print-manager - en to uk translation catalogue (124 entries)

[ctx: @info]
en: Failed to configure class:
uk: Не вдалося налаштувати клас:

[ctx: @info]
en: Failed to configure printer:
uk: Не вдалося налаштувати принтер:

en: Failed to perform request: %1
uk: Не вдалося виконати запит: %1

[ctx: @info]
en: Failed to get server settings: %1
uk: Не вдалося отримати параметри сервера: %1

[ctx: @info]
en: Server Settings Not Saved: (%1): %2
uk: Параметри сервера не збережено: (%1): %2

[ctx: @info]
en: Fatal Save Server Settings: (%1): %2
uk: Критична помилка під час спроби зберегти параметри сервера: (%1): %2

en: Print Self-Test Page
uk: Надрукувати сторінку самоперевірки

en: Clean Print Heads
uk: Очистити друкарські голівки

[ctx: @info]
en: Install Error (package: %1)
    Check authentication credentials and make sure PackageKit is installed properly.
uk: Помилка встановлення (пакунок: %1)
    Перевірте реєстраційні дані розпізнавання та переконайтеся, що належним чином встановлено PackageKit.

[ctx: @info:usagetip]
en: Example Addresses
uk: Приклади адрес

[ctx: @label:textbox]
en: Address:
uk: Адреса:

[ctx: @info The printer/device address]
en: Enter device address
uk: Введіть адресу пристрою

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose a device connection
uk: Виберіть з'єднання із пристроєм

[ctx: @info:status]
en: Unable to locate recommended drivers.  Click <interface>Refresh</interface> to try again or choose a driver manually.
uk: Не вдалося знайти рекомендовані драйвери. Натисніть кнопку <interface>Оновити</interface>, щоб повторити спробу або вибрати драйвер вручну.

[ctx: @action:button]
en: Choose Driverless…
uk: Вибрати бездрайверний…

[ctx: @action:button]
en: Choose Driver…
uk: Вибрати драйвер…

[ctx: @action:button]
en: Select Recommended Driver
uk: Вибрати рекомендований драйвер

[ctx: @info:tooltip]
en: Recommended drivers are based on printer make/model and connection type
uk: Рекомендації щодо драйверів засновано на виробнику та моделі принтера та типі з'єднання

[ctx: @label:listitem]
en: Driverless (%1)
uk: Без драйвера (%1)

[ctx: @label:listitem]
en: PPD File (%1)
uk: файл PPD (%1)

[ctx: @title:group]
en: Line Printer Daemon (LPD) Protocol
uk: Протокол фонової служби лінійного принтера (LPD)

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the LPD device
uk: Введіть адресу пристрою LPD

[ctx: @label:textbox]
en: Queue:
uk: Черга:

[ctx: @info:placeholder The LPD device queue name]
en: LPD queue name
uk: Назва черги LPD

[ctx: @action:button]
en: Continue with Address…
uk: Продовжити з адресою…

[ctx: @info:status]
en: Invalid LPD URL: %1
uk: Некоректна адреса LPD: %1

[ctx: @title:group]
en: Find remote printing devices
uk: Знайти віддалені пристрої для друку

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the remote host/device
uk: Введіть адресу віддаленого вузла або пристрою

[ctx: @info:status]
en: No Printers found at host: %1
uk: Не знайдено принтерів на вузлі: %1

[ctx: @info:status]
en: CUPS request error (%1): %2
uk: Помилка запиту CUPS (%1): %2

[ctx: @action:button]
en: Select Printer…
uk: Вибрати принтер…

[ctx: @info:whatsthis]
en: If the printer address is known, enter it and choose <interface>Continue</interface>.
uk: Якщо адреса принтера відома, введіть її і виберіть <interface>Продовжити</interface>.

