pspp 2.0.0-pre3 - en to uk translation catalogue (2728 entries)

en: cannot find a temporary directory, try setting $TMPDIR
uk: не вдалося знайти тимчасовий каталог, встановіть змінну $TMPDIR

en: cannot create a temporary directory using template "%s"
uk: не вдалося створити тимчасовий каталог при використанні шаблону «%s»

en: cannot remove temporary directory %s
uk: не вдалося видалити тимчасовий каталог «%s»

en: cannot remove temporary file %s
uk: не вдалося видалити тимчасовий файл «%s»

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: %s: option '%s%s' is ambiguous
uk: %s: параметр «%s%s» не є однозначним

en: %s: option '%s%s' is ambiguous; possibilities:
uk: %s: неоднозначний параметр «%s%s»; можливі варіанти:

en: %s: unrecognized option '%s%s'
uk: %s: невідомий параметр «%s%s»

en: %s: option '%s%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра «%s%s» не передбачено

en: %s: option '%s%s' requires an argument
uk: %s: до параметра «%s%s» слід додати аргумент

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: некоректний параметр — «%c»

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: до параметра слід додати аргумент — «%c»

en: Packaged by %s (%s)
uk: Пакування виконано %s (%s)

en: Packaged by %s
uk: Пакування виконано %s

note: TRANSLATORS: Translate "(C)" to the copyright symbol (C-in-a-circle), if this symbol is available in the user's locale.  Otherwise, do not translate "(C)"; leave it as-is.
en: (C)
uk: ©

note: TRANSLATORS: The %s placeholder is the web address of the GPL license.
en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <%s>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: Умови ліцензування викладено у GPLv3+: GNU GPL версії 3 або новішій, <%s>
    Це вільне програмне забезпечення: ви можете вільно змінювати і поширювати його.
    Вам не надається ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, окрім гарантій передбачених законодавством.

note: TRANSLATORS: %s denotes an author name.
en: Written by %s.
uk: Автор програми -- %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s and %s.
uk: Автори програми -- %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s, %s, and %s.
uk: Автори програми -- %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори програми -- %s, %s, %s
    та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори програми -- %s, %s, %s,
    %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
uk: Автори програми -- %s, %s, %s,
    %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
uk: Автори програми -- %s, %s, %s,
    %s, %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори програми -- %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s
    та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори програми -- %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
uk: Автори програми -- %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s та інші.

note: TRANSLATORS: The placeholder indicates the bug-reporting address for this package.  Please add _another line_ saying "Report translation bugs to <...>\n" with the address for translation bugs (typically your translation team's web or email address).
en: Report bugs to: %s
uk: Повідомляйте про вади на адресу: %s

en: Report %s bugs to: %s
uk: Про вади у %s повідомляйте за такою адресою: %s

en: %s home page: <%s>
uk: Домашня сторінка %s: <%s>

en: General help using GNU software: <%s>
uk: Загальна довідкова інформація щодо використання програмного забезпечення GNU: <%s>

en: memory exhausted
uk: пам’ять вичерпано

en: failed to set file descriptor text/binary mode
uk: не вдалося встановити текстовий або двійковий режим для дескриптора файла

en: Success
uk: Успіх

en: No match
uk: Не знайдено

en: Invalid regular expression
uk: Помилка у формальному виразі

en: Invalid collation character
uk: Некоректний символ порівняння

en: Invalid character class name
uk: Некоректна назва класу символів

en: Trailing backslash
uk: Кінцевий символ похилої риски

en: Invalid back reference
uk: Некоректне зворотне посилання

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
uk: Вираз без парних [, [^, [:, [. або [=

en: Unmatched ( or \(
uk: Неврівноважена послідовність ( або \(

en: Unmatched \{
uk: Неврівноважена послідовність \{

en: Invalid content of \{\}
uk: Некоректний вміст \{\}

en: Invalid range end
uk: Некоректне завершення діапазону

en: Memory exhausted
uk: Пам'ять вичерпано

en: Invalid preceding regular expression
uk: Помилка у попередньому формальному виразі

en: Premature end of regular expression
uk: Неочікуване завершення формального виразу

en: Regular expression too big
uk: Занадто об'ємний формальний вираз

en: Unmatched ) or \)
uk: Неврівноважена послідовність ) або \)

en: No previous regular expression
uk: Немає попереднього формального виразу

en: An error occurred while opening `%s': %s.
uk: Під час спроби відкрити «%s» сталася помилка: %s.

en: Error reading `%s': %s.
uk: Помилка під час читання «%s»: %s.

en: `%s' is not a system or portable file.
uk: «%s» не є системним або портативним файлом.

en: The inline file is not allowed here.
uk: Тут не можна використовувати вбудовані файли.

en: Cannot read from dataset %s because no dictionary or data has been written to it yet.
uk: Читання набору даних %s неможливе, оскільки до набору даних ще не записано словника або даних.

en: Dataset
uk: Набір даних

en: Date %04d-%d-%d is before the earliest supported date 1582-10-15.
uk: Дата %04d-%d-%d передує найдавнішій підтримуваній даті, 1582-10-15.

en: Month %d is not in the acceptable range of 0 to 13.
uk: Місяць %d не належить до прийнятного діапазону від 0 до 13.

en: Day %d is not in the acceptable range of 0 to 31.
uk: День %d не належить до прийнятного діапазону від 0 до 31.

en: At least one case in the data read had a weight value that was user-missing, system-missing, zero, or negative.  These case(s) were ignored.
uk: Значення ваги принаймні одного зі спостережень у отриманих даних є пропущеним користувачем, пропущеним системою, нулем або від'ємним значенням. Такі спостереження буде проігноровано.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: CSV file
uk: файл CSV

en: Error opening `%s' for writing as a CSV file: %s.
uk: Помилка під час спроби відкрити «%s» для запису у форматі CSV: %s.

en: An I/O error occurred writing CSV file `%s'.
uk: Під час спроби записати файл CSV «%s» сталася помилка.

en: Data is not valid as format %s: %s
uk: Дані у форматі %s є некоректними: %s

en: Field contents are not numeric.
uk: Вміст поля не є числом.

en: Number followed by garbage.
uk: Після запису числа виявлено зайві символи.

en: Invalid numeric syntax.
uk: Некоректний синтаксис числового значення.

en: Too-large number set to system-missing.
uk: Надто велике число вважається пропущеним системою.

en: Too-small number set to zero.
uk: Надто мале число замінено на нуль.

en: All characters in field must be digits.
uk: Усі символи у полі мають бути цифрами.

en: Unrecognized character in field.
uk: Невідомий символ у полі.

en: Field must have even length.
uk: Довжина поля має бути парною величиною.

en: Field must contain only hex digits.
uk: Вміст поля має складатися лише з шістнадцяткових цифр.

en: Invalid zoned decimal syntax.
uk: Некоректний синтаксичний запис зонованого десяткового числа.

en: Invalid syntax for P field.
uk: Некоректний синтаксис поля P.

en: Syntax error in date field.
uk: Синтаксична помилка у полі даних.

en: Day (%ld) must be between 1 and 31.
uk: День (%ld) має бути цілим числом від 1 до 31.

en: Delimiter expected between fields in date.
uk: Між полями у даті мало бути вказано роздільник.

en: Unrecognized month format.  Months may be specified as Arabic or Roman numerals or as at least 3 letters of their English names.
uk: Невідомий формат запису місяця. Місяці слід вказувати або у форматі арабських чи римських цифр або за допомогою перших трьох літер англійської назви місяця.

en: Year (%ld) must be between 1582 and 19999.
uk: Рік (%ld) має бути цілим числом від 1582 до 19999.

en: Trailing garbage `%.*s' following date.
uk: Зайві дані «%.*s» після дати.

en: Julian day must have exactly three digits.
uk: Запис юліанського дня має складатися точно з трьох цифр.

en: Julian day (%ld) must be between 1 and 366.
uk: Юліанський день (%ld) має бути цілим числом від 1 до 366.

en: Quarter (%ld) must be between 1 and 4.
uk: Квартал (%ld) має бути цілим числом від 1 до 4.

en: Week (%ld) must be between 1 and 53.
uk: Тиждень (%ld) має бути цілим числом від 1 до 53.

en: Delimiter expected between fields in time.
uk: Між полями у записі часу мало бути вказано роздільник.

en: Minute (%ld) must be between 0 and 59.
uk: Хвилини (%ld) мають бути цілим числом від 0 до 59.

en: Unrecognized weekday name.  At least the first two letters of an English weekday name must be specified.
uk: Нерозпізнана назва дня тижня. Слід вказати принаймні дві перших літери назви дня тижня англійською.

en: `%c' expected in date field.
uk: У полі дати мав бути символ «%c».

en: Weekday number %f is not between 1 and 7.
uk: День тижня %f не є цілими числом від 1 до 7.

en: Month number %f is not between 1 and 12.
uk: Місяць %f не є цілими числом від 1 до 12.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: dataset
uk: набір даних

en: ordinary
uk: порядковий

en: system
uk: системний

en: scratch
uk: октоторпні

note: TRANSLATORS: "bytes" is correct, not characters due to UTF encoding
en: Truncating document line to %d bytes.
uk: Обрізаємо рядок документа до %d байтів.

en: An error occurred while reading `%s': %s.
uk: Під час спроби читання «%s» сталася помилка: %s.

en: %s: encrypted file corrupted (ends in incomplete %u-byte ciphertext block)
uk: %s: зашифрований файл пошкоджено (він завершується неповним %u-байтовим блоком шифрованого тексту)

en: %s: encrypted file corrupted (ends with bad padding)
uk: %s: зашифрований файл пошкоджено (він завершується помилковим доповненням)

en: active dataset
uk: активний набір даних

en: Can't read from %s as a %s because it is already being read as a %s.
uk: Не вдалося прочитати %s як %s, оскільки це значення вже було прочитано як %s.

en: Can't write to %s as a %s because it is already being written as a %s.
uk: Не вдалося записати %s як %s, оскільки це значення вже було записано як %s.

en: Can't re-open %s as a %s.
uk: Не вдалося повторно відкрити %s як %s.

en: Not opening pipe file `%s' because %s option set.
uk: Файл каналу «%s» не відкрито, оскільки встановлено параметр %s.

en: Format %s may not be used for input.
uk: Формат %s не можна використовувати для вхідних даних.

en: Input format %s specifies width %d, but %s requires an even width.
uk: Формат вхідних даних %s визначає ширину %d, але для %s потрібне парне значення ширини.

en: Output format %s specifies width %d, but %s requires an even width.
uk: Формат вихідних даних %s визначає ширину %d, але для %s потрібне парне значення ширини.

en: Input format %s specifies width %d, but %s requires a width between %d and %d.
uk: Формат вхідних даних %s визначає ширину %d, але для %s потрібна ширина у межах від %d до %d.

en: Output format %s specifies width %d, but %s requires a width between %d and %d.
uk: Формат вихідних даних %s визначає ширину %d, але для %s потрібна ширина у межах від %d до %d.

en: Input format %s specifies %d decimal place, but %s does not allow any decimals. | Input format %s specifies %d decimal places, but %s does not allow any decimals.
uk[0]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але %s забороняє будь-які десяткові позиції.
uk[1]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткові позиції, але %s забороняє будь-які десяткові позиції.
uk[2]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткових позицій, але %s забороняє будь-які десяткові позиції.
uk[3]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але %s забороняє будь-які десяткові позиції.

en: Output format %s specifies %d decimal place, but %s does not allow any decimals. | Output format %s specifies %d decimal places, but %s does not allow any decimals.
uk[0]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але %s забороняє будь-які десяткові позиції.
uk[1]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткові позиції, але %s забороняє будь-які десяткові позиції.
uk[2]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткових позицій, але %s забороняє будь-які десяткові позиції.
uk[3]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але %s забороняє будь-які десяткові позиції.

en: Input format %s specifies %d decimal place, but width %d allows at most %d decimals. | Input format %s specifies %d decimal places, but width %d allows at most %d decimals.
uk[0]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але за значення ширини %d можна використовувати не більше %d десяткових позицій.
uk[1]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткові позиції, але за значення ширини %d можна використовувати не більше %d десяткових позицій.
uk[2]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткових позицій, але за значення ширини %d можна використовувати не більше %d десяткових позицій.
uk[3]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але за значення ширини %d можна використовувати не більше %d десяткових позицій.

en: Output format %s specifies %d decimal place, but width %d allows at most %d decimals. | Output format %s specifies %d decimal places, but width %d allows at most %d decimals.
uk[0]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але за значення ширини %d можна використовувати не більше %d десяткових позицій.
uk[1]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткові позиції, але за значення ширини %d можна використовувати не більше %d десяткових позицій.
uk[2]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткових позицій, але за значення ширини %d можна використовувати не більше %d десяткових позицій.
uk[3]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але за значення ширини %d можна використовувати не більше %d десяткових позицій.

en: Input format %s specifies %d decimal place, but width %d does not allow for any decimals. | Input format %s specifies %d decimal places, but width %d does not allow for any decimals.
uk[0]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але за значення ширини %d не можна використовувати жодної.
uk[1]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткові позиції, але за значення ширини %d не можна використовувати жодної.
uk[2]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткових позицій, але за значення ширини %d не можна використовувати жодної.
uk[3]: Формат вхідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але за значення ширини %d не можна використовувати жодної.

en: Output format %s specifies %d decimal place, but width %d does not allow for any decimals. | Output format %s specifies %d decimal places, but width %d does not allow for any decimals.
uk[0]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але за значення ширини %d не можна використовувати жодної.
uk[1]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткові позиції, але за значення ширини %d не можна використовувати жодної.
uk[2]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткових позицій, але за значення ширини %d не можна використовувати жодної.
uk[3]: Формат вихідних даних %s визначає %d десяткову позицію, але за значення ширини %d не можна використовувати жодної.

en: String variable %s is not compatible with numeric format %s.
uk: Рядкова змінна %s є несумісною з числовим форматом %s.

en: String variables are not compatible with numeric format %s.
uk: Рядкові змінні є несумісними з числовим форматом %s.

en: Numeric variable %s is not compatible with string format %s.
uk: Числова змінна %s є несумісною з рядковим форматом %s.

en: Numeric variables are not compatible with string format %s.
uk: Числові змінні є несумісними з рядковим форматом %s.

en: String variable %s with width %d is not compatible with format %s.  Use format %s instead.
uk: Рядкова змінна %s з шириною %d є несумісною з форматом %s. Скористайтеся форматом %s.

en: String variable with width %d is not compatible with format %s.  Use format %s instead.
uk: Рядкова змінна з шириною %d є несумісною з форматом %s. Скористайтеся форматом %s.

en: Numeric
uk: Число

en: Comma
uk: Кома

en: Dot
uk: Крапка

en: Scientific
uk: Інженерний

en: Date
uk: Дата

en: Dollar
uk: Долар

en: Custom
uk: Нетиповий

en: String
uk: Рядок

en: Cannot convert the value in the spreadsheet cell %s to format (%s): %s
uk: Не вдалося перетворити значення у комірці електронної таблиці %s до формату (%s): %s

en: There was a problem whilst reading the %s file `%s' (near line %d): `%s'
uk: Під час читання файла %s «%s» виникли проблеми (у околі рядка %d): «%s»

en: Invalid cell range `%s'
uk: Некоректний діапазон комірок «%s»

en: Selected sheet or range of spreadsheet `%s' is empty.
uk: Вибраний аркуш або діапазон комірок електронної таблиці «%s» є порожнім.

en: The gnumeric file `%s' is encoded as %s instead of the usual UTF-8 encoding. Any non-ascii characters will be incorrectly imported.
uk: Кодуванням даних у файлі gnumeric «%s» є %s замість звичного кодування UTF-8. Усі символи, які не належать до набору ASCII, буде імпортовано з помилками.

en: Identifier `%s' is not valid in encoding `%s' used for this dictionary.
uk: Ідентифікатор «%s» є некоректним у кодуванні «%s», яке використано для цього словника.

en: `%s' is not valid here because this identifier must start with `$'.
uk: «%s» є некоректним, оскільки цей ідентифікатор має починатися з «$».

en: `%s' is not valid here because this identifier must start with `#'.
uk: «%s» є некоректним, оскільки цей ідентифікатор має починатися з «#».

en: `%s' is not valid here because this identifier must start with `$' or `#'.
uk: «%s» є некоректним, оскільки цей ідентифікатор має починатися з «$» або «#».

en: `%s' and other identifiers starting with `$' are not valid here.
uk: Тут не можна використовувати «%s» та інші ідентифікатори, що починаються з «$».

en: `%s' and other identifiers starting with `#' are not valid here.
uk: Тут не можна використовувати «%s» та інші ідентифікатори, що починаються з «#».

en: Identifier `%s' exceeds %d-byte limit.
uk: Розміри ідентифікатора «%s» перевищують %d-байтове обмеження.

en: Identifier cannot be empty string.
uk: Ідентифікатор не може бути порожнім рядком.

en: `%s' may not be used as an identifier because it is a reserved word.
uk: «%s» не можна використовувати як назву ідентифікатора, оскільки це слово зарезервовано.

en: `%s' may not be used as an identifier because it contains ill-formed UTF-8 at byte offset %tu.
uk: Назву «%s» не можна використовувати як ідентифікатор, оскільки у ній міститься помилковий символ UTF-8 на позиції байта %tu.

en: Character %s (in `%s') may not appear as the first character in an identifier.
uk: Символ %s (у «%s») не можна використовувати як першу літеру ідентифікатора.

en: Character %s (in `%s') may not appear in an identifier.
uk: Символ %s (у «%s») не можна використовувати у ідентифікаторі.

en: An I/O error occurred writing metadata file `%s'.
uk: Під час запису файла метаданих «%s» сталася помилка введення-виведення.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: metadata file
uk: файл метаданих

en: Error opening `%s' for writing as a metadata file: %s.
uk: Помилка під час спроби відкрити «%s» для запису у форматі файла метаданих: %s.

en: Internal error creating xmlTextWriter.  Please report this to %s.
uk: Внутрішня помилка під час спроби створити xmlTextWriter. Будь ласка, повідомте про помилку сюди: %s.

en: Opening %s for writing: %s.
uk: Відкриваємо %s для запису: %s.

en: Opening stream for %s: %s.
uk: Відкриваємо потік для %s: %s.

en: Creating temporary file to replace %s: %s.
uk: Створюємо тимчасовий файл на заміну %s: %s.

en: Creating temporary file %s: %s.
uk: Створюємо тимчасовий файл %s: %s.

en: Opening stream for temporary file %s: %s.
uk: Відкриваємо потік для тимчасового файла %s: %s.

en: Replacing %s by %s: %s.
uk: Замінюємо %s на %s: %s.

en: Removing %s: %s.
uk: Вилучаємо %s: %s.

en: Cannot open %s as a OpenDocument file: %s
uk: Не вдалося відкрити %s як файл OpenDocument: %s

en: %s is not an OpenDocument file.
uk: %s не є файлом OpenDocument.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: SPSS/PC+ system file
uk: системний файл SPSS/PC+

en: Error opening `%s' for reading as an SPSS/PC+ system file: %s.
uk: Помилка під час відкриття «%s» для читання у форматі системного файла SPSS/PC+: %s.

en: %s: stat failed (%s).
uk: %s: помилка stat (%s).

en: %s: file too large.
uk: %s: файл є надто великим.

en: Directory entry is for a %u-byte record starting at offset %u but file is only %u bytes long.
uk: Запис каталогу призначено для %u-байтового запису зі зміщенням %u, але у файлі лише %u байтів.

en: Directory fields have unexpected values (%u,%u).
uk: Поля каталогу мають неочікувані значення (%u,%u).

en: Variable %zu
uk: Змінна %zu

en: Variable %zu Label
uk: Мітка змінної %zu

en: Variable %zu Value Label %zu
uk: Змінна %zu, мітка значення %zu

en: Creation Date
uk: Дата створення

en: Creation Time
uk: Час створення

en: Product
uk: Продукт

en: File Label
uk: Мітка файла

en: Using default encoding %s to read this SPSS/PC+ system file.  For best results, specify an encoding explicitly.  Use SYSFILE INFO with ENCODING="DETECT" to analyze the possible encodings.
uk: Для читання цього системного файла SPSS/PC+ використовуємо типове кодування %s. Щоб покращити результати, вкажіть кодування явним чином. Проаналізувати можливі результати застосування різних кодувань можна за допомогою команди SYSFILE INFO з ENCODING="DETECT".

en: Error closing system file `%s': %s.
uk: Помилка під час спроби закрити системний файл «%s»: %s.

en: This is not an SPSS/PC+ system file.
uk: Це не системний файл SPSS/PC+.

en: Record 0 has unexpected length %u.
uk: Запис 0 має неочікувану довжину, %u.

en: Record 0 specifies unexpected system missing value %g (%a).
uk: Запис 0 визначає неочікуване системне пропущене значення %g (%a).

en: Record 0 reserved fields have unexpected values (%u,%u,%u,%u,%u,%u).
uk: Обернені поля запису 0 містять неочікувані значення (%u,%u,%u,%u,%u,%u).

en: Record 0 case counts differ (%u versus %u).
uk: Спостереження запису 0 має іншу розмірність (%u замість %u).

en: Invalid compression type %u.
uk: Непідтримуваний тип стискання %u.

en: Record 0 claims %u cases with %u values per case (requiring at least %zu bytes) but data record is only %u bytes long.
uk: Для запису 0 визначено %u спостережень із %u значеннями на спостереження (потрібно принаймні %zu байтів), але запис даних складається лише з %u байтів.

en: Value labels claimed to end at offset %u in labels record but labels record is only %u bytes.
uk: Мітки значень мали завершуватися із відступом %u у запису міток, але запис міток складається лише з %u байтів.

en: Value labels claimed to be at offset %u with length %u but file size is only %u bytes.
uk: Мітки значень мали починатися із відступом %u і мати довжину %u, але файл має розмір лише у %u байтів.

en: Value labels end with partial label (%u bytes left in record, label length %<PRIu8>).
uk: Мітки значень завершуються частковою міткою (у записі лишається %u байтів, довжина мітки — %<PRIu8>).

en: %u leftover bytes following value labels.
uk: %u залишкових байтів за мітками значень.

en: Variable label claimed to start at offset %u in labels record but labels record is only %u bytes.
uk: Мітка змінної мала починатися із відступом %u у запису міток, але запис міток складається лише з %u байтів.

en: Variable label with length %u starting at offset %u in labels record overruns end of %u-byte labels record.
uk: Мітка змінної із довжиною %u починаючи із відступу %u у записі міток перекриває кінець %u-байтового запису міток.

en: Record 1 has length %u (expected %u).
uk: Запис 1 має довжину %u (мало бути %u).

en: Variable %u has invalid type %<PRIu8>.
uk: Змінна %u належить до некоректного типу %<PRIu8>.

en: Invalid weight index %u.
uk: Некоректний індекс ваги, %u.

en: Invalid variable name `%s'.
uk: Некоректна назва змінної, «%s».

en: Renaming variable with duplicate name `%s' to `%s'.
uk: Перейменовуємо зміну з дубльованою назвою, «%s», на «%s».

en: Cannot weight by string variable `%s'.
uk: Зважування за рядковою змінною «%s» неможливе.

en: File ends in partial case.
uk: Файл завершено на незавершеному записі спостереження.

en: Case beginning at offset 0x%08x extends past end of data record at offset 0x%08x.
uk: Спостереження, що починається із відступом 0x%08x, продовжується за кінцем запису даних із відступом 0x%08x.

en: Error reading case from file %s.
uk: Помилка під час читання спостереження з файла %s.

en: Possible compressed data corruption: string contains compressed integer (opcode %d).
uk: Ймовірне пошкодження стиснених даних: рядок містить стиснене ціле значення (код операції %d).

en: `%s' near offset 0x%llx:
uk: «%s» поряд з позицією 0x%llx:

en: `%s':
uk: «%s»:

en: System error: %s.
uk: Системна помилка: %s.

en: Unexpected end of file.
uk: Неочікуваний символ кінця файла.

en: %s: seek failed (%s).
uk: %s: помилка позиціювання (%s).

en: SPSS/PC+ System File
uk: системний файл SPSS/PC+

en: portable file %s corrupt at offset 0x%llx:
uk: портативний файл %s пошкоджено з позиції 0x%llx:

en: reading portable file %s at offset 0x%llx:
uk: читання портативного файла %s на позиції 0x%llx:

en: Error closing portable file `%s': %s.
uk: Помилка під час спроби закрити портативний файл «%s»: %s.

en: Unexpected end of file
uk: Неочікуваний символ кінця файла

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: portable file
uk: портативний файл

en: An error occurred while opening `%s' for reading as a portable file: %s.
uk: Під час спроби відкрити файл «%s» для читання у форматі портативного файла сталася помилка: %s.

en: Data record expected.
uk: Мало бути вказано запис даних.

en: Number expected.
uk: Слід було використати число.

en: Missing numeric terminator.
uk: Пропущено позначку кінця числа.

en: Invalid integer.
uk: Некоректне ціле число.

en: Bad string length %d.
uk: Помилкова довжина рядка, %d.

en: %s: Not a portable file.
uk: %s: не є портативним файлом.

en: Unrecognized version code `%c'.
uk: Нерозпізнаний код версії, «%c».

en: Bad date string length %zu.
uk: Помилкова довжина рядка дати, %zu.

en: Bad time string length %zu.
uk: Помилкова довжина рядка часу, %zu.

en: Numeric variable %s has invalid format specifier %s.
uk: Для числової змінної %s використано некоректний специфікатор формату %s.

en: String variable %s with width %d has invalid format specifier %s.
uk: Для рядкової змінної %s з шириною %d вказано некоректний специфікатор формату, %s.

en: %s: Bad format specifier byte (%d).  Variable will be assigned a default format.
uk: %s: помилковий байт специфікатора формату (%d). Для змінної буде визначено типовий формат.

en: Expected variable count record.
uk: Мало бути вказано запис кількості змінних.

en: Invalid number of variables %d.
uk: Некоректна кількість змінних, %d.

en: Weight variable name (%s) truncated.
uk: Назву змінної зважування (%s) обрізано.

en: Expected variable record.
uk: Мало бути вказано запис змінної.

en: Invalid variable width %d.
uk: Некоректна ширина змінної, %d.

en: Bad width %d for variable %s.
uk: Помилкова ширина %d змінної %s.

en: Invalid or duplicate variable name %s in position %d renamed to %s.
uk: Некоректна або дубльована назва змінної %s на позиції %d, перейменовано на %s.

en: Weighting variable %s not present in dictionary.
uk: У словнику немає змінної зважування %s.

en: Unknown variable %s while parsing value labels.
uk: Невідома змінна %s під час обробки міток значень.

en: Cannot assign value labels to %s and %s, which have different variable types.
uk: Не вдалося призначити мітки значень до %s і %s, які належать до різних типів змінних.

en: SPSS Portable File
uk: портативний файл SPSS

en: Invalid decimal digits count %d.  Treating as %d.
uk: Некоректна кількість десяткових знаків, %d. Буде використано кількість %d.

en: Error opening `%s' for writing as a portable file: %s.
uk: Помилка під час спроби відкрити «%s» для запису у форматі портативного файла: %s.

en: An I/O error occurred writing portable file `%s'.
uk: Під час спроби записати портативний файл «%s» сталася помилка.

en: Support for reading postgres databases was not compiled into this installation of PSPP
uk: У цьому екземплярі PSPP не зібрано підтримки читання баз даних postgres

en: Memory error whilst opening psql source
uk: Помилка у роботі з пам'яттю під час спроби відкрити код psql

en: Error opening psql source: %s.
uk: Помилка під час спроби відкрити джерело psql: %s.

en: Postgres server is version %s. Reading from versions earlier than 8.0 is not supported.
uk: Версія сервера Postgres — %s. Підтримки читання даних серверів з версією, що передує 8.0, не передбачено.

en: Connection is unencrypted, but unencrypted connections have not been permitted.
uk: Дані з'єднання не зашифровано. Передавання даних незашифрованими з'єднаннями заборонено.

en: Error from psql source: %s.
uk: Помилка від джерела psql: %s.

en: Unsupported OID %d.  SYSMIS values will be inserted.
uk: Непідтримуване OID %d. Слід вставити значення SYSMIS.

en: MXWARNS set to zero.  No further warnings will be given even when potentially problematic situations are encountered.
uk: Для MXWARNS встановлено нульове значення. Програма більше не попереджатиме вас, навіть якщо буде виявлено потенційно проблемні речі.

en: Warnings re-enabled. %d warnings will be issued before aborting syntax processing.
uk: Показ попереджено повторно увімкнено. До автоматичного переривання обробки синтаксичних конструкцій буде показано %d попереджень.

en: Custom currency string `%s' for %s does not contain exactly three periods or commas (or it contains both).
uk: У рядку нетипової валюти, «%s», для %s не міститься точно трьох крапок або ком (або містяться і крапки, і коми).

