print-manager - en to pl translation catalogue (128 entries)

en: Add a new printer
pl: Dodaj nową drukarkę

en: Add a new printer group
pl: Dodaj nową grupę drukarek

en: Configure a printer
pl: Ustawienia drukarki

[ctx: @list:item]
en: Driverless
pl: Bez sterownika

[ctx: @list:item]
en: PPD File
pl: Plik PPD

[ctx: @info]
en: Failed to get server settings: %1
pl: Nie udało się pobrać ustawień serwera: %1

[ctx: @info]
en: Server Settings Not Saved: (%1): %2
pl: Nie zapisano ustawień serwera: (%1): %2

[ctx: @info]
en: Fatal Save Server Settings: (%1): %2
pl: Błąd kluczowy przy zapisywaniu ustawienia serwera: (%1): %2

[ctx: @info]
en: Install Error (package: %1)
    Check authentication credentials and make sure PackageKit is installed properly.
pl: Błąd wgrywania (pakiet: %1)
    Sprawdź swoje dane dostępowe i upewnij się, że masz poprawnie wgrany pakiet PackageKit.

[ctx: @info:usagetip]
en: Example Addresses
pl: Przykładowe adresy

[ctx: @label:title]
en: Printing Device
pl: Urządzenie drukujące

[ctx: @label:textbox]
en: Address:
pl: Adres:

[ctx: @info The printer/device address]
en: Enter device address
pl: Wpisz adres urządzenia

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose a device connection
pl: Wybierz rodzaj połączenia

[ctx: @action:button]
en: Select Recommended Driver
pl: Wybierz zalecany sterownik

[ctx: @info:tooltip]
en: Recommended drivers are based on printer make/model and connection type
pl: Wybór zalecanego sterownika opiera się na wytwórcy/modelu drukarki oraz rodzaju połączenia

[ctx: @action:button]
en: Manual Driver Search…
pl: Ręczne wyszukiwanie sterownika…

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for and select a driver based on printer make/model
pl: Poszukaj i wybierz sterownik na podstawie wytwórcy/modelu drukarki

[ctx: @title:group]
en: Line Printer Daemon (LPD) Protocol
pl: Protokół Line Printer Daemon (LPD)

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the LPD device
pl: Wpisz adres urządzenia LPD

[ctx: @label:textbox]
en: Queue:
pl: Kolejka:

[ctx: @info:placeholder The LPD device queue name]
en: LPD queue name
pl: Nazwa kolejki LPD

[ctx: @action:button]
en: Continue with Address…
pl: Kontynuuj z adresem…

[ctx: @info:status]
en: Invalid LPD URL: %1
pl: Nieprawidłowy adres URL LPD: %1

[ctx: @title:group]
en: Find remote printing devices
pl: Poszukaj zdalnego urządzenia drukującego

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the remote host/device
pl: Wpisz adres zdalnego gospodarza/urządzenia

[ctx: @info:status]
en: No Printers found at host: %1
pl: Nie znaleziono żadnej drukarki na gospodarzu: %1

[ctx: @info:status]
en: CUPS request error (%1): %2
pl: Błąd żądania CUPS (%1): %2

[ctx: @action:button]
en: Select Printer…
pl: Wybierz drukarkę…

[ctx: @info:whatsthis]
en: If the printer address is known, enter it and choose <interface>Continue</interface>.  If the printer is on a remote host, enter that address and choose <interface>Search</interface>.
pl: Jeśli adres drukarki jest znany, to wpisz go i naciśnij <interface>Kontynuuj</interface>. Jeśli drukarka jest dostępna zdalnie, to wpisz jej adres i naciśnij <interface>Wyszukaj</interface>.

[ctx: @title:group]
en: Set up a printer on a Windows Network
pl: Ustaw drukarkę w sieci Windowsa

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the Windows Printer
pl: Wpisz adres drukarki Windowsa

[ctx: @label:textbox Authentication user name]
en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

[ctx: @label:textbox Authentication password]
en: Password:
pl: Hasło:

[ctx: @action:button Accept current values and continue]
en: Save Printer…
pl: Zapisz drukarkę…

[ctx: @info:status]
en: Invalid Printer URL: %1
pl: Nieprawidłowy adres URL drukarki: %1

[ctx: @title:group]
en: AppSocket Protocol (aka JetDirect)
pl: Protokół AppSocket (znany także jako JetDirect)

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the AppSocket device
pl: Wpisz adres urządzenia AppSocket

en: Invalid Socket URL: %1
pl: Nieprawidłowy adres URL gniazda: %1

[ctx: @title:window]
en: Set up a Printer Connection
pl: Ustaw połączenie drukarki

