psmisc-23.6-rc1 - en to nl translation catalogue (86 entries)

en: Usage: fuser [-fIMuvw] [-a|-s] [-4|-6] [-c|-m|-n SPACE]
                 [-k [-i] [-SIGNAL]] NAME...
           fuser -l
           fuser -V
    Show which processes use the named files, sockets, or filesystems.
    
      -a,--all              display unused files too
      -i,--interactive      ask before killing (ignored without -k)
      -I,--inode            use always inodes to compare files
      -k,--kill             kill processes accessing the named file
      -l,--list-signals     list available signal names
      -m,--mount            show all processes using the named filesystems or
                            block device
      -M,--ismountpoint     fulfill request only if NAME is a mount point
      -n,--namespace SPACE  search in this name space (file, udp, or tcp)
      -s,--silent           silent operation
      -SIGNAL               send this signal instead of SIGKILL
      -u,--user             display user IDs
      -v,--verbose          verbose output
      -w,--writeonly        kill only processes with write access
      -V,--version          display version information
nl: Gebruik:  fuser [-fIMuvw] [-a|-s] [-4|-6] [-c|-m|-n NAAMSRUIMTE]
                        [-k [-i] [-SIGNAAL]] NAAM...
         of:  fuser [-l|-V]
    
    Toont de processen die gebruik maken van de genoemde bestanden,
    sockets of bestandssystemen
    
      -a, --all               de ongebruikte bestanden ook noemen
      -i, --interactive       bevestiging vragen voor afbreken (genegeerd zonder -k)
      -I, --inode             altijd inodes gebruiken om bestanden te vergelijken
      -k, --kill              processen afbreken die het gegeven bestand gebruiken
      -l, --list-signals      lijst van beschikbare signalen tonen
      -m, --mount             alle processen tonen die het gegeven bestandssysteem
                                of blokapparaat gebruiken
      -M, --ismountpoint      alleen aan verzoek voldoen als NAAM aankoppelpunt is
      -n, --namespace RUIMTE  in gegeven naamsruimte ('file', 'udp', 'tcp') zoeken
      -s, --silent            geen uitvoer produceren
      -SIGNAAL                dit signaal sturen in plaats van SIGKILL
      -u, --user              de gebruiker-IDs tonen
      -v, --verbose           uitgebreide uitvoer tonen
      -V, --version           de programmaversie tonen
      -w,--writeonly          alleen processen met schrijfrecht afbreken

en:   -4,--ipv4             search IPv4 sockets only
      -6,--ipv6             search IPv6 sockets only
nl:   -4,--ipv4               alleen naar IPv4-sockets zoeken
      -6,--ipv6               alleen naar IPv6-sockets zoeken

en:   udp/tcp names: [local_port][,[rmt_host][,[rmt_port]]]
nl:   -                       alle opties terugzetten op standaardwaarden
      tcp/udp-namen: [lokale_poort][,[gindse_host][,[gindse_poort]]]

en: PSmisc comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    This is free software, and you are welcome to redistribute it under
    the terms of the GNU General Public License.
    For more information about these matters, see the files named COPYING.
nl: PSmisc kent GEEN ENKELE GARANTIE.
    Dit is vrije software en mag vrijelijk verspreid worden,
    onder de voorwaarden van de GNU General Public License.
    Zie voor meer informatie hierover het bestand genaamd COPYING.

en: Cannot open /proc directory: %s
nl: Kan /proc niet openen: %s

en: Cannot allocate memory for matched proc: %s
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar om gevonden proces te verwerken: %s

en: Specified filename %s does not exist.
nl: Opgegeven bestandsnaam %s bestaat niet.

en: Cannot stat %s: %s
nl: Kan status van %s niet bepalen: %s

en: Cannot resolve local port %s: %s
nl: Kan lokale poort %s nergens toe herleiden: %s

en: Unknown local port AF %d
nl: Onbekende lokale poort AF %d

en: Cannot open protocol file "%s": %s
nl: Kan protocolbestand '%s' niet openen: %s

en: Specified filename %s is not a mountpoint.
nl: Opgegeven bestandsnaam %s is geen aankoppelpunt.