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: system file
uk: системний файл

en: Error opening `%s' for reading as a system file: %s.
uk: Помилка під час відкриття «%s» для читання у форматі системного файла: %s.

en: Misplaced type 4 record.
uk: Помилкове розташування запису типу 4.

en: Duplicate type 6 (document) record.
uk: Дублювання запису типу 6 (документа).

en: Unrecognized record type 7, subtype %d.  For help, please send this file to %s and mention that you were using %s.
uk: Нерозпізнаний запис типу 7, підтип %d. Будь ласка, надішліть копію цього файла на адресу %s і вкажіть, що ви користуєтеся %s.

en: Record type 7, subtype %d found here has the same type as the record found near offset 0x%llx.  For help, please send this file to %s and mention that you were using %s.
uk: Запис типу 7, підтип %d, виявлений тут належить до того самого типу, що і запису за адресою 0x%llx. Будь ласка, надішліть копію цього файла на адресу %s і вкажіть, що ви користуєтеся  %s.

en: Unrecognized record type %d.
uk: Нерозпізнаний тип запису %d.

en: Value Label %zu
uk: Мітка значення %zu

en: Extra Product Info
uk: Додаткові відомості щодо продукту

en: Document Line %zu
uk: Рядок документа %zu

en: MRSET %zu Label
uk: Мітка MRSET %zu

en: MRSET %zu Counted Value
uk: Раховане значення MRSET %zu

en: This system file does not indicate its own character encoding.  Using default encoding %s.  For best results, specify an encoding explicitly.  Use SYSFILE INFO with ENCODING="DETECT" to analyze the possible encodings.
uk: У системному файлі не вказано даних щодо кодування. Використовуємо типове кодування %s. Щоб покращити результати, вкажіть кодування явним чином. Проаналізувати можливі результати застосування різних кодувань можна за допомогою команди SYSFILE INFO з ENCODING="DETECT".

en: File header claims %d variable positions but %zu were read from file.
uk: У заголовку файла оголошено про %d позицій змінних, але з файла було прочитано лише %zu.

en: This is not an SPSS system file.
uk: Це не системний файл SPSS.

en: Compression bias is not the usual value of 100, or system file uses unrecognized floating-point format.
uk: Рівень стискання не є звичним значенням у 100 або у системному файлі містяться дані у невідомому форматі значень з рухомою комою.

en: Variable label indicator field is not 0 or 1.
uk: Поле індикатора мітки змінної не містить 0 або 1.

en: Numeric missing value indicator field is not -3, -2, 0, 1, 2, or 3.
uk: Значенням поля індикатора пропущеного числа не є -3, -2, 0, 1, 2 або 3.

en: String missing value indicator field is not 0, 1, 2, or 3.
uk: Значенням поля індикатора пропущеного рядка не є 0, 1, 2 або 3.

en: Invalid number of labels %u.
uk: Некоректна кількість міток, %u.

en: Variable index record (type 4) does not immediately follow value label record (type 3) as it should.
uk: Запис індексу змінної (тип 4) не слідує за значенням мітки запису (тип 3), як це має бути.

en: Number of variables associated with a value label (%u) is not between 1 and the number of variables (%zu).
uk: Кількість змінних, пов'язаних з міткою значення (%u), не лежить між 1 значенням кількості змінних (%zu).

en: Number of document lines (%d) must be greater than 0 and less than %d.
uk: Кількість рядків у документі (%d) має перевищувати 0 і бути меншою за %d.

en: Record type 7, subtype %d has bad size %u (expected %d).
uk: Запис типу 7, підтип %d, має розмірність %u (мало бути %d).

en: Record type 7, subtype %d has bad count %u (expected %d).
uk: Запис типу 7, підтип %d has bad count %u (expected %d).

en: Renaming variable with invalid or duplicate name `%s' to `%s'.
uk: Перейменовуємо зміну з некоректною або дубльованою назвою, «%s», на «%s».

en: Missing string continuation record.
uk: Пропущено запис продовження рядка.

en: Variable %s with width %d has invalid print format 0x%x.
uk: Змінна %s з шириною %d має некоректний формат друку 0x%x.

en: Variable %s with width %d has invalid write format 0x%x.
uk: Змінна %s з шириною %d має некоректний формат запису 0x%x.

en: Suppressing further invalid format warnings.
uk: Подальші попередження щодо некоректного форматування придушено.

en: Floating-point representation indicated by system file (%d) differs from expected (%d).
uk: Представлення чисел з рухомою крапкою, визначене у системному файлі, (%d) відрізняється від очікуваного (%d).

en: Integer format indicated by system file (%d) differs from expected (%d).
uk: Формат запису цілого числа, визначений у системному файлі, (%d) відрізняється від очікуваного (%d).

en: File specifies unexpected value %g (%a) as %s, instead of %g (%a).
uk: Файл визначає неочікуване значення %g (%a) як %s замість %g (%a).

en: File specifies unexpected value %g (%a) as %s, instead of %g (%a) or %g (%a).
uk: Файл визначає неочікуване значення %g (%a) як %s замість %g (%a) або %g (%a).

en: Missing space following `%c' at offset %zu in MRSETS record.
uk: Пропущено пробіл з наступним «%c» на позиції %zu у записі MRSETS.

en: Missing label source value following `E' at offset %zu in MRSETS record.
uk: Не вказано значення джерела мітки з наступним «E» на позиції %zu у записі MRSETS.

en: Unexpected label source value following `E' at offset %zu in MRSETS record.
uk: Неочікуване значення джерела мітки з наступним «E» на позиції %zu у записі MRSETS.

en: Missing `C', `D', or `E' at offset %zu in MRSETS record.
uk: Пропущено «C», «D» або «E» на позиції %zu у записі MRSETS.

en: Missing new-line parsing variable names at offset %zu in MRSETS record.
uk: Пропущено назви змінних відокремлених символами розриву рядків на позиції %zu у записі MRSETS.

en: Invalid multiple response set name `%s'.
uk: Некоректна назва набору множини відповідей, «%s».

en: MRSET %s contains duplicate variable name %s.
uk: MRSET %s містить дублювання назви змінної, %s.

en: MRSET %s contains both string and numeric variables.
uk: MRSET %s містить одразу рядкові і числові змінні.

en: MRSET %s has no variables.
uk: MRSET %s не містить змінних.

en: MRSET %s has only one variable.
uk: MRSET %s містить лише одну змінну.

en: Extension 11 has bad count %u (for %zu variables).
uk: Розширення 11 містило значення лічильника %u (для %zu змінних).

en: Invalid variable display parameters for variable %zu (%s).  Default parameters substituted.
uk: Некоректні параметри показу змінної %zu (%s). Буде використано типові параметри.

en: Duplicate long variable name `%s'.
uk: Дублювання довгої назви змінної, «%s».

en: Long variable mapping from %s to invalid variable name `%s'.
uk: Довга прив'язка змінної з %s до назви некоректної змінної, «%s».

en: %s listed as string of invalid length %s in very long string record.
uk: %s показано у списку як рядок некоректної довжини %s у записі дуже довгого рядка.

en: %s listed in very long string record with width %s, which requires only one segment.
uk: %s використано у записі дуже довгого рядка з шириною %s, який потребує лише одного сегмента.

en: Very long string %s overflows dictionary.
uk: Дуже довгий рядок %s виходить за межі словника.

en: Very long string with width %ld has segment %d of width %d (expected %d).
uk: Дуже довгий рядок з шириною %ld містить сегмент %d довжини %d (мало бути %d).

en: Value label variable index %d not in valid range 1...%zu.
uk: Індекс змінної мітки значення %d не належить коректному діапазону 1...%zu.

en: Value label variable index %d refers to long string continuation.
uk: Індекс змінної мітки значення %d вказує на продовження довгого рядка.

en: Variables associated with value label are not all of identical type.  Variable %s is %s, but variable %s is %s.
uk: Змінні, пов'язані з міткою значення, не усі належать до того самого типу. Змінна %s належить до типу %s, а змінна %s — до типу %s.

en: numeric
uk: число

en: string
uk: рядок

en: Value labels may not be added to long string variables (e.g. %s) using records types 3 and 4.
uk: Мітки значень не можна додавати до змінних довгих рядків (наприклад %s) за допомогою записів типів 3 і 4.

en: Duplicate value label for %g on %s.
uk: Дублювання мітки значення для %g у %s.

en: Duplicate value label for `%.*s' on %s.
uk: Дублювання мітки значення для «%.*s» у %s.

en: Suppressed %d additional warnings for value labels.
uk: Придушено %d додаткових попереджень для міток змінних.

en: Weight variable index %d not in valid range 1...%zu.  Treating file as unweighted.
uk: Індекс змінної ваги %d не належить коректному діапазону 1...%zu. Вважаємо файл незваженим.

en: Weight variable index %d refers to long string continuation.  Treating file as unweighted.
uk: Індекс змінної ваги %d вказує на продовження довгого рядка. Вважаємо файл незваженим.

en: Ignoring string variable `%s' set as weighting variable.
uk: Ігноруємо рядкову змінну «%s», встановлену як змінну для зважування.

en: Error parsing attribute value %s[%d].
uk: Помилка під час спроби обробити значення атрибута %s[%d].

en: Attribute value %s[%d] is not quoted: %s.
uk: Значення атрибута %s[%d] вказано не у лапках: %s.

en: Duplicate attribute %s.
uk: Дублювання атрибута, %s.

en: Invalid role for variable %s.
uk: Некоректна роль змінної %s.

en: %zu other variables had invalid roles.
uk: %zu інші змінні належать до некоректних ролей.

en: Extension record subtype %d ends unexpectedly.
uk: Неочікуване завершення запису розширення, підтип %d.

en: Ignoring long string value label record for unknown variable %s.
uk: Ігноруємо запис мітки довгого рядкового значення для невідомої змінної %s.

en: Ignoring long string value label record for numeric variable %s.
uk: Ігноруємо запис мітки довгого рядкового значення для числової змінної %s.

en: Ignoring long string value label record for variable %s because the record's width (%d) does not match the variable's width (%d).
uk: Ігноруємо запис мітки довгого рядкового значення для змінної %s, оскільки довжина запису (%d) не відповідає ширині змінної (%d).

en: Ignoring long string value label %zu for variable %s, with width %d, that has bad value width %zu.
uk: Ігноруємо мітку значення довгого рядка %zu для змінної %s з шириною %d, оскільки значення має помилкову ширину %zu.

en: Long string missing values record says variable %s has %d missing values, but only 1 to 3 missing values are allowed.
uk: Запис щодо пропущених значень довгого рядка повідомляє, що змінна %s має %d пропущених значень, втім, дозволено використовувати лише від 1 до 3 пропущених значень.

en: Ignoring long string missing value record for unknown variable %s.
uk: Ігноруємо запис довгого рядкового пропущеного значення для невідомої змінної %s.

en: Ignoring long string missing value record for numeric variable %s.
uk: Ігноруємо запис довгого рядкового пропущеного значення для числової змінної %s.

en: This file has corrupted metadata written by a buggy version of PSPP.  To fix it, save a new copy of the file.
uk: У цьому файлі містяться пошкоджені метадані, які записано версією PSPP з помилками. Для виправлення помилок збережіть нову копію файла.

en: Ignoring long string missing value %zu for variable %s, with width %d, that has bad value width %zu.
uk: Ігноруємо пропущене значення довгого рядка %zu для змінної %s з шириною %d, оскільки значення має помилкову ширину %zu.

en: Variable set %s contains unknown variable %s.
uk: Набір змінних %s містить невідому змінну %s.

en: File ends in partial string value.
uk: Файл завершено на незавершеному рядковому значенні.

en: Possible compressed data corruption: compressed spaces appear in numeric field.
uk: Ймовірне пошкодження стиснених даних: стиснені пробіли у числовому полі.

en: Suppressed %d additional related warnings.
uk: Придушено %d додаткових пов'язаних попереджень.

en: Dictionary record refers to unknown variable %s.
uk: Запис словника посилається на невідому змінну %s.

en: Expecting digit at offset %zu in MRSETS record.
uk: На позиції %zu у записі MRSETS мало бути використано цифру.

en: Expecting space at offset %zu in MRSETS record.
uk: На позиції %zu у записі MRSETS мало бути використано пробіл.

en: %zu-byte string starting at offset %zu exceeds record length %zu.
uk: %zu-байтове рядкове значення, що починається з позиції %zu, виходить за межі довжини запису, %zu.

en: Expecting space at offset %zu following %zu-byte string.
uk: На позиції %zu мало бути використано пробіл з наступним %zu-байтовим рядком.

en: Wrong ZLIB data header offset %#llx (expected %#llx).
uk: Помилковий заголовок даних ZLIB на позиції %#llx (мало бути %#llx).

en: Impossible ZLIB trailer offset 0x%llx.
uk: Некоректна кінцівка ZLIB на позиції 0x%llx.

en: Invalid ZLIB trailer length %lld.
uk: Некоректна довжина закінчення ZLIB, %lld.

en: End of ZLIB trailer (0x%llx) is not file size (0x%llx).
uk: Завершення кінцівки ZLIB (0x%llx) перебуває за межами розміру файла (0x%llx).

en: ZLIB trailer bias (%lld) differs from file header bias (%.2f).
uk: Рівень кінцівки ZLIB (%lld) відрізняється від рівня заголовка файла (%.2f).

en: ZLIB trailer "zero" field has nonzero value %lld.
uk: Поле «zero» кінцівки ZLIB містить ненульове значення %lld.

en: ZLIB trailer specifies unexpected %u-byte block size.
uk: У кінцівці ZLIB вказано неочікуваний розмір блоку у %u байтів.

en: %lld-byte ZLIB trailer specifies %u data blocks (expected %lld).
uk: %lld-байтова кінцівка ZLIB визначає %u блоків даних (мало бути %lld).

en: ZLIB block descriptor %u reported uncompressed data offset %#llx, when %#llx was expected.
uk: У дескрипторі блоку ZLIB %u повідомляється про позицію нестиснених даних %#llx, але мало бути вказано позицію %#llx.

en: ZLIB block descriptor %u reported compressed data offset %#llx, when %#llx was expected.
uk: У дескрипторі блоку ZLIB %u повідомляється про позицію стиснених даних %#llx, але мало бути вказано позицію %#llx.

en: ZLIB block descriptor %u reported block size %#x, when %#x was expected.
uk: У дескрипторі блоку ZLIB %u повідомляється про розмір блоку %#x, але мало бути вказано розмір %#x.

en: ZLIB block descriptor %u reported block size %#x, when at most %#x was expected.
uk: У дескрипторі блоку ZLIB %u повідомляється про розмір блоку %#x, але мало бути вказано розмір, що не перевищує %#x.

en: ZLIB block descriptor %u reports compressed size %u and uncompressed size %u.
uk: У дескрипторі блоку ZLIB %u повідомляється про розмір стиснених даних %u та розмір нестиснених даних %u.

en: ZLIB trailer is at offset %#llx but %#llx would be expected from block descriptors.
uk: Кінцівку ZLIB розташовано на позиції %#llx, але якщо брати до уваги дескриптори блоків, мало бути %#llx.

en: ZLIB initialization failed (%s).
uk: Помилка під час спроби ініціалізувати ZLIB (%s).

en: Inconsistency at end of ZLIB stream (%s).
uk: Непослідовність наприкінці потоку даних ZLIB (%s).

en: ZLIB stream inconsistency (%s).
uk: Непослідовність у потоці даних ZLIB (%s).

en: Unexpected end of ZLIB compressed data.
uk: Неочікуване завершення стиснених даних ZLIB.

en: SPSS System File
uk: системний файл SPSS

en: Unknown system file version %d. Treating as version %d.
uk: Невідома версія системного файла, %d. Вважаємо версію рівною %d.

en: Error opening `%s' for writing as a system file: %s.
uk: Помилка під час спроби відкрити «%s» для запису у форматі системного файла: %s.

en: An I/O error occurred writing system file `%s'.
uk: Під час спроби записати системний файл «%s» сталася помилка.

en: Failed to initialize ZLIB for compression (%s).
uk: Не вдалося ініціалізувати ZLIB для стискання (%s).

en: Failed to complete ZLIB stream compression (%s).
uk: Не вдалося завершити стискання потоку даних ZLIB (%s).

en: ZLIB stream compression failed (%s).
uk: Помилка під час спроби стискання потоку даних ZLIB (%s).

en: %s: Seek failed (%s).
uk: %s: помилка позиціювання (%s).

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Center
uk: За центром

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Nominal
uk: Іменна

en: Ordinal
uk: Порядкова

en: Scale
uk: Масштаб

en: Input
uk: Ввід

note: TRANSLATORS: This will be part of a filename.  Please avoid whitespace.
en: Output
uk: Вивід

en: Both
uk: Обидва

en: None
uk: Немає

en: Partition
uk: Поділ

en: Split
uk: Поділ

en: At least one case in the data file had a weight value that was user-missing, system-missing, zero, or negative.  These case(s) were ignored.
uk: Значення ваги принаймні одного зі спостережень у файлі даних є пропущеним користувачем, пропущеним системою, нулем або від'ємним значенням. Такі спостереження буде проігноровано.

en: %s is not yet implemented.
uk: %s ще не реалізовано.

en: %s may be used only in testing mode.
uk: %s можна використовувати лише у режимі тестування.

en: %s may be used only in enhanced syntax mode.
uk: %s можна використовувати лише у розширеному синтаксичному режимі.

en: Syntax error expecting command name.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано назву команди.

en: Unknown command `%s'.
uk: Невідома команда: «%s».

en: %s is allowed only before the active dataset has been defined.
uk: %s можна використовувати лише перед визначенням активного набору даних.

en: %s is allowed only after the active dataset has been defined.
uk: %s можна використовувати лише після визначення активного набору даних.

en: %s is allowed only inside %s.
uk: %s можна використовувати лише всередині %s.

en: %s is allowed only before the active dataset has been defined or inside %s.
uk: %s можна використовувати лише перед визначенням активного набору даних або всередині %s.

en: %s is allowed only after the active dataset has been defined or inside %s.
uk: %s можна використовувати лише після визначення активного набору даних або всередині %s.

en: %s is allowed only inside %s or inside %s.
uk: %s можна використовувати лише всередині %s або всередині %s.

en: %s is allowed only after the active dataset has been defined, inside INPUT PROGRAM, or inside FILE TYPE.
uk: %s можна використовувати лише після визначення активного набору даних, у межах INPUT PROGRAM або у межах FILE TYPE.

en: %s is allowed only before the active dataset has been defined, inside INPUT PROGRAM, or inside FILE TYPE.
uk: %s можна використовувати лише перед визначенням активного набору даних, у межах INPUT PROGRAM або у межах FILE TYPE.

en: %s is not allowed inside %s.
uk: %s не можна використовувати всередині %s.

en: %s is not allowed inside DO IF or LOOP.
uk: %s не можна використовувати всередині DO IF або LOOP.

en: In INPUT PROGRAM, %s is not allowed inside DO IF or LOOP.
uk: В INPUT PROGRAM не можна використовувати %s всередині DO IF або LOOP.

en: %s is not allowed inside DO IF or LOOP (except inside INPUT PROGRAM).
uk: %s не можна використовувати всередині DO IF або LOOP (окрім випадку всередині INPUT PROGRAM).

en: This command not allowed when the %s option is set.
uk: Цю команду не можна використовувати, якщо встановлено параметр %s.

en: Error removing `%s': %s.
uk: Помилка під час спроби вилучити «%s»: %s.

en: Close File Handle
uk: Закрити дескриптор файла

en: Cache
uk: Кеш

en: Define
uk: Визначити

en: Display Macros
uk: Показати макрос

en: Do Repeat
uk: Почати повторення

en: End Repeat
uk: Завершити повторення

en: Echo
uk: Луна

en: Erase
uk: Стерти

en: Exit
uk: Вийти

en: File Handle
uk: Дескриптор файла

en: Finish
uk: Завершити

en: Host
uk: Вузол

en: Include
uk: Включити

en: Insert
uk: Вставити

en: Matrix
uk: Матриця

en: Matri Convert
uk: Перетворення матриць

en: N of Cases
uk: К-ть спостережень

en: New File
uk: Новий файл

en: Output Modify
uk: Змінити виведення

en: Permissions
uk: Права доступу

en: Preserve
uk: Зберегти

en: Quit
uk: Вийти

en: Restore
uk: Відновити

en: Set
uk: Встановити

en: Show
uk: Показати

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Sysfile Info
uk: Дані щодо системи

en: Title
uk: Заголовок

en: Add Files
uk: Додати файли

en: Data List
uk: Список даних

en: Get
uk: Отримати

en: Get Data
uk: Отримати дані

en: Import
uk: Імпортувати

en: Input Program
uk: Вхідна програма

en: Match Files
uk: Відповідність файлів

en: Matrix Data
uk: Дані матриці

en: Update
uk: Оновити

en: Dataset Activate
uk: Активувати набір даних

en: Dataset Declare
uk: Оголосити набір даних

en: Dataset Close
uk: Закрити набір даних

en: Dataset Copy
uk: Копія набору даних

en: Dataset Name
uk: Назва набору даних

en: Dataset Display
uk: Показ набору даних

en: Add Value Labels
uk: Додати мітки значень

en: Add Document
uk: Додати документ

en: Apply Dictionary
uk: Застосувати словник

en: Datafile Attribute
uk: Атрибут файла даних

en: Display
uk: Показати

en: Display Variable Sets
uk: Показати набори змінних

en: Document
uk: Документ

en: Drop Documents
uk: Відкинути документи

en: Formats
uk: Формати

en: Leave
uk: Вийти

en: Missing Values
uk: Пропущені значення

en: Multiple Response Sets
uk: Набори множин відповідей

en: Print Formats
uk: Формати друку

en: Split File
uk: Розділити файл

en: Value Labels
uk: Мітки значень

en: Variable Alignment
uk: Вирівнювання змінної

en: Variable Attribute
uk: Атрибут змінної

en: Variable Labels
uk: Мітки змінної

en: Variable Level
uk: Рівень змінної

en: Variable Role
uk: Роль змінної

en: Variable Width
uk: Ширина змінної

en: Vector
uk: Вектор

en: Weight
uk: Вага

en: Write Formats
uk: Формати запису

en: Break
uk: Перервати

en: Compute
uk: Обчислити

en: Do If
uk: Виконувати якщо

en: If
uk: Якщо

en: Loop
uk: Цикл

en: Print Eject
uk: Виштовхування друку

en: Print Space
uk: Інтервал друку

en: Print
uk: Надрукувати

en: Recode
uk: Перекодувати

en: Write
uk: Записати

en: XExport
uk: X-експорт

en: XSave
uk: X-збереження

en: Select If
uk: Вибрати, якщо

en: Aggregate
uk: Агрегувати

en: Autorecode
uk: Автоперекодувати

en: Begin Data
uk: Початок даних

en: Count
uk: Кількість

en: Crosstabs
uk: Таблиці спряженості

en: Ctables
uk: C-таблиці

en: Correlations
uk: Кореляції

en: Delete Variables
uk: Вилучити змінні

en: Descriptives
uk: Описова статистика

en: Examine
uk: Оглянути

en: Execute
uk: Виконати

en: Export
uk: Експортувати

en: Factor
uk: Фактор

en: Filter
uk: Фільтр

en: Flip
uk: Перевернути

en: Frequencies
uk: Частоти

en: Graph
uk: Графік

en: List
uk: Список

en: Logistic Regression
uk: Логістична регресія

en: Means
uk: Середні

en: Nonparametric Tests
uk: Непараметричні перевірки

en: Oneway
uk: Однобічний

en: Pearson Correlations
uk: Кореляції Пірсона

en: Quick Cluster
uk: Швидкий кластер

en: Rank
uk: Ранг

en: Regression
uk: Регресія

en: Reliability
uk: Вірогідність

en: Rename Variables
uk: Перейменувати змінні

en: Sample
uk: Вибірка

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Data Collection
uk: Зберегти збірку даних

en: Save Translate
uk: Зберегти трансляцію

en: Sort Cases
uk: Упорядковування спостережень

en: Sort Variables
uk: Упорядковування змінних

en: T-Test
uk: T-перевірка

en: Temporary
uk: Тимчасове

en: Use
uk: Використати

en: End Case
uk: Кінець спостереження

en: End File
uk: Кінець файла

en: Reread
uk: Перечитати

en: Else If
uk: Інакше, якщо

en: Else
uk: інакше

en: End If
uk: Кінець якщо

en: End Loop
uk: Кінець циклу

en: Syntax error expecting %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %s.

en: Syntax error expecting %s or %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %s або %s.

en: Syntax error expecting %s, %s, or %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %s, %s або %s.

en: Syntax error expecting %s, %s, %s, or %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %s, %s, %s або %s.

en: Syntax error expecting %s, %s, %s, %s, or %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %s, %s, %s, %s або %s.

en: Syntax error expecting %s, %s, %s, %s, %s, or %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %s, %s, %s, %s, %s або %s.

en: Syntax error expecting %s, %s, %s, %s, %s, %s, or %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %s, %s, %s, %s, %s, %s або %s.

en: Syntax error expecting %s, %s, %s, %s, %s, %s, %s, or %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %s, %s, %s, %s, %s, %s, %s або %s.

en: Syntax error expecting one of the following: %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути одне з такого: %s.

en: Subcommand %s may only be specified once.
uk: Підкоманду %s можна вказувати лише раз.

en: Required subcommand %s was not specified.
uk: Обов'язкову підкоманду %s не було вказано.

en: %s may only be specified once within subcommand %s.
uk: %s можна вказувати лише один раз у межах підкоманди %s.

en: Required %s specification missing from %s subcommand.
uk: У підкоманді %2$s пропущено специфікацію %1$s.

en: Syntax error expecting end of command.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано кінець команди.

en: Syntax error expecting string.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано рядок.

en: Syntax error expecting integer.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано ціле число.

en: Syntax error expecting integer for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано ціле число для %s.

en: Syntax error expecting %ld for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано %ld для %s.

en: Syntax error expecting %ld.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %ld.

en: Syntax error expecting %ld or %ld for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано %ld або %ld для %s.

en: Syntax error expecting %ld or %ld.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано %ld або %ld.

en: Syntax error expecting integer between %ld and %ld for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано ціле число між %ld та %ld для %s.

en: Syntax error expecting integer between %ld and %ld.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано ціле число між %ld та %ld.

en: Syntax error expecting non-negative integer for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано невід'ємне ціле число для %s.

en: Syntax error expecting non-negative integer.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано невід'ємне ціле число.

en: Syntax error expecting positive integer for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано додатне ціле число для %s.

en: Syntax error expecting positive integer.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано додатне ціле число.

en: Syntax error expecting integer %ld or greater for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано ціле число %ld або більше для %s.

en: Syntax error expecting integer %ld or greater.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано ціле число %ld або більше.

en: Syntax error expecting integer less than or equal to %ld for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано ціле число менше або рівне %ld для %s.

en: Syntax error expecting integer less than or equal to %ld.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано ціле число менше або рівне %ld.

en: Syntax error expecting number.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число.

en: Syntax error expecting number for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число для %s.

en: Syntax error expecting number %g for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число %g для %s.

en: Syntax error expecting number %g.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число %g.

en: Syntax error expecting number between %g and %g for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число від %g до %g для %s.

en: Syntax error expecting number between %g and %g.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число від %g до %g.

en: Syntax error expecting non-negative number for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано невід'ємне число для %s.

en: Syntax error expecting non-negative number.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано невід'ємне число.

en: Syntax error expecting number %g or greater for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число %g або більше для %s.

en: Syntax error expecting number %g or greater.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число %g або більше.

en: Syntax error expecting number less than or equal to %g for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число менше або рівне %g для %s.

en: Syntax error expecting number less than or equal to %g.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число менше або рівне %g.

en: Syntax error expecting number in [%g,%g) for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути число у діапазоні [%g,%g) для %s.

en: Syntax error expecting number in [%g,%g).
uk: Синтаксична помилка: мало бути число у діапазоні [%g,%g).

en: Syntax error expecting number less than %g for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число менше %g для %s.

en: Syntax error expecting number less than %g.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число менше %g.

en: Syntax error expecting number in (%g,%g] for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути число у діапазоні (%g,%g] для %s.

en: Syntax error expecting number in (%g,%g].
uk: Синтаксична помилка: мало бути число у діапазоні (%g,%g].

en: Syntax error expecting positive number for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано додатне число для %s.

en: Syntax error expecting positive number.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано додатне число.

en: Syntax error expecting number greater than %g for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число, яке перевищує %g, для %s.

en: Syntax error expecting number greater than %g.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число, яке перевищує %g.

en: Syntax error expecting number %g or less for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число %g або менше для %s.

en: Syntax error expecting number %g or less.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число %g або менше.

en: Syntax error expecting number in (%g,%g) for %s.
uk: Синтаксична помилка: мало бути число у діапазоні (%g,%g) для %s.

en: Syntax error expecting number in (%g,%g).
uk: Синтаксична помилка: мало бути число у діапазоні (%g,%g).

en: Syntax error expecting identifier.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано ідентифікатор.

en: Syntax error expecting `%s'.
uk: Синтаксична помилка: мало бути «%s».

en: In syntax expanded from `%s'
uk: У розгорнутій синтаксичній конструкції з «%s»

en: At end of input
uk: Наприкінці вхідних даних

en: Syntax error.
uk: Синтаксична помилка.

en: Macro Expansion
uk: Розгортання макросів

en: Opening `%s': %s.
uk: Відкриваємо «%s»: %s.

en: Error closing `%s': %s.
uk: Помилка під час спроби закрити «%s»: %s.

en: At `%s' in the expansion of `%s',
uk: У «%s» у розгортанні «%s»,

en: In the expansion of `%s',
uk: У розгортанні «%s»

en: inside the expansion of `%s',
uk: всередині розгорнутого «%s»,

en: Reached end of command expecting %zu more token in argument %s to macro %s.
uk: Досягнуто кінця команди. Мало бути вказано ще %zu жетон в аргументі %s до макросу %s.

en: Reached end of command expecting %zu more tokens in argument %s to macro %s.
uk: Досягнуто кінця команди. Мало бути вказано ще %zu жетонів в аргументі %s до макросу %s.

en: Reached end of command expecting "%s" in argument %s to macro %s.
uk: Досягнуто кінця команди. Мало бути вказано «%s» в аргументі %s до макросу %s.

en: <end of input>
uk: <кінець вхідних даних>

en: Found `%.*s' while expecting `%s' reading argument %s to macro %s.
uk: Виявлено «%.*s», хоча мало бути «%s» під час читання аргументу %s макроса %s.

en: Argument %s multiply specified in call to macro %s.
uk: Аргумент %s визначено декілька разів у виклику макроса %s.

en: `,' or `)' expected in call to macro function %s.
uk: Мало бути використано «,» або «)» у виклику функції макроса %s.

en: Missing `)' in call to macro function %s.
uk: Пропущено «)» у виклику функції макроса %s.

en: Macro function %s takes one argument (not %zu).
uk: Функції макроса %s слід передати один аргумент (не %zu).

en: Macro function %s takes two arguments (not %zu).
uk: Функція макроса %s приймає два аргументи (не %zu).

en: Macro function %s takes two or three arguments (not %zu).
uk: Функція макроса %s приймає два або три аргументи (не %zu).

en: Macro function %s needs at least one argument.
uk: Функції макроса %s слід передати принаймні один аргумент.

en: Argument to !BLANKS must be non-negative integer (not "%s").
uk: Аргументом до !BLANKS має бути невід'ємне ціле число (не «%s»).

