print-manager - en to sk translation catalogue (43 entries)

[ctx: @info:credit]
en: Plasma Print Queue Manager
sk: Správca tlačového frontu Plasma

[ctx: @info:credit]
en: Manage printer job queues
sk: Spravovať fronty tlačových úloh

en: © KDE Community
sk: © Komunita KDE

[ctx: @info:credit]
en: Developer
sk: Vývojár

en: Show printer queue
sk: Zobraziť tlačový front

en: Enter credentials to print from <b>%1</b>
sk: Zadajte prihlasovacie údaje na tlač z <b>%1</b>

[ctx: @label Job types currently showing]
en: %1 Jobs
sk: %1 Úlohy

[ctx: @label:listbox]
en: Filter Jobs
sk: Filtrovať úlohy

[ctx: option:check Show active Jobs]
en: Active
sk: Aktívne

[ctx: option:check Show completed jobs]
en: Completed
sk: Dokončené

[ctx: option:check Show all jobs]
en: All
sk: Všetky

[ctx: @option:check Hide expanded job view]
en: Hide Job Details
sk: Skryť podrobnosti úlohy

[ctx: @option:check Show expanded job view]
en: Show Job Details
sk: Zobraziť podrobnosti úlohy

[ctx: @action:button Cancel all active jobs]
en: Cancel All Jobs
sk: Zrušiť všetky úlohy

[ctx: @title:window]
en: Cancel all active print jobs?
sk: Zrušiť všetky aktívne tlačové úlohy?

[ctx: @info:status Print jobs not found in the print queue]
en: The print queue is empty
sk: Tlačový front je prázdny

[ctx: @action:inmenu Move the job to /info/ which is the friendly name of the other print queue]
en: Move to %1
sk: Presunúť do %1

[ctx: @action:button This action cancels the job]
en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: @action:button This action holds the job]
en: Hold
sk: Podržať

[ctx: @action:button This action releases the job]
en: Release
sk: Uvoľniť

[ctx: @action:button This action reprints the job]
en: Reprint
sk: Znovu vytlačiť

[ctx: @action:button]
en: Move
sk: Presunúť

[ctx: @action:button This action prompts for user/password to authenticate the job]
en: Authenticate
sk: Overiť

[ctx: @label:info]
en: Status: %1, %2
sk: Stav: %1, %2

[ctx: @label:info]
en: Status: %1
sk: Stav: %1

[ctx: @label:info Date created]
en: Created: %1
sk: Vytvorené: %1

[ctx: @label:info Date completed]
en: Completed: %1
sk: Dokončené: %1

[ctx: @label:info Date processed]
en: Processed: %1
sk: Spracované: %1

[ctx: @label:info Job page count]
en: Pages: %1
sk: Strany: %1

[ctx: @label:header]
en: Printers
sk: Tlačiarne

[ctx: @action:button about this application]
en: About
sk: O aplikácii

[ctx: @label:info device description]
en: Printers
sk: Tlačiarne

[ctx: @label:info device description]
en: Printer Groups
sk: Skupiny tlačiarní

[ctx: @action:button Resume printing]
en: Resume
sk: Pokračovať

[ctx: @action:button Pause printing]
en: Pause
sk: Pozastaviť

[ctx: @action:button Configure printer in the kcm]
en: Configure…
sk: Nastaviť…

[ctx: @action:button Open additional printer settings]
en: Media Settings…
sk: Nastavenia médií…

[ctx: @info:status]
en: No printers have been set up
sk: Žiadne tlačiarne neboli nastavené

[ctx: @action:button]
en: Set Up a Printer…
sk: Nastaviť tlačiareň…

[ctx: @info:status]
en: Printing services not available
sk: Tlačové služby nie sú dostupné

[ctx: @info:usagetip %1 is the distribution support URL %2 is the distribution name]
en: Verify that the CUPS system service is active or check: <a href="%1">%2 Support</a>
sk: Overte, či je systémová služba CUPS aktívna, alebo pozrite: <a href="%1">Podpora %2</a>

[ctx: @info:status]
en: Unknown error condition with printing services
sk: Neznámy chybový stav tlačových služieb

[ctx: @info:usagetip %1 is the distribution bug report URL %2 is the distribution name]
en: Check for issues here: <a href="%1">%2 Issues</a>
sk: Skontrolujte problémy tu: <a href="%1">Problémy %2</a>