en: %s: Invalid option %s
nl: %s: ongeldige optie %s

en: Namespace option requires an argument.
nl: De naamsruimte-optie '-n' vereist een argument

en: Invalid namespace name
nl: Ongeldige naamsruimte

en: You can only use files with mountpoint options
nl: Er zijn alleen bestanden toegestaan samen met aankoppelpuntopties

en: No process specification given
nl: Geen naam van bestand of socket opgegeven

en: all option cannot be used with silent option.
nl: Opties '-a' en '-s' gaan niet samen

en: You cannot search for only IPv4 and only IPv6 sockets at the same time
nl: Opties '-4' en '-6' gaan niet samen

en: %*s USER        PID ACCESS COMMAND
nl: %*s GEBRUIKER   PID SOORT PROGRAMMA

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: Cannot stat file %s: %s
nl: Kan status van bestand %s niet bepalen: %s

en: Cannot open /proc/net/unix: %s
nl: Kan /proc/net/unix niet openen: %s

en: Kill process %d ? (y/N)
nl: Proces %d afbreken? (j/N)

en: Could not kill process %d: %s
nl: Kan proces %d niet afbreken: %s

en: Cannot open a network socket.
nl: Kan netwerk-socket niet openen.

en: Cannot find socket's device number.
nl: Kan apparaatnummer van socket niet vinden.

en: Kill %s(%s%d) ? (y/N)
nl: Proces %s(%s%d) afbreken? (j/N)

en: Signal %s(%s%d) ? (y/N)
nl: Proces %s(%s%d) een signaal sturen? (j/N)

en: killall: Cannot get UID from process status
nl: killall: Kan uit processtatus geen UID bepalen

en: killall: Bad regular expression: %s
nl: killall: Ongeldige reguliere expressie: %s

en: killall: skipping partial match %s(%d)
nl: killall: Overgeslagen: gedeeltelijke overeenkomst %s(%d)

en: Killed %s(%s%d) with signal %d
nl: Proces %s(%s%d) is afgebroken met signaal %d

en: %s: no process found
nl: %s: geen proces gevonden

en: Usage: killall [OPTION]... [--] NAME...
nl: Gebruik:  killall [OPTIE...] [--] NAAM...

en:        killall -l, --list
           killall -V, --version
    
      -e,--exact          require exact match for very long names
      -I,--ignore-case    case insensitive process name match
      -g,--process-group  kill process group instead of process
      -y,--younger-than   kill processes younger than TIME
      -o,--older-than     kill processes older than TIME
      -i,--interactive    ask for confirmation before killing
      -l,--list           list all known signal names
      -q,--quiet          don't print complaints
      -r,--regexp         interpret NAME as an extended regular expression
      -s,--signal SIGNAL  send this signal instead of SIGTERM
      -u,--user USER      kill only process(es) running as USER
      -v,--verbose        report if the signal was successfully sent
      -V,--version        display version information
      -w,--wait           wait for processes to die
      -n,--ns PID         match processes that belong to the same namespaces
                          as PID
nl:      of:  killall [-l|--list]
         of:  killall [-V|--version]
    
      -e,--exact           zeer lange namen moeten exact overeenkomen
      -I,--ignore-case     verschil tussen hoofd- en kleine letters negeren
      -g,--process-group   een procesgroep afbreken in plaats van een proces
      -y,--younger-than    processen nieuwer dan TIJD afbreken
      -o,--older-than      processen ouder dan TIJD afbreken
      -i,--interactive     om bevestiging vragen alvorens af te breken
      -l,--list            lijst van bekende signalen tonen
      -q,--quiet           geen foutmeldingen geven
      -r,--regexp          NAAM is een uitgebreide reguliere expressie
      -s,--signal SIGNAAL  dit signaal sturen in plaats van SIGTERM
      -u,--user GEBRUIKER  alleen proces(sen) van deze gebruiker afbreken
      -V,--version         de programmaversie tonen
      -v,--verbose         melden of het signaal succesvol verstuurd is
      -w,--wait            wachten tot processen ook werkelijk afgebroken zijn
      -n,--ns PID          alleen processen die tot dezelfde naamsruimte
                             behoren als PID

en:   -Z,--context REGEXP kill only process(es) having context
                          (must precede other arguments)
nl:   -Z,--context REGEXP  alleen processen met deze context afbreken
                             (dient aan andere argumenten vooraf te gaan)

en: Invalid time format
nl: Ongeldige tijdopmaak

en: Cannot find user %s
nl: Kan gebruiker %s niet vinden

en: Invalid namespace PID
nl: Ongeldige PID voor naamsruimte

en: Bad regular expression: %s
nl: Ongeldige reguliere expressie: %s

en: killall: Maximum number of names is %d
nl: killall: Het maximum aantal namen is %d

en: killall: %s lacks process entries (not mounted ?)
nl: killall: %s bevat geen procesitems -- misschien niet aangekoppeld?

en: Error attaching to pid %i
nl: Fout tijdens aanhechten aan PID %i

en: Usage: peekfd [-8] [-n] [-c] [-d] [-V] [-h] <pid> [<fd> ..]
        -8, --eight-bit-clean        output 8 bit clean streams.
        -n, --no-headers             don't display read/write from fd headers.
        -c, --follow                 peek at any new child processes too.
        -t, --tgid                   peek at all threads where tgid equals <pid>.
        -d, --duplicates-removed     remove duplicate read/writes from the output.
        -V, --version                prints version info.
        -h, --help                   prints this help.
    