en: Second argument of !SUBSTR must be positive integer (not "%s").
uk: Другим аргументом !SUBSTR має бути додатне ціле число (не «%s»).

en: Third argument of !SUBSTR must be non-negative integer (not "%s").
uk: Третім аргументом !SUBSTR має бути невід'ємне ціле число (не «%s»).

en: Expecting ')' in macro expression.
uk: Мало бути «)» у виразі макроса.

en: Expecting literal or function invocation in macro expression.
uk: У виразі макроса мав бути літерал або виклик функції.

en: Macro expression must evaluate to a number (not "%s").
uk: Вираз макроса має при обчисленні давати числовий результат (не «%s»).

en: !THEN expected in macro !IF construct.
uk: У конструкції макроса !IF мало бути !THEN.

en: !ELSE or !IFEND expected in macro !IF construct.
uk: У конструкції макроса !IF мало бути !ELSE або !IFEND.

en: !IFEND expected in macro !IF construct.
uk: У конструкції макроса !IF мало бути !IFEND.

en: Expected macro variable name following !LET.
uk: Після !LET мало бути вказано змінну-макрос.

en: Cannot use argument name or macro keyword "%.*s" as !LET variable.
uk: Не можна використовувати назву аргументу або ключове слово макроса «%.*s» як змінну !LET.

en: Expected `=' following !LET.
uk: Мало бути «=» після !LET.

en: Missing !DOEND.
uk: Пропущено !DOEND.

en: Expected macro variable name following !DO.
uk: Після !DO мало бути вказано змінну-макрос.

en: Cannot use argument name or macro keyword as !DO variable.
uk: Не можна використовувати назву аргументу або ключове слово як змінну !DO.

en: !DO loop over list exceeded maximum number of iterations %d.  (Use SET MITERATE to change the limit.)
uk: У циклі !DO для списку перевищено максимальну кількість ітерацій %d. (Скористайтеся SET MITERATE для зміни обмеження.)

en: Expected !TO in numerical !DO loop.
uk: У числовому циклі !DO мало бути !TO.

en: !BY value cannot be zero.
uk: Значення !BY не може бути нульовим.

en: Numerical !DO loop exceeded maximum number of iterations %d.  (Use SET MITERATE to change the limit.)
uk: У числовому циклі !DO перевищено максимальну кількість ітерацій %d. (Скористайтеся SET MITERATE для зміни обмеження.)

en: Expected `=' or !IN in !DO loop.
uk: У циклі !DO мало бути «=» або !IN.

en: !BREAK outside !DO.
uk: !BREAK поза !DO.

en: Maximum nesting level %d exceeded.  (Use SET MNEST to change the limit.)
uk: Перевищено максимальний рівень вкладеності %d. (Скористайтеся SET MNEST, щоб змінити обмеження.)

en: Syntax error expecting valid format specifier.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано коректний специфікатор формату.

en: Unknown format type `%s'.
uk: Невідомий тип формату, «%s».

en: Format specifier `%s' lacks required width.
uk: У специфікаторі формату «%s» пропущено обов'язкове значення ширини.

en: Syntax error expecting format type.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано тип форматування.

en: String of hex digits has %zu characters, which is not a multiple of 2.
uk: Рядок шістнадцяткових цифр складається з %zu символів. Кількість символів не є кратною до 2.

en: `%c' is not a valid hex digit.
uk: «%c» не є коректною шістнадцятковою цифрою.

en: Unicode string contains %zu bytes, which is not in the valid range of 1 to 8 bytes.
uk: У рядку Unicode міститься %zu байтів, що не є коректним діапазоном від 1 до 8 байтів.

en: U+%04llX is not a valid Unicode code point.
uk: U+%04llX не є коректним пунктом у таблиці Unicode

en: Bad character %s in input.
uk: Помилковий символ %s у вхідних даних.

en: Unterminated string constant.
uk: Незавершена рядкова стала.

en: Missing exponent following `%.*s'.
uk: Пропущено E з наступним «%.*s».

en: Ends of range are equal (%.*g).
uk: Кінці діапазону є рівними (%.*g).

en: %s or %s must be part of a range.
uk: %s або %s має бути частиною діапазону.

en: System-missing value is not valid here.
uk: Тут не можна використовувати пропущене системою значення.

en: This string is not representable in the dataset encoding.
uk: Цей рядок не можна відтворити у кодуванні набору даних.

en: This %zu-byte string is too long for variable %s with width %d.
uk: Цей %zu-байтовий рядок є надто довгим для змінної %s з шириною %d.

en: Syntax error expecting variable name.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано назву змінної.

en: %s is not a variable name.
uk: %s не є назвою змінної.

en: %s is not a numeric variable.  It will not be included in the variable list.
uk: %s не є числовою змінною. Її не буде включено до списку змінних.

en: %s is not a string variable.  It will not be included in the variable list.
uk: %s не є рядковою змінною. Її не буде включено до списку змінних.

en: Scratch variables (such as %s) are not allowed here.
uk: Тут не можна використовувати ортоторпні змінні (зокрема %s).

en: %s and %s are not the same type.  All variables in this variable list must be of the same type.  %s will be omitted from the list.
uk: %s і %s не належать до одного типу. Усі змінні у цьому списку змінних мають належати до одного типу. %s буде вилучено зі списку.

en: %s and %s are string variables with different widths.  All variables in this variable list must have the same width.  %s will be omitted from the list.
uk: Рядкові змінні %s і %s мають різну довжину. Довжина усіх змінних у списку змінних має бути рівною. %s буде викинуто зі списку.

en: Variable %s appears twice in variable list.
uk: Змінну %s вказано у списку змінних двічі.

en: %s TO %s is not valid syntax since %s precedes %s in the dictionary.
uk: %s TO %s є некоректною синтаксичною конструкцією, оскільки %s передує %s у словнику.

en: With the syntax <a> TO <b>, variables <a> and <b> must be both regular variables or both scratch variables.
uk: Для використання синтаксичної конструкції <a> TO <b> змінні <a> і <b> мають або обидві бути звичайними змінними, або обидві бути тимчасовими змінними.

en: %s is a regular variable.
uk: %s є звичайною змінною.

en: %s is a scratch variable.
uk: %s є тимчасовою змінною.

en: %s is a system variable.
uk: %s є системною змінною.

en: `%s' cannot be used with TO because it does not end in a digit.
uk: «%s» не можна використовувати з TO, оскільки назва змінної не завершується на цифру.

en: Numeric suffix on `%s' is larger than supported with TO.
uk: Числовий суфікс «%s» перевищує підтримуваний для TO.

en: Prefixes don't match in use of TO convention.
uk: Префікси не узгоджуються з синтаксисом TO.

en: Bad bounds in use of TO convention.
uk: У TO використано помилкові межі.

en: %s is not a numeric variable.
uk: %s не є числовою змінною.

en: When the input data is presorted, specifying sorting directions with (A) or (D) has no effect.  Output data will be sorted the same way as the input data.
uk: Якщо вхідні дані попередньо упорядковано, визначення порядку за допомогою (A) або (D) не призведе ні до яких наслідків. Виведені дані буде упорядковано у той самий спосіб, що і вхідні дані.

en: The PRESORTED subcommand states that the input data is presorted.
uk: Підкоманда PRESORTED визначає, що вхідні дані попередньо упорядковано.

en: ADDVARIABLES implies that the input data is presorted.
uk: ADDVARIABLES неявним чином визначає, що вхідні дані попередньо упорядковано.

en: The input data must be presorted because the OUTFILE subcommand is not specified.
uk: Вхідні дані має бути попередньо упорядковано, оскільки не вказано підкоманду OUTFILE.

en: Syntax error expecting aggregation function.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано функцію агрегування.

en: Unknown aggregation function %s.
uk: Невідома функція агрегування %s.

en: Missing argument %zu to %s.
uk: Пропущено аргумент %zu функції %s.

en: Arguments to %s must be of same type as source variables.
uk: Аргументи %s повинні належати до того самого типу, що і початкові змінні.

en: The argument is numeric.
uk: Аргумент є числовим.

en: The variables have string type.
uk: Змінні належать до рядкового типу.

en: The argument is a string.
uk: Аргументом є рядок.

en: The variables are numeric.
uk: Змінні є числовими.

en: Number of source variables (%zu) does not match number of target variables (%zu).
uk: Кількість змінних у джерелі (%zu) не збігається з кількість змінних призначення (%zu).

en: These are the source variables.
uk: Це змінні джерела.

en: These are the target variables.
uk: Це змінні призначення.

en: The value arguments passed to the %s function are out of order.  They will be treated as if they had been specified in the correct order.
uk: Значення-аргументи, передані функції %s, не впорядковано. Обробку буде здійснено так, наче аргументи було вказано у належному порядку.

en: Duplicate target variable name %s.
uk: Дублювання назви змінної призначення, %s.

en: Variable name %s duplicates the name of a variable in the active file dictionary.
uk: Назва змінної %s дублює назву змінної у словнику активного файла.

en: Variable name %s duplicates the name of a break variable.
uk: Назва змінної %s дублює назву змінної зупинення.

en: Sum of values
uk: Сума значень

en: Mean average
uk: Середнє

en: Median
uk: Медіана

en: Standard deviation
uk: Стандартне відхилення

en: Maximum value
uk: Максимальне значення

en: Minimum value
uk: Мінімальне значення

en: Percentage greater than
uk: Відсоток, що є вищим за

en: Percentage less than
uk: Відсоток, що є нижчим за

en: Percentage included in range
uk: Відсоток для включення до діапазону

en: Percentage excluded from range
uk: Відсоток для виключення до діапазону

en: Fraction greater than
uk: Частка, більша за

en: Fraction less than
uk: Частка, менша за

en: Fraction included in range
uk: Частка включення до діапазону

en: Fraction excluded from range
uk: Частка виключення з діапазону

en: Count greater than
uk: Кількість більше за

en: Count less than
uk: Кількість менше за

en: Count included in range
uk: Кількість включення до діапазону

en: Count excluded from range
uk: Кількість виключення з діапазону

en: Number of cases
uk: Кількість спостережень

en: Number of cases (unweighted)
uk: Кількість спостережень (незважена)

en: Number of missing values
uk: Кількість пропущених значень

en: Number of missing values (unweighted)
uk: Кількість пропущених значень (незважена)

en: First non-missing value
uk: Перше непропущене значення

en: Last non-missing value
uk: Останнє непропущене значення

en: Variable %s is %s in target file, but %s in source file.
uk: Змінна %s дорівнює %s у файлі призначення, але дорівнює %s у файлі джерела.

en: No matching variables found between the source and target files.
uk: Не знайдено відповідних змінних між файлами джерела і призначення.

en: Source variable count (%zu) does not match target variable count (%zu).
uk: Кількість початкових змінних (%zu) не збігається з кількістю змінних призначення (%zu).

en: Target variable %s duplicates existing variable %s.
uk: Змінна призначення %s дублює вже створену змінну %s.

en: With GROUP, variables may not mix string variables (such as %s) and numeric variables (such as %s).
uk: У GROUP не може бути суміші рядкових змінних (зокрема %s) та числових змінних (зокрема %s).

en: Recoding grouped variables.
uk: Записування групованих змінних.

en: Recoding %s into %s (%s).
uk: Записуємо %s до %s (%s).

en: Recoding %s into %s.
uk: Записуємо %s до %s.

en: Attributes
uk: Атрибути

en: New Value
uk: Нове значення

en: Value Label
uk: Мітка значення

en: Old Value
uk: Попереднє значення

en: Variable %s is not dichotomous
uk: Змінна %s не є дихотомічною

en: Binomial Test
uk: Біноміальна перевірка

en: Statistics
uk: Статистика

en: Category
uk: Категорія

en: Observed Prop.
uk: Спост. співв.

en: Test Prop.
uk: Тест. співв.

en: Exact Sig. (2-tailed)
uk: Точна значущість (двобічна)

en: Exact Sig. (1-tailed)
uk: Точна значущість (однобічна)

en: Groups
uk: Групи

en: Group 1
uk: Група 1

en: Group 2
uk: Група 2

en: Total
uk: Загалом

en: Variables
uk: Змінні

en: Cannot change directory to %s: %s
uk: Не вдалося змінити каталог на %s: %s

en: CHISQUARE test specified %d expected values, but variable %s has %zu distinct values.
uk: У перевірці CHISQUARE задано %d очікуваних значення, але у змінній %s виявлено лише %zu різних значення.

en: Observed N
uk: N зі спостережень

en: Expected N
uk: Очікуване N

en: Residual
uk: Залишки

en: Value
uk: Значення

en: Variable
uk: Змінна

en: Test Statistics
uk: Критерії перевірки

en: Chi-square
uk: χ-квадрат

en: Asymp. Sig.
uk: Асимпт. знач.

en: More than two values encountered.  Cochran Q test will not be run.
uk: Виявлено понад два значення. Буде виконано перевірку Q Кохрена.

en: Success (%.*g)
uk: Успіх (%.*g)

en: Failure (%.*g)
uk: Помилка (%.*g)

en: Cochran's Q
uk: Q Кохрена

en: Cannot specify the active dataset since none has been defined.
uk: Не можна вказувати активний набір даних, оскільки ще не було визначено жодного набору даних.

en: This command may not be used after TEMPORARY when the active dataset is an input source.  Temporary transformations will be made permanent.
uk: Цю команду не можна використовувати після TEMPORARY, якщо джерелом вхідних даних є активний набір даних. Тимчасові перетворення буде зроблено постійними.

en: Multiple IN subcommands for a single FILE or TABLE.
uk: Декілька підкоманд IN для одного файла (FILE) або таблиці (TABLE).

en: File %s lacks BY variable %s.
uk: У файлі %s не вистачає BY за змінною %s.

en: BY is required when %s is specified.
uk: Слід вказати BY, якщо вказано %s.

en: Variable %s has different types in different files.
uk: Змінна %s належить до різних типів у різних файлах.

en: In file %s, %s is numeric.
uk: У файлі %s %s була числом.

en: In file %s, %s is a string.
uk: У %s %s є рядком.

en: Combining files with different encodings.  String data (such as in variable `%s') may not be represented correctly.
uk: Поєднання файлів із різними кодуваннями. Рядкові дані (як у змінній «%s») може бути показано некоректно.

en: File %s uses encoding %s.  The output will use this encoding.
uk: У файлі %s використано кодування %s. У виведених даних буде використано це кодування.

en: File %s uses encoding %s.
uk: У файлі %s використано кодування %s.

en: Variable name %s specified on %s subcommand duplicates an existing variable name.
uk: Назва змінної %s, вказаної у підкоманді %s, дублює назву наявної змінної.

en: Encountered %zu sets of duplicate cases in the master file.
uk: У основному файлі виявлено %zu наборів повторюваних спостережень.

en: When executing COMPUTE: SYSMIS is not a valid value as an index into vector %s.
uk: Під час виконання COMPUTE: SYSMIS не є коректним значенням індексу у векторі %s.

en: When executing COMPUTE: %.*g is not a valid value as an index into vector %s.
uk: Під час виконання COMPUTE: %.*g не є коректним значенням індексу у векторі %s.

en: There is no vector named %s.
uk: Немає вектора з назвою %s.

en: Descriptive Statistics
uk: Описова статистика

en: Mean
uk: Середнє

en: Std. Deviation
uk: Стд. відхилення

en: Pearson Correlation
uk: Кореляція Пірсона

en: Sig. (2-tailed)
uk: Знач. (двобічна)

en: Sig. (1-tailed)
uk: Знач. (однобічна)

en: Cross-products
uk: Добутки

en: Covariance
uk: Коваріація

en: Significant at .05 level
uk: Значущість на рівні .05

en: The data for the chosen variables are all missing or empty.
uk: Немає даних для вибраних змінних або змінні не містять даних

en: No variables specified.
uk: Не вказано змінних.

en: Destination cannot be a string variable.
uk: Призначення не може бути рядковою змінною.

en: Expected
uk: Очікувані

en: Row %
uk: Частка рядків

en: Column %
uk: Частка стовпчиків

en: Total %
uk: Загальна частка

en: Std. Residual
uk: Станд. залишки

en: Adjusted Residual
uk: Кориговані залишки

en: At least one crosstabulation must be requested (using the TABLES subcommand).
uk: Має бути запит принаймні на одну таблицю спряженості (за допомогою підкоманди TABLES).

en: Missing mode %s not allowed in general mode.  Assuming %s.
uk: Не вказано режим %s. Так не можна робити у загальному режимі. Припускаємо, що %s.

en: Syntax error expecting subcommand name or variable name.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано назву підкоманди або змінної.

en: Too many cross-tabulation variables or dimensions.
uk: Забагато змінних або вимірів таблиць спряженості.

en: %s must be specified before %s.
uk: %s має бути вказано до %s.

en: Summary
uk: Резюме

en: Percent
uk: Відсоток

en: Cases
uk: Спостереження

en: Valid
uk: Чинний

en: Missing
uk: Не вистачає

en: Crosstabulation
uk: Таблиці спряженості

en: Crosstabulation %s contained no non-missing cases.
uk: Таблиця спряженості %s не містить непропущених спостережень.

en: Missing value
uk: Не вистачає значення

en: Chi-Square Tests
uk: Перевірки χ²

en: Pearson Chi-Square
uk: χ² Пірсона

en: Likelihood Ratio
uk: Коефіцієнт правдоподібності

en: Fisher's Exact Test
uk: Точна перевірка Фішера

en: Continuity Correction
uk: Виправлення для неперервності

en: Linear-by-Linear Association
uk: Критерій лінійної залежності

en: N of Valid Cases
uk: К-ть коректних спостережень

en: Asymptotic Sig. (2-tailed)
uk: Асимпт. знач. (двобічна)

en: Symmetric Measures
uk: Симетричні міри

en: Values
uk: Значення

en: Asymp. Std. Error
uk: Асимпт. ст. похибка

en: Approx. T
uk: Прибл. T

en: Approx. Sig.
uk: Прибл. знач.

en: Nominal by Nominal
uk: Номінальна за номінальною

en: Phi
uk: φ

en: Cramer's V
uk: V Крамера

en: Contingency Coefficient
uk: Коефіцієнт непередбачуваності

en: Ordinal by Ordinal
uk: Порядкове за порядковим

en: Kendall's tau-b
uk: τ-b Кендала

en: Kendall's tau-c
uk: τ-c Кендала

en: Gamma
uk: γ

en: Spearman Correlation
uk: Кореляція Спірмена

en: Interval by Interval
uk: Інтервал за інтервалом

en: Pearson's R
uk: R Пірсона

en: Measure of Agreement
uk: Міра узгодженості

en: Kappa
uk: ϰ

en: Risk Estimate
uk: Оцінка ризику

en: 95% Confidence Interval
uk: Довірчий інтервал 95%C

en: Lower
uk: Нижня

en: Upper
uk: Верхня

en: Symmetric
uk: Симетрична

en: %s Dependent
uk: Залежна %s

en: Directional Measures
uk: Спрямовані міри

en: Lambda
uk: λ

en: Goodman and Kruskal tau
uk: τ Ґудмена і Краскала

en: Uncertainty Coefficient
uk: Коефіцієнт невизначеності

en: Somers' d
uk: d Сомерса

en: Nominal by Interval
uk: Номінальне за інтервалом

en: Eta
uk: η

en: Odds Ratio for %s
uk: Відношення шансів для %s

en: For cohort %s =
uk: Для когорти %s =

en: Support for LCL, UCL, and SE summary functions is not yet implemented.
uk: Підтримку функцій резюме LCL, UCL та SE ще не реалізовано.

en: Syntax error expecting summary function name.
uk: Синтаксична помилка: мала бути назва функції резюме.

en: Adjusted Count
uk: Корегована кількість

en: Unweighted Count
uk: Незважена кількість

en: Table %
uk: Таблиця %

en: Unweighted Table %
uk: Незважена таблиця %

en: Layer %
uk: Шар %

en: Unweighted Layer %
uk: Незважений шар %

en: Layer Row %
uk: Рядок шару %

en: Unweighted Layer Row %
uk: Незважений рядок шару %

en: Layer Column %
uk: Стовпчик шару %

en: Unweighted Layer Column %
uk: Незважений стовпчик шару %

en: Subtable %
uk: Підтаблиця %

en: Unweighted Subtable %
uk: Незважена підтаблиця %

en: Unweighted Row %
uk: Незважений рядок %

en: Unweighted Column %
uk: Незважений стовпчик %

en: Table Valid N %
uk: Чинне N таблиці %

en: Unweighted Table Valid N %
uk: Незважене чинне N таблиці %

en: Layer Valid N %
uk: Чинне N шару %

en: Unweighted Layer Valid N %
uk: Незважене чинне N шару %

en: Layer Row Valid N %
uk: Чинне N рядка шару %

en: Unweighted Layer Row Valid N %
uk: Незважене чинне N рядка шару %

en: Layer Column Valid N %
uk: Чинне N стовпчика шару %

en: Unweighted Layer Column Valid N %
uk: Незважене чинне N стовпчика шару %

en: Subtable Valid N %
uk: Чинне N підтаблиці %

en: Unweighted Subtable Valid N %
uk: Незважене чинне N підтаблиці %

en: Row Valid N %
uk: Чинне N рядка %

en: Unweighted Row Valid N %
uk: Незважене чинне N рядка %

en: Column Valid N %
uk: Чинне N стовпчика %

en: Unweighted Column Valid N %
uk: Незважене чинне N стовпчика %

en: Table Total N %
uk: Загальне N таблиці %

en: Unweighted Table Total N %
uk: Незважене чинне N таблиці %

en: Layer Total N %
uk: Загальне N шару %

en: Unweighted Layer Total N %
uk: Незважене загальне N шару %

en: Layer Row Total N %
uk: Загальне N рядка шару %

en: Unweighted Layer Row Total N %
uk: Незважене загальне N рядка шару %

en: Layer Column Total N %
uk: Загальне N стовпчика шару %

en: Unweighted Layer Column Total N %
uk: Незважене загальне N стовпчика шару %

en: Subtable Total N %
uk: Загальне N підтаблиці %

en: Unweighted Subtable Total N %
uk: Незважене загальне N підтаблиці %

en: Row Total N %
uk: Загальне N рядка %

en: Unweighted Row Total N %
uk: Незважене загальне N рядка %

en: Column Total N %
uk: Загальне N стовпчика %

en: Unweighted Column Total N %
uk: Незважене загальне N стовпчика %

en: Maximum
uk: Максимум

en: Unweighted Mean
uk: Незважене середнє

en: Unweighted Median
uk: Незважена медіана

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Unweighted Missing
uk: Незважене пропущене

en: Mode
uk: Режим

en: Unweighted Mode
uk: Незважена мода

en: Range
uk: Діапазон

en: Std Error of Mean
uk: Стд. похибка середнього

en: Unweighted Std Error of Mean
uk: Незважена стандартна похибка середнього

en: Std Deviation
uk: Стд. відхилення

en: Unweighted Std Deviation
uk: Незважене стд. відхилення

en: Sum
uk: Сума

en: Unweighted Sum
uk: Незважена сума

en: Total N
uk: Загальне N

en: Adjusted Total N
uk: Кореговане загальне N

en: Unweighted Total N
uk: Незважене загальне N

en: Valid N
uk: Чинне N

en: Adjusted Valid N
uk: Кореговане чинне N

en: Unweighted Valid N
uk: Незважене чинне N

en: Variance
uk: Дисперсія

en: Unweighted Variance
uk: Незважена дисперсія

en: Table Sum %
uk: Сума таблиці %

en: Unweighted Table Sum %
uk: Незважена сума таблиці %

en: Layer Sum %
uk: Сума шару %

en: Unweighted Layer Sum %
uk: Незважена сума шару %

en: Layer Row Sum %
uk: Сума рядка шару %

en: Unweighted Layer Row Sum %
uk: Незважена сума рядка шару %

en: Layer Column Sum %
uk: Сума стовпчика стовпчика %

en: Unweighted Layer Column Sum %
uk: Незважена сума стовпчика шару %

en: Subtable Sum %
uk: Сума підтаблиці %

en: Unweighted Subtable Sum %
uk: Незважена сума підтаблиці %

en: Row Sum %
uk: Сума рядка %

en: Unweighted Row Sum %
uk: Незважена сума рядка %

en: Column Sum %
uk: Сума стовпчика %

en: Unweighted Column Sum %
uk: Незважена сума стовпчика %

en: Percentile %.2f
uk: Процентиль %.2f

en: Unweighted Percentile %.2f
uk: Незважений процентиль %.2f

en: Syntax error expecting number or string or range.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число, рядок або діапазон.

en: Syntax error in postcompute expression.
uk: Синтаксична помилка у виразі постобчислення.

en: The exponentiation operator (`**') is left-associative: `a**b**c' equals `(a**b)**c', not `a**(b**c)'.  To disable this warning, insert parentheses.
uk: Послідовні оператори піднесення до степеня («**») обчислюються у напрямку зліва праворуч. Це означає, що a**b**c дорівнюватиме (a**b)**c, а не «a**(b**c)». Щоб уникнути цього попередження, вставте дужки.

en: Summary function %s applies only to multiple response sets.
uk: Функція резюме %s застосовується лише до декількох наборів відповідей.

en: '%s' is not a multiple response set.
uk: «%s» не є набором із декількома відповідями.

en: Summary function %s applies only to scale variables.
uk: Функція резюме %s застосовується лише до вимірюваних змінних.

en: '%s' is not a scale variable.
uk: «%s» не є вимірюваною змінною.

en: Multiple response set support not implemented.
uk: Підтримку наборів із декількома відповідями не реалізовано.

en: Cannot use string variable %s as a scale variable.
uk: Не можна використовувати рядкову змінну %s як вимірювану змінну.

en: Output format %s requires width 2 or greater.
uk: Формат виведення %s потребує ширини 2 або більшої.

en: Output format %s requires width greater than decimals.
uk: Формат вихідних даних %s потребує ширини, що перевищує кількість десяткових знаків.

en: Cannot nest scale variables.
uk: Не можна вкладати вимірювані змінні.

en: This is an outer scale variable.
uk: Ця змінна не є зовнішньою вимірюваною.

en: This is an inner scale variable.
uk: Ця змінна не є внутрішньою вимірюваною.

en: Summaries may only be requested for categorical variables at the innermost nesting level.
uk: Резюме можна запитувати лише для категоріальних змінних на найвкладенішому рівні.

en: This outer categorical variable has a summary.
uk: Ця зовнішня категоріальна змінна має резюме.

en: Subtotal
uk: Проміжний підсумок

en: Unknown postcompute &%s.
uk: Невідоме постобчислення &%s.

en: Syntax error expecting category specification.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано специфікацію категорій.

en: Failed to parse category specification as format %s: %s.
uk: Не вдалося обробити специфікацію категорії як формат %s: %s.

en: These categories include %zu instance of SUBTOTAL or HSUBTOTAL, so references from computed categories must refer to subtotals by position, e.g. SUBTOTAL[1]. | These categories include %zu instances of SUBTOTAL or HSUBTOTAL, so references from computed categories must refer to subtotals by position, e.g. SUBTOTAL[1].
uk[0]: До цих категорій включено %zu екземпляр SUBTOTAL або HSUBTOTAL, тому посилання з обчислених категорій мають бути на проміжні підсумки за позицією, наприклад SUBTOTAL[1].
uk[1]: До цих категорій включено %zu екземпляри SUBTOTAL або HSUBTOTAL, тому посилання з обчислених категорій мають бути на проміжні підсумки за позицією, наприклад SUBTOTAL[1].
uk[2]: До цих категорій включено %zu екземплярів SUBTOTAL або HSUBTOTAL, тому посилання з обчислених категорій мають бути на проміжні підсумки за позицією, наприклад SUBTOTAL[1].
uk[3]: До цих категорій включено %zu екземпляр SUBTOTAL або HSUBTOTAL, тому посилання з обчислених категорій мають бути на проміжні підсумки за позицією, наприклад SUBTOTAL[1].

en: This is the reference that lacks a position.
uk: Це посилання, у якого немає позиції.

en: Computed category &%s references a category not included in the category list.
uk: Обчислена категорія &%s посилається на категорію, яку не включено до списку категорій.

en: This is the missing category.
uk: Це пропущена категорія.

en: To fix the problem, add subtotals to the list of categories here.
uk: Щоб усунути проблему, додайте проміжні суми до списку категорій тут.

en: To fix the problem, add TOTAL=YES to the variable's CATEGORIES specification.
uk: Щоб усунути проблему, додайте TOTAL=YES до специфікації CATEGORIES змінної.

en: To fix the problem, add the missing category to the list of categories here.
uk: Щоб усунути проблему, додайте пропущену категорію до списку категорій тут.

en: This category specification may be applied only to string variables, but this subcommand tries to apply it to numeric variable %s.
uk: Цю специфікацію категорії можна застосовувати лише до рядкових змінних, а ця підкоманда намагається застосувати її до числової змінної %s.

en: Data-dependent sorting is not implemented.
uk: Залежне від даних упорядкування не реалізовано.

en: This category specification may be applied only to numeric variables, but this subcommand tries to apply it to string variable %s.
uk: Цю специфікацію категорії можна застосовувати лише до числових змінних, а ця підкоманда намагається застосувати її до рядкової змінної %s.

en: Custom Tables
uk: Нетипові таблиці

en: Row Categories
uk: Категорії рядків

en: Column Categories
uk: Категорії стовпчиків

en: Rows
uk: Рядки

en: Columns
uk: Стовпчики

en: Layers
uk: Шари

en: Category labels may not be moved to another axis when sorting by a summary function.
uk: Мітки категорій не можна пересувати до іншої вісі при упорядковуванні за функцією резюме.

en: This syntax moves category labels to another axis.
uk: Ця синтаксична конструкція пересуває мітки категорій до іншої вісі.

en: This syntax requests sorting by a summary function.
uk: Ця синтаксична конструкція потребує упорядковування за функцією резюме.

en: To move category labels from one axis to another, the variables whose labels are to be moved must be categorical, but %s is scale.
uk: Щоб пересунути мітки категорій з однієї вісі до іншої, змінні, чиї мітки має бути пересунуто, повинні бути категоріальним, а %s є вимірюваною.

en: To move category labels from one axis to another, the variables whose labels are to be moved must all have the same width, but %s has width %d and %s has width %d.
uk: Щоб пересунути мітки категорій з однієї вісі до іншої, змінні, чиї мітки має бути пересунуто, повинні мати однакову ширину, а %s має ширину %d і %s має ширину %d.

