

[ctx: @info:status]
en: Invalid LPD URL: %1
nl: Ongeldige LPD-URL: %1

[ctx: @title:group]
en: Find remote printing devices
nl: Afdrukapparaten op afstand zoeken

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the remote host/device
nl: Het adres van de host/het apparaat op afstand invoeren

[ctx: @info:status]
en: No Printers found at host: %1
nl: Geen printers gevonden op host: %1

[ctx: @info:status]
en: CUPS request error (%1): %2
nl: Fout in verzoek aan CUPS: (%1): %2

[ctx: @action:button]
en: Select Printer…
nl: Printer selecteren…

[ctx: @info:whatsthis]
en: If the printer address is known, enter it and choose <interface>Continue</interface>.
nl: Als het adres van de printer bekend is, voer het in en kies <interface>Doorgaan</interface>.

[ctx: @info:status]
en: This feature is not yet available (%1)
nl: Deze functie is nog niet beschikbaar (%1)

[ctx: @title:group]
en: AppSocket Protocol (aka JetDirect)
nl: AppSocket-protocol (aka JetDirect)

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the AppSocket device
nl: Het adres van het AppSocket-apparaat invoeren

en: Invalid Socket URL: %1
nl: Ongeldige socket-URL: %1

[ctx: @title:window]
en: Set up a Printer Connection
nl: Een printerverbinding instellen

[ctx: @action:button]
en: Show Detected Devices
nl: Gedetecteerde apparaten tonen

[ctx: @action:button]
en: Show Manual Options
nl: Handmatige opties tonen

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: CUPS Network Printers Help
nl: Hulp bij CUPS netwerkprinters

[ctx: @info:status]
en: Unable to automatically discover any printing devices
nl: Automatisch afdrukapparaten ontdekken lukt niet

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose "Refresh" to try again or choose a manual configuration option from the list
nl: "Vernieuwen" kiezen om opnieuw te proberen of kies een handmatige configuratie-optie uit de lijst

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose a manual configuration option from the list
nl: Kies een handmatige configuratie-optie uit de lijst

[ctx: @title:window]
en: CUPS Server Settings
nl: Serverinstellingen van CUPS

[ctx: @action:button]
en: CUPS Print Server Admin
nl: Beheerder van CUPS afdrukserver

[ctx: @action:button Reset to current settings]
en: Reset
nl: Resetten

[ctx: @action:button Apply new settings]
en: Apply
nl: Toepassen

en: Please wait while the CUPS server restarts
nl: Wacht even terwijl de CUPS-server opnieuw opstart

[ctx: @option:check]
en: Share printers connected to this system
nl: Printers verbonden met dit systeem delen

[ctx: @option:check]
en: Allow printing from the Internet
nl: Afdrukken vanuit het internet toestaan

[ctx: @option:check]
en: Allow remote administration
nl: Administratie op afstand toestaan

[ctx: @option:check]
en: Allow users to cancel any job (not just their own)
nl: Annuleren van elke taak door gebruikers toestaan (dus niet alleen hun eigen)

[ctx: @title:window]
en: Printer Setup Helpers
nl: Hulpprogramma's voor instellen van printers

[ctx: @info:status]
en: Install has completed successfully
nl: Installatie is met succes voltooid

[ctx: @info:status]
en: Installation failed
nl: Installatie is mislukt

[ctx: @info:status]
en: Installing…
nl: Bezig met installeren…

[ctx: @info:usagetip]
en: Report this issue to %1
nl: Dit probleem rapporteren aan %1

[ctx: @info:usagetip]
en: A printer support package that provides convenience features does not appear to be installed.<nl/><nl/>Because this distro does not include PackageKit, we cannot provide an install option. Please use your package manager to install the <command>system-config-printer</command> package manually.
nl: Een ondersteuningspakket voor printers die gemaksfuncties levert lijkt niet geïnstalleerd te zijn.<nl/><nl/>Omdat deze distributie PackageKit niet bevat, kunnen we geen installatieoptie bieden. Gebruik uw pakketbeheerder om het pakket <command>system-config-printer</command> handmatig te installeren.

[ctx: @info:usagetip]
en: A printer support package that provides convenience features does not appear to be installed.
nl: Een ondersteuningspakket dat gemaksfuncties levert lijkt niet geïnstalleerd te zijn.