      Press CTRL-C to end output.
nl: Gebruik:  peekfd [-8cdnt] [-Vh] <PID> [<bestandsdescriptor>...]
    
        -8, --eight-bit-clean       8-bits-schone uitvoer produceren
        -c, --follow                nieuwe dochterprocessen ook bekijken
        -d, --duplicates-removed    dubbele vermeldingen onderdrukken
        -n, --no-headers            lees-/schrijfmeldingen van descriptors weglaten
        -t, --tgid                  alle threads bekijken waar de TGID == <PID>
        -V, --version               de programmaversie tonen
        -h, --help                  deze hulptekst tonen
    
    Typ Ctrl-C om het programma te stoppen.

en: Usage: prtstat [options] PID ...
           prtstat -V
    Print information about a process
        -r,--raw       Raw display of information
        -V,--version   Display version information and exit
nl: Gebruik:  prtstat [-r] PID ...
         of:  prtstat -V
    
    Toont informatie over een proces.
    
        -r,--raw       ruwe uitvoer van informatie
        -V,--version   de programmaversie tonen en stoppen

en: running
nl: runt

en: sleeping
nl: slaapt

en: disk sleep
nl: wacht

en: traced
nl: getraced

en: paging
nl: swappend

en: unknown
nl: onbekend

en: Process: %-14s		State: %c (%s)
      CPU#:  %-3d		TTY: %s	Threads: %ld
nl: Proces:  %-14s		Status: %c (%s)
      CPU#:  %-3d		TTY: %s	Draden: %ld

en: Process, Group and Session IDs
      Process ID: %d		  Parent ID: %d
        Group ID: %d		 Session ID: %d
      T Group ID: %d
nl: Proces-, groeps- en sessie-IDs
        Proces-ID: %d		   Ouder-ID: %d
        Groeps-ID: %d		  Sessie-ID: %d
      T-groeps-ID: %d

en: Page Faults
      This Process    (minor major): %8lu  %8lu
      Child Processes (minor major): %8lu  %8lu
nl: Page Faults
      Dit proces        (zacht : hard):  %8lu : %8lu
      Dochterprocessen  (zacht : hard):  %8lu : %8lu

en: CPU Times
      This Process    (user system guest blkio): %6.2f %6.2f %6.2f %6.2f
      Child processes (user system guest):       %6.2f %6.2f %6.2f
nl: CPU-tijden
      Dit proces  (gebruiker systeem gast blkio): %6.2f %6.2f %6.2f %6.2f
      Dochters    (gebruiker systeem gast):       %6.2f %6.2f %6.2f

en: Memory
      Vsize:       %-10s
      RSS:         %-10s 		 RSS Limit: %s
      Code Start:  %#-10lx		 Code Stop:  %#-10lx
      Stack Start: %#-10lx
      Stack Pointer (ESP): %#10lx	 Inst Pointer (EIP): %#10lx
nl: Geheugen
      Virtuele grootte:  %-10s
      RSS:               %-10s		      RSS-grens:  %s
      Begin van code:    %#-10lx		 Einde van code:  %#-10lx
      Begin van stack:   %#-10lx
      Stack Pointer (ESP): %#10lx	 Inst.Pointer (EIP): %#10lx

en: Scheduling
      Policy: %s
      Nice:   %ld 		 RT Priority: %ld %s
nl: Scheduling
      Beleid: %s
      Nice:   %ld 		 RT-prioriteit: %ld %s

en: asprintf in print_stat failed.
nl: asprintf() in print_stat() is mislukt.

en: Process with pid %d does not exist.
nl: Proces met PID %d bestaat niet.

en: Unable to open stat file for pid %d (%s)
nl: Kan stat-bestand voor PID %d niet openen (%s).

en: Unable to allocate memory for proc_info
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar voor proc_info()

en: Unable to scan stat file
nl: Kan stat-bestand niet scannen

en: Invalid option
nl: Ongeldige optie

en: You must provide at least one PID.
nl: Er moet minstens één PID gegeven worden.