en: To move category labels from one axis to another, the variables whose labels are to be moved must all have the same value labels, but %s and %s have different value labels.
uk: Щоб пересунути мітки категорій з однієї вісі до іншої, змінні, чиї мітки має бути пересунуто, повинні мати однакові мітки значень, а %s і %s мають різні мітки значень.

en: To move category labels from one axis to another, the variables whose labels are to be moved must all have the same category specifications, but %s and %s have different category specifications.
uk: Щоб пересунути мітки категорій з однієї вісі до іншої, змінні, чиї мітки має бути пересунуто, повинні мати однакові специфікації категорій, а %s і %s мають різні специфікації категорій.

en: New definition of &%s will override the previous definition.
uk: Нове визначення &%s матиме пріоритет над попереднім визначенням.

en: This is the previous definition.
uk: Це попереднє визначення.

en: Unknown computed category &%s.
uk: Невідома обчислена категорія &%s.

en: MINCOLWIDTH must not be greater than MAXCOLWIDTH.
uk: MINCOLWIDTH має не перевищувати MAXCOLWIDTH.

en: TABLE must appear before this subcommand.
uk: TABLE має передувати цій підкоманді.

en: At least one variable must be specified.
uk: Має бути вказано принаймні одну змінну.

en: Scale variables may appear only on one axis.
uk: Вимірювані змінні можна використовувати лише для однієї вісі.

en: This scale variable appears on the rows axis.
uk: Ця вимірювана змінна розташовується на вісі рядків.

en: This scale variable appears on the columns axis.
uk: Ця вимірювана змінна розташовується на вісі стовпчиків.

en: This scale variable appears on the layer axis.
uk: Ця вимірювана змінна розташовується на вісі шарів.

en: Summaries may appear only on one axis.
uk: Резюме може бути розташовано лише на одній вісі.

en: This variable on the rows axis has a summary.
uk: Ця змінна на вісі рядків має резюме.

en: This variable on the columns axis has a summary.
uk: Ця змінна на вісі стовпчиків має резюме.

en: This variable on the layers axis has a summary.
uk: Ця змінна на вісі шарів має резюме.

en: This is a scale variable, so it always has a summary even if the syntax does not explicitly specify one.
uk: Це вимірювана змінна, отже вона завжди має резюме, навіть якщо синтаксична конструкція не визначає також явно.

en: ROWLABELS and COLLABELS may not both be specified.
uk: ROWLABELS і COLLABELS не можна задавати одночасно.

en: This is the first specification.
uk: Це перша специфікація.

en: This is the second specification.
uk: Це друга специфікація.

en: Support for SIGTEST not yet implemented.
uk: Підтримку SIGTEST ще не реалізовано.

en: Support for COMPARETEST not yet implemented.
uk: Підтримку COMPARETEST ще не реалізовано.

en: This subcommand must appear before TABLE.
uk: Цю підкоманду має бути використано до TABLE.

en: The %s subcommand may only be used within %s.
uk: Підкоманду %s можна використовувати лише у межах %s.

en: Only one of FIXED, FREE, or LIST may be specified.
uk: Можна вказувати лише одну з команд, FIXED, FREE або LIST.

en: Syntax error expecting TAB or delimiter string.
uk: Синтаксична помилка: мало бути використано TAB або рядок-роздільник.

en: Encoding should not be specified for inline data. It will be ignored.
uk: У вбудованих даних не слід вказувати кодування. Команду зміни кодування буде проігноровано.

en: The %s subcommand may be used only with %s.
uk: Підкоманду %s можна використовувати лише з %s.

en: Cannot advance to record %d when RECORDS=%d is specified.
uk: Не можна переходити до запису %d, якщо вказано RECORDS=%d.

en: %s is a duplicate variable name.
uk: %s дублює назву наявної змінної.

en: There is already a variable %s of a different type.
uk: Вже існує змінна %s іншого типу.

en: There is already a string variable %s of a different width.
uk: Вже існує рядкова змінна %s іншої ширини.

en: Cannot place variable %s on record %d when RECORDS=%d is specified.
uk: Не можна розташовувати змінну %s у записі %d, якщо вказано RECORDS=%d.

en: No fields were specified.  At least one is required.
uk: Не було задано полів. Має бути задано принаймні одне поле.

en: Quoted string extends beyond end of line.
uk: Рядок у лапках завершується за кінцем рядка у файлі.

en: Missing delimiter following quoted string.
uk: Не вистачає роздільника з наступним рядком у лапках.

en: Data for variable %s is not valid as format %s: %s
uk: Дані змінної %s є некоректними для формату %s: %s

en: Partial case of %d of %d records discarded.
uk: Часткове спостереження %d з %d записів відкинуто.

en: Partial case discarded.  The first variable missing was %s.
uk: Дані неповного спостереження відкинуто. Першою пропущеною змінною була %s.

en: Missing value(s) for all variables from %s onward.  These will be filled with the system-missing value or blanks, as appropriate.
uk: Немає значень для усіх змінних, починаючи з %s. Змінні буде заповнено значенням «пропущено системою» або не заповнено, відповідно.

en: Record ends in data not part of any field.
uk: Запис завершується у даних, які не є частиною жодного поля.

en: Reading %d record from %s. | Reading %d records from %s.
uk[0]: Читаємо %d запис з %s.
uk[1]: Читаємо %d записи з %s.
uk[2]: Читаємо %d записів з %s.
uk[3]: Читаємо %d запис з %s.

en: Record
uk: Запис

en: Format
uk: Формат

en: Reading free-form data from %s.
uk: Читаємо дані у довільній формі з %s.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: data file
uk: файл даних

en: Could not open `%s' for reading as a data file: %s.
uk: Не вдалося відкрити «%s» для читання у форматі файла даних: %s.

en: Could not read `%s' as a text file with encoding `%s': %s.
uk: Не вдалося прочитати «%s» як текстовий файл у кодуванні «%s»: %s.

en: Missing %s while reading inline data.  This probably indicates a missing or incorrectly formatted %s command.  %s must appear by itself on a single line with exactly one space between words.
uk: Під час читання вбудованих даних не було виявлено команди %s. Ймовірно, це означає, що команду %s пропущено або неправильно форматовано. %s має бути вказано у окремому рядку з одним пробілом між словами.

en: Error reading file %s: %s.
uk: Помилка під час читання файла %s: %s.

en: Unexpected end of file in partial record reading %s.
uk: Неочікуване завершення файла на позиції, коли не було завершено читання запису %s.

en: Corrupt block descriptor word at offset 0x%lx in %s.
uk: Пошкоджене слово дескриптора блоку на позиції 0x%lx у %s.

en: Corrupt record descriptor word at offset 0x%lx in %s.
uk: Пошкоджене слово дескриптора на позиції 0x%lx у %s.

en: Corrupt record size at offset 0x%lx in %s.
uk: Помилковий розмір запису на позиції 0x%lx у %s.

en: Record exceeds remaining block length.
uk: Запис виходить за межі залишку довжини блоку.

en: Attempt to read beyond end-of-file on file %s.
uk: Спроба виходу за межі файла %s під час читання.

en: Attempt to read beyond %s.
uk: Спроба виходу за межі %s під час читання.

en: This command is not valid here since the current input program does not access the inline file.
uk: Тут не можна використовувати цю команду, оскільки поточна програма отримання вхідних даних не має доступу до вбудованого файла.

en: An error occurred while opening `%s' for writing as a data file: %s.
uk: Помилка під час спроби відкрити «%s» для запису у форматі файла даних: %s.

en: I/O error occurred writing data file `%s'.
uk: Під час запису файла даних «%s» сталася помилка введення-виведення.

en: There is no dataset named %s.
uk: Немає набору даних з назвою %s.

en: Datasets
uk: Бази даних

en: unnamed dataset
uk: набір даних без назви

en: Only %s is currently implemented.
uk: У поточній версії реалізовано лише %s.

en: String must contain exactly one token.
uk: У рядку має бути точно один жетон.

en: Only one of !TOKENS, !CHAREND, !ENCLOSE, or !CMDEND is allowed.
uk: Можна використовувати лише один з таких записів: !TOKENS, !CHAREND, !ENCLOSE і !CMDEND.

en: Syntax error expecting macro body or !ENDDEFINE.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано вміст макрос або !ENDDEFINE.

en: Positional parameters must precede keyword parameters.
uk: Позиційні параметри мають передувати параметрам ключових слів.

en: Here is a previous keyword parameter.
uk: Це попередній параметр ключового слова.

en: Keyword macro parameter must be named in definition without "!" prefix.
uk: Параметр ключового слова макроса повинен у визначенні мати назву, яка не містить префікса «!».

en: Cannot use macro keyword "%s" as an argument name.
uk: Не можна використовувати ключове слово макроса «%s» як назву аргументу.

en: !DEFAULT is allowed only once per argument.
uk: !DEFAULT можна використовувати лише раз для одного аргументу.

en: %s may not be used when there are pending transformations (use %s to execute transformations).
uk: %s не можна використовувати, якщо у черзі перебувають перетворення (скористайтеся %s для виконання перетворень).

en: %s may not be used after %s.
uk: %s не можна використовувати після %s.

en: %s may not be used to delete all variables from the active dataset dictionary.  Use %s instead.
uk: %s не можна використовувати усі змінні з активного словника набору даних. Скористайтеся краще %s.

en: S.E. Mean
uk: Ст. похибка

en: Std Dev
uk: Стд. відхил.

en: Kurtosis
uk: Ексцес

en: S.E. Kurt
uk: Ексц. ст. похибки

en: Skewness
uk: Асиметрія

en: S.E. Skew
uk: Нах. ст. похибки

en: Z-score variable name %s would be a duplicate variable name.
uk: Назва змінної Z-оцінки %s буде дублікатом назви змінної.

en: DESCRIPTIVES with Z scores ignores TEMPORARY.  Temporary transformations will be made permanent.
uk: DESCRIPTIVES з Z-оцінками ігнорує TEMPORARY. Тимчасові перетворення буде перетворено на остаточні.

en: Ran out of generic names for Z-score variables.  There are only 126 generic names: ZSC001-ZSC099, STDZ01-STDZ09, ZZZZ01-ZZZZ09, ZQZQ01-ZQZQ09.
uk: Вичерпано діапазон типових назв для змінних Z-оцінок. Передбачено лише 126 типових назв: ZSC001-ZSC099, STDZ01-STDZ09, ZZZZ01-ZZZZ09, ZQZQ01-ZQZQ09.

en: Mapping of Variables to Z-scores
uk: Прив'язка змінних до Z-оцінок.

en: Names
uk: Назва

en: Source
uk: Джерело

en: Target
uk: Призначення

en: Internal error processing Z scores.  Please report this to %s.
uk: Внутрішня помилка під час обробки Z-оцінок. Будь ласка, повідомте про неї на %s.

en: Z-score of %s
uk: Z-оцінка %s

en: Valid N (listwise)
uk: К-ть коректних (загалом)

en: Missing N (listwise)
uk: К-ть пропущених (загалом)

en: ELSE IF is not allowed following ELSE within DO IF...END IF.
uk: Не можна після ELSE IF вказувати ELSE всередині DO IF...END IF.

en: Only one ELSE is allowed within DO IF...END IF.
uk: Всередині DO IF...END IF може бути лише одне ELSE.

en: This is the location of the previous ELSE clause.
uk: Це місце, де була попередня інструкція ELSE.

en: This is the location of the DO IF command.
uk: Це місце, де була попередня команда DO IF.

en: This command cannot appear outside DO IF...END IF.
uk: Цю команду не можна використовувати поза межами DO IF...END IF.

en:  (missing)
uk:  (не вистачає)

en: Boxplot of %s vs. %s
uk: Скринькова діаграма залежності %s від %s

en: Boxplot of %s
uk: Скринькова діаграма %s

en: Boxplot
uk: Скринькова діаграма

en: Not creating NP plot because data set is empty.
uk: Креслення NP не створено, оскільки набір даних є порожнім.

en: Not creating spreadlevel chart for %s
uk: Діаграму розсіювання за рівнями для %s не створюємо

en: User-missing value.
uk: Пропущене користувачем значення.

en: Percentiles
uk: Процентилі

en: Weighted Average
uk: Зважене середнє

en: Tukey's Hinges
uk: Кутові точки Тукі

en: Dependent Variables
uk: Залежні змінні

en: Tests of Normality
uk: Тести нормальності

en: Shapiro-Wilk
uk: Шапіро-Вілк

en: Statistic
uk: Статистика

en: Sig.
uk: Знач.

en: Aspect
uk: Аспект

en: Std. Error
uk: Станд. похибка

en: %g%% Confidence Interval for Mean
uk: %g%%-ий довірчий інтервал для середнього

en: Lower Bound
uk: Нижня межа

en: Upper Bound
uk: Верхня межа

en: 5% Trimmed Mean
uk: 5% обрізане середнє

en: Interquartile Range
uk: Міжквартильний діапазон

en: Extreme Values
uk: Екстремуми

en: Case Number
uk: Номер спостереження

en: Order
uk: Порядок

note: TRANSLATORS: This is a noun, not an adjective.
en: Extreme
uk: Екстремум

en: Highest
uk: Найвищий

en: Lowest
uk: Найнижчий

en: Case Processing Summary
uk: Резюме обробки спостережень

en: %s and %s are mutually exclusive.
uk: %s та %s є взаємовиключними.

en: Matrix input for %s must be either COV or CORR
uk: Вхідною матрицею для %s має бути або COV, або CORR

en: Factor analysis on a single variable is not useful.
uk: Факторний аналіз однієї змінної позбавлено сенсу.

en: Component Number
uk: Кількість компонент

en: Factor Number
uk: Номер фактора

en: Communalities
uk: Спільності

en: Initial
uk: Початковий

en: Extraction
uk: Видобування

en: Component
uk: Компонент

en: Total Variance Explained
uk: Розподіл сукупної дисперсії

en: % of Variance
uk: %o дисперсії

en: Cumulative %
uk: Накопичуваний відсоток

en: Phase
uk: Фаза

en: Initial Eigenvalues
uk: Початкові власні значення

en: Extraction Sums of Squared Loadings
uk: Видобуті суми піднесених до квадрата навантажень

en: Rotation Sums of Squared Loadings
uk: Обернуті суми піднесених до квадрата навантажень

en: Factor Correlation Matrix
uk: Матриця кореляцій факторів

en: Factor 2
uk: Фактор 2

en: Anti-Image Matrices
uk: Антиобразні матриці

en: Anti-image Covariance
uk: Антиобразна коваріація

en: Anti-image Correlation
uk: Антиобразна кореляція

en: Correlation Matrix
uk: Матриця кореляцій

en: Correlation
uk: Кореляція

en: Determinant
uk: Визначник

en: Covariance Matrix
uk: Коваріаційна матриця

en: The dataset contains no complete observations. No analysis will be performed.
uk: У наборі даних не міститься повних спостережень. Аналіз виконано не буде.

en: The dataset has no covariance matrix or a correlation matrix along with standard deviations.
uk: У наборі даних немає матриці коваріації або кореляції разом зі стандатними відхиленнями.

en: Analysis N
uk: N у аналізі

en: KMO and Bartlett's Test
uk: Перевірка КМО і Бартлета

en: Kaiser-Meyer-Olkin Measure of Sampling Adequacy
uk: Міра Кайзера-Меєра-Олкіна адекватності поділу на вибірки

en: Bartlett's Test of Sphericity
uk: Перевірка сферичності Бартлета

en: Approx. Chi-Square
uk: Приблизне χ-квадрат

en: The %s criteria result in zero factors extracted. Therefore no analysis will be performed.
uk: Критерій, використаний у %s, призвів до видобування нульової кількості факторів. Отже, виконувати аналіз немає сенсу.

en: The %s criteria result in more factors than variables, which is not meaningful. No analysis will be performed.
uk: Критерій, використаний у %s, призвів до видобування кількості факторів, що перевищує кількість змінних. Отже, виконувати аналіз немає сенсу.

en: Component Matrix
uk: Матриця компонентів

en: Factor Matrix
uk: Матриця факторів

en: Pattern Matrix
uk: Матриця взірців

en: Structure Matrix
uk: Матриця структури

en: Rotated Component Matrix
uk: Обернута матриця компонентів

en: Rotated Factor Matrix
uk: Обернута матриця факторів

en: File handle %s is already defined.  Use %s before redefining a file handle.
uk: Дескриптор файла %s вже визначено. Скористайтеся %s до перевизначення дескриптора файла.

en: %s must be specified with %s.
uk: %s має бути вказано з %s.

en: The specified file mode requires LRECL.  Assuming %zu-character records.
uk: Для вказаного режиму доступу до файлів потрібен LRECL. Припускаємо розмір запису у %zu символів.

en: No file handle named %s.
uk: Немає дескриптора файла із назвою %s.

en: file
uk: файл

en: inline file
uk: вбудований файл

en: Syntax error expecting a file name or handle name.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано назву файла або дескриптор

en: Handle for %s not allowed here.
uk: Дескриптор файла %s тут не можна використовувати.

en: %s ignores %s.  Temporary transformations will be made permanent.
uk: %s ігнорує %s. Тимчасові перетворення буде перетворено на остаточні.

en: Could not create temporary file for %s.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл для %s.

en: Error rewinding %s file: %s.
uk: Помилка під час спроби повернутися до початку файла %s: %s.

en: Error creating %s source file.
uk: Помилка під час спроби створити файл початкових даних %s.

en: Error reading %s file: %s.
uk: Помилка під час читання файла %s: %s.

en: Unexpected end of file reading %s file.
uk: Неочікуване завершення файла під час читання файла %s.

en: Error seeking %s source file: %s.
uk: Помилка під час позиціювання у файлі початкових даних %s: %s.

en: Error writing %s source file: %s.
uk: Помилка під час запису файла початкових даних %s: %s.

en: Error rewinding %s source file: %s.
uk: Помилка під час спроби повернутися до початку файла даних %s: %s.

en: Error reading %s temporary file: %s.
uk: Помилка під час спроби читання тимчасового файла %s: %s.

en: Unexpected end of file reading %s temporary file.
uk: Неочікуваний кінець файла під час читання файла тимчасових даних %s.

en: Frequency
uk: Частота

en: Valid Percent
uk: Коректний процент

en: Cumulative Percent
uk: Накоп. відсоток

en: Omitting pie chart for %s, which has only %d unique values.
uk: Пропускаємо кругову діаграму %s, у якій лише %d унікальних значень.

en: Omitting pie chart for %s, which has over 50 unique values.
uk: Пропускаємо кругову діаграму %s, у якій понад 50 унікальних значень.

en: Omitting bar chart, which has no values.
uk: Пропускаємо стовпчикову діаграму, у якій немає значень.

en: Ranks
uk: Ранги

en: Mean Rank
uk: Середній ранг

en: Kendall's W
uk: W Кендала

en: Chi-Square
uk: χ-квадрат

en: error reading file `%s'
uk: помилка під час спроби прочитати файл «%s»

en: FIXED and DELIMITED arrangements are mutually exclusive.
uk: Упорядкування FIXED і DELIMITED є взаємно виключними.

en: This syntax requires %s arrangement.
uk: Ця синтаксична конструкція потребує упорядкування %s.

en: Ignoring obsolete IMPORTCASES subcommand.  (N OF CASES or SAMPLE may be used to substitute.)
uk: Ігноруємо застарілу підкоманду IMPORTCASES.  (Слід використовувати N OF CASES або SAMPLE.)

en: In compatible syntax mode, the QUALIFIER string must contain exactly one character.
uk: У режимі сумісності синтаксису рядок QUALIFIER має містити точно один символ.

en: %s: Data file dictionary has no variables.
uk: %s: словник файла даних не містить змінних.

en: Multivariate analysis is not yet implemented.
uk: Багатовимірний аналіз ще не реалізовано.

en: Tests of Between-Subjects Effects
uk: Перевірки міжсуб'єктних ефектів

en: Type I Sum Of Squares
uk: Сума квадратів для типу I

en: Type II Sum Of Squares
uk: Сума квадратів для типу II

en: Type III Sum Of Squares
uk: Сума квадратів для типу III

en: Mean Square
uk: Середнє за квадратами

en: Corrected Model
uk: Виправлена модель

en: Model
uk: Модель

en: Intercept
uk: Відрізок

en: Error
uk: Помилка

en: Corrected Total
uk: Сума виправлених

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Cumulative Count
uk: Накопичуваний облік

en: %s vs. %s by %s
uk: %s від %s за %s

en: %s vs. %s
uk: %s від %s

en: Maximum number of scatterplot categories reached. Your BY variable has too many distinct values. The coloring of the plot will not be correct.
uk: Перевищено максимальну кількість категорій у точковій діаграмі. Ваша змінна BY має надто багато різних значень. Розфарбовування діаграми буде помилковим.

en: %s of %s
uk: %s з %s

en: Only one chart type is allowed.
uk: Можна використовувати лише один тип діаграми.

en: Only one variable is allowed.
uk: Можна використовувати лише одну змінну.

en: %s: Command exited with status %d.
uk: %s: команда завершила роботу зі станом %d.

en: Failed to create temporary file (%s).
uk: Помилка при створенні тимчасового файла (%s).

en: /dev/null: Failed to open (%s).
uk: /dev/null: не вдалося відкрити (%s).

en: Couldn't fork: %s.
uk: Не вдалося виконати розгалуження: %s.

en: Failed to set process group.
uk: Не вдалося встановити групу обробки.

en: Failed to set timeout.
uk: Не вдалося встановити час очікування.

en: While running "%s", waiting for child process failed (%s).
uk: Під час виконання «%s» зачекати на помилку дочірнього процесу (%s).

en: Command "%s" timed out.
uk: Перевищено час очікування на дані від команди «%s».

en: Command "%s" terminated by signal %d.
uk: Роботу команди «%s» перервано сигналом %d.

en: Command or shell not found
uk: Не знайдено команди або командної оболонки

en: Could not invoke command or shell
uk: Не вдалося викликати команду або команду оболонку

en: Command "%s" exited with status %d (%s).
uk: Роботу команди «%s» завершено зі станом %d (%s).

en: Command "%s" exited with status %d.
uk: Роботу команди «%s» завершено зі станом %d.

en: Command "%s" output could not be read (%s).
uk: Не вдалося прочитати виведені командою «%s» дані (%s).

en: Time limit not supported on this platform.
uk: На цій платформі не передбачено підтримки обмеження за часом.

en: Can't find `%s' in include file search path.
uk: Не вдалося знайти «%s» у каталогах включених файлів.

en: Unexpected end-of-file within %s.
uk: Неочікуване завершення файла у %s.

en: Input program does not contain %s or %s.
uk: Вхідна програма не містить %s або %s.

en: Input program did not create any variables.
uk: Вхідна програма не створила жодних змінних.

en: REREAD: Column numbers must be positive finite numbers.  Column set to 1.
uk: REREAD: номери стовпчиків мають бути додатними скінченними числами. Буде використано типове значення номера стовпчика, 1.

en: Jonckheere-Terpstra Test
uk: Тест Джонкієра-Терпстра

en: Number of levels in %s
uk: Кількість рівнів у %s

en: Observed J-T Statistic
uk: Спостережна статистика Дж.-Т.

en: Mean J-T Statistic
uk: Середня статистика Дж.-Т.

en: Std. Deviation of J-T Statistic
uk: Станд. відхилення статистики Дж.-Т.

en: Std. J-T Statistic
uk: Станд. статистика Дж.-Т.

en: Asymp. Sig. (2-tailed)
uk: Асимпт. знач. (двобічна)

en: One-Sample Kolmogorov-Smirnov Test
uk: Одновибіркова перевірка Колмогорова-Смірнова

en: Uniform Parameters
uk: Параметри однорідного розподілу

en: Normal Parameters
uk: Параметри нормального розподілу

en: Poisson Parameters
uk: Параметри розподілу Пуассона

en: Exponential Parameters
uk: Параметри експоненційного розподілу

en: Most Extreme Differences
uk: Найбільші різниці

en: Absolute
uk: Абсолютна

en: Positive
uk: Додатна

en: Negative
uk: Від'ємна

en: Kolmogorov-Smirnov Z
uk: Колмогорова-Смірнова (Z)

en: All predicted values are either 1 or 0
uk: Всі передбачені значення є 1 або 0

en: Dependent variable's values are not dichotomous.
uk: Значення залежної змінної не є дихотомічними.

en: Category %s does not have at least two distinct values. Logistic regression will not be run.
uk: У категорії %s не міститься принаймні два різних значення. Логістичну регресію не буде виконано.

en: Estimation terminated at iteration number %d because parameter estimates changed by less than %g
uk: Оцінювання перервано на ітерації %d, оскільки оцінка параметра змінилася менше, ніж на %g

en: Estimation terminated at iteration number %d because Log Likelihood decreased by less than %g%%
uk: Оцінювання перервано на ітерації %d, оскільки log-правдоподібність зменшилася менше, ніж на %g%%

en: Estimation terminated at iteration number %d because maximum iterations has been reached
uk: Оцінювання було перервано на ітерації %d, оскільки було досягнуто максимальної кількості ітерацій

en: Dependent Variable Encoding
uk: Кодування залежної змінної

en: Mapping
uk: Прив'язка

en: Internal Value
uk: Внутрішнє значення

en: Original Value
uk: Початкове значення

en: Variables in the Equation
uk: Змінні у рівнянні

en: S.E.
uk: Ст. пох.

en: Wald
uk: Вальда

en: %d%% CI for Exp(B)
uk: %d%% коеф. спряж. для Exp(B)

en: Step 1
uk: Крок 1

en: Constant
uk: Стала

en: Model Summary
uk: Резюме моделі

en: -2 Log likelihood
uk: -2 log-правдоподібності

en: Cox & Snell R Square
uk: R² Кокса і Снела

en: Nagelkerke R Square
uk: R² Наґелькерке

en: Step
uk: Крок

en: Unweighted Cases
uk: Незважені спостереження

en: Included in Analysis
uk: Включено у аналіз

en: Missing Cases
uk: Пропущені спостереження

en: Categorical Variables' Codings
uk: Кодування змінних категорій

en: Codings
uk: Кодування

en: Parameter coding
uk: Кодування параметра

en: Categories
uk: Категорії

en: Classification Table
uk: Таблиця класифікації

en: Predicted
uk: Передбачене

en: Percentage Correct
uk: Виправлений відсоток

en: Observed
uk: Спостережне

en: Overall Percentage
uk: Загальний відсоток

en: This command cannot appear outside LOOP...END LOOP.
uk: Цю команду не можна використовувати поза межами LOOP...END LOOP.

en: Only one index clause may be specified.
uk: Можна використовувати лише один вираз індексу.

en: Sum of Ranks
uk: Сума рангів

en: Mann-Whitney U
uk: U Мана-Вітні

en: Wilcoxon W
uk: W Вілкоксона

en: Unknown row type "%.*s".
uk: Невідомий тип рядка «%.*s».

en: Extraneous data expecting end of line.
uk: Зайві дані замість кінця рядка.

en: N record is not allowed with N subcommand.  Ignoring N record.
uk: Запис N не можна використовувати з підкомандою N. Ігноруємо запис N.

en: Data contains pooled row type %s not included in CONTENTS.
uk: У даних мітиться буферний тип рядка %s, який не включено до CONTENTS.

en: Data contains with-factors row type %s not included in CONTENTS.
uk: У даних мітиться тип рядка з факторами %s, який не включено до CONTENTS.

en: Matrix %s had %zu rows but %zu rows were expected.
uk: У матриці %s було %zu рядків, а мало бути %zu.

en: VARIABLES may not include VARNAME_.
uk: VARIABLES не може включати VARNAME_.

en: ROWTYPE_ is not allowed on SPLIT or FACTORS.
uk: ROWTYPE_ не можна використовувати у SPLIT або FACTORS.

en: %s may not appear on both SPLIT and FACTORS.
uk: %s не може бути використано одразу для SPLIT і FACTORS.

en: FORMAT=FULL and FORMAT=NODIAGONAL are mutually exclusive.
uk: FORMAT=FULL та FORMAT=NODIAGONAL є взаємно виключними.

en: CELLS is ignored when VARIABLES includes ROWTYPE_
uk: CELLS буде проігноровано, якщо VARIABLES включає ROWTYPE_

en: CELLS is required when factor variables are specified and VARIABLES does not include ROWTYPE_.
uk: Потрібна CELLS, якщо вказано змінні-фактори, а VARIABLES не включає ROWTYPE_.

en: CONTENTS was not specified and VARIABLES does not include ROWTYPE_.  Assuming CONTENTS=CORR.
uk: Не було вказано CONTENTS і VARIABLES не включає ROWTYPE_. Припускаємо CONTENTS=CORR.

en: At least one continuous variable is required.
uk: Мало бути вказано принаймні одну неперервну змінну.

en: VARIABLES includes ROWTYPE_ but the continuous variables are not the last ones on VARIABLES.
uk: VARIABLES включає ROWTYPE_, але неперервні змінні не є останніми у VARIABLES.

en: Cannot specify N on CONTENTS along with the N subcommand.
uk: Не можна вказувати N для CONTENTS разом із підкомандою N.

en: Matrix dataset lacks a variable called %s.
uk: У матричному наборі даних немає змінної з назвою %s.

en: Matrix dataset variable %s should be of string type.
uk: Змінна матричного набору даних %s має належати до рядкового типу даних.

en: Variable %s must precede %s in matrix file dictionary.
uk: Змінна %s має передувати змінній %s у словнику файла матриці.

en: Matrix dataset variable %s should be numeric.
uk: Змінна матричного набору даних %s має належати до числового типу даних.

en: Matrix dataset does not have any continuous variables.
uk: Набір даних матриці не містить неперервних змінних.

en: %s matrix has %zu columns but %zu rows named variables to be analyzed (and %zu rows named unknown variables).
uk: Матриця %s складається з %zu стовпчиків, але аналізу підлягають %zu рядків іменованих змінних (і %zu рядків іменованих невідомих змінних).

en: Matrix function %s requires %zu argument. | Matrix function %s requires %zu arguments.
uk[0]: Матрична функція %s потребує %zu аргументу.
uk[1]: Матрична функція %s потребує %zu аргументів.
uk[2]: Матрична функція %s потребує %zu аргументів.
uk[3]: Матрична функція %s потребує одного аргументу.

