psmisc-23.7-rc1 - en to uk translation catalogue (90 entries)

en: Usage: fuser [-fIMuvw] [-a|-s] [-4|-6] [-c|-m|-n SPACE]
                 [-k [-i] [-SIGNAL]] NAME...
           fuser -l
           fuser -V
    Show which processes use the named files, sockets, or filesystems.
    
      -a,--all              display unused files too
      -i,--interactive      ask before killing (ignored without -k)
      -I,--inode            use always inodes to compare files
      -k,--kill             kill processes accessing the named file
      -l,--list-signals     list available signal names
      -m,--mount            show all processes using the named filesystems or
                            block device
      -M,--ismountpoint     fulfill request only if NAME is a mount point
      -n,--namespace SPACE  search in this name space (file, udp, or tcp)
      -s,--silent           silent operation
      -SIGNAL               send this signal instead of SIGKILL
      -u,--user             display user IDs
      -v,--verbose          verbose output
      -w,--writeonly        kill only processes with write access
      -V,--version          display version information
uk: Користування: fuser [-fMuv] [-a|-s] [-4|-6] [-c|-m|-n ПРОСТІР]
                        [-k [-i] [-СИГНАЛ]] НАЗВА...
           fuser -l
           fuser -V
    Показує, які процеси користуються вказаними файлами, сокетами або файловими системами.
    
      -a,--all               показувати також невикористані файли
      -i,--interactive       запитувати перед завершенням роботи процесу (ігнорується без -k)
      -k,--kill              завершити роботу процесів, які користуються вказаним файлом
      -l,--list-signals      показати список доступних назв сигналів
      -m,--mount             показати всі процеси, що використовують вказані файлові системи
                             або блоковий пристрій
      -M,--ismountpoint      виконати запит, лише якщо НАЗВА є точкою монтування
      -n,--namespace ПРОСТІР шукати лише у вказаному просторі назв (file, udp або tcp)
      -s,--silent            не виводити повідомлень
      -СИГНАЛ                надіслати вказаний сигнал замість SIGKILL
      -u,--user              показувати ідентифікатори користувачів
      -v,--verbose           виводити дані докладно
      -w,--writeonly         завершити роботу лише процесів з доступом на запис
      -V,--version           показати дані щодо версії

en:   -4,--ipv4             search IPv4 sockets only
      -6,--ipv6             search IPv6 sockets only
uk:   -4,--ipv4             шукати лише серед сокетів IPv4
      -6,--ipv6             шукати лише серед сокетів IPv6

en:   udp/tcp names: [local_port][,[rmt_host][,[rmt_port]]]
uk:   назви udp/tcp: [локлаьний_порт][,[вузол_rmt][,[порт_rmt]]]

en: Copyright (C) 1993-2024 Werner Almesberger and Craig Small
uk: © Werner Almesberger та Craig Small, 1993–2024

en: PSmisc comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    This is free software, and you are welcome to redistribute it under
    the terms of the GNU General Public License.
    For more information about these matters, see the files named COPYING.
uk: Щодо PSmisc вам НЕ НАДАЄТЬСЯ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ.
    Це вільне програмне забезпечення, ми будемо раді, якщо ви поширюватимете
    його відповідно до умов Загальної громадської ліцензії GNU (GPL).
    Щоб дізнатися більше про це, ознайомтеся з файлом з назвою COPYING.

en: Cannot open /proc directory: %s
uk: Не вдалося відкрити каталог /proc: %s

en: Cannot allocate memory for matched proc: %s
uk: Не вдалося отримати область пам’яті для відповідного процесу: %s

en: Specified filename %s does not exist.
uk: Файл з вказаною назвою, %s, не існує.

en: Cannot stat %s: %s
uk: Не вдалося отримати дані за допомогою stat %s: %s

en: Cannot resolve local port %s: %s
uk: Не вдалося визначити локальний порт %s: %s

en: Unknown local port AF %d
uk: Невідомий локальний порт AF %d

en: Cannot open protocol file "%s": %s
uk: Не вдалося відкрити файл протоколу «%s»: %s

en: Specified filename %s is not a mountpoint.
uk: Вказана назва файла, %s, не є точкою монтування.

en: %s: Invalid option %s
uk: %s: некоректний параметр, %s

en: Namespace option requires an argument.
uk: Параметр простору назв слід вказувати з аргументом.

en: Invalid namespace name
uk: Некоректна назва простору назв

en: You can only use files with mountpoint options
uk: Файли можна використовувати лише разом з параметрами точки монтування

en: No process specification given
uk: Не вказано специфікації процесу

en: all option cannot be used with silent option.
uk: параметр «all» не можна використовувати разом з параметром «silent».

