print-manager - en to sa translation catalogue (13 entries)

en: Printers
sa: मुद्रकाः

en: Printer Groups
sa: मुद्रकसमूहाः

en: No printers have been configured or discovered
sa: न कोऽपि मुद्रकः विन्यस्तः आविष्कृतः वा

en: No matches
sa: न मेलनं

en: There is one print job in the queue | There are %1 print jobs in the queue
sa[0]: पङ्क्तौ एकं मुद्रणकार्यम् अस्ति
sa[1]: पङ्क्तौ %1 मुद्रणकार्यं भवति

[ctx: Printing document name with printer name]
en: Printing %1 with %2
sa: %1 %2 इत्यनेन सह मुद्रयति

[ctx: Printing with printer name]
en: Printing with %1
sa: %1 इत्यनेन सह मुद्रणम्

en: Print queue is empty
sa: मुद्रणपङ्क्तिः रिक्तः अस्ति

en: &Configure Printers…
sa: &मुद्रकान् विन्यस्तं कुर्वन्तु...

en: Resume
sa: पुनर्प्रारम्भय

en: Pause
sa: विराम

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sa: निरसयतु

[ctx: Number of additional print jobs]
en: %1 more job | %1 more jobs
sa[0]: %1 अधिकं कार्यम्
sa[1]: %1 अधिकानि कार्याणि