en: Matrix function %s requires 1 or 2 arguments, but %zu was provided. | Matrix function %s requires 1 or 2 arguments, but %zu were provided.
uk[0]: Матрична функція %s потребує 1 або 2 аргументів, надано ж %zu.
uk[1]: Матрична функція %s потребує 1 або 2 аргументів, надано ж %zu.
uk[2]: Матрична функція %s потребує 1 або 2 аргументів, надано ж %zu.
uk[3]: Матрична функція %s потребує 1 або 2 аргументів, надано ж %zu.

en: Matrix function %s requires at least one argument.
uk: Матрична функція %s потребує принаймні одного аргументу.

en: Unknown variable %s.
uk: Невідома змінна %s.

en: Syntax error expecting matrix expression.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано вираз матриці.

en: Input to CHOL function is not positive-definite.
uk: Вхідні дані функції CHOL не є додатно визначеними.

en: Column %zu in DESIGN argument has constant value.
uk: Стовпчик %zu в аргументі DESIGN має стале значення.

en: Argument of EVAL must be symmetric.
uk: Аргумент EVAL має бути симетричним.

en: GSCH requires its argument to have at least as many columns as rows, but it has dimensions %zu×%zu.
uk: Аргумент GSCH повинен мати стільки ж стовпчиків, скільки і рядків, але маємо розмірність %zu×%zu.

en: %zu×%zu argument to GSCH contains only %zu linearly independent columns.
uk: Аргумент %zu×%zu GSCH містить лише %zu лінійно незалежних стовпчиків.

en: Arguments 2 and 3 to RESHAPE must be integers.
uk: Аргументами 2 і 3 RESHAPE мають бути цілі числа.

en: Product of RESHAPE size arguments (%zu×%zu = %zu) differs from product of matrix dimensions (%zu×%zu = %zu).
uk: Добуток аргументів розмірності RESHAPE (%zu×%zu = %zu) не дорівнює добутку розмірностей матриці (%zu×%zu = %zu).

en: SOLVE arguments must have the same number of rows.
uk: Аргументи SOLVE повинні мати однакові кількості рядків.

en: Argument 1 has dimensions %zu×%zu.
uk: Аргумент 1 має розмірність %zu×%zu.

en: Argument 2 has dimensions %zu×%zu.
uk: Аргумент 2 має розмірність %zu×%zu.

en: Scalar argument to SWEEP must be integer.
uk: Скалярний аргумент SWEEP має бути цілим числом.

en: Scalar argument to SWEEP must be integer less than or equal to the smaller of the matrix argument's rows and columns.
uk: Скалярний аргумент SWEEP має бути цілим числом, яке менше або дорівнює меншому зі значень кількості рядків і стовпчиків у матричному аргументі.

en: Product of arguments to UNIFORM exceeds memory size.
uk: Добуто аргументів UNIFORM перевищує максимальний для нього об'єм пам'яті.

en: The operands of %s must have the same dimensions or one must be a scalar.
uk: Операнди %s повинні мати однакові розмірності або один з них має бути числом.

en: The left-hand operand is a %zu×%zu matrix.
uk: Операнд з лівого боку є матрицею %zu×%zu.

en: The right-hand operand is a %zu×%zu matrix.
uk: Операнд з правого боку є матрицею %zu×%zu.

en: Matrices not conformable for multiplication.
uk: Матриці є несумісними для множення.

en: Matrix exponentation with ** requires a square matrix on the left-hand size, not one with dimensions %zu×%zu.
uk: Піднесення матриці до степеня за допомогою ** потребує квадратної матриці з лівого боку від оператора, а не матриці %zu×%zu.

en: Matrix exponentiation with ** requires a scalar on the right-hand side, not a matrix with dimensions %zu×%zu.
uk: Піднесення матриці до степеня за допомогою ** потребує числа з правого боку від оператора, а не матриці %zu×%zu.

en: Exponent %.1f in matrix exponentiation is non-integer or outside the valid range.
uk: Степінь %.1f у піднесенні до степеня матриць не є цілим числом або не належить до коректного діапазону значень.

en: This operand is a %zu×%zu matrix.
uk: Це операнд є матрицею %zu×%zu.

en: This operand with value %g is outside the supported integer range from %ld to %ld.
uk: Цей операнд зі значенням %g перебуває поза межами підтримуваного діапазону цілих чисел від %ld до %ld.

en: All operands of : must be scalars in the supported integer range.
uk: Усі операнди : мають бути числами у підтримуваному діапазоні цілих чисел.

en: The increment operand to : must be nonzero.
uk: Операнд кроку у : має бути ненульовим.

en: This expression tries to horizontally join matrices with differing numbers of rows.
uk: Цей вираз намагається з'єднати матриці, у яких різна кількість рядків, горизонтально.

en: This expression tries to vertically join matrices with differing numbers of columns.
uk: Цей вираз намагається з'єднати матриці, у яких різна кількість стовпчиків, вертикально.

en: Vector index must be scalar or vector, not a %zu×%zu matrix.
uk: Індекс вектора має бути числом або вектором, але не матрицею %zu×%zu.

en: Matrix row index must be scalar or vector, not a %zu×%zu matrix.
uk: Індекс рядка матриці має бути числом або вектором, але не матрицею %zu×%zu.

en: Matrix column index must be scalar or vector, not a %zu×%zu matrix.
uk: Індекс стовпчика матриці має бути числом або вектором, але не матрицею %zu×%zu.

en: Index %g is out of range for vector with %zu elements.
uk: Індекс %g не належить до припустимого діапазону для вектора з %zu елементами.

en: %g is not a valid row index for a %zu×%zu matrix.
uk: %g не є коректним індексом рядка для матриці %zu×%zu.

en: %g is not a valid column index for a %zu×%zu matrix.
uk: %g не є коректним індексом стовпчика для матриці %zu×%zu.

en: Vector index operator may not be applied to a %zu×%zu matrix.
uk: Оператор індексу вектора не можна застосовувати до матриці %zu×%zu.

en: Function %s argument %zu must be a scalar, not a %zu×%zu matrix.
uk: Аргумент функції %s із номером %zu має бути числом, а не матрицею %zu×%zu.

en: Function %s argument %zu must be a vector, not a %zu×%zu matrix.
uk: Аргумент функції %s із номером %zu має бути вектором, а не матрицею %zu×%zu.

en: Argument %zu to matrix function %s must be greater than or equal to argument %zu.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути більшим або рівним аргументу %zu.

en: Argument %zu to matrix function %s must be greater than argument %zu.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути більшим за аргумент %zu.

en: Argument %zu to matrix function %s must be less than or equal to argument %zu.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути меншим або рівним аргументу %zu.

en: Argument %zu to matrix function %s must be less than argument %zu.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути меншим за аргумент %zu.

en: Argument %zu to matrix function %s must not be equal to argument %zu.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути не рівним аргументу %zu.

en: Argument %zu is %g.
uk: Аргумент %zu має значення %g.

en: Row %zu, column %zu of argument %zu is %g.
uk: Елемент у рядку %zu, стовпчик %zu аргументу %zu дорівнює %g.

en: Argument %zu to matrix function %s must be greater than or equal to %g.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути більшим або рівним %g.

en: Argument %zu to matrix function %s must be greater than %g.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути більшим за %g.

en: Argument %zu to matrix function %s must be less than or equal to %g.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути меншим або рівним за %g.

en: Argument %zu to matrix function %s must be less than %g.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути меншим за %g.

en: Argument %zu to matrix function %s must not be equal to %g.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути не рівним за %g.

en: Row %zu, column %zu of argument %zu to matrix function %s is %g, which is outside the valid range %c%d,%d%c.
uk: Елемент у рядку %zu, стовпчик %zu аргументу %zu матричної функції %s дорівнює %g, тобто значенню, яке лежить поза припустимим діапазоном %c%d,%d%c.

en: Argument %zu to matrix function %s is %g, which is outside the valid range %c%d,%d%c.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s дорівнює %g, тобто значенню, яке лежить поза припустимим діапазоном %c%d,%d%c.

en: Argument %zu to matrix function %s, which must be integer, contains non-integer value %g in row %zu, column %zu.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s, який має бути цілочисельним, містить не ціле значення %g у рядку %zu, стовпчик %zu.

en: Argument %zu to matrix function %s, which must be integer, has non-integer value %g.
uk: Аргумент %zu матричної функції %s має бути цілочисельним, але має не ціле значення %g.

en: Arguments 1 and 2 to %s have dimensions %zu×%zu and %zu×%zu, but %s requires these arguments either to have the same dimensions or for one of them to be a scalar.
uk: Аргументи 1 і 2 %s мають розмірності %zu×%zu і %zu×%zu, але для %s ці аргументи або повинні мати однакові розмірності, або один з них має бути числом.

en: Uninitialized variable %s used in expression.
uk: У виразі використано неініціалізовану змінну %s.

en: Expression for %s must evaluate to scalar, not a %zu×%zu matrix.
uk: Результатом обчислення виразу %s має бути число, а не матриця %zu×%zu.

en: Expression for %s is outside the supported integer range.
uk: Вираз для %s лежить поза підтримуваним діапазоном цілих чисел.

en: Undefined variable %s.
uk: Невизначена змінна %s.

en: Cannot index %zu×%zu matrix %s.
uk: Неможливо індексувати матрицю %zu×%zu %s.

en: Can't use vector indexing on %zu×%zu matrix %s.
uk: Неможливо використати індексування вектора для матриці %zu×%zu %s.

en: Only an %zu-element vector may be assigned to this %zu-element subvector of %s.
uk: Лише %zu-елементний вектор може бути призначено до %zu-елементного підвектора %s.

en: The source is an %zu×%zu matrix.
uk: Джерелом є матриця %zu×%zu.

en: The source vector has %zu element. | The source vector has %zu elements.
uk[0]: У векторі початкових значень %zu елемент.
uk[1]: У векторі початкових значень %zu елементи.
uk[2]: У векторі початкових значень %zu елементів.
uk[3]: У векторі початкових значень %zu елемент.

en: Numbers of indexes for assigning to %s differ from the size of the source matrix.
uk: Кількість індексів для встановлення значення %s відрізняється від кількості рядків у початковій матриці.

en: Number of row indexes for assigning to %s differs from number of rows in source matrix.
uk: Кількість індексів рядків для встановлення значення %s відрізняється від кількості рядків у початковій матриці.

en: Number of column indexes for assigning to %s differs from number of columns in source matrix.
uk: Кількість індексів рядків для встановлення значення %s відрізняється від кількості стовпчики у початковій матриці.

en: There is %zu row index. | There are %zu row indexes.
uk[0]: Маємо %zu індекс рядків.
uk[1]: Маємо %zu індекси рядків.
uk[2]: Маємо %zu індексів рядків.
uk[3]: Маємо %zu індекс рядка.

en: Destination matrix %s has %zu row. | Destination matrix %s has %zu rows.
uk[0]: У матриці призначення %s %zu рядок.
uk[1]: У матриці призначення %s %zu рядки.
uk[2]: У матриці призначення %s %zu рядків.
uk[3]: У матриці призначення %s %zu рядок.

en: There is %zu column index. | There are %zu column indexes.
uk[0]: Маємо %zu індекс стовпчиків.
uk[1]: Маємо %zu індекси стовпчиків.
uk[2]: Маємо %zu індексів стовпчиків.
uk[3]: Маємо %zu індекс стовпчика.

en: Destination matrix %s has %zu column. | Destination matrix %s has %zu columns.
uk[0]: У матриці призначення %s %zu стовпчик.
uk[1]: У матриці призначення %s %zu стовпчики.
uk[2]: У матриці призначення %s %zu стовпчиків.
uk[3]: У матриці призначення %s %zu стовпчик.

en: The source matrix is %zu×%zu.
uk: Початкова матриця має розміри %zu×%zu.

en: BREAK not inside LOOP.
uk: BREAK поза межами LOOP.

en: Matrix Variables
uk: Матричні змінні

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Dimension
uk: Розмірність

en: Size (kB)
uk: Розмір (кБ)

en: Cannot save %zu×%zu matrix to %s because the first SAVE to %s in this matrix program wrote a %zu-column matrix.
uk: Не вдалося зберегти матрицю %zu×%zu до %s, оскільки перше SAVE до %s у цій матричній програмі записало %zu-стовпчикову матрицю.

en: This is the location of the first SAVE to %s.
uk: Це місце першого SAVE до %s.

en: Duplicate variable name %s in SAVE statement.
uk: Дублювання назви змінної %s в інструкції SAVE.

en: The SAVE command STRINGS subcommand specifies an unknown variable %s.
uk: Підкоманда STRINGS команди SAVE визначає невідому змінну %s.

en: The SAVE command STRINGS subcommand specifies %zu unknown variable: %s. | The SAVE command STRINGS subcommand specifies %zu unknown variables, including %s.
uk[0]: Підкоманда STRINGS команди SAVE визначає %zu невідому змінну: %s.
uk[1]: Підкоманда STRINGS команди SAVE визначає %zu невідомі змінні: %s.
uk[2]: Підкоманда STRINGS команди SAVE визначає %zu невідомих змінних: %s.
uk[3]: Підкоманда STRINGS команди SAVE визначає %zu невідому змінну: %s.

en: Ignoring NAMES because VARIABLES was also specified.
uk: Ігноруємо NAMES, оскільки було також вказано VARIABLES.

en: Field width %d does not evenly divide record width %d.
uk: Ширина поля %d не ділить ширину запису %d на дві рівні частини.

en: This syntax designates the record width.
uk: Ця синтаксична конструкція позначає ширину запису.

en: This syntax specifies the field width.
uk: Ця синтаксична конструкція визначає ширину поля.

en: Unknown format %s.
uk: Невідомий формат %s.

en: SIZE is required for reading data into a full matrix (as opposed to a submatrix).
uk: Для читання даних у всю матрицю (на відміну від пів матриці) слід вказати SIZE.

en: This expression designates a full matrix.
uk: Цей вираз позначає заповнену матрицю.

en: %d repetitions cannot fit in record width %d.
uk: %d повторень не вкладаються у ширину запису %d.

en: This syntax designates the number of repetitions.
uk: Ця синтаксична конструкція позначає кількість повторень.

en: This command specifies two different field widths.
uk: Ця команда вказує дві різні ширини поля.

en: This syntax specifies %d repetition. | This syntax specifies %d repetitions.
uk[0]: Ця синтаксична конструкція визначає %d повторення.
uk[1]: Ця синтаксична конструкція визначає %d повторення.
uk[2]: Ця синтаксична конструкція визначає %d повторень.
uk[3]: Ця синтаксична конструкція визначає %d повторення.

en: This syntax designates record width %d, which divided by %d repetitions implies field width %d.
uk: Ця синтаксична конструкція позначає ширину запису %d, яка ділиться на %d повторень, неявним чином задає ширину поля %d.

en: This syntax specifies field width %d.
uk: Ця синтаксична конструкція визначає ширину поля %d.

en: Error reading "%.*s" as format %s for matrix row %zu, column %zu: %s
uk: Помилка під час читання «%.*s» як формату %s для елемента матриці у рядку %zu, стовпчик %zu: %s

en: Matrix data may not contain missing value.
uk: У даних матриці не може міститися пропущеного значення.

en: Unexpected end of file reading matrix data.
uk: Неочікуване завершення файла під час читання даних матриці.

en: Trailing garbage following data for matrix row %zu.
uk: Кінцеві зайві значення після даних рядка матриці %zu.

en: SIZE must evaluate to a scalar or a 2-element vector, not a %zu×%zu matrix.
uk: SIZE має бути числом або 2-елементним вектором, а не матрицею %zu×%zu.

en: Matrix dimensions %g×%g specified on SIZE are outside valid range.
uk: Розмірність матриці %g×%g, яку вказано у SIZE, лежить поза межами припустимого діапазону.

en: Dimensions specified on SIZE differ from dimensions of destination submatrix.
uk: Розмірність, яку вказано у SIZE, не збігається із розмірністю підматриці призначення.

en: SIZE specifies dimensions %zu×%zu.
uk: SIZE вказує розмірність %zu×%zu.

en: Destination submatrix has dimensions %zu×%zu.
uk: Підматриця призначення має розмірності %zu×%zu.

en: Cannot read non-square %zu×%zu matrix using READ with MODE=SYMMETRIC.
uk: Неможливо виконати читання неквадратної матриці %zu×%zu за допомогою READ з MODE=SYMMETRIC.

en: This syntax specifies format %s.
uk: Ця синтаксична конструкція визначає формат %s.

en: Format %s is too wide for %zu-byte matrix elements.
uk: Формат %s є надто широким для %zu-байтових елементів матриці.

en: WRITE with MODE=TRIANGULAR requires a square matrix but the matrix to be written has dimensions %zu×%zu.
uk: WRITE із MODE=TRIANGULAR потребує квадратної матриці, але матриця, яку слід записати, має розмірності %zu×%zu.

en: Syntax error expecting ACCEPT or OMIT or a number for MISSING.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано ACCEPT чи OMIT або число для MISSING.

en: Syntax error expecting OMIT or a number for SYSMIS.
uk: Синтаксична помилка: мало бути OMIT або число для SYSMIS.

en: Variable %s is not numeric.
uk: Змінна %s має не числове значення.

en: Variable %s in case %lld is system-missing.
uk: Змінної %s у спостереженні %lld немає на рівні системи.

en: Variable %s in case %lld has user-missing value %g.
uk: У змінної %s у спостереженні %lld пропущене користувачем значення %g.

en: The %s command cannot read an empty active file.
uk: Команда %s не може читати порожній активний файл.

en: %s may only be specified on MSAVE if it was specified on the first MSAVE within MATRIX.
uk: %s можна вказувати для MSAVE, лише якщо його було вказано для першого MSAVE всередині MATRIX.

en: The first MSAVE in MATRIX did not specify %s.
uk: Перше MSAVE у MATRIX не визначає %s.

en: This is the specification of %s on a later MSAVE.
uk: Це специфікація %s для пізнішого MSAVE.

en: %s must specify the same variables on each MSAVE within a given MATRIX.
uk: %s слід вказати однакові змінні для кожного MSAVE всередині заданої MATRIX.

en: This is the specification of %s on the first MSAVE.
uk: Це специфікація %s при першому MSAVE.

en: This is a different specification of %s on a later MSAVE.
uk: Це інша специфікація %s у пізнішому MSAVE.

en: OUTFILE must name the same file on each MSAVE within a single MATRIX command.
uk: OUTFILE має вказувати на той самий файл при кожному MSAVE всередині єдиної команди MATRIX.

en: This is the OUTFILE on the first MSAVE command.
uk: Це OUTFILE при першій команді MSAVE.

en: This is the OUTFILE on a later MSAVE command.
uk: Це OUTFILE для пізнішої команди MSAVE.

en: Variable name %s is reserved.
uk: Назву змінної %s вже зарезервовано.

en: FNAMES requires FACTOR.
uk: Для FNAMES потрібен FACTOR.

en: SNAMES requires SPLIT.
uk: Для SNAMES потрібна SPLIT.

en: %s expression must evaluate to vector, not a %zu×%zu matrix.
uk: Результатом обчислення %s має бути вектор, а не матриця %zu×%zu.

en: Duplicate or invalid FACTOR variable name %s.
uk: Дублювання назви змінної FACTOR або некоректна назва змінної, %s.

en: Duplicate or invalid variable name %s.
uk: Дублювання назви змінної або некоректна назва змінної, %s.

en: Matrix on MSAVE has %zu columns but there are %zu variables.
uk: У матриці у MSAVE %zu стовпчиків, а маємо %zu змінних.

en: There are %zu factor variables, but %zu factor values were supplied.
uk: Маємо %zu змінних-факторів, але надано %zu значень факторів.

en: There are %zu split variables, but %zu split values were supplied.
uk: Маємо %zu змінних поділу, але надано %zu значень поділу.

en: Matrix data file lacks %s variable.
uk: У файлі даних матриці не вистачає змінної %s.

en: %s variable in matrix data file must be 8-byte string, but it has width %d.
uk: Змінна %s у файлі даних матриці має бути 8-байтовим рядком, але вона має ширину %d.

en: Matrix data file contains unknown ROWTYPE_ "%.*s".
uk: Файл даних матриці містить невідомий ROWTYPE_ «%.*s».

en: Matrix data file contains variable with existing name %s.
uk: У файлі даних матриці міститься змінна із наявною назвою %s.

en: Matrix data file variable %s contains a missing value, which was treated as zero. | Matrix data file variable %s contains %zu missing values, which were treated as zero.
uk[0]: Змінна файла даних матриці %s містить %zu пропущене значення, яке було оброблено як нуль.
uk[1]: Змінна файла даних матриці %s містить %zu пропущені значення, які було оброблено як нуль.
uk[2]: Змінна файла даних матриці %s містить %zu пропущених значень, які було оброблено як нуль.
uk[3]: Змінна файла даних матриці %s містить пропущене значення, яке було оброблено як нуль.

en: ROWTYPE_ must precede VARNAME_ in matrix data file.
uk: ROWTYPE_ має передувати VARNAME_ у файлі даних матриці.

en: Matrix data file contains no continuous variables.
uk: У файлі даних матриці містяться змінні, послідовність яких не є неперервною.

en: Matrix data file contains unexpected string variable %s.
uk: У файлі даних матриці міститься неочікувана рядкова змінна %s.

en: Matrix Variables Created by MGET
uk: Матричні змінні, створені MGET

en: Split Values
uk: Розділити значення

en: Factors
uk: Фактори

en: Dimensions
uk: Розмірності

en: Argument of EIGEN must be symmetric.
uk: Аргумент EIGEN має бути симетричним.

en: SETDIAG destination matrix %s is uninitialized.
uk: Матрицю призначення SETDIAG %s не ініціалізовано.

en: SETDIAG argument 2 must be a scalar or a vector, not a %zu×%zu matrix.
uk: Аргумент 2 SETDIAG має бути числом або вектором, а не матрицею %zu×%zu.

en: Premature END MATRIX within %s.
uk: Передчасне END MATRIX всередині %s.

en: Unknown matrix command.
uk: Невідома матрична команда.

en: Matrix command %s is not yet implemented.
uk: Матричну команду %s ще не реалізовано.

en: Unexpected end of input expecting matrix command.
uk: Неочікуване завершення файла. Мало бути вказано матричну команду.

en: The McNemar test is appropriate only for dichotomous variables
uk: Перевірку МакНемара можна застосовувати лише до дихотомічних змінних

en: Point Probability
uk: Точкова ймовірність

en: Pairs
uk: Пари

en: No active file is defined and no external file is specified on MATRIX=IN.
uk: Не визначено активного файла і не вказано зовнішнього файла для MATRIX=IN.

en: Group Median
uk: Медіана групи

en: First
uk: Перший

en: Last
uk: Останній

en: Percent N
uk: N відсотків

en: Percent Sum
uk: Сума відсотків

en: Harmonic Mean
uk: Середнє гармонійне

en: Geom. Mean
uk: Середнє геометричне

en: Included
uk: Включені

en: Excluded
uk: Виключені

en: Report
uk: Звіт

en: The table "%s" has no non-empty control variables.  No result for this table will be displayed.
uk: У таблиці «%s» немає непорожніх контрольних змінних. Результатів для цієї таблиці не буде.

en: > Median
uk: > медіани

en: ≤ Median
uk: ≤ медіани

en: Too many numeric missing values.  At most three individual values or one value and one range are allowed.
uk: Занадто багато пропущених числових значень. Можна пропускати не більше трьох окремих значень або одного значення і одного діапазону значень.

en: Truncating missing value to maximum acceptable length (%d bytes).
uk: Обрізаємо пропущене значення до максимальної доступних довжини (%d байтів).

en: Too many string missing values.  At most three individual values are allowed.
uk: Занадто багато пропущених рядкових значень. Можна пропускати не більше трьох окремих значень.

en: Cannot assign string missing values to numeric variable %s.
uk: Не вдалося вказати для пропущених значень рядка числову змінну %s.

en: Missing values are too long to assign to variable %s with width %d.
uk: Надані пропущені значення є надто довгими для призначення змінній %s із шириною %d.

en: At least two variables are required.
uk: Потрібні принаймні дві змінні.

en: Numeric VALUE must be an integer.
uk: Числове значення VALUE має бути цілим.

en: Syntax error expecting integer or string.
uk: Синтаксична помилка: мало бути використано ціле значення або рядок.

en: VARIABLES and VALUE must have the same type.
uk: VARIABLES і VALUE мають належати до одного типу.

en: These are string variables.
uk: Це рядкові змінні.

en: These are numeric variables.
uk: Це числові змінні.

en: This is a string value.
uk: Це рядкове значення.

en: This is a numeric value.
uk: Це числове значення.

en: The VALUE string must be no longer than the narrowest variable in the group.
uk: Рядок VALUE має за довжиною не перевищувати найвужчу змінну у групі.

en: The VALUE string is %d bytes long.
uk: Рядок VALUE має довжину %d байтів.

en: Variable %s has a width of %d bytes.
uk: Змінна %s має ширину %d байтів.

en: MDGROUP subcommand for group %s specifies LABELSOURCE=VARLABEL but not CATEGORYLABELS=COUNTEDVALUES.  Ignoring LABELSOURCE.
uk: Підкоманда MDGROUP для групи %s визначає LABELSOURCE=VARLABEL, але не CATEGORYLABELS=COUNTEDVALUES. Ігноруємо LABELSOURCE.

en: MDGROUP subcommand for group %s specifies both LABEL and LABELSOURCE, but only one of these subcommands may be used at a time.  Ignoring LABELSOURCE.
uk: Підкоманда MDGROUP для групи %s визначає LABEL і LABELSOURCE, але одночасно можна використовувати лише одну з цих підкоманд. Ігноруємо LABELSOURCE.

en: Here is the %s setting.
uk: Це параметр %s.

en: Variables %s and %s specified as part of multiple dichotomy group %s have the same variable label.  Categories represented by these variables will not be distinguishable in output.
uk: Змінні %s і %s, вказані як частина групи кратною дихотомією %s, мають однакову мітку змінної. Категорії, які визначаються цими змінними, у виведених даних не можна буде розрізнити.

en: Variable %s specified as part of multiple dichotomy group %s (which has CATEGORYLABELS=COUNTEDVALUES) has no value label for its counted value.  This category will not be distinguishable in output.
uk: Змінна %s, вказана як частина групи кратної дихотомії %s (де CATEGORYLABELS=COUNTEDVALUES), не має мітки значення для підрахованого значення. У виведених даних цю категорію буде об'єднано з іншими.

en: Variables %s and %s specified as part of multiple dichotomy group %s (which has CATEGORYLABELS=COUNTEDVALUES) have the same value label for the group's counted value.  These categories will not be distinguishable in output.
uk: Змінні %s та %s, вказані як частина групи кратної дихотомії %s (де CATEGORYLABELS=COUNTEDVALUES), мають однакову мітку значення для підрахованого значення у групі. У виведених даних відповідні категорії буде об'єднано.

en: Variables specified on MCGROUP should have the same categories, but %s and %s (and possibly others) in multiple category group %s have different value labels for value %s.
uk: Змінні, вказані у MCGROUP мають належати до тих самих категорій. Втім, %s та %s (та, ймовірно, інші) змінні у групі з декількох категорій %s мають різні мітки значення для значення %s.

en: No multiple response set named %s.
uk: Немає набору множини відповідей з назвою %s.

en: The active dataset dictionary does not contain any multiple response sets.
uk: У активному словнику набору даних не міститься жодних наборів множин відповідей.

en: Label
uk: Мітка

en: Encoding
uk: Кодування

en: Counted Value
uk: Раховане значення

en: Member Variables
uk: Змінні-учасники

en: Name
uk: Назва

en: Dichotomies
uk: Дихотомія

en: Syntax error expecting %s, %s, %s or a number.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %s, %s, %s або число.

en: %d expected values were given, but the specified range (%d-%d) requires exactly %d values.
uk: Було надано %d очікуваних значень, але для вказаного діапазону (%d-%d) потрібно точно %d значень.

en: PAIRED was specified, but the number of variables preceding WITH (%zu) does not match the number following (%zu).
uk: Було вказано PAIRED, але кількість змінних, що передують WITH (%zu), не відповідала кількості, що слідували за ним (%zu).

en: Format type %s may not be used with a numeric variable.
uk: Тип форматування %s не можна застосовувати до числової змінної.

en: There is already a variable named %s.
uk: Змінна з назвою %s вже існує.

en: LSD
uk: НЗР

en: Tukey HSD
uk: ДЗР Тукі

en: Bonferroni
uk: Бонфероні

en: Scheffé
uk: Шеффе

en: Games-Howell
uk: Ґеймс-Гауел

en: Šidák
uk: Шидяк

en: Unknown post hoc analysis method.
uk: Невідомий спосіб post hoc аналізу.

en: Dependent variable %s has no non-missing values.  No analysis for this variable will be done.
uk: У залежній змінній %s немає непропущених значень. Аналіз для цієї змінної не виконуватиметься.

en: In contrast list %zu, the number of coefficients (%zu) does not equal the number of groups (%d). This contrast list will be ignored.
uk: У списку контрастів %zu кількість коефіцієнтів (%zu) не дорівнює кількості груп (%d). Цей список контрастів буде проігноровано.

en: Coefficients for contrast %zu do not total zero
uk: Сума коефіцієнтів контрасту %zu не дорівнює нулеві

en: Sum of Squares
uk: Сума квадратів

en: Type
uk: Тип

en: Between Groups
uk: Між групами

en: Within Groups
uk: Всередині груп

en: Dependent Variable
uk: Залежна змінна

en: Test of Homogeneity of Variances
uk: Тест однорідності дисперсій

en: Levene Statistic
uk: Статистика Лівіня

en: Contrast Coefficients
uk: Коефіцієнти контрастності

en: Contrast
uk: Контраст

en: Contrast Tests
uk: Тести контрастності

en: Value of Contrast
uk: Значення контрастності

en: Assumption
uk: Припущення

en: Assume equal variances
uk: Припускати рівність дисперсій

en: Does not assume equal variances
uk: Не припускати рівності дисперсій

en: Multiple Comparisons (%s)
uk: Декілька порівнянь (%s)

en: Mean Difference (I - J)
uk: Середня різниця (I - J)

en: %g%% Confidence Interval
uk: %g%%-ий довірчий інтервал

en: (J) Family
uk: (J) Сімейство

en: (I) Family
uk: (I) Сімейство

en: Test
uk: Тест

en: Unknown cell class %s.
uk: Невідомий клас комірок %s.