en: /proc is not mounted, cannot stat /proc/self/stat.
nl: /proc is niet aangekoppeld, kan status van /proc/self/stat niet bepalen.

en: %s is empty (not mounted ?)
nl: %s is leeg -- misschien niet aangekoppeld?

en: Usage: pstree [-acglpsStTuZ] [ -h | -H PID ] [ -n | -N type ]
                  [ -A | -G | -U ] [ PID | USER ]
       or: pstree -V
nl: Gebruik:  pstree [-acglpsStTuZ] [-h|-H PID] [-n|-N SOORT]
                         [-A|-G|-U] [ PID | GEBRUIKER ]
         of:  pstree -V

en: 
    Display a tree of processes.
nl: 
    Toont huidige processen in een boomstructuur.

en:   -a, --arguments     show command line arguments
      -A, --ascii         use ASCII line drawing characters
      -c, --compact-not   don't compact identical subtrees
nl:   -a, --arguments      argumenten van de opdrachtregel tonen
      -A, --ascii          ASCII-tekens voor de lijntjes gebruiken
      -c, --compact-not    identieke subbomen niet compacteren

en:   -C, --color=TYPE    color process by attribute
                          (age)
nl:   -C, --color=TYPE     proces kleuren volgens dit attribuut ('age')

en:   -g, --show-pgids    show process group ids; implies -c
      -G, --vt100         use VT100 line drawing characters
nl:   -g, --show-pgids     procesgroeps-ID's tonen (impliceert '-c')
      -G, --vt100          VT100-tekens voor de lijntjes gebruiken

en:   -h, --highlight-all highlight current process and its ancestors
      -H PID, --highlight-pid=PID
                          highlight this process and its ancestors
      -l, --long          don't truncate long lines
nl:   -h, --highlight-all  huidig proces en zijn voorouders accentueren
      -H PID, --highlight-pid=PID
                           dit proces en zijn voorouders accentueren
      -l, --long           lange regels niet afkappen

en:   -n, --numeric-sort  sort output by PID
      -N TYPE, --ns-sort=TYPE
                          sort output by this namespace type
                                  (cgroup, ipc, mnt, net, pid, time, user, uts)
      -p, --show-pids     show PIDs; implies -c
nl:   -n, --numeric-sort   uitvoer sorteren op PID
      -N SOORT, --ns-sort=SOORT
                           uitvoer sorteren op deze SOORT naamsruimte
                             (cgroup, ipc, mnt, net, pid, time, user, uts)
      -p, --show-pids      PIDs tonen (impliceert '-c')

en:   -s, --show-parents  show parents of the selected process
      -S, --ns-changes    show namespace transitions
      -t, --thread-names  show full thread names
      -T, --hide-threads  hide threads, show only processes
nl:   -s, --show-parents   ouders van geselecteerd proces tonen
      -S, --ns-changes     naamsruimte-overgangen tonen
      -t, --thread-names   volledige thread-namen tonen
      -T, --hide-threads   threads verbergen; alleen processen tonen

en:   -u, --uid-changes   show uid transitions
      -U, --unicode       use UTF-8 (Unicode) line drawing characters
      -V, --version       display version information
nl:   -u, --uid-changes    UID-overgangen tonen
      -U, --unicode        Unicode-tekens (UTF-8) voor de lijntjes gebruiken
      -V, --version        de programmaversie tonen en stoppen

en:   -Z, --security-context
                          show security attributes
nl:   -Z, --security-context
                           veiligheidscontexten tonen

en: 
      PID    start at this PID; default is 1 (init)
      USER   show only trees rooted at processes of this user
nl: 
      PID     bij dit proces-ID beginnen; standaard is 1 (init)
      NAAM    alleen de bomen tonen die beginnen bij processen van deze gebruiker

en: TERM is not set
nl: Omgevingsvariabele TERM heeft geen waarde.

en: Can't get terminal capabilities
nl: Kan terminalcapaciteiten niet bepalen

en: procfs file for %s namespace not available
nl: Het 'procfs'-bestand voor de '%s'-naamsruimte is niet beschikbaar

en: No such user name: %s
nl: Geen bestaande gebruikersnaam: %s

en: Process %d not found.
nl: Geen proces %d gevonden.

en: No processes found.
nl: Geen processen gevonden.

en: Press return to close
nl: Druk op Enter om af te sluiten

en: %s: unknown signal; %s -l lists signals.
nl: Onbekend signaal: %s -- '%s -l' toont een lijst van mogelijke signalen.