[ctx: @action:button]
en: Refresh
pl: Odśwież

[ctx: @action:button]
en: Show Detected Devices
pl: Pokaż wykryte urządzenia

[ctx: @action:button]
en: Show Manual Options
pl: Pokaż ustawienia ręczne

[ctx: @info:status]
en: This feature is not available (%1)
pl: Ten rodzaj działania nie jest dostępny (%1)

[ctx: @info:status]
en: Unable to automatically discover any printing devices
pl: Nie udało się samemu wykryć żadnego urządzenia drukującego

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose "Refresh" to try again or choose a manual configuration option from the list
pl: Naciśnij "Odśwież", aby spróbować ponownie lub wybierz ręczne ustawienia z listy

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose a manual configuration option from the list
pl: Wybierz wpis ręcznych ustawień z listy

[ctx: @title:window]
en: CUPS Server Settings
pl: Ustawienia serwera CUPS

[ctx: @action:button]
en: CUPS Print Server Admin
pl: Administrator serwera drukowania CUPS

[ctx: @action:button Reset to current settings]
en: Reset
pl: Wyzeruj

[ctx: @action:button Apply new settings]
en: Apply
pl: Zastosuj

en: Please wait while the CUPS server restarts
pl: Zaczekaj, aż serwer CUPS uruchomi się ponownie

[ctx: @option:check]
en: Share printers connected to this system
pl: Udostępnij drukarki podłączone do tego systemu

[ctx: @option:check]
en: Allow printing from the Internet
pl: Zezwalaj na drukowanie z internetu

[ctx: @option:check]
en: Allow remote administration
pl: Zezwól na zdalne administrowanie

[ctx: @option:check]
en: Allow users to cancel any job (not just their own)
pl: Pozwól użytkownikom zaniechać wszystkich zadań (nie tylko swoich własnych)

[ctx: @title:window]
en: Printer Setup Helpers
pl: Pomocnicy ustawiania drukarek

[ctx: @info:status]
en: Install has completed successfully
pl: Pomyślnie ukończono wgrywanie

[ctx: @info:status]
en: Installation failed
pl: Nie udało się wgrać

[ctx: @info:status]
en: Installing…
pl: Wgrywanie…

[ctx: @info:usagetip]
en: Report this issue to %1
pl: Zgłoś ten błąd na %1

en: new_queue
pl: nowa_kolejka

en: new_group
pl: nowa_grupa

[ctx: @info:usagetip]
en: A printer support package that provides convenience features does not appear to be installed.<nl/><nl/>Because this distro does not include PackageKit, we cannot provide an install option. Please use your package manager to install the <command>system-config-printer</command> package manually.
pl: Pakiet obsługujący drukarkę, który dostarcza pewnych wygód nie wydaje się być wgrany.<nl/><nl/>Nie możemy umożliwić jego wgrania, bo wydawca twojego systemu nie dostarcza PackageKit. Zalecamy użycie programu do zarządzania pakietami do wgrania <command>system-config-printer</command>.

[ctx: @info:usagetip]
en: A printer support package that provides convenience features does not appear to be installed.
pl: Pakiet obsługujący drukarkę, który dostarcza pewnych wygód nie wydaje się być wgrany.

[ctx: @action:button Install printer setup helper package]
en: Install It
pl: Wgraj ją

[ctx: @action:button The thing being added is a printer]
en: Add…
pl: Dodaj…

[ctx: @action:button]
en: Add Printer…
pl: Dodaj drukarkę…

[ctx: @action:button]
en: Add Group…
pl: Dodaj grupę…

[ctx: @action:button]
en: Configure Print Server…
pl: Ustawienia serwera drukowania…

[ctx: @info:status]
en: No printers are currently set up
pl: Obecnie nie jest ustawiona żadna drukarka

[ctx: @info:usagetip]
en: Click <interface>Add…</interface> to set up a new printer on this computer
pl: Naciśnij <interface>Dodaj…</interface>, aby ustawić nową drukarkę na tym komputerze

[ctx: @info:status]
en: Printing services not available
pl: Usługi wydruku nie są dostępne

[ctx: @info:usagetip]
en: Click <interface>Configure Print Server…</interface> to check settings, or verify that the CUPS system service is active.
pl: Naciśnij <interface>Ustawienia serwera drukowania…</interface> aby sprawdzić ustawienia lub potwierdzić, że usługa systemu CUPS jest włączona.

en: Printers
pl: Drukarki

en: Printer Groups
pl: Grupy drukarek

[ctx: @action:button]
en: Open Print Queue
pl: Otwórz kolejkę drukowania

[ctx: @info:tooltip]
en: Resume printing
pl: Wznów drukowanie

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause printing
pl: Wstrzymaj drukowanie

