print-manager - en to tg translation catalogue (6 entries)

[ctx: @item]
en: Local Printers
tg: Принтерҳои маҳаллӣ

en: Printers
tg: Принтерҳо

en: No printers have been configured or discovered
tg: Ягон принтер танзим ё пайдо нашуд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, systemPreferencesTB)
en: System Preferences
tg: Хусусиятҳои низомӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addPrinterBtn)
en: Click here to add a new printer
tg: Барои илова кардани принтери нав, дар ин ҷо зер кунед

en: All Printers
tg: Ҳамаи принтерҳо