en: You cannot search for only IPv4 and only IPv6 sockets at the same time
uk: Одночасно можна виконувати пошук лише для сокетів IPv4 або сокетів IPv6

en: %*s USER        PID ACCESS COMMAND
uk: %*s КОРИСТУВАЧ  PID ДОСТУП КОМАНДА

en: (unknown)
uk: (невідомий)

en: Cannot stat file %s: %s
uk: Не вдалося обробити файл за допомогою stat %s: %s

en: Cannot open /proc/net/unix: %s
uk: Не вдалося відкрити /proc/net/unix: %s

en: Kill process %d ? (y/N)
uk: Завершити процес %d? (y (так) або N (ні))

en: Could not kill process %d: %s
uk: Не вдалося завершити роботу процесу %d: %s

en: Cannot open a network socket.
uk: Не вдалося відкрити сокет мережі.

en: Cannot find socket's device number.
uk: Не вдалося визначити номер пристрою сокета.

en: Kill %s(%s%d) ? (y/N)
uk: Завершити роботу %s(%s%d)? (y (так) або N (ні))

en: Signal %s(%s%d) ? (y/N)
uk: Надіслати сигнал %s(%s%d)? (y (так) або N (ні))

en: killall: Cannot get UID from process status
uk: killall: не вдалося отримати UID з даних щодо стану процесу

en: killall: Bad regular expression: %s
uk: killall: помилковий формальний вираз: %s

en: killall: skipping partial match %s(%d)
uk: killall: пропускаємо частковий відповідник %s(%d)

en: Killed %s(%s%d) with signal %d
uk: Завершено роботу %s(%s%d) за допомогою сигналу %d

en: %s: no process found
uk: %s: процес не знайдено

en: Usage: killall [OPTION]... [--] NAME...
uk: Використання: killall [ПАРАМЕТР]... [--] НАЗВА...

en:        killall -l, --list
           killall -V, --version
    
      -e,--exact          require exact match for very long names
      -I,--ignore-case    case insensitive process name match
      -g,--process-group  kill process group instead of process
      -y,--younger-than   kill processes younger than TIME
      -o,--older-than     kill processes older than TIME
      -i,--interactive    ask for confirmation before killing
      -l,--list           list all known signal names
      -q,--quiet          don't print complaints
      -r,--regexp         interpret NAME as an extended regular expression
      -s,--signal SIGNAL  send this signal instead of SIGTERM
      -u,--user USER      kill only process(es) running as USER
      -v,--verbose        report if the signal was successfully sent
      -V,--version        display version information
      -w,--wait           wait for processes to die
      -n,--ns PID         match processes that belong to the same namespaces
                          as PID
uk:        killall -l, --list
           killall -V, --version
    
      -e,--exact           вимагати повної відповідності для дуже довгих назв
      -I,--ignore-case     встановлювати відповідність без врахування регістру символів
      -g,--process-group   завершити роботу групи процесів, а не окремого процесу
      -y,--younger-than    завершити роботу процесів, чий вік не перевищує вказаного часу
      -o,--older-than      завершити роботу процесів, чий вік перевищує вказаний час
      -i,--interactive     просити підтвердження щодо завершення роботи
      -l,--list            показати список всіх відомих назв сигналів
      -q,--quiet           не виводити повідомлень
      -r,--regexp          вважати параметр НАЗВА формальним виразом
      -s,--signal СИГНАЛ   надіслати вказаний сигнал замість SIGTERM
      -u,--user КОРИСТУВАЧ завершити роботу лише процесів КОРИСТУВАЧа
      -v,--verbose         повідомляти про успішне надсилання сигналу
      -V,--version         показати дані щодо версії
      -w,--wait            чекати на завершення процесів
      -n,--ns PID          знайти процеси, які належать до тих самих просторів назв,
                           що і PID

en:   -Z,--context REGEXP kill only process(es) having context
                          (must precede other arguments)
uk:   -Z,--context REGEXP завершити роботу лише процесів з відповідним контекстом
                          (слід вказувати перед іншими аргументами)

en: Invalid time format
uk: Некоректний формат визначення часу

en: Cannot find user %s
uk: Не вдалося знайти користувача %s

en: Invalid namespace PID
uk: Некоректний PID простору назв

en: Bad regular expression: %s
uk: Помилковий формальний вираз: %s

en: killall: Maximum number of names is %d
uk: killall: максимальною кількістю назв є %d

en: killall: %s lacks process entries (not mounted ?)
uk: killall: %s не містить записів процесів (не змонтовано?)

en: Error attaching to pid %i
uk: Помилка під час спроби приєднатися до pid %i

en: Copyright (C) 2007 Trent Waddington
uk: © Trent Waddington, 2007

en: Usage: peekfd [-8] [-n] [-c] [-d] [-V] [-h] <pid> [<fd> ..]
        -8, --eight-bit-clean        output 8 bit clean streams.
        -n, --no-headers             don't display read/write from fd headers.
        -c, --follow                 peek at any new child processes too.
        -t, --tgid                   peek at all threads where tgid equals <pid>.
        -d, --duplicates-removed     remove duplicate read/writes from the output.
        -V, --version                prints version info.
        -h, --help                   prints this help.
    