[ctx: @action:button Resume printing]
en: Resume
pl: Wznów

[ctx: @action:button Pause printing]
en: Pause
pl: Wstrzymaj

[ctx: @title:window]
en: Select a printer make/model
pl: Wybierz wytwórcę/model drukarki

[ctx: @title:window]
en: Printer Driver (%1)
pl: Sterownik drukarki (%1)

[ctx: @title:window]
en: Printer Driver
pl: Sterownik drukarki

[ctx: @action:button Select ipp everywhere driver]
en: Use IPP Everywhere™
pl: Użyj IPP Everywhere™

en: Save
pl: Zapisz

en: Select a PostScript Printer Description (PPD) file
pl: Wybierz plik PostScript Printer Description (PPD)

en: Printer model is required.  Please select a printer model.
pl: Wybierz model drukarki, bo jest on wymagany.

[ctx: @option:radio]
en: Select Make and Model:
pl: Wybierz wytwórcę oraz model:

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter Models
pl: Odfiltruj modele

[ctx: @option:radio]
en: PPD file:
pl: Plik PPD:

[ctx: @action:button]
en: Select PPD File…
pl: Wybierz plik PPD…

en: Select
pl: Wybierz

en: PostScript Printer Description Files (*.ppd)
pl: Pliki PostScript Printer Description (*.ppd)

[ctx: @title:window]
en: Add Group
pl: Dodaj grupę

[ctx: @title:window]
en: Add Printer
pl: Dodaj drukarkę

en: Configure…
pl: Ustawienia…

en: Remove
pl: Usuń

[ctx: @action:button]
en: CUPS Printers Overview Help
pl: Przegląd pomocy do drukarek CUPS

[ctx: @action:button]
en: Printer/Device Admin Page
pl: Strona do zarządzania drukarką/urządzeniem

[ctx: @action:button Add printer]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: @action:button Apply changes]
en: Apply
pl: Zastosuj

[ctx: @info:status]
en: Queue name is required. Enter a unique queue name.
pl: Wymagana jest nazwa kolejki. Wpisz taką, co jeszcze nie istnieje.

[ctx: @info:status]
en: Queue name must be unique. Enter a unique queue name.
pl: Nazwa kolejki musi być niepowtarzalna. Wpisz taką, co jeszcze nie istnieje.

[ctx: @info:status]
en: Make/Model is required. Choose "Select" to pick Make/Model
pl: Wytwórca/Model jest wymagany. Naciśnij "Wybierz", aby wybrać Wytwórcę/Model

[ctx: @info:status]
en: Configuring %1, please wait…
pl: Ustawianie %1, proszę czekać…

en: Failed to remove the printer: %1
pl: Nie udało się usunąć drukarki: %1

[ctx: @title:window]
en: Remove Group?
pl: Usuwanie grupy

[ctx: @title:window]
en: Remove Printer?
pl: Czy usunąć drukarkę?

[ctx: @info %1 is the name of a printer or printer group]
en: '%1' will be removed.
pl: '%1' zostanie usunięta.

[ctx: @action:button]
en: Remove Group
pl: Usuń grupę

[ctx: @action:button]
en: Remove Printer
pl: Usuń drukarkę

en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: @action:check Set default printer]
en: Default printer
pl: Domyślna drukarka

[ctx: @info]
en: To change the default printer, set another printer as the default.
pl: Aby zmienić domyślną drukarkę, ustaw inną jako domyślną.

[ctx: @action:check]
en: Share this group
pl: Udostępnij tę grupę

[ctx: @action:check]
en: Share this printer
pl: Udostępnij tę drukarkę

[ctx: @action:check]
en: Accepting print jobs
pl: Przyjmowanie zadań drukowania

[ctx: @action:button]
en: Print Test Page
pl: Wydrukuj stronę próbną

[ctx: @action:button]
en: Print Self-Test Page
pl: Wydrukuj stronę próbną

[ctx: @action:button]
en: Clean Print Heads
pl: Wyczyść głowice drukujące

[ctx: @label:textbox]
en: Queue Name:
pl: Nazwa kolejki:

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
pl: Opis:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
pl: Położenie:

[ctx: @label:textbox]
en: Connection:
pl: Połączenie:

[ctx: @label:listbox]
en: Member Printers:
pl: Drukarki członkowskie:

[ctx: @label:textbox]
en: Make/Model:
pl: Wytwórca/Model:

[ctx: @action:button Select printer make/model]
en: Select…
pl: Wybierz…