[ctx: @info:status]
en: This feature is not yet available (%1)
uk: Цією можливістю ще не можна скористатися (%1)

[ctx: @title:group]
en: AppSocket Protocol (aka JetDirect)
uk: Протокол AppSocket (або JetDirect)

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter the address of the AppSocket device
uk: Введіть адресу пристрою AppSocket

en: Invalid Socket URL: %1
uk: Некоректна адреса сокета: %1

[ctx: @title:window]
en: Set up a Printer Connection
uk: Налаштувати з'єднання з принтером

[ctx: @action:button]
en: Show Detected Devices
uk: Показати виявлені пристрої

[ctx: @action:button]
en: Show Manual Options
uk: Показати параметри, що задаються вручну

en: Refresh
uk: Оновити

en: CUPS Network Printers Help
uk: Довідка з мережевих принтерів CUPS

[ctx: @info:status]
en: Unable to automatically discover any printing devices
uk: Не вдалося автоматично виявити жодного пристрою для друку

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose "Refresh" to try again or choose a manual configuration option from the list
uk: Виберіть «Оновити», щоб повторити спробу або виберіть параметр налаштовування вручну зі списку

[ctx: @info:usagetip]
en: Choose a manual configuration option from the list
uk: Виберіть параметр налаштовування вручну зі списку

[ctx: @title:window]
en: CUPS Server Settings
uk: Параметри сервера CUPS

[ctx: @action:button]
en: CUPS Print Server Admin
uk: Адміністратор сервера друку CUPS

[ctx: @action:button Reset to current settings]
en: Reset
uk: Скинути

[ctx: @action:button Apply new settings]
en: Apply
uk: Застосувати

en: Please wait while the CUPS server restarts
uk: Будь ласка, зачекайте на перезапуск сервера CUPS

[ctx: @option:check]
en: Share printers connected to this system
uk: Дозволити спільне використання принтерів цієї системи

[ctx: @option:check]
en: Allow printing from the Internet
uk: Дозволити друк з інтернету

[ctx: @option:check]
en: Allow remote administration
uk: Дозволити віддалене адміністрування

[ctx: @option:check]
en: Allow users to cancel any job (not just their own)
uk: Дозволити користувачам скасовувати всі завдання (не лише власні)

[ctx: @title:window]
en: Printer Setup Helpers
uk: Допоміжні засоби налаштовування принтера

[ctx: @info:status]
en: Install has completed successfully
uk: Встановлення успішно завершено

[ctx: @info:status]
en: Installation failed
uk: Встановлення завершилося невдало

[ctx: @info:status]
en: Installing…
uk: Встановлення…

[ctx: @info:usagetip]
en: Report this issue to %1
uk: Повідомте про цю проблему %1

en: new_queue
uk: нова_черга

en: new_group
uk: нова_група

[ctx: @info:usagetip]
en: A printer support package that provides convenience features does not appear to be installed.<nl/><nl/>Because this distro does not include PackageKit, we cannot provide an install option. Please use your package manager to install the <command>system-config-printer</command> package manually.
uk: Пакунок супроводу принтера, у якому містяться зручні інструменти роботи, здається, не встановлено.<nl/><nl/>Оскільки PackageKit не є частиною цього дистрибутива, ми не можемо надати у ваше розпорядження можливість його встановлення. Будь ласка, скористайтеся вашою програмою для керування пакунками для встановлення пакунка <command>system-config-printer</command> вручну.

[ctx: @info:usagetip]
en: A printer support package that provides convenience features does not appear to be installed.
uk: Пакунок супроводу принтера, у якому містяться зручні інструменти роботи, здається, не встановлено.

[ctx: @action:button Install printer setup helper package]
en: Install It
uk: Встановити

[ctx: @action:button The thing being added is a printer]
en: Add…
uk: Додати…

[ctx: @action:button]
en: Add Printer…
uk: Додати принтер…

[ctx: @action:button]
en: Add Group…
uk: Додати групу…

[ctx: @action:button]
en: Configure Print Server…
uk: Налаштувати сервер друку…

[ctx: @info:status]
en: No printers are currently set up
uk: Поки не налаштовано жодних принтерів

[ctx: @info:usagetip]
en: Click <interface>Add…</interface> to set up a new printer on this computer
uk: Натисніть <interface>Додати…</interface>, щоб налаштувати новий принтер на цьому комп'ютері

en: Printers
uk: Принтери

en: Printer Groups
uk: Групи принтерів

[ctx: @action:button Open print queue]
en: Print Queue
uk: Черга друку

[ctx: @action:button Resume printing]
en: Resume
uk: Поновити

[ctx: @action:button Pause printing]
en: Pause
uk: Призупинити

[ctx: @info:tooltip]
en: Resume printing
uk: Відновити друк

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause printing
uk: Призупинити друк

[ctx: @title:window]
en: Select a printer make/model
uk: Вибір виробника і моделі принтера

[ctx: @title:window]
en: Printer Driver (%1)
uk: Драйвер принтера (%1)

[ctx: @title:window]
en: Printer Driver
uk: Драйвер принтера

en: Save
uk: Зберегти

en: Select a PostScript Printer Description (PPD) file
uk: Виберіть файл опис принтера PostScript (PPD)

en: Printer model is required.  Please select a printer model.
uk: Слід вказати модель принтера. Будь ласка, виберіть модель.