      Press CTRL-C to end output.
uk: Використання: peekfd [-8] [-n] [-c] [-d] [-V] [-h] <pid> [<fd> ..]
        -8, --eight-bit-clean виводити 8-бітові очищені потоки даних.
        -n, --no-headers  мне показувати читання/запис з заголовків дескрипторів файлів.
        -c, --follow      зондувати будь-які нові дочірні процеси.
        -t, --tgid        вибрати усі потоки обробки, де tgid дорівнює <pid>.
    
        -d, --duplicates-removed вилучити дублікати записів читання/запису з виведених даних.
        -V, --version     вивести дані щодо версії.
        -h, --help        вивести ці довідкові дані.
    
      Натисніть Ctrl-C, щоб перервати виведення даних.

en: Usage: prtstat [options] PID ...
           prtstat -V
    Print information about a process
        -r,--raw       Raw display of information
        -V,--version   Display version information and exit
uk: Використання: prtstat [параметри] PID ...
           prtstat -V
    Вивести дані що вказаного процесу
        -r,--raw       показати дані без обробки
        -V,--version   показати дані щодо версії і завершити роботу

en: Copyright (C) 2009-2024 Craig Small
uk: © Craig Small, 2009–2024

en: running
uk: працює

en: sleeping
uk: спить

en: disk sleep
uk: спить на диску

en: zombie
uk: зомбі

en: traced
uk: трасування

en: paging
uk: гортання

en: unknown
uk: невідомий

en: Process: %-14s		State: %c (%s)
      CPU#:  %-3d		TTY: %s	Threads: %ld
uk: Процес: %-14s		Стан: %c (%s)
     Проц.:  %-3d		TTY: %s	Потоки: %ld

en: Process, Group and Session IDs
      Process ID: %d		  Parent ID: %d
        Group ID: %d		 Session ID: %d
      T Group ID: %d
uk: Ідентифікатори процесу, групи і сеансу
     Ід. процесу: %d		 Ід. батьків.: %d
       Ід. групи: %d		   Ід. сеансу: %d
     T Ід. групи: %d

en: Page Faults
      This Process    (minor major): %8lu  %8lu
      Child Processes (minor major): %8lu  %8lu
uk: Промахи за сторінками
      Цей процес      (мін.  макс.): %8lu  %8lu
      Доч. процеси    (мін.  макс.): %8lu  %8lu

en: CPU Times
      This Process    (user system guest blkio): %6.2f %6.2f %6.2f %6.2f
      Child processes (user system guest):       %6.2f %6.2f %6.2f
uk: Цикли процесора
      Цей процес      (користувач система гість blkio): %6.2f %6.2f %6.2f %6.2f
      Дочірній процес (користувач система гість):       %6.2f %6.2f %6.2f

en: Memory
      Vsize:       %-10s
      RSS:         %-10s 		 RSS Limit: %s
      Code Start:  %#-10lx		 Code Stop:  %#-10lx
      Stack Start: %#-10lx
      Stack Pointer (ESP): %#10lx	 Inst Pointer (EIP): %#10lx
uk: Пам’ять
      Вірт. розмір: %-10s
      RSS:          %-10s 		 Обмеження RSS: %s
      Поч. коду:    %#-10lx		 Кінець коду:  %#-10lx
      Поч. стека:   %#-10lx
      Вказівник стека (ESP): %#10lx	 Вказівник команди (EIP): %#10lx

en: Scheduling
      Policy: %s
      Nice:   %ld 		 RT Priority: %ld %s
uk: Планування
      Правила:       %s
      Поступливість: %ld 		 Пріоритет РЧ: %ld %s

en: asprintf in print_stat failed.
uk: Помилка asprintf у print_stat.

en: Process with pid %d does not exist.
uk: Процесу з pid %d не існує.