en: Cannot read permissions for %s: %s
uk: Не вдалося прочитати права доступу для %s: %s

en: Cannot change permissions for %s: %s
uk: Не вдалося змінити права доступу для %s: %s

en: Number of variables specified (%zu) differs from number of variable formats (%zu).
uk: Вказана кількість змінних (%zu) відрізняється від кількості форматів змінних (%zu).

en: SPSS-like or Fortran-like format specification expected after variable names.
uk: Після назв змінних слід вказувати специфікації форматів у стилі SPSS або Fortran.

en: The %d columns %d-%d can't be evenly divided into %zu fields.
uk: %d стовпчиків, %d-%d, не можна рівномірно поділити на %zu полів.

en: Column positions for fields must be positive.
uk: Розташування стовпчиків для полів має бути додатним.

en: Column positions for fields must not be negative.
uk: Розташування стовпчиків для полів не повинне бути від'ємним.

en: The ending column for a field must be greater than the starting column.
uk: Значення завершального стовпчика поля має перевищувати значення початкового стовпчика.

en: The expression on %s evaluated to the system-missing value.
uk: Результатом обчислення виразу %s є значення, яке буде пропущено системою.

en: The expression on %s evaluated to %g.
uk: Обчислене значення виразу для %s: %g.

en: %s is required when binary formats are specified.
uk: Слід використовувати %s, якщо вказано бінарні формати.

en: Output calls for %d records but %zu specified on RECORDS subcommand.
uk: Для виведення даних потрібно %d записів, але у підкоманді RECORDS вказано кількість записів %zu.

en: Print Summary
uk: Надрукувати резюме

en: N of Records
uk: К-ть записів

en: Initial Cluster Centers
uk: Початкові центри кластерів

en: Final Cluster Centers
uk: Центри остаточних кластерів

en: Cluster
uk: Кластер

en: Cluster Membership
uk: Членство у кластері

en: Number of Cases in each Cluster
uk: Кількість спостережень у кожному з кластерів

en: Clusters
uk: Скупчення

en: A variable called `%s' already exists.
uk: Змінна із назвою «%s» вже існує.

en: Cannot generate variable name for ranking %s with %s.  All candidates in use.
uk: Не вдалося створити назву змінної для ранжування %s за допомогою %s. Усі можливі варіанти уже використано.

en: Too many variables in %s clause.
uk: Забагато змінних у інструкції %s.

en: Variable %s already exists.
uk: Змінна %s вже існує.

en: Duplicate variable name %s.
uk: Дублювання назви змінної, %s.

en: %s of %s by %s
uk: %s з %s за %s

en: Variables Created by RANK
uk: Змінні, створені RANK

en: New Variable
uk: Нова змінна

en: Function
uk: Функція

en: Fraction
uk: Частка

en: Grouping Variables
uk: Групування змінних

en: Existing Variable
uk: Наявна змінна

en: CONVERT requires string input values.
uk: Для виконання CONVERT потрібен рядок вхідних значень.

en: Output values must be all numeric or all string.
uk: Виведені значення мають бути або усі числовими, або усі рядковими.

en: This output value is numeric.
uk: Це виведене значення є числовим.

en: This output value is string.
uk: Це виведене значення є рядковим.

en: %s is not allowed with string variables.
uk: %s не можна використовувати з рядковими змінними.

en: Syntax error expecting output value.
uk: Синтаксична помилка: мало бути отримано вихідне значення

en: Source and target variable counts must match.
uk: Кількість початкових змінних має збігатися із кількістю змінних призначення.

en: There is %zu source variable. | There are %zu source variables.
uk[0]: Маємо %zu початкову змінну.
uk[1]: Маємо %zu початкових змінні.
uk[2]: Маємо %zu початкових змінних.
uk[3]: Маємо %zu початкову змінну.

en: There is %zu target variable. | There are %zu target variables.
uk[0]: Маємо %zu змінну призначення.
uk[1]: Маємо %zu змінні призначення.
uk[2]: Маємо %zu змінних призначення.
uk[3]: Маємо %zu змінну призначення.

en: All string variables specified on INTO must already exist.  (Use the STRING command to create a string variable.)
uk: Усі рядкові змінні вказані у INTO мають вже існувати. (Скористайтеся командою STRING для створення рядкової змінної.)

en: There is no variable named %s.
uk: Немає змінної з назвою %s.

en: INTO is required with numeric input values and string output values.
uk: З числовими вхідними значеннями та вихідними рядковими значеннями слід використовувати INTO.

en: INTO is required with string input values and numeric output values.
uk: З рядковими вхідними значеннями та вихідними числовими значеннями слід використовувати INTO.

en: Type mismatch: cannot store string data in numeric variable %s.
uk: Невідповідність типів. Не вдалося зберегти рядкові дані у числовій змінній %s.

en: Type mismatch: cannot store numeric data in string variable %s.
uk: Невідповідність типів. Не вдалося зберегти числові дані у рядковій змінній %s.

en: At least one target variable is too narrow for the output values.
uk: Принаймні одна змінна призначення є надто вузькою для виведених значень.

en: This output value has width %d.
uk: Ці виведене значення має ширину %d.

en: Target variable %s only has width %d.
uk: Зміна призначення %s має ширину лише %d.

en: VARIABLES may not appear after %s
uk: VARIABLES не можна використовувати після %s

en: REGRESSION with SAVE ignores TEMPORARY.  Temporary transformations will be made permanent.
uk: REGRESSION з SAVE ігнорує TEMPORARY. Тимчасові перетворення буде перетворено на остаточні.

en: REGRESSION with SAVE ignores FILTER.  All cases will be processed.
uk: REGRESSION з SAVE ігнорує FILTER. Оброблено буде усі спостереження.

en: The dependent variable is equal to the independent variable. The least squares line is therefore Y=X. Standard errors and related statistics may be meaningless.
uk: Залежна змінна дорівнює незалежній змінній. Тому прямою лінійної регресії буде Y=X. Значення стандартної похибки і пов'язані статистики, ймовірно позбавлені сенсу.

en: No valid data found. This command was skipped.
uk: Не знайдено коректних даних. Команду пропущено.

en: Model Summary (%s)
uk: Резюме моделі (%s)

en: R Square
uk: R²

en: Adjusted R Square
uk: Скориговане R²

en: Std. Error of the Estimate
uk: Ст. похибка оцінки

en: Coefficients (%s)
uk: Коефіцієнти (%s)

en: Unstandardized Coefficients
uk: Нестандартизовані коефіцієнти

en: Standardized Coefficients
uk: Стандартизовані коефіцієнти

en: Beta
uk: β

en: %g%% Confidence Interval for B
uk: %g%%-ий довірчий інтервал для B

en: Collinearity Statistics
uk: Статистика колінеарності

en: Tolerance
uk: Допуск

en: (Constant)
uk: (Стала)

en: Coefficient Correlations (%s)
uk: Кореляції коефіцієнтів (%s)

en: Models
uk: Моделі

en: Covariances
uk: Коваріації

en: Reliability on a single variable is not useful.
uk: Оцінка придатності для однієї змінної позбавлена сенсу.

en: The STATISTICS subcommand is not yet implemented.  No statistics will be produced.
uk: Підкоманду STATISTICS ще не реалізовано. Статистична обробка не виконуватиметься.

en: The split point must be less than the number of variables.
uk: Порогове значення має бути меншим за кількість змінних.

en: There is %zu variable. | There are %zu variables.
uk[0]: Маємо %zu змінну.
uk[1]: Маємо %zu змінні.
uk[2]: Маємо %zu змінних.
uk[3]: Маємо %zu змінну.

en: Scale: %s
uk: Шкала: %s

en: Item-Total Statistics
uk: Статистика пункт-сумарне

en: Scale Mean if Item Deleted
uk: Масштабоване середнє, якщо пункт вилучено

en: Scale Variance if Item Deleted
uk: Масштабована дисперсія, якщо пункт вилучено

en: Corrected Item-Total Correlation
uk: Скоригований пункт – сумарна кореляція

en: Cronbach's Alpha if Item Deleted
uk: Альфа (Кронбаха), якщо пункт вилучено

en: Reliability Statistics
uk: Статистика придатності

en: Cronbach's Alpha
uk: Альфа (Кронбаха)

en: N of Items
uk: К-ть пунктів

en: Part 1
uk: Частина 1

en: Part 2
uk: Частина 2

en: Total N of Items
uk: Загальна к-ть пунктів

en: Correlation Between Forms
uk: Кореляція між формами

en: Spearman-Brown Coefficient
uk: Коефіцієнт Спірмена-Брауна

en: Equal Length
uk: Однакова довжина

en: Unequal Length
uk: Неоднакова довжина

en: Guttman Split-Half Coefficient
uk: Коефіцієнт розщеплення навпіл Ґутмана

en: %s may not be used after %s.  Temporary transformations will be made permanent.
uk: %s не можна використовувати після %s. Тимчасові перетворення буде зроблено постійними.

en: Differing number of variables in old name list (%zu) and in new name list (%zu).
uk: Різні кількості змінних у списку старих назв (%zu) і у списку нових назв (%zu).

en: Renaming would duplicate variable name %s.
uk: Перейменування призведе до дублювання назви змінної %s.

en: Dummy variable name `%s' hides dictionary variable `%s'.
uk: Назва фіктивною змінної, «%s», маскує змінну зі словника, «%s».

en: Dummy variable name `%s' is given twice.
uk: Назву фіктивної змінної «%s» вказано двічі.

en: Syntax error expecting substitution values.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано значення підстановки.

en: Syntax error expecting `/' or end of command.
uk: Синтаксична помилка: мало бути «/» або кінець команди.

en: Each dummy variable must have the same number of substitutions.
uk: Усі фіктивні змінні повинні мати однакову кількість підставлянь.

en: Dummy variable %s had %zu substitution. | Dummy variable %s had %zu substitutions.
uk[0]: Фіктивна змінна %s мала %zu підставляння.
uk[1]: Фіктивна змінна %s мала %zu підставляння.
uk[2]: Фіктивна змінна %s мала %zu підставлянь.
uk[3]: Фіктивна змінна %s мала %zu підставляння.

en: Syntax error expecting END REPEAT.
uk: Синтаксична помилка: мало бути END REPEAT.

en: Expansion %zu of %zu
uk: Розгортання %zu %zu

en: Ranges may only have integer bounds.
uk: Межами діапазону можуть бути лише цілі числа.

en: %ld TO %ld is an invalid range.
uk: %ld TO %ld не є коректним визначенням діапазону.

en: No matching %s.
uk: Немає відповідного %s.

en: Area Under the Curve
uk: Площа під кривою

en: Area
uk: Площа

en: Asymptotic Sig.
uk: Асимптотична знач.

en: Asymp. %g%% Confidence Interval
uk: Асимпт. %g%%-ий довірчий інтервал

en: Variable under test
uk: Змінна, перевірка якої виконується

en: Case Summary
uk: Резюме спостережень

en: Unweighted
uk: Незважена

en: Weighted
uk: Зважена

en: Coordinates of the Curve
uk: Координати кривої

en: Positive if greater than or equal to
uk: Позитивне, якщо більше або рівне

en: Sensitivity
uk: Чутливість

en: 1 - Specificity
uk: 1 - специфічність

en: Coordinates
uk: Координати

en: Test variable
uk: Змінна для перевірки

en: Multiple modes exist for variable `%s'.  Using %.*g as the threshold value.
uk: Для змінної «%s» існує декілька мод. Використовуємо %.*g як порогове значення.

en: Runs Test
uk: Перевірка серій

en: Test Value
uk: Значення для перевірки

en: Test Value (mode)
uk: Значення для перевірки (мода)

en: Test Value (mean)
uk: Значення для перевірки (середнє)

en: Test Value (median)
uk: Значення для перевірки (медіана)

en: Cases < Test Value
uk: Спостережень < Значення для перевірки

en: Cases ≥ Test Value
uk: Спостережень ≥ Значення для перевірки

en: Total Cases
uk: Сума спостережень

en: Number of Runs
uk: Кількість серій

en: The %s string must contain exactly one character.
uk: Рядок %s має містити точно один символ.

en: Output file `%s' exists but %s was not specified.
uk: Файл виведених даних «%s» вже існує, але %s не вказано.

en: The OUTFILE or METADATA subcommand is required.
uk: Потрібна підкоманда OUTFILE або METADATA.

en: The filter variable must be numeric.
uk: Змінна фільтрування має бути числовою.

en: The filter variable may not be scratch.
uk: Змінна фільтрування не може бути октоторпною.

en: ISL (32-bit IEEE 754 single, little-endian)
uk: ISL (32-бітове одинарної точності, IEEE 754, прямий порядок байтів)

en: ISB (32-bit IEEE 754 single, big-endian)
uk: ISB (32-бітове одинарної точності, IEEE 754, зворотний порядок байтів)

en: IDL (64-bit IEEE 754 double, little-endian)
uk: IDL (32-бітове подвійної точності, IEEE 754, прямий порядок байтів)

en: IDB (64-bit IEEE 754 double, big-endian)
uk: IDB (64-бітове подвійної точності, IEEE 754, зворотний порядок байтів)

en: VF (32-bit VAX F, VAX-endian)
uk: VF (32-бітове, VAX F, порядок байтів VAX)

en: VD (64-bit VAX D, VAX-endian)
uk: VD (64-бітове, VAX D, порядок байтів VAX)

en: VG (64-bit VAX G, VAX-endian)
uk: VG (64-бітове, VAX G, порядок байтів VAX)

en: ZS (32-bit IBM Z hexadecimal short, big-endian)
uk: ZS (32-бітове, IBM Z, шістнадцяткове коротке, зворотний порядок байтів)

en: ZL (64-bit IBM Z hexadecimal long, big-endian)
uk: ZL (64-бітове, IBM Z, шістнадцяткове довге, зворотний порядок байтів)

en: Syntax error expecting %s or year.
uk: Синтаксична помилка: мало бути %s або рік

en: %s requires numeric output format as an argument.  Specified format %s is of type string.
uk: У команді %s слід вказувати аргумент формату виведення числових даних. Вказаним форматом %s є рядковий.

en: Syntax error expecting ON or OFF or a file name.
uk: Синтаксична помилка. Мало бути використано ON або OFF чи назва файла.

en: %s is not a recognized encoding or locale name
uk: %s не є відомою програмі назвою кодування або локалі

en: Settings
uk: Параметри

en: Setting
uk: Параметр

en: System Information
uk: Дані щодо системи

en: Version
uk: Версія

en: Host System
uk: Основна система

en: Build System
uk: Система збирання

en: Locale Directory
uk: Каталог локалей

en: Journal File
uk: Файл журналу

en: Compiler Version
uk: Версія компілятора

en: Syntax error expecting the name of a setting.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано назву параметра.

en: Environment Variables
uk: Змінні середовища

en: Too many %s commands without a %s: at most %d levels of saved settings are allowed.
uk: Забагато команд %s без %s: можна використовувати не більше %d рівнів збережених параметрів.

en: %s without matching %s.
uk: %s без відповідника, %s.

en: Differences
uk: Відмінності

en: Negative Differences
uk: Від'ємні різниці

en: Positive Differences
uk: Додатні різниці

en: Ties
uk: Збіги

en: Variable %s specified twice in sort criteria.
uk: Змінну %s у критерії впорядковування вказано двічі.

en: At most 8 split variables may be specified.
uk: Може бути вказано не більше 8 поділених змінних.

en: File Information
uk: Інформація про файл

en: File
uk: Файл

en: Created
uk: Створено

en: Integer Format
uk: Цілочисельний формат

en: Big Endian
uk: Зворотний порядок

en: Little Endian
uk: Прямий порядок

en: Real Format
uk: Формат дійсних значень

en: IBM 390 Hex Long.
uk: IBM 390 шіст. довгі.

en: Not weighted
uk: Не зважено

en: Compression
uk: Стиснення

en: Documents
uk: Документи

en: (none)
uk: (немає)

en: No variables to display.
uk: Немає змінних для показу.

en: No macros to display.
uk: Немає макроса для показу.

en: Macros
uk: Макроси

en: Source Location
uk: Адреса джерела

en: No variable sets defined.
uk: Не визначено наборів змінних.

en: Variable Sets
uk: Набори змінних

en: Variable Set and Position
uk: Набір змінних і позиція

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Position
uk: Розташування

en: Measurement Level
uk: Рівень вимірювання

en: Role
uk: Роль

en: Width
uk: Ширина

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Print Format
uk: Формат друку

en: Write Format
uk: Формат запису

en: Variable Value
uk: Значення змінної

en: User-missing value
uk: Пропущене користувачем значення

en: Variable and Dataset Attributes
uk: Атрибути змінних і набору даних

en: Variable and Name
uk: Змінна і назва

en: (dataset)
uk: (набір даних)

en: No vectors defined.
uk: Векторів не визначено.

en: Vectors
uk: Вектори

en: Vector and Position
uk: Вектор і позиція

en: No valid encodings found.
uk: Коректних кодувань не знайдено.

en: Usable encodings for %s.
uk: Придатні кодування для %s.

en: Encodings that can successfully read %s (by specifying the encoding name on the GET command's ENCODING subcommand).  Encodings that yield identical text are listed together.
uk: Кодування, дані у яких може бути успішно використано для читання %s, якщо підкоманді ENCODING команди GET буде вказано назву кодування. Кодування, результати застосування яких є однаковими, показано разом.

en: Encodings
uk: Кодування

en: %s Encoded Text Strings
uk: Текстові рядки у кодуванні %s

en: Text strings in the file dictionary that the previously listed encodings interpret differently, along with the interpretations.
uk: Текстові рядки у словнику з файла з різною інтерпретацією, відповідно до наведеного вище списку кодувань, та отримані інтерпретації.

en: Text
uk: Текст

en: Purpose
uk: Призначення

en: Group Statistics
uk: Статистика групи

en: Group
uk: Група

en: Independent Samples Test
uk: Перевірка незалежних вибірок

en: Levene's Test for Equality of Variances
uk: Перевірка Лівіня рівності дисперсій

en: T-Test for Equality of Means
uk: t-перевірка рівності середніх

en: Mean Difference
uk: Середня різниця

en: Std. Error Difference
uk: Різниця стандратних похибок

en: 95% Confidence Interval of the Difference
uk: 95%C-ий довірчий інтервал різниці

en: Assumptions
uk: Припущення

en: Equal variances assumed
uk: Припускаємо рівність дисперсій

en: Equal variances not assumed
uk: Не припускаємо рівності дисперсій

en: One-Sample Test
uk: Одновибіркова перевірка

en: Test Value = %.*g
uk: Значення перевірки = %.*g

en: %g%% Confidence Interval of the Difference
uk: %g%%-ий довірчий інтервал різниці

en: One-Sample Statistics
uk: Одновибіркова статистика

en: Paired Sample Statistics
uk: Статистика парних вибірок

en: Pair %zu
uk: Пара %zu

en: Paired Samples Correlations
uk: Кореляції парних вибірок

en: %s & %s
uk: %s і %s

en: Paired Samples Test
uk: Перевірка парних вибірок

en: Paired Differences
uk: Парні різниці

en: When applying %s to a string variable, two values must be specified.
uk: Якщо %s застосовується до рядкової змінної, слід вказати два значення.

en: %s subcommand may not be used with %s.
uk: Підкоманду %s не можна використовувати разом з %s.

en: Exactly one of TESTVAL, GROUPS and PAIRS subcommands must be specified.
uk: Мало бути вказано точно одну підкоманду TESTVAL, GROUPS і PAIRS.

en: This command may only appear once between procedures and procedure-like commands.
uk: Цю команду можна використовувати лише один раз між процедурами і процедуроподібними командами.

en:    (Entered %s)
uk:    (Введено %s)

en: Old and new variable counts do not match.
uk: Обліки старих і нових змінних не збігаються.

en: There is %zu old variable. | There are %zu old variables.
uk[0]: Маємо %zu стару змінну.
uk[1]: Маємо %zu старі змінні.
uk[2]: Маємо %zu старих змінних.
uk[3]: Маємо %zu стару змінну.

en: There is %zu new variable name. | There are %zu new variable names.
uk[0]: Маємо %zu назву нових змінних.
uk[1]: Маємо %zu назви нових змінних.
uk[2]: Маємо %zu назв нових змінних.
uk[3]: Маємо %zu назву нової змінної.

en: Requested renaming duplicates variable name %s.
uk: Під час бажаного перейменування буде здубльовано назву змінної %s.

en: Cannot DROP all variables from dictionary.
uk: Неможливо виконати DROP для усіх змінних зі словника.

en: Truncating value label to %d bytes.
uk: Обрізаємо мітку значення до %d байтів.

en: A vector named %s already exists.
uk: Вектор з назвою %s вже існує.

en: Vector name %s is given twice.
uk: Назву вектора %s вказано двічі.

en: Only a single vector name may be specified when a list of variables is given.
uk: Якщо задано список змінних, може бути задано лише одну назву вектора.

en: Vector length may only be specified once.
uk: Довжину вектора слід вказувати лише один раз.

en: Only one format may be specified.
uk: Може бути вказано лише один формат.

en: Syntax error expecting vector length or format.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано довжину вектора або формат.

en: Vector length is required.
uk: Має бути вказано довжину вектора.

en: %s is an existing variable name.
uk: %s є назвою змінної, яка вже існує.

en: Two different vectors add variable %s%zu.
uk: Змінну %s%zu додають два різних вектори.

en: The weighting variable must be numeric.
uk: Зважувана змінна має бути числовою.

en: The weighting variable may not be scratch.
uk: Змінна зважування не може бути октоторпною.

en: Sign
uk: Знак

en: Negative Ranks
uk: Від'ємні ранги

en: Positive Ranks
uk: Додатні ранги

en: Too many pairs to calculate exact significance
uk: Занадто багато пар для обчислення точної значущості

en: Syntax error expecting weight value.
uk: Синтаксична помилка: мало бути використано значення ваги.

en: Syntax error expecting number or string.
uk: Синтаксична помилка: мало бути вказано число або рядок.

en: Invalid arguments to %s function.
uk: Некоректні аргументи функції %s.

en: Unrecognized date unit `%.*s'.  Valid date units are `%s', `%s', `%s', `%s', `%s', `%s', `%s', and `%s'.
uk: Невідома одиниця дати, «%.*s». Коректними одиницями дати є «%s», «%s», «%s», «%s», «%s», «%s», «%s» та «%s».

en: Invalid DATESUM method.  Valid choices are `%s' and `%s'.
uk: Некоректний метод DATESUM. Коректними варіантами є «%s» і «%s».

en: Index outside valid range 1 to %zu, inclusive, for vector %s.  The value will be treated as system-missing.
uk: Індекс поза межами коректного діапазону від 1 до %zu, включно, для вектора %s. Значення буде оброблено як пропущене у системі.

en: The index is system-missing.
uk: Індекс є пропущеним системою.

en: The index has value %g.
uk: Індекс має значення %g.

en: Type mismatch: expression has %s type, but a boolean value is required here.
uk: Невідповідність типів: вираз належить до типу %s, але потрібне булеве значення.

en: This command tries to create a new variable %s by assigning a string value to it, but this is not supported.  Use the STRING command to create the new variable with the correct width before assigning to it, e.g. STRING %s(A20).
uk: Ця команда намагається створити змінну %s встановленням для неї рядкового значення, але підтримки такої дії не передбачено. Скористайтеся командою STRING для створення змінної із правильною шириною до встановлення для неї значення. Приклад: STRING %s(A20).

en: Type mismatch: expression has type '%s', but a numeric value is required.
uk: Невідповідність типів: вираз належить до типу «%s», але потрібне числове значення.

en: Type mismatch: expression has type '%s', but a string value is required.
uk: Невідповідність типів: вираз належить до типу «%s», але потрібне рядкове значення.

en: Both operands of %s must have the same type.
uk: Обидва операнди %s мають належати до одного типу.

en: Both operands of %s must be numeric.
uk: Обидва операнди %s мають бути числовими.

en: This operand has type '%s'.
uk: Цей операнд належить до типу «%s».

en: The unary %s operator requires a numeric operand.
uk: Унарний оператор %s потребує числового операнда.

en: The operand of %s has type '%s'.
uk: Операнд %s належить до типу «%s».

en: Chaining relational operators (e.g. `a < b < c') will not produce the mathematically expected result.  Use the AND logical operator to fix the problem (e.g. `a < b AND b < c').  To disable this warning, insert parentheses.
uk: Використання ланцюжків нерівностей (наприклад a < b < c) не призведе до отримання бажаного математичного коректного результату. Для виправлення проблеми скористайтеся логічним оператором AND (наприклад a < b AND b < c). Щоб позбутися цього попередження, вставте дужки.

en: Unknown system variable %s.
uk: Невідома системна змінна %s.

en: Unknown identifier %s.
uk: Невідомий ідентифікатор %s.

en: Syntax error parsing expression.
uk: Синтаксична помилка під час обробки виразу.

en: A vector index must be numeric.
uk: Індекс вектора має бути числом.

en: This vector index has type '%s'.
uk: Цей індекс вектора належить до типу «%s».

en: %s must have an odd number of arguments.
uk: %s повинна приймати непарну кількість аргументів.

en: %s function cannot accept suffix .%d to specify the minimum number of valid arguments.
uk: Функція %s не приймає суфікса .%d для визначення мінімальної коректної кількості аргументів.

en: For %s with %d arguments, at most %d (not %d) may be required to be valid.
uk: Для %s з %d аргументами потрібно не більше %d (не %d) коректних значень.

en: Type mismatch invoking %s as
uk: Невідповідність типів під час спроби викликати %s як

en: Function invocation
uk: Виклик функції

en:  does not match any known function.  Candidates are:
uk:  не відповідає жодній з відомих функцій. Кандидати:

en: This argument has type '%s' but '%s' is required.
uk: Цей аргумент належить до типу «%s», а потрібен тип «%s».

en: No function or vector named %s.
uk: Немає функції або вектора з назвою %s.

en: %s is a PSPP extension.
uk: %s є розширенням PSPP.

en: %s is not available in this version of PSPP.
uk: %s не можна скористатися у цій версії PSPP.

en: %s may not appear after %s.
uk: %s не може використовуватися після %s.

en: failed to create temporary file
uk: не вдалося створити тимчасовий файл

en: seeking in temporary file
uk: виконуємо позиціювання у тимчасовому файлі

en: reading temporary file
uk: читаємо тимчасовий файл

en: unexpected end of file reading temporary file
uk: неочікуваний кінець файла під час читання файла тимчасових даних

en: writing to temporary file
uk: записуємо дані до тимчасового файла

en: Arabic
uk: арабська

en: Armenian
uk: вірменська

en: Baltic
uk: балтійська

en: Celtic
uk: кельтська

en: Central European
uk: центральноєвропейська

en: Chinese Simplified
uk: китайська (спрощена)

en: Chinese Traditional
uk: китайська (традиційна)

en: Croatian
uk: хорватська

en: Cyrillic
uk: кирилиця

en: Cyrillic/Russian
uk: кирилиця/російська

en: Cyrillic/Ukrainian
uk: кирилиця/українська

en: Georgian
uk: грузинська

en: Greek
uk: грецька

en: Gujarati
uk: гуджараті

en: Gurmukhi
uk: гурмухі

en: Hebrew
uk: іврит

en: Hebrew Visual
uk: іврит (візуальний)

en: Hindi
uk: хінді

en: Icelandic
uk: ісландська

en: Japanese
uk: японська

en: Korean
uk: корейська

en: Nordic
uk: нордична

en: Romanian
uk: румунська

en: South European
uk: південноєвропейська

en: Thai
uk: тайська

en: Turkish
uk: турецька

en: Vietnamese
uk: в'єтнамська

en: Western European
uk: західноєвропейська

en: error
uk: помилка

en: warning
uk: попередження

en: note
uk: нотатка

en: Notes (%d) exceed limit (%d).  Suppressing further notes.
uk: Кількість нотаток (%d) перевищує обмеження (%d). Виведення подальших нотаток придушено.

en: Warnings (%d) exceed limit (%d).  Syntax processing will be halted.
uk: Кількість попереджень (%d) перевищує обмеження (%d). Обробку синтаксичних конструкцій буде перервано.

en: Errors (%d) exceed limit (%d).  Syntax processing will be halted.
uk: Кількість помилок (%d) перевищує обмеження (%d). Обробку синтаксичних конструкцій буде перервано.

en: %s: unexpected end of file
uk: %s: неочікуваний символ кінця файла

en: %s: I/O error reading Zip archive (%s)
uk: %s: помилка введення-виведення під час читання архіву Zip (%s)

en: %s: I/O error reading Zip archive
uk: %s: помилка введення-виведення під час читання архіву Zip

en: %s: corrupt archive at 0x%llx: expected %#<PRIx32> but got %#<PRIx32>
uk: %s: пошкодження архіву на позиції 0x%llx: мало бути %#<PRIx32>, але маємо %#<PRIx32>

en: %s: corrupt archive reading member "%s": bad CRC %#<PRIx32> (expected %<PRIx32>)
uk: %s: пошкодження під час читання члену архіву «%s»: помилковий код CRC %#<PRIx32> (мало бути %<PRIx32>)

en: %s: open failed (%s)
uk: %s: помилка відкриття (%s).

en: %s: cannot find central directory
uk: %s: не вдалося знайти центральний каталог

en: %s: seek failed (%s)
uk: %s: помилка позиціювання (%s)

en: %s: unknown member "%s"
uk: %s: невідомий учасник «%s»

en: %s: member "%s" has unknown compression type %<PRIu16>
uk: %s: елемент «%s» належить до невідомого типу стискання %<PRIu16>

en: %s: name mismatch between central directory (%s) and local file header (%s)
uk: %s: невідповідність назв між центральним каталогом (%s) і заголовком локального файла (%s)

en: %s: cannot initialize inflator (%s)
uk: %s: не вдалося ініціалізувати засіб стискання (%s)

en: %s: error inflating "%s" (%s)
uk: %s: помилка стискання «%s» (%s)

en: %s: error opening output file
uk: %s: помилка під час спроби відкрити файл результатів

en: %s: not writing ZIP file to terminal
uk: %s: не записуємо файл ZIP до термінала

en: %s: error seeking in output file
uk: %s: помилка під час спроби виконати позиціювання у файлі результатів

en: %s: write failed
uk: %s: помилка під час спроби запису

en: Not creating histogram because the data contains less than 2 distinct values
uk: Гістограму не створено, оскільки дані містять менше за 2 різні значення

en: One or more weight values are non-integer.  Fractional parts will be ignored when calculating the Shapiro-Wilk statistic.
uk: Одне або декілька значень ваги не є цілими. Дробові частини буде проігноровано при обчисленні статистики Шапіро-Вілка.