[ctx: @option:radio]
en: Select Make and Model:
uk: Виберіть виробника і модель:

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter Models
uk: Фільтрувати за моделями

[ctx: @option:radio]
en: PPD file:
uk: Файл PPD:

[ctx: @action:button]
en: Select PPD File…
uk: Вибрати файл PPD…

en: Select
uk: Вибрати

en: PostScript Printer Description Files (*.ppd)
uk: файли опису принтерів PostScript (*.ppd)

[ctx: @title:window]
en: Add Group
uk: Додати групу

[ctx: @title:window]
en: Add Printer
uk: Додати принтер

en: Configure…
uk: Налаштувати…

en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @action:button]
en: CUPS Printers Overview Help
uk: Довідка-огляд з принтерів CUPS

[ctx: @action:button]
en: Printer/Device Admin Page
uk: Сторінка адміністрування принтера або пристрою

[ctx: @action:button Add printer]
en: Add
uk: Додати

[ctx: @action:button Apply changes]
en: Apply
uk: Застосувати

[ctx: @info:status]
en: Queue name is required. Enter a unique queue name.
uk: Слід вказати назву черги. Введіть неповторювану назву черги.

[ctx: @info:status]
en: Queue name must be unique. Enter a unique queue name.
uk: Назва черги не повинна повторюватися. Введіть неповторювану назву черги.

[ctx: @info:status]
en: Make/Model is required. Choose "Select" to pick Make/Model
uk: Слід вказати виробника і модель. Натисніть «Вибрати», щоб вибрати виробника і модель

[ctx: @info:status]
en: Configuring %1, please wait…
uk: Налаштовуємо %1, будь ласка, зачекайте…

en: Failed to remove the printer: %1
uk: Не вдалося вилучити принтер %1

[ctx: @title:window]
en: Remove Group?
uk: Вилучити групу?

[ctx: @title:window]
en: Remove Printer?
uk: Вилучити принтер?

[ctx: @info %1 is the name of a printer or printer group]
en: '%1' will be removed.
uk: «%1» буде вилучено.

[ctx: @action:button]
en: Remove Group
uk: Вилучити групу

[ctx: @action:button]
en: Remove Printer
uk: Вилучити принтер

en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: @action:check Set default printer]
en: Default printer
uk: Типовий принтер

[ctx: @info]
en: To change the default printer, set another printer as the default.
uk: Щоб змінити типовий принтер, встановіть типовим інший принтер.

[ctx: @action:check]
en: Share this group
uk: Надати спільний доступ до цієї групи

[ctx: @action:check]
en: Share this printer
uk: Надати спільний доступ до цього принтера

[ctx: @action:check]
en: Accepting print jobs
uk: Приймає завдання з друку

[ctx: @action:button]
en: Print Test Page
uk: Надрукувати пробну сторінку

[ctx: @action:button]
en: Print Self-Test Page
uk: Надрукувати сторінку самоперевірки

[ctx: @action:button]
en: Clean Print Heads
uk: Очистити друкарські голівки

[ctx: @action:button]
en: Find a Printer…
uk: Знайти принтер…

[ctx: @label:textbox]
en: Queue Name:
uk: Назва черги:

[ctx: @info:whatsthis]
en: A <interface>printer group</interface> is used to pool printing resources.
uk: <interface>Групу принтерів</interface> використовують для буферизації ресурсів друку.

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
uk: Опис:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
uk: Розташування:

[ctx: @label:textbox]
en: Connection:
uk: З'єднання:

[ctx: @label:listbox]
en: Member Printers:
uk: Принтери-учасники:

[ctx: @label:textbox]
en: Make/Model:
uk: Виробник/модель:

[ctx: @action:button Select printer make/model]
en: Select…
uk: Вибрати…