en: Unable to open stat file for pid %d (%s)
uk: Не вдалося відкрити файл stat для процесу з pid %d (%s)

en: Unable to allocate memory for proc_info
uk: Не вдалося отримати область пам’яті для proc_info

en: Unable to scan stat file
uk: Не вдалося виконати сканування файла статистичних даних

en: Invalid option
uk: Некоректний параметр

en: You must provide at least one PID.
uk: Вам слід вказати принаймні одне значення PID.

en: /proc is not mounted, cannot stat /proc/self/stat.
uk: /proc не змонтовано, виконання обробки /proc/self/stat неможливе.

en: %s is empty (not mounted ?)
uk: %s є порожнім (не змонтовано?)

en: Usage: pstree [-acglpsStTuZ] [ -h | -H PID ] [ -n | -N type ]
                  [ -A | -G | -U ] [ PID | USER ]
       or: pstree -V
uk: Користування: pstree [-acglpsStTuZ] [ -h | -H PID ] [ -n | -N тип ]
                  [ -A | -G | -U ] [ PID | КОРИСТУВАЧ ]
       або: pstree -V

en: 
    Display a tree of processes.
uk: 
    Показати ієрархію процесів.

en:   -a, --arguments     show command line arguments
      -A, --ascii         use ASCII line drawing characters
      -c, --compact-not   don't compact identical subtrees
uk:   -a, --arguments     показати аргументи командного рядка
      -A, --ascii         використати символи для малювання ліній ASCII
      -c, --compact-not   не стискати ідентичні підлеглі ієрархії

en:   -C, --color=TYPE    color process by attribute
                          (age)
uk:   -C, --color=ТИП     розфарбувати процеси за атрибутом
                          (вік)

en:   -g, --show-pgids    show process group ids; implies -c
      -G, --vt100         use VT100 line drawing characters
uk:   -g, --show-pgids    показати ідентифікатори груп процесів; неявно використовує -c
      -G, --vt100         скористатися символами для малювання ліній VT100

en:   -h, --highlight-all highlight current process and its ancestors
      -H PID, --highlight-pid=PID
                          highlight this process and its ancestors
      -l, --long          don't truncate long lines
uk:   -h, --highlight-all підсвітити поточний процес і його попередники
      -H PID, --highlight-pid=PID
                          підсвітити вказаний процес та його попередники
      -l, --long          не обрізати довгі рядки

en:   -n, --numeric-sort  sort output by PID
      -N TYPE, --ns-sort=TYPE
                          sort output by this namespace type
                                  (cgroup, ipc, mnt, net, pid, time, user, uts)
      -p, --show-pids     show PIDs; implies -c
uk:   -n, --numeric-sort  упорядкувати виведені дані за PID
      -N TYPE, --ns-sort=ТИП
                          упорядкувати виведені дані за цим типом простору назв
                                  (cgroup, ipc, mnt, net, pid, time, user, uts)
      -p, --show-pids     показати PID; неявно використовує -c

en:   -s, --show-parents  show parents of the selected process
      -S, --ns-changes    show namespace transitions
      -t, --thread-names  show full thread names
      -T, --hide-threads  hide threads, show only processes
uk:   -s, --show-parents  показати батьківські процеси вибраного процесу
      -S, --ns-changes    показати переходи просторів назв
      -t, --thread-names  показати назви потоків виконання повністю
      -T, --hide-threads  приховати потоки виконання, показати лише процеси

en:   -u, --uid-changes   show uid transitions
      -U, --unicode       use UTF-8 (Unicode) line drawing characters
      -V, --version       display version information
uk:   -u, --uid-changes   показати переходи uid
      -U, --unicode       використовувати символи малювання ліній UTF-8 (Unicode)
      -V, --version       вивести дані щодо версії

en:   -Z, --security-context
                          show security attributes
uk:   -Z, --security-context
                          вивести атрибути захисту

en: 
      PID    start at this PID; default is 1 (init)
      USER   show only trees rooted at processes of this user
uk: 
      PID        розпочати з вказаного PID; типовим початковим значенням є 1 (init)
      КОРИСТУВАЧ показати лише ієрархії з кореневими процесами цього користувача

en: TERM is not set
uk: Не встановлено змінної TERM

en: Can't get terminal capabilities
uk: Не вдалося отримати дані щодо можливостей термінала

en: procfs file for %s namespace not available
uk: файл procfs для простору назв %s недоступний

en: No such user name: %s
uk: Користувача з таким іменем не існує: %s

en: Process %d not found.
uk: Процес %d не знайдено.

en: No processes found.
uk: Не знайдено жодного процесу.

en: Press return to close
uk: Натисніть Enter, щоб закрити.

en: %s: unknown signal; %s -l lists signals.
uk: %s: невідомий сигнал; щоб отримати список сигналів віддайте команду %s -l .