en: ascii: opening output file `%s'
uk: ascii: відкриваємо файл виведених результатів «%s»

en: %s: %s must be positive integer or `auto'
uk: %s: %s має бути додатним цілим числом або «auto»

en: ascii: page must be at least %d characters wide, but as configured is only %d characters
uk: ascii: на сторінці має бути принаймні %d символів у рядку, але сторінку налаштовано так, що на ній лише %d символів у рядку.

en: See %s for an image.
uk: Див. зображення у %s.

en: See %s for a chart.
uk: Діаграму збережено до %s.

en: error writing output file `%s': %s
uk: помилка під час запису файла результатів «%s»: %s

en: `%s': bad font specification
uk: «%s»: помилкова специфікація шрифту

en: error opening output file `%s': %s
uk: помилка під час спроби відкрити файл результатів «%s»: %s

en: error drawing output for %s driver: %s
uk: помилка під час малювання для драйвера %s: %s

en: Bar Chart
uk: Стовпчикова діаграма

en: Normal Q-Q Plot of %s
uk: Нормальна діаграма Q-Q %s

en: Observed Value
uk: Спостережне значення

en: Expected Normal
uk: Очікуваний нормальний

en: Detrended Normal Q-Q Plot of %s
uk: Нормальна діаграма Q-Q без тренду для %s

en: Dev from Normal
uk: Відх. від норм.

en: *MISSING*
uk: *НЕМАЄ*

en: HISTOGRAM
uk: ГІСТОГРАМА

en: ROC Curve
uk: ROC-крива

en: Scatterplot %s
uk: Точкова діаграма %s

en: Scree Plot
uk: Графік власних значень

en: Eigenvalue
uk: Власне значення

en: Spread vs. Level Plot of %s
uk: Залежність розсіювання від середнього рівня %s

en: Level
uk: Рівень

en: Spread
uk: Розсіювання

en: error opening output file `%s'
uk: помилка під час спроби відкрити файл виведених даних «%s»

en: %s: unknown option `%s'
uk: %s: невідомий параметр «%s»

en: %s: output option missing `='
uk: %s: у параметрі виведення результатів пропущено «=»

en: %s: output option specified more than once
uk: %s: параметр виведення результатів вказано декілька разів

en: PSPP Output
uk: Виведення PSPP

en: No description
uk: Немає опису

en: error writing output file `%s'
uk: помилка під час запису файла результатів «%s»

en: `%s' is not a valid length.
uk: «%s» не є коректним значенням довжини.

en: syntax error in paper size `%s'
uk: синтаксична помилка у розмірі аркуша «%s»

en: unknown paper type `%.*s'
uk: невідомий тип аркуша, «%.*s»

en: error opening input file `%s'
uk: помилка під час спроби відкрити файл вхідних даних «%s»

en: file `%s' does not state a paper size
uk: файл «%s» не визначає розміру аркуша

en: %s: `%s' is `%s' but a Boolean value is required
uk: %s: «%s» дорівнює «%s», але мало бути використано булеве значення

en: %s: `%s' is `%s' but one of the following is required: %s
uk: %s: «%s» дорівнює «%s», але мало бути використано одне з таких значень: %s

en: %s: `%s' is `%s' but a non-negative integer is required
uk: %s: «%s» дорівнює «%s», але мало бути використано невід'ємне ціле число

en: %s: `%s' is `%s' but a positive integer is required
uk: %s: «%s» дорівнює «%s», але мало бути використано додатне ціле число

en: %s: `%s' is `%s' but an integer is required
uk: %s: «%s» дорівнює «%s», але мало бути вказано ціле число

en: %s: `%s' is `%s' but an integer greater than %d is required
uk: %s: «%s» дорівнює «%s», але мало бути вказано ціле число, що перевищує %d

en: %s: `%s' is `%s'  but an integer between %d and %d is required
uk: %s: «%s» дорівнює «%s», але мало бути вказано ціле число від %d до %d

en: %s: `%s' is `%s' but a file name that contains `#' is required.
uk: %s: «%s» дорівнює «%s, але мало бути вказано назву файла, що містить «#».

en: %s: `%s' is `%s', which could not be parsed as a color
uk: %s: «%s» має значення «%s», яке не вдалося обробити як колір

en: Chart
uk: Діаграма

en: Warning
uk: Попередження

en: Note
uk: Нотатка

en: Page Break
uk: Розрив сторінки

en: Table
uk: Таблиця

en: Page Title
uk: Заголовок сторінки

en: Log
uk: Журнал

en: Suppressed %d additional warning about duplicate split values. | Suppressed %d additional warnings about duplicate split values.
uk[0]: Придушено %d додаткове попередження щодо дублювання значень поділу.
uk[1]: Придушено %d додаткових попередження щодо дублювання значень поділу.
uk[2]: Придушено %d додаткових попереджень щодо дублювання значень поділу.
uk[3]: Придушено %d додаткове попередження щодо дублювання значень поділу.

en: When SPLIT FILE is in effect, the input data must be sorted by the split variables (for example, using SORT CASES), but multiple runs of cases with the same split values were found separated by cases with different values.  Each run will be analyzed separately.  The duplicate split values are: %s
uk: Якщо використано SPLIT FILE, вхідні дані має бути упорядковано за змінними поділу (наприклад, за допомогою SORT CASES). Втім, виявлено декілька запусків поділу за спостереженнями із тими самим значенням поділу з різними значенням для спостережень. Кожен запуск буде проаналізовано окремо. Дублювання значень поділу: %s

en: Table lacks cell data.
uk: У таблиці не вистачає даних комірок.

en: %s: create failed (%s)
uk: %s: помилка під час створення (%s)

en: %s: failed to start writing XML
uk: %s: не вдалося розпочати запис XML

en: %s: error writing file (%s)
uk: %s: помилка під час спроби записати файл (%s)

en: %s: create failed
uk: %s: помилка під час спроби створення

en: I/O error writing SPV file
uk: Помилка введення-виведення під час запису файла SPV

en: %s: Failed to create XML parser
uk: %s: не вдалося створити обробник XML

en: %s: document is not well-formed
uk: %s: помилкове форматування документа

en: %s: root node is "%s" but "%s" was expected
uk: %s: кореневим вузлом є «%s», а мав бути «%s»

en: Add
uk: Додати

en: Edit
uk: Змінити

en: Remove
uk: Вилучити

en: OK
uk: Гаразд

en: Go To
uk: Перейти

en: Continue
uk: Продовжити

en: Paste
uk: Вставити

en: Find
uk: Знайти

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Close
uk: Закрити

en: Reset
uk: Скинути

en: Help
uk: Довідка

en: _Insert Case
uk: Вс_тавити спостереження

en: Cl_ear Cases
uk: С_порожнити спостереження

en: _Insert Variable
uk: Вс_тавити змінну

en: Cl_ear Variables
uk: Споро_жнити змінні

en: Sort _Ascending
uk: Впорядкувати за з_ростанням

en: Sort _Descending
uk: Впорядкувати за сп_аданням

en: Aggregate destination file
uk: Агрегувати файл призначення

en: System Files (*.sav)
uk: системні файли (*.sav)

en: Compressed System Files (*.zsav)
uk: стиснені системні файли (*.zsav)

en: Portable Files (*.por)
uk: портативні файли (*.por)

en: New
uk: Нове

en: Old
uk: Попереднє

en: Column Number: %d
uk: Номер стовпчика: %d

en: Chisq
uk: χ²

en: Pearson chi-square, likelihood ratio, Fisher’s exact test, continuity correction, linear-by-linear association.
uk: χ² Пірсона, коеєфіцієнт подібності, точна перевірка Фішера, виправлення неперервності, лінійно-лінійна прив'язка.

en: Phi and Cramer's V
uk: φ і V Крамера

en: CC
uk: Коеф. спряж.

en: Contingency coefficient
uk: Коефіцієнт непередбачуваності

en: UC
uk: Коеф. невизн.

en: Uncertainty coefficient
uk: Коефіцієнт невизначеності

en: BTau
uk: τ-b Кендала

en: Kendall's Tau-b
uk: τ-b Кендала

en: CTau
uk: τ-c Кендала

en: Kendall's Tau-c
uk: τ-c Кендала

en: Risk
uk: Ризик

en: Relative Risk estimate
uk: Оцінка відносного ризику

en: D
uk: d Сомерса

en: Somer's d
uk: d Сомерса

en: Cohen's Kappa
uk: κ Коена

en: Corr
uk: Кореляції

en: Spearman correlation, Pearson's r
uk: Кореляція Спірмена, r Пірсона

en: Frequency Count
uk: Лічильник частоти

en: Row
uk: Рядок

en: Row percent
uk: Частка рядків

en: Column
uk: Стовпчик

en: Column percent
uk: Частка стовпчиків

en: Total percent
uk: Загальна частка

en: Expected value
uk: Очікуване значення

en: Standardized Residual
uk: Стандартизовані залишки

en: Adjusted Std. Residual
uk: Кориговані станд. залишки

en: Standard error
uk: Стандартна похибка

en: Standard error of mean
uk: Стандартна похибка середнього

en: Kurtosis and standard error of kurtosis
uk: Ексцес і стандартна похибка ексцесу

en: Skewness and standard error of skewness
uk: Нахил і стандартна похибка нахилу

en: _Eigenvalues over %4.2f times the mean eigenvalue
uk: _Власні значення, що перевищують середнє у понад %4.2f разів

en: Standard error of the mean
uk: Стандартна похибка середнього

en: Standard error of the skewness
uk: Стандартна похибка нахилу

en: Standard error of the kurtosis
uk: Стандартна похибка ексцесу

en: Contrast %d of %d
uk: Контраст %d з %d

en: O_ptions...
uk: П_араметри…

en: Paired Samples T Test
uk: T-перевірка парних вибірок

en: Recode into Different Variables
uk: Перекодувати до інших змінних

en: Recode into Different Variables: Old and New Values
uk: Перекодування у інші змінні: попередні і нові значення

en: Recode into Same Variables
uk: Перекодувати до тих самих змінних

en: Recode into Same Variables: Old and New Values
uk: Перекодування у ті самі змінні: попередні і нові значення

en: Coeff
uk: Коефіцієнти

en: Show the regression coefficients
uk: Показати коефіцієнти регресії

en: Conf. Interval
uk: Довірчий інтервал

en: Show the confidence interval for the regression coefficients
uk: Показати довірчий інтервал для коефіцієнтів регресії

en: Show the correlation between observed and predicted values
uk: Показати кореляцію між значеннями у спостереженнях та очікуваними значеннями

en: Anova
uk: ANOVA

en: Show the analysis of variance table
uk: Показати аналіз дисперсійної таблиці

en: Bcov
uk: Ковар. матриця

en: Show the variance coefficient matrix
uk: Показати матрицю коефіцієнтів дисперсії

en: Tol
uk: тол

en: Show the variance inflation factor and its reciprocal
uk: Показати фактор стискання дисперсії та обернену до нього величину

en: Approximately %3d%% of all cases.
uk: Приблизно %3d%% усіх спостережень.

en: Exactly %3d cases from the first %3d cases.
uk: Точно %3d спостережень з перших %3d спостережень.

en: %d thru %d
uk: від %d до %d

en: Category 0
uk: Категорія 0

en: Category 1
uk: Категорія 1

en: Test Type
uk: Тип тесту

en: _Wilcoxon
uk: _Уїлкоксона

en: _Sign
uk: З_наків

en: _McNemar
uk: _МакНемара

en: Two-Related-Samples Tests
uk: Перевірки двох пов'язаних вибірок

en: Do not weight cases
uk: Не зважувати спостереження

en: Weight cases by %s
uk: Зважити спостереження за %s

en: Search Text:
uk: Текст для пошуку:

en: Ignore case
uk: Без врахування регістру

en: Wrap around
uk: Циклічно

en: Match whole words only
uk: Шукати лише цілі слова

en: Search forward
uk: Пошук вперед

en: Search backward
uk: Пошук назад

en: PSPPIRE Search Syntax
uk: Синтаксис пошуку PSPPIRE

en: Var
uk: Змін

note: TRANSLATORS: This string must be a valid variable name.  That means: - The string must be at most 64 bytes (not characters) long. - The string may not contain whitespace. - The first character may not be '$' - The first character may not be a digit - The final character may not be '.' or '_'
en: Var%04d
uk: Змін%04d

en: Variable Details
uk: Параметри змінної

en: Prefer variable labels
uk: Перевага змінних міток

en: Default sort order
uk: Типове упорядкування

en: Unsorted (dictionary order)
uk: Без впорядковування (порядок словника)

en: Sort by name
uk: Упорядкувати за назвою

en: Sort by label
uk: Упорядкувати за міткою

en: Variable Information
uk: Дані щодо змінної

en: add
uk: додати

en: subtract
uk: відняти

en: multiply
uk: помножити

en: divide
uk: поділити

en: raise x to the power of y
uk: піднести x до степеня y

en: is greater than
uk: більше за

en: is less than
uk: менше за

en: is no less than
uk: не менше за

en: is no greater than
uk: не більше за

en: is not equal to
uk: не дорівнює

en: is equal to
uk: є рівним

en: and
uk: і

en: or
uk: або

en: not
uk: не

en: Layer %d of %d
uk: Шар %d з %d

en: Forward
uk: Вперед

en: Back
uk: Назад

en: Could not open `%s'
uk: Не вдалося відкрити «%s»

en: Error reading `%s': %s
uk: Помилка під час читання «%s»: %s

en: Failed to read `%s', because it contains a line over %d bytes long and therefore appears not to be a text file.
uk: Не вдалося прочитати дані з «%s», оскільки у файлі міститься рядок об'ємом у понад %d байтів, тому, ймовірно, цей файл не є текстовим.

en: `%s' is empty.
uk: «%s» є порожнім.

en: through
uk: до

en: _Value:
uk: _Значення:

en: _System Missing
uk: С_истемне пропущене

en: System _or User Missing
uk: Системне _або користувацьке пропущене

en: _Range:
uk: _Діапазон від:

en: Range, _LOWEST thru value
uk: Діапазон, з_начення від найменшого до вказаного

en: Range, value thru _HIGHEST
uk: Діапазон, значення від вказаного _до найбільшого

en: _All other values
uk: _Усі інші значення

en: Var%d
uk: Змін%d

en: Decimal
uk: Знаків після коми

en: Align
uk: Вирівняти

en: Measure
uk: Міра

en: {%s, %s}...
uk: {%s, %s}…

en: Algorithm must be either `%s' or `%s'.
uk: Алгоритмом має бути «%s» або «%s».

en: Syntax must be either `%s' or `%s'.
uk: Синтаксичною конструкцією має бути «%s» або «%s».

en: Error encountered while ERROR=STOP is effective.
uk: Сталася помилка, коли було задіяно ERROR=STOP.

en: Stopping syntax file processing here to avoid a cascade of dependent command failures.
uk: На цьому місці обробку синтаксичного файла припинено, щоб запобігти показу подальших повідомлень про помилки під час виконання наступних команд.

en: PSPP, a program for statistical analysis of sampled data.
    Usage: %s [OPTION]... FILE...
    
    Arguments to long options also apply to equivalent short options.
    
    Output options:
      -o, --output=FILE         output to FILE, default format from FILE's name
      -O format=FORMAT          override format for previous -o
      -O OPTION=VALUE           set output option to customize previous -o
      -O device={terminal|listing}  override device type for previous -o
      -e, --error-file=FILE     append errors, warnings, and notes to FILE
      --no-output               disable default output driver
      --table-look=FILE         use output style read from FILE
    Supported output formats: %s
    
    Language options:
      -I, --include=DIR         append DIR to search path
      -I-, --no-include         clear search path
      -r, --no-statrc           disable running rc file at startup
      -a, --algorithm={compatible|enhanced}
                                set to `compatible' if you want output
                                calculated from broken algorithms
      -x, --syntax={compatible|enhanced}
                                set to `compatible' to disable PSPP extensions
      -b, --batch               interpret syntax in batch mode
      -i, --interactive         interpret syntax in interactive mode
      --syntax-encoding=ENCODING  specify encoding for syntax files
      -s, --safer               don't allow some unsafe operations
    Default search path: %s
    
    Informative output:
      -h, --help                display this help and exit
      -V, --version             output version information and exit
    
    Non-option arguments are interpreted as syntax files to execute.
uk: PSPP, програма для статистичного аналізу даних вибірок.
    Користування: %s [ПАРАМЕТР]... ФАЙЛ...
    
    Аргументи довгих версій запису параметрів також стосуються і скорочених
      версій запису.
    
    Параметри виведення даних:
      -o, --output=ФАЙЛ         вивести дані до ФАЙЛа, типово формат визначається
                                  за назвою
      -O format=ФОРМАТ          перевизначити формат для попереднього -o
      -O ПАРАМЕТР=ЗНАЧЕННЯ      встановити значення параметра виведення з метою
                                  коригування попереднього -o
      -O device={terminal|listing} перевизначити тип пристрою для попереднього -o
      -e, --error-file=ФАЙЛ     дописувати повідомлення щодо помилок, попереджень
                                  та нотаток до ФАЙЛа
      --no-output               вимкнути типовий драйвер виведення
      --table-look=ФАЙЛ         використати стиль виведення з ФАЙЛа
    Підтримувані формати виведення даних: %s
    
    Параметри мови:
      -I, --include=КАТАЛОГ     дописати КАТАЛОГ до списку каталогів пошуку даних
      -I-, --no-include         спорожнити список каталогів пошуку даних
      -r, --no-statrc           вимкнути виконання файла rc під час запуску
      -a, --algorithm={compatible|enhanced}
                                встановіть значення «compatible», якщо виведені дані
                                слід обчислювати на основі сумісних зі старими
                                версіями алгоритмів, які містять помилки
      -x, --syntax={compatible|enhanced}
                                встановіть значення «compatible», щоб вимкнути
                                розширення PSPP
      -b, --batch               обробляти синтаксичні конструкції у пакетному режимі
      -i, --interactive         обробляти синтаксичні конструкції у інтерактивному режимі
      --syntax-encoding=КОДУВАННЯ  вказати кодування файлів синтаксичних конструкцій
      -s, --safer               заборонити усі дії, окрім безпечних
    Типовий шлях пошуку даних: %s
    
    Виведення інформаційних даних:
      -h, --help                показати це довідкове повідомлення і завершити роботу
      -V, --version             вивести дані щодо версії і завершити роботу
    
    Аргументи, які не є параметрами, вважаються файлами синтаксичних конструкцій, які
    слід виконати.

en: Bad regular expression: %s
uk: Помилковий формальний вираз: %s

en: A program for the analysis of sampled data
uk: Програма для аналізу даних вибірок

en: Help path conversion error: %s
uk: Помилка перетворення шляхів до довідкових даних: %s

en: Cannot open via html: %s with uri: %s The PSSP manual is also available at %s
uk: Не вдалося відкрити HTML: %s із адресою %s. З підручником для користувачів PSPP можна ознайомитися за адресою %s

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About
uk: _Про програму

en: _System Information
uk: Інформація про с_истему

en: _Reference Manual
uk: _Довідковий підручник

en: PSPP runs best on free platforms such as GNU and GNU/Linux.
uk: PSPP найкраще працює на вільних платформах, зокрема GNU та GNU/Linux.

en: Right click on variable lists to change between viewing the variables' names and their labels.
uk: Клацніть правою кнопкою миші на списку змінних, щоб перемкнутися між режимами перегляду назв і міток змінних.

en: Click "Paste" instead of "OK" when running procedures.  This allows you to edit your commands before running them and you have better control over your work.
uk: Натисніть «Вставити» замість «Гаразд» при виконанні процедур. Так ви зможете редагувати ваші команди перед їхнім виконанням і матимете кращий доступ до керування вашою роботою.

en: Directly import your spreadsheets using the "File | Import Data" menu.
uk: Безпосередньо імпортуйте ваші електронні таблиці за допомогою пункту меню «Файл | Імпортувати дані».

en: For an easy way to convert string variables into numerically encoded variables, use "Automatic Recode"  which preserves the variable names as labels.
uk: Щоб отримати доступ до інструмента спрощеного перетворення рядкових змінних до числових, скористайтеся «Автоматичним перекодуванням», яке зберігає назви змінних як мітки.

en: When browsing large data sets, use "Windows | Split" to see both ends of the data in the same view.
uk: Під час навігації великими наборами даних скористайтеся пунктом меню «Вікна | Поділити», щоб бачити обидва кінці масиву даних у одному вікні.

en: Export your reports to ODT format for easy editing with the Libreoffice.org suite.
uk: Експортуйте ваші звіти у форматі ODT, щоб їх було просто редагувати у комплексі програм Libreoffice.org.

en: Use "Edit | Options" to have your Output window automatically appear when statistics are generated.
uk: Скористайтеся пунктом меню «Зміни | Параметри», щоб ваше вікно виведення автоматично з'являлося при створенні статистики.

en: To easily reorder your variables, drag and drop them in the Variable View or the Data View.
uk: Переупорядкувати ваші змінні просто: достатньо перетягнути і скинути їх у потрібне місце на панелі змінних або на панелі даних.

en: Psppire User Hint
uk: Підказка користувачу від psppire

en: _Next Tip
uk: _Наступна

en: _Close
uk: _Закрити

en: Psppire: Fatal Error
uk: Psppire: критична помилка

en: You have discovered a bug in PSPP.  Please report this to %s including all of the following information, and a description of what you were doing when this happened.
uk: Вами виявлено ваду у PSPP. Будь ласка, повідомте про це тут: %s. Включіть до звіту усі вказані нижче дані та опис щодо того, які дії ви виконували, коли стався прояв вади.

en: Show version information and exit
uk: Показати інформацію щодо версії і завершити роботу

en: Do not display the splash screen
uk: Не показувати вікно вітання

en: Do not attempt single instance negotiation
uk: Не намагатися виконати узгодження для єдиності екземпляра програми

en: The maximum length of a missing value for a string variable is 8 in UTF-8.
uk: Максимальною довжиною пропущеного значення для рядкової змінної є 8 у кодуванні UTF-8.

en: At least one value must be specified
uk: Слід вказати принаймні одне значення

en: Incorrect range specification
uk: Некоректне визначення діапазону

en: %d : %s
uk: %d: %s

en: %'d case | %'d cases
uk[0]: %'d спостереження
uk[1]: %'d спостереження
uk[2]: %'d спостережень
uk[3]: %'d спостереження

en: %'d variable | %'d variables
uk[0]: %'d змінна
uk[1]: %'d змінні
uk[2]: %'d змінних
uk[3]: %'d змінна

en: Case
uk: Спостереження

en: Data View
uk: Перегляд даних

en: Variable View
uk: Перегляд змінних

en: Transformations Pending
uk: Перетворення у черзі

en: Filter off
uk: Фільтр. вимкн.

en: Filter by %s
uk: Фільтрування за %s

en: No Split
uk: Без поділу

en: Split by
uk: Критерій поділу:

en: Weights off
uk: Зваж. вимкн.

en: Weight by %s
uk: Вага за %s

en: All Files
uk: усі файли

en: System File
uk: Системний файл

en: Compressed System File
uk: Стиснений системний файл

en: Portable File
uk: Портативний файл

en: Format:
uk: Формат:

en: Delete Existing Dataset?
uk: Вилучити наявний набір даних?

en: Renaming "%s" to "%s" will destroy the existing dataset named "%s".  Are you sure that you want to do this?
uk: Перейменування «%s» на «%s» призведе до знищення наявного набору даних з назвою «%s». Ви справді цього хочете?

en: Delete
uk: Вилучити

en: Please enter a new name for dataset "%s":
uk: Вкажіть нову назву набору даних «%s»:

en: Rename Dataset
uk: Перейменувати набір даних

en: _File
uk: _Файл

en: _New
uk: С_творити

en: _Syntax
uk: Си_нтаксис

en: _Data
uk: _Дані

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Import Data...
uk: І_мпортувати дані…

en: _Save...
uk: З_берегти…

en: Save _As...
uk: Зберегти _як…

en: _Rename Dataset...
uk: П_ерейменувати набір даних…

en: _Display Data File Information
uk: _Показати відомості щодо файла даних

en: Working File
uk: Поточного файла

en: _External File...
uk: Зов_нішнього файла…

en: _Recently Used Data
uk: Не_щодавно використані дані

en: Recently Used _Files
uk: Нещодавно використані _файли

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Go To Variable...
uk: Пере_йти до змінної…

en: _Go To Case...
uk: П_ерейти до спостереження…

en: Cu_t
uk: Ви_різати

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: Clear _Variables
uk: Споро_жнити змінні

en: _Find...
uk: З_найти…

en: _Options...
uk: П_араметри…

en: Jump to variable
uk: Перейти до змінної

en: Jump to a case in the data sheet
uk: Перейти до спостереження у таблиці даних

en: Search for values in the data
uk: Шукати значення у даних

en: Create a new case at the current position
uk: Створити запис спостереження у поточній позиції

en: Create a new variable at the current position
uk: Створити запис нової змінної у поточній позиції

en: Split the active dataset
uk: Поділити поточний набір даних

en: Weight cases by variable
uk: Зважити спостереження за змінною

en: Show/hide value labels
uk: Показати або сховати мітки значень

en: Data Editor
uk: Редактор даних

en: Automatically Detect
uk: Визначити автоматично

en: Locale Encoding
uk: Локальне кодування

en: Character Encoding:
uk: Кодування символів:

en: Text Files
uk: текстові файли

en: Text (*.txt) Files
uk: текстові файли (*.txt)

en: Plain Text (ASCII) Files
uk: звичайні текстові файли (ASCII)

en: Comma Separated Value Files
uk: файли значень, відокремлених комами

en: Tab Separated Value Files
uk: файли значень, відокремлених табуляціями

en: Gnumeric Spreadsheet Files
uk: файли електронних таблиць Gnumeric

en: OpenDocument Spreadsheet Files
uk: файли електронних таблиць OpenDocument

en: All Spreadsheet Files
uk: усі файли електронних таблиць

en: Select File to Import
uk: Виберіть файл для імпортування

en: Importing Delimited Text Data
uk: Імпортуємо розділені текстові дані

en: Adjust Variable Formats
uk: Коригування форматів змінних

en: Importing Spreadsheet Data
uk: Імпортування даних з електронної таблиці

en: line
uk: рядок

en: var
uk: змін

en: Select the First Line
uk: Виберіть перший рядок

en: Line
uk: Рядок

en: This assistant will guide you through the process of importing data into PSPP from a text file with one line per case,  in which fields are separated by tabs, commas, or other delimiters.
uk: За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете виконати процедуру імпортування до PSPP даних з текстового файла, у якому кожне спостереження записано у окремому рядку, а поля відокремлено символами табуляції, комами або іншими роздільниками.

en: The selected file contains %'lu line of text.   | The selected file contains %'lu lines of text.
uk[0]: У позначеному файлі міститься %'lu рядок тексту.
uk[1]: У позначеному файлі міститься %'lu рядки тексту.
uk[2]: У позначеному файлі міститься %'lu рядків тексту.
uk[3]: У позначеному файлі міститься %'lu рядок тексту.

en: The selected file contains approximately %'lu line of text.   | The selected file contains approximately %'lu lines of text.
uk[0]: У позначеному файлі міститься приблизно %'lu рядок тексту.
uk[1]: У позначеному файлі міститься приблизно %'lu рядки тексту.
uk[2]: У позначеному файлі міститься приблизно %'lu рядків тексту.
uk[3]: У позначеному файлі міститься приблизно %'lu рядок тексту.

en: Only the first %zu line of the file will be shown for preview purposes in the following screens.   | Only the first %zu lines of the file will be shown for preview purposes in the following screens.
uk[0]: На наступних сторінках, з метою попереднього перегляду, буде показано лише перший %zu рядок файла.
uk[1]: На наступних сторінках, з метою попереднього перегляду, буде показано лише перші %zu рядки файла.
uk[2]: На наступних сторінках, з метою попереднього перегляду, буде показано лише перші %zu рядків файла.
uk[3]: На наступних сторінках, з метою попереднього перегляду, буде показано лише перший %zu рядок файла.

en: You may choose below how much of the file should actually be imported.
uk: Нижче ви можете вказати частину файла, яку слід імпортувати.

en: Only the first %4d cases
uk: Лише перші %4d спостережень

en: Only the first %3d %% of file (approximately)
uk: Лише перші %3d%% файла (приблизно)

en: Select the Lines to Import
uk: Виберіть рядки для імпортування

en: Choose Separators
uk: Виберіть роздільник

en: failed to create temporary directory during clipboard operation
uk: не вдалося створити каталог тимчасових даних під час дій з буфером обміну даними

en: Infer file type from extension
uk: Визначити тип файла за суфіксом назви

en: SPSS Viewer (*.spv)
uk: переглядач SPSS (*.spv)

en: Text (*.txt)
uk: текст (*.txt)

en: Text [plain] (*.txt)
uk: текст [звичайний] (*.txt)

en: Comma-Separated Values (*.csv)
uk: відокремлені комами значення (*.csv)

en: Portable Network Graphics (*.png)
uk: портативна мережева графіка (*.png)

en: Scalable Vector Graphics (*.svg)
uk: масштабована векторна графіка (*.svg)

en: Export Output
uk: Експортувати виведені дані

en: Output Viewer
uk: Перегляд виведених даних

note: TRANSLATORS: This is part of a filename.  Please avoid whitespace.
en: Untitled
uk: Без назви

en: Saved file `%s'
uk: Збережено файл «%s»

en: Save Syntax
uk: Зберегти синтаксис

en: Syntax Files (*.sps)
uk: файли синтаксису (*.sps)

en: Syntax Editor
uk: Редактор синтаксису

en: Cannot load syntax file `%s'
uk: Не вдалося завантажити файл синтаксису «%s»

en: Save the changes to `%s' before closing?
uk: Зберегти зміни до «%s», перш ніж закривати?