[ctx: @action:button Install printer setup helper package]
en: Install It
nl: Installeer het

[ctx: @action:button The thing being added is a printer]
en: Add…
nl: Toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: Add Printer…
nl: Printer toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: Add Group…
nl: Groep toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: Configure Print Server…
nl: Afdrukserver configureren…

[ctx: @info:status]
en: No printers are currently set up
nl: Er zijn op dit moment geen printers ingesteld

[ctx: @info:usagetip]
en: Click <interface>Add…</interface> to set up a new printer on this computer
nl: Klik op <interface>Toevoegen…</interface> om een nieuwe printer op deze computer in te stellen

en: Printer Groups
nl: Printergroepen

[ctx: @action:button Open print queue]
en: Print Queue
nl: Afdrukwachtrij

[ctx: @action:button Resume printing]
en: Resume
nl: Hervatten

[ctx: @action:button Pause printing]
en: Pause
nl: Pauzeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Resume printing
nl: Afdrukken hervatten

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause printing
nl: Afdrukken pauzeren

[ctx: @title:window]
en: Select a printer make/model
nl: Een merk/model van printer selecteren

[ctx: @title:window]
en: Printer Driver (%1)
nl: Printerstuurprogramma (%1)

[ctx: @title:window]
en: Printer Driver
nl: Printerstuurprogramma

en: Save
nl: Opslaan

en: Select a PostScript Printer Description (PPD) file
nl: Een PostScript Printer Description (PPD) bestand selecteren

en: Printer model is required.  Please select a printer model.
nl: Printer model is vereist. Selecteer een printermodel.

[ctx: @option:radio]
en: Select Make and Model:
nl: Merk en model selecteren:

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter Models
nl: Modellen filteren

[ctx: @option:radio]
en: PPD file:
nl: PPD-bestand:

[ctx: @action:button]
en: Select PPD File…
nl: PPD-bestand selecteren…

en: Select
nl: Selecteren

en: PostScript Printer Description Files (*.ppd)
nl: PostScript Printer Description bestanden (*.ppd)

[ctx: @title:window]
en: Add Group
nl: Groep toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Add Printer
nl: Printer toevoegen

en: Configure…
nl: Configureren…

en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @action:button]
en: CUPS Printers Overview Help
nl: Hulp bij overzicht van CUPS-printers

[ctx: @action:button]
en: Printer/Device Admin Page
nl: Beheerderpagina van printer/apparaat

[ctx: @action:button Add printer]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @action:button Apply changes]
en: Apply
nl: Toepassen

[ctx: @info:status]
en: Queue name is required. Enter a unique queue name.
nl: Wachtrijnaam is vereist. Voer een unieke wachtrijnaam in.

[ctx: @info:status]
en: Queue name must be unique. Enter a unique queue name.
nl: Wachtrijnaam is moet uniek zijn. Voer een unieke wachtrijnaam in.

[ctx: @info:status]
en: Make/Model is required. Choose "Select" to pick Make/Model
nl: Merk/model is vereist. "Selecteren" kiezen om merk/model te kiezen

[ctx: @info:status]
en: Configuring %1, please wait…
nl: %1 wordt geconfigureerd, even geduld…

en: Failed to remove the printer: %1
nl: Verwijderen van de printer %1 is mislukt: %1

[ctx: @title:window]
en: Remove Group?
nl: Groep verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Remove Printer?
nl: Printer verwijderen?

[ctx: @info %1 is the name of a printer or printer group]
en: '%1' will be removed.
nl: “%1” zal verwijderd worden.

[ctx: @action:button]
en: Remove Group
nl: Groep verwijderen

[ctx: @action:button]
en: Remove Printer
nl: Printer verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @action:check Set default printer]
en: Default printer
nl: Standaard printer

[ctx: @info]
en: To change the default printer, set another printer as the default.
nl: Om de standaard printer te wijzigen, zet een andere printer als de standaard.

[ctx: @action:check]
en: Share this group
nl: Deze groep delen

[ctx: @action:check]
en: Share this printer
nl: Deze printer delen

[ctx: @action:check]
en: Accepting print jobs
nl: Afdruktaken accepteren

[ctx: @action:button]
en: Print Test Page
nl: Testpagina afdrukken

[ctx: @action:button]
en: Print Self-Test Page
nl: Pagina voor zelftest afdrukken

[ctx: @action:button]
en: Clean Print Heads
nl: Printkoppen reinigen

[ctx: @action:button]
en: Find a Printer…
nl: Een printer zoeken…

[ctx: @label:textbox]
en: Queue Name:
nl: Wachtrijnaam:

[ctx: @info:whatsthis]
en: A <interface>printer group</interface> is used to pool printing resources.
nl: Een <interface>printergroep</interface> wordt gebruikt om afdrukhulpbronnen de delen.

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
nl: Beschrijving:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
nl: Locatie:

[ctx: @label:textbox]
en: Connection:
nl: Verbinding:

[ctx: @label:listbox]
en: Member Printers:
nl: Mede printers:

[ctx: @label:textbox]
en: Make/Model:
nl: Merk/Model:

[ctx: @action:button Select printer make/model]
en: Select…
nl: Selecteren…