en: If you don't save, changes from the last %ld seconds will be permanently lost.
uk: Якщо ви не збережете дані, зміни, внесені протягом останніх %ld секунд, буде втрачено.

en: Close _without saving
uk: Закрити _без збереження

en: Open
uk: Відкрити

en: Data and Syntax Files
uk: Файли даних і синтаксису

en: System Files (*.sav, *.zsav)
uk: системні файли (*.sav, *.zsav)

en: Output Files (*.spv)
uk: файли результатів (*.spv)

en: Con_fidence Interval: %2d %%
uk: _Довірчий інтервал: %2d %%

en: %s = `%s'
uk: %s = «%s»

en: Variable Type and Format
uk: Тип і формат змінної

en: _Minimize all Windows
uk: _Мінімізувати усі вікна

en: _Split
uk: _Розділити

en: _Windows
uk: _Вікна

en: %s argument must be a single character
uk: Аргументом %s має бути одинарний символ

en: exactly two non-option arguments are required; use --help for help
uk: має бути вказано точно два аргументи, які не є параметрами; скористайтеся параметром --help, щоб отримати довідку

en: %s: cannot guess output format (use -O option)
uk: %s: не далося визначити формат виведення даних (скористайтеся параметром -O)

en: %s: unknown output format (use -O option)
uk: %s: невідомий формат виведення даних (скористайтеся параметром -O)

en: %s: error reading input file
uk: %s: помилка під час спроби читання файла вхідних даних

en: %s: error writing output file
uk: %s: помилка під час спроби запису файла результатів

en: %s: error opening password file
uk: %s: помилка під час спроби відкрити файл паролів

en: 
    %s: password not in file
uk: 
    %s: у файлі немає пароля

en: %s: '%c' is not in alphabet
uk: %s: «%c» немає в абетці

en: sorry, wrong password
uk: вибачте, помилковий пароль

en: %s: invalid XPath expression
uk: %s: некоректний вираз XPath

en: missing command name (use --help for help)
uk: не вказано назви команди (скористайтеся --help, щоб отримати довідку)

en: unknown command "%s" (use --help for help)
uk: невідома команда «%s» (скористайтеся --help, щоб отримати довідку)

en: "%s" command takes exactly %d argument | "%s" command takes exactly %d arguments
uk[0]: Команді «%s» має бути передано точно %d аргумент
uk[1]: Команді «%s» має бути передано точно %d аргументи
uk[2]: Команді «%s» має бути передано точно %d аргументів
uk[3]: Команді «%s» має бути передано точно %d аргумент

en: "%s" command requires at least %d argument | "%s" command requires at least %d arguments
uk[0]: Команда «%s» потребує принаймні %d аргумент
uk[1]: Команда «%s» потребує принаймні %d аргументи
uk[2]: Команда «%s» потребує принаймні %d аргументів
uk[3]: Команда «%s» потребує принаймні %d аргумент

en: "%s" command requires between %d and %d arguments
uk: «%s» потребує від %d до %d аргументів

en: The following object classes are supported:
uk: Передбачено підтримку таких класів об'єктів:

en: unknown object class "%s" (use --select=help for help)
uk: невідомий клас об'єктів «%s» (скористайтеся --select=help, щоб отримати довідку)

en: Aggregate Data
uk: Агрегування даних

en: _Break variable(s)
uk: Змінні _групування

en: Variable Name:
uk: Назва змінної:

en: Variable Label:
uk: Мітка змінної:

en: Function:
uk: Функція:

en: Argument 1:
uk: Аргумент 1:

en: Argument 2:
uk: Аргумент 2:

en: Aggregated variables
uk: Агрегування змінних

en: _Add aggregated variables to the active dataset
uk: _Додати агреговані змінні до активного набору даних

en: _Replace the current dataset with the aggregated variables
uk: _Замінити поточний набір даних агрегованими змінними

en: _Write a new data file containing only the aggregated variables
uk: З_аписати новий файл даних, що міститиме лише агреговані змінні

en: label
uk: мітка

en: File is _already sorted on break variable(s)
uk: Файл у_же впорядковано за змінними групування

en: Sort file before a_ggregating
uk: Упорядкувати файл до _агрегування

en: Options for very large datasets
uk: Параметри для даних дуже великого об'єму

en: Automatic Recode
uk: Автоматичне перекодування

en: Variable -> New Name
uk: Змінна -> Нова назва

en: _Lowest value
uk: _Найнижче значення

en: _Highest value
uk: Най_вище значення

en: Recode starting from
uk: Перекодувати, починаючи з

en: _New Name
uk: _Нова назва

en: _Add New Name
uk: _Додати нову назву

en: _Use the same recoding scheme for all variables
uk: _Та сама схема перекодування для усіх змінних

en: Treat _blank string values as missing
uk: Вва_жати порожні рядки значень пропущеними

en: _Test Variable List:
uk: Список з_мінних для перевірки:

en: _Get from data
uk: _Отримати з даних

en: _Cut point:
uk: _Порогове значення:

en: Define Dichotomy
uk: Визначення дихотомії

en: Test _Proportion:
uk: _Частка, що перевіряється:

en: Compute Variable: Type and Label
uk: Обчислення змінної: тип і мітка

en: Use _expression as label
uk: Використовувати _вираз як мітку

en: _Label:
uk: _Мітка:

en: _String
uk: _Рядок

en: _Numeric
uk: _Число

en: Compute Variable
uk: Обчислити змінну

en: Target _Variable:
uk: З_мінна для обробки:

en: _Type & Label...
uk: _Тип і мітка…

en: _Numeric Expressions:
uk: _Числові вирази:

en: _Functions:
uk: _Функції:

en: _If...
uk: _Якщо…

en: Barchart
uk: Стовпчикова діаграма

en: Category A_xis:
uk: В_ісь категорій:

en: _N of cases
uk: _К-ть спостережень

en: _Cum. n of cases
uk: _Накоп. к-ть спостережень

en: Other _summary function
uk: Інша функція підс_умовування

en: % of c_ases
uk: Відсоток с_постережень

en: C_um. % of cases
uk: Н_акоп. % спостережень

en: _Variable:
uk: _Змінна:

en: Bars Represent
uk: Стовпчикам відповідає

en: Category C_luster:
uk: К_ластер категорій:

en: Bivariate Correlations
uk: Двовимірна кореляція

en: Pearso_n
uk: П_ірсон

en: _Kendall's tau-b
uk: τ-b Кендала

en: _Spearman
uk: _Спірмен

en: Correlation Coefficients
uk: Коефіцієнти кореляції

en: _Two-tailed
uk: _Двобічна

en: One-tai_led
uk: _Однобічна

en: Test of Significance
uk: Перевірка значущості

en: _Flag significant correlations
uk: _Позначити значущі кореляції

en: Count Occurrences of Values within Cases
uk: Підрахунок появи значень у спостереженнях

en: Numeric _Variables:
uk: Ч_ислові змінні:

en: _Target Variable:
uk: З_мінна для обробки:

en: Target _Label:
uk: _Мітка результату:

en: _Define Values...
uk: _Визначити значення…

en: Count Values within Cases: Values to Count
uk: Підрахунок кількості значень у спостереженнях: значення для підрахунку

en: Values _to Count:
uk: Значення д_ля підрахунку:

en: Data File Comments
uk: Коментарі до файла даних

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Display comments in output
uk: Показувати коментарі у виведених даних

en: Column Number: 0
uk: Номер стовпчика: 0

en: Crosstabs: Cells
uk: Таблиці спряженості: комірки

en: Cell Display
uk: Показ комірки

en: _Rows
uk: _Рядки

en: _Columns
uk: Ст_овпчики

en: _Format...
uk: _Формат…

en: _Statistics...
uk: _Статистика…

en: Ce_lls...
uk: _Комірки…

en: Crosstabs: Format
uk: Таблиці спряженості: формат

en: Print tables
uk: Надрукувати таблиці

en: Pivot
uk: Зведена таблиця

en: Ascending
uk: за зростанням

en: Crosstabs: Statistics
uk: Таблиці спряженості: статистика

en: Chi-Square Test
uk: Перевірка χ²

en: All categor_ies equal
uk: Усі _категорії рівні

en: _Values
uk: З_начення

en: Expected Values:
uk: Очікувані значення:

en: Test _Variables
uk: Тест з_мінних

en: Use _specified range
uk: Використовувати _вказаний діапазон

en: _Lower:
uk: _Від:

en: _Upper:
uk: _До:

en: Expected Range:
uk: Очікуваний діапазон:

en: _Variables:
uk: _Змінні:

en: S_tatistics:
uk: С_татистика:

en: _Exclude entire case if any selected variable is missing
uk: Ви_ключити усе спостереження, якщо не вистачає хоч одної позначеної змінної

en: _Include user-missing data in analysis
uk: _Включити дані з пропущеними позиціями до аналізу

en: Save _Z-scores of selected variables as new variables
uk: Зберегти Z-_оцінки позначених змінних як нові змінні

en: Options:
uk: Параметри:

en: Explore
uk: Дослідження

en: _Label Cases by:
uk: _Позначити спостереження:

en: _Factor List:
uk: Список _факторів:

en: _Dependent List:
uk: Список з_алежних:

en: Plots
uk: Креслення

en: Plot...
uk: Накреслити…

en: Explore: Options
uk: Дослідження: параметри

en: Exclude cases _listwise
uk: Виключати спостереження _цілком

en: Exclude cases _pairwise
uk: Виключити спостереження п_арно

en: _Report values
uk: _Звітувати значення

en: Explore: Plots
uk: Дослідження: креслення

en: Factor levels together
uk: Рівні фактора разом

en: Dependents together
uk: Залежні разом

en: Boxplots
uk: Скринькова діаграма

en: Histogram
uk: Гістограма

en: Descriptive
uk: Описова статистика

en: Normality plots with tests
uk: Креслення нормальності з перевірками

en: Power estimation
uk: Оцінка потужності

en: Transformed Power:
uk: Перетворена потужність:

en: Natural Log
uk: Натуральний логарифм

en: Cube
uk: Куб

en: Square
uk: Квадрат

en: Square Root
uk: Квадратний корінь

en: Rec. Root
uk: Обернений корінь

en: Reciprocal
uk: Обернене

en: Untransformed
uk: Неперетворене

en: Spread vs Level with Levene Test
uk: Залежність розсіювання від середнього рівня, перевірка Левене

en: Explore: Statistics
uk: Дослідження: статистика

en: _Descriptives
uk: _Описова статистика

en: _Extremes
uk: _Екстремальні значення

en: _Percentiles
uk: _Процентилі

en: Goto Case
uk: Перехід до спостереження

en: Goto Case Number:
uk: Номер спостереження для переходу:

en: Factor Analysis: Rotation
uk: Факторний аналіз: обертання

en: _None
uk: _Немає

en: _Varimax
uk: _Варімакс

en: _Quartimax
uk: _Квартімакс

en: _Equimax
uk: _Еквімакс

en: Method
uk: Метод

en: _Display rotated solution
uk: _Показати обернутий розв'язок

en: Ma_ximum iterations for convergence:
uk: Макс. к-_ть ітерацій для збіжності:

en: Principal Components Analysis
uk: Аналіз основних компонентів

en: Principal Axis Factoring
uk: Факторизація головних осей

en: Factor Analysis: Extraction
uk: Факторний аналіз: видобування

en: _Method:
uk: _Метод:

en: Co_rrelation matrix
uk: _Матриця кореляцій

en: Co_variance matrix
uk: _Коваріаційна матриця

en: Analyze
uk: Проаналізувати

en: _Unrotated factor solution
uk: _Необернутий факторний розв'язок

en: _Scree plot
uk: _Графік власних значень

en: _Number of factors:
uk: _Кількість факторів:

en: Extract
uk: Видобути

en: Factor Analysis
uk: Факторний аналіз

en: _Descriptives...
uk: _Описова статистика…

en: _Extraction...
uk: _Видобування…

en: _Rotations...
uk: _Обертання…

en: Find Case
uk: Пошук спостереження

en: Variable:
uk: Змінна:

en: Value:
uk: Значення:

en: Search value labels
uk: Шукати позначки змінних

en: Regular expression Match
uk: Відповідність за формальним виразом

en: Search substrings
uk: Шукати підрядки

en: Frequencies: Frequency Tables
uk: Частоти: таблиці частот

en: _Always
uk: З_авжди

en: _Never
uk: _Ніколи

en: If no _more than
uk: Якщо маємо не _більше за

en: values
uk: значення

en: Display frequency tables
uk: Показ таблиць частот

en: A_scending value
uk: За з_ростанням значення

en: D_escending value
uk: За с_паданням значення

en: Ascending _frequency
uk: За зр_останням частоти

en: Descending f_requency
uk: За спаданням _частоти

en: Order by
uk: Критерій впорядковування

en: Frequencies: Charts
uk: Частоти: діаграми

en: Scale:
uk: Шкала:

en: _Frequencies
uk: _Частоти

en: _Percentages
uk: _Відсотки

en: Exclude values _below
uk: Виключити значення, _менші за

en: Exclude values _above
uk: Виключити значення, _більші за

en: <b>Chart Formatting</b>
uk: <b>Форматування діаграми</b>

en: Draw _histograms
uk: Малювати _гістограми

en: Superimpose _normal curve
uk: Накласти _криву нормального розподілу

en: <b>Histograms</b>
uk: <b>Гістограми</b>

en: Draw _bar charts
uk: Малювати _стовпчикові діаграми

en: <b>Bar Charts</b>
uk: <b>Стовпчикові діаграми</b>

en: Draw _pie charts
uk: Малювати _кругові діаграми

en: Include slices for _missing values
uk: В_ключити сектори для пропущених значень

en: <b>Pie Charts</b>
uk: <b>Кругові діаграми</b>

en: _Variable(s):
uk: _Змінні:

en: _Statistics:
uk: _Статистика:

en: Include _missing values
uk: В_ключити пропущені значення

en: Ch_arts...
uk: _Діаграми…

en: Frequency _Tables...
uk: _Таблиці частот…

en: _Display normal curve
uk: _Показати криву нормального розподілу

en: Define Groups
uk: Визначення груп

en: Group_2 value:
uk: Значення групи_2:

en: Group_1 value:
uk: Значення групи_1:

en: _Use specified values:
uk: В_казані значення:

en: Independent-Samples T Test
uk: T-перевірка незалежних вибірок

en: _Define Groups...
uk: _Визначити групи…

en: _Test Variable(s):
uk: З_мінні для перевірки:

en: _Grouping Variable:
uk: Змінна _групування:

en: _Upper limit:
uk: В_ерхнє обмеження:

en: _Lower limit:
uk: _Нижнє обмеження:

en: Tests for Several Independent Samples
uk: Тести для декількох незалежних вибірок

en: Test _Variable List:
uk: Список з_мінних для тестування:

en: _Define Groups
uk: _Визначити групи

en: _Kruskal-Wallis H
uk: H _Крускала-Волліса

en: _Median
uk: Ме_діана

en: K-Means Cluster Analysis
uk: Кластерний аналіз методом k-середніх

en: N_umber of Clusters:
uk: _Кількість кластерів:

en: Tests for Several Related Samples
uk: Тести для декількох пов'язаних вибірок

en: _Test Variables:
uk: З_мінні для перевірки:

en: _Friedman
uk: _Фрідмана

en: _Kendall's W
uk: W _Кендала

en: _Cochran's Q
uk: К_ритерій Кохрена

en: _Normal
uk: _Нормальний

en: _Poisson
uk: _Пуассона

en: _Uniform
uk: _Однорідний

en: _Exponential
uk: _Експоненційний

en: Test Distribution
uk: Перевірка розподілу

en: Logistic Regression: Options
uk: Логістична регресія: параметри

en: CI for _exp(B):
uk: Довірчий інтервал дл_я exp(B):

en: Classification cu_toff:
uk: Порі_г класифікації:

en: _Maximum Iterations:
uk: _Макс. к-ть ітерацій:

en: Include _constant in model
uk: Включити _константу до моделі

en: _Dependent
uk: _Залежні

en: _Independent
uk: _Незалежні

en: _Independent List:
uk: Список _незалежних:

en: _No missing values
uk: _Без пропущених значень

en: _Discrete missing values
uk: _Дискретні пропущені значення

en: _Low:
uk: Най_менший:

en: _High:
uk: Най_більший:

en: Di_screte value:
uk: Д_искретне значення:

en: _Range plus one optional discrete missing value
uk: _Діапазон плюс одне необов'язкове дискретне пропущене значення

en: One-Way ANOVA: Contrasts
uk: Однофакторний ANOVA: контрасти

en: _Coefficients:
uk: _Коефіцієнти:

en: Coefficient Total:
uk: Сума коефіцієнтів:

en: Contrast 1 of 1
uk: Контраст 1 з 1

en: One-Way ANOVA
uk: Однофакторний ANOVA

en: _Factor:
uk: _Фактор:

en: Dependent _Variable(s):
uk: Залежні з_мінні:

en: _Homogeneity
uk: _Гомогенність

en: Post-Hoc...
uk: Апостеріорний…

en: _Contrasts...
uk: _Контрасти…

en: One-Way ANOVA: Post-Hoc
uk: Однофакторний ANOVA: апостеріорний аналіз

en: Games Howell
uk: Ґеймс-Гауел

en: Fisher's LSD
uk: НЗР Фішера

en: Options Case
uk: Регістр параметрів

en: Display _Labels
uk: Показувати _мітки

en: Display _Names
uk: Показувати _назви

en: Sort by L_abel
uk: Упорядкувати за мі_ткою

en: Sort by Na_me
uk: Упорядкувати за н_азвою

en: Do not S_ort
uk: Не _упорядковувати

en: Variable Lists
uk: Списки змінних

en: Ma_ximize
uk: Ма_ксимізувати

en: _Raise
uk: _Підняти

en: Aler_t
uk: П_овідомити

en: Output Window Action
uk: Дія з вікном виведення

en: Show Tips
uk: Показати підказки

en: Startup Options
uk: Параметри запуску

en: Default
uk: Типовий

en: _Test Pair(s):
uk: _Перевірити такі пари:

en: Rank Cases: Types
uk: Ранжування спостережень: типи

en: Sum of case _weights
uk: Сума значень _ваги спостережень

en: Fractional rank as _%
uk: Дробовий ранг _у %

en: _Fractional rank
uk: _Дробовий ранг

en: _Savage score
uk: Бали _Севеджа

en: _Rank
uk: _Ранг

en: N_tiles
uk: N-р_озбиття

en: _Proportion Estimates
uk: О_цінки частин

en: _Normal Scores
uk: _Нормальні значення

en: _Blom
uk: Блома

en: Tuke_y
uk: Ту_кі

en: Ran_kit
uk: Р_анкіт

en: _Van der Waerden
uk: _Ван-дер-Вардена

en: Proportion Estimation Formula
uk: Формула оцінки частин

en: Rank Cases
uk: Ранжування спостережень

en: _By:
uk: _Критерій:

en: _Smallest Value
uk: _найменшому значенню

en: _Largest Value
uk: най_більшому значенню

en: Assign rank 1 to:
uk: Надати ранг 1:

en: _Display summary tables
uk: _Показувати таблиці резюме

en: Rank T_ypes
uk: _Типи рангів

en: _Ties...
uk: _Збіги…

en: Rank Cases: Ties
uk: Ранжування спостережень: збіги

en: _Mean
uk: С_ередній

en: _Low
uk: Най_менший

en: _High
uk: Най_більший

en: _Sequential ranks to unique values
uk: _Послідовні ранги для унікальних значень

en: Rank Assigned to Ties
uk: Ранги збігів у спостереженнях

en: M_ean
uk: С_ереднє значення

en: Mo_de
uk: _Мода

en: _Custom:
uk: _Нетипове:

en: Cut Point
uk: Порогове значення

en: Sort by:
uk: Критерій впорядковування:

en: Descending
uk: за спаданням

en: Sort Order
uk: Порядок

en: Anal_yze all cases.  Do not create groups.
uk: Ана_лізувати усі спостереження. Не створювати груп.

en: Compare _groups.
uk: Порівняти _групи.

en: Organize ou_tput by groups.
uk: Упорядкувати _результати за групами.

en: Groups _based on:
uk: _Основа групування:

en: _Sort the file by grouping variables.
uk: _Упорядкувати файл за змінними групування.

en: _File is already sorted.
uk: _Файл уже упорядковано.

en: Current Status :
uk: Поточний стан:

en: Analysis by groups is off
uk: Аналіз за групами вимкнено

en: System _Missing
uk: Системні _пропущені

en: Co_py old values
uk: Ко_піювати попередні значення

en: Va_lue:
uk: З_начення:

en: Conver_t numeric strings to numbers (`5' -> 5)
uk: Пе_ретворити числові рядки на числа («5» -> 5)

en: Output variables are _strings
uk: Виведені змінні є р_ядками

en: Width:
uk: Ширина:

en: _Name:
uk: _Назва:

en: La_bel:
uk: Мі_тка:

en: Chan_ge
uk: З_міна

en: Output Variable
uk: Виведена змінна

en: Old and New Va_lues...
uk: Попередні і нові з_начення…

en: S_tatistics...
uk: С_татистика…

en: Regression: Save
uk: Регресія: збереження

en: _Predicted values
uk: _Передбачені значення

en: _Residuals
uk: _Лишки

en: Regression: Statistics
uk: Регресія: статистика

en: S_tatistics
uk: С_татистика

en: Alpha
uk: α

en: Reliability Analysis
uk: Аналіз придатності

en: _Items:
uk: _Пункти:

en: _Model:
uk: _Модель:

en: _Variables in first split:
uk: З_мінні у першому поділі:

en: Show _descriptives for scale if item is deleted
uk: Показати _описові статистики для шкали, якщо пункт вилучено

en: _Test Variable:
uk: З_мінна для перевірки:

en: _State Variable:
uk: Змінна с_тану:

en: _Value of state variable:
uk: Зн_ачення змінної стану:

en: ROC C_urve
uk: ROC-_криву

en: _With diagonal reference line
uk: _З діагональною опорною лінією

en: Standard _Error and Confidence Interval
uk: Стандартну по_хибку і довірчий інтервал

en: _Coordinate points of the ROC Curve
uk: К_оординатні точки ROC-кривої

en: Scatterplot
uk: Точкова діаграма

en: _X Axis:
uk: _Вісь X:

en: _Y Axis:
uk: В_ісь Y:

en: Select Cases: Range
uk: Вибір спостережень: діапазон

en: First case
uk: Перше спостереження

en: Last case
uk: Останнє спостереження

en: Observation
uk: Спостереження

en: Select Cases
uk: Вибір спостережень

en: Use filter variable
uk: Використовувати змінну для фільтрування

en: Based on time or case range
uk: На основі часу або діапазону спостережень

en: Range...
uk: Діапазон…

en: Random sample of cases
uk: Випадкова вибірка спостережень

en: Sample...
uk: Вибірка…

en: If condition is satisfied
uk: Якщо виконується умова

en: If...
uk: Якщо…

en: All Cases
uk: Усі спостереження

en: Select
uk: Вибрати

en: Filtered
uk: Фільтровані

en: Deleted
uk: Вилучені

en: Unselected Cases Are
uk: Непозначеними спостереженнями є

en: Select Cases: Random Sample
uk: Вибір спостережень: випадкова вибірка

en: Sample Size
uk: Розмір вибірки

en: Choose below the sheet number and the cell range that you wish to import.
uk: Нижче виберіть номер аркуша та діапазон комірок, дані з яких слід імпортувати.

en: Importing file:
uk: Файл для імпортування:

en: Use the first selected row as _variable names
uk: Вважати перший вибраний рядок рядком _назв змінних

en: _Cells:
uk: _Комірки:

en: <b>Cells to Import</b>
uk: <b>Комірки для імпортування</b>

en: Options
uk: Параметри

en: Exclude cases _analysis by analysis
uk: Виключати спостереження _окремо

en: One - Sample T Test
uk: Одновибіркова t-перевірка

en: Test _Value:
uk: З_начення для перевірки:

en: Select the first line of the data file that contains data.
uk: Виберіть перший рядок файла даних, у якому містяться дані.

en: Line above selected line contains variable names
uk: У рядку над вибраним рядком містяться назви змінних

en: Check the data formats displayed below and fix any that are incorrect.  You may set other variable properties now or later.
uk: Ознайомтеся з переліком форматів даних, наведеним нижче, і виправте помилки у форматуванні, якщо вони є. Ви можете визначити властивості інших змінних зараз або пізніше.

en: <b>Variables</b>
uk: <b>Змінні</b>

en: <b>Data Preview</b>
uk: <b>Попередній перегляд даних</b>

en: This assistant will guide you through the process of importing data into PSPP from a text file with one line per case,  in which fields are separated by tabs, commas, or other delimiters.
    
    	The selected file contains N lines of text.  Only the first M of these will be shown for preview purposes in the following screens.  You may choose below how much of the file should actually be imported.
uk: За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете виконати кроки процедури з імпортування даних до PSPP з текстового файла, кожен з записів якого розташовано у окремому рядку, а поля відокремлено символами табуляції, комами або іншими роздільниками.
    
    	У позначеному файлі міститься N рядків тексту. На наступних сторінках майстра буде показано лише перші M записів з метою попереднього перегляду. Нижче ви можете вибрати об'єм даних, які буде імпортовано.

en: All cases
uk: Усі спостереження

en: <b>Amount to Import</b>
uk: <b>Величина, яку слід імпортувати</b>

en: C_ustom
uk: Н_етиповий

en: Slas_h (/)
uk: По_хила риска (/)

en: Semicolo_n (;)
uk: К_рапка з комою (;)

en: P_ipe (|)
uk: _Риска (|)

en: H_yphen (-)
uk: _Дефіс (-)

en: Co_mma (,)
uk: К_ома (,)

en: _Colon (:)
uk: Д_вокрапка (:)

en: Ban_g (!)
uk: З_нак оклику (!)

en: Ta_b
uk: _Табуляція

en: _Space
uk: _Пробіл

en: <b>What characters separate fields?</b>
uk: <b>Які символи відокремлюють поля?</b>

en: Single quote (')
uk: Одинарні лапки (')

en: Double quote (")
uk: Подвійні лапки (")

en: Custom:
uk: Нетиповий:

en: <b>What character quotes fields?</b>
uk: <b>Який символ бере у лапки поля?</b>

en: <b>Fields Preview</b>
uk: <b>Попередній перегляд полів</b>

en: Transpose
uk: Транспонування

en: Name Variable:
uk: Змінна назв:

en: Variable(s):
uk: Змінні:

en: Univariate: Save
uk: Одновимірний: зберегти

en: Univariate: Statistics
uk: Одновимірний: статистика

en: Univariate
uk: Одновимірний

en: _Dependent Variable
uk: З_алежна змінна

en: _Fixed Factors
uk: _Фіксовані фактори

en: Value Label:
uk: Мітка значення:

en: Information Area
uk: Область інформації

en: Case Counter Area
uk: Область лічильника спостережень

en: Filter Use Status Area
uk: Область показу стану фільтрування

en: Weight Status Area
uk: Область стану зважування

en: Split File Status Area
uk: Область стану поділу файла

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Status Bar
uk: Пан_ель стану

en: _Font...
uk: _Шрифт…

en: _Grid Lines
uk: _Лінії ґратки

en: Value _Labels
uk: _Мітки значень

en: _Variables
uk: _Змінні

en: _Sort Cases...
uk: _Упорядкувати спостереження…

en: _Transpose...
uk: _Транспонувати…

en: _Aggregate...
uk: _Агрегувати…

en: S_plit File...
uk: По_ділити файл…

en: Select _Cases...
uk: Вибрати сп_остереження…

en: _Weight Cases...
uk: З_важити спостереження…

en: _Transform
uk: Пе_ретворення

en: _Compute...
uk: _Обчислити…

en: Cou_nt...
uk: Під_рахувати…

en: Ran_k Cases...
uk: _Ранжувати спостереження…

en: Auto_matic Recode...
uk: _Автоматично перекодувати…

en: Recode into _Same Variables...
uk: Перекодувати до _тих самих змінних…

en: Recode into _Different Variables...
uk: Перекодувати до і_нших змінних…

en: _Run Pending Transforms
uk: _Виконати перетворення з черги

en: _Analyze
uk: _Аналіз

en: _Descriptive Statistics
uk: _Описова статистика

en: _Frequencies...
uk: _Частоти…

en: _Explore...
uk: _Дослідити…

en: _Crosstabs...
uk: _Таблиці спряженості…

en: _Tables...
uk: _Таблиці…

en: Compare _Means
uk: Порівняти _середні

en: _Means...
uk: _Середні…

en: _One Sample T Test...
uk: _Одновибіркова t-перевірка…

en: _Independent Samples T Test...
uk: T-перевірка незалежних вибірок…

en: _Paired Samples T Test...
uk: T-перевірка парних вибірок…

en: One Way _ANOVA...
uk: Одно_факторний ANOVA…

en: _Univariate Analysis...
uk: _Одновимірний аналіз…

en: Bivariate _Correlation...
uk: Двовимірна _кореляція…

en: _K-Means Cluster...
uk: _Кластер k-середніх…

en: _Factor Analysis...
uk: Факторний _аналіз…

en: Re_liability...
uk: _Вірогідність…

en: _Regression
uk: _Регресія

en: _Linear...
uk: _Лінійна…

en: _Binary Logistic...
uk: _Бінарна логістична…

en: _Non-Parametric Statistics
uk: _Непараметричні критерії

en: _Chi Square...
uk: χ-_квадрат…

en: _Binomial...
uk: _Біноміальний…

en: _Runs...
uk: С_ерій…

en: _1 Sample K-S...
uk: Одновибірковий _Колмогорова-Смірнова…

en: _2 Related Samples...
uk: 2 _пов'язані вибірки…

en: _K Related Samples...
uk: K п_ов'язаних вибірок…

en: K _Independent Samples...
uk: K _незалежних вибірок…

en: ROC Cur_ve...
uk: ROC-к_рива…

en: _Graphs
uk: _Графіки

en: _Scatterplot
uk: _Точкова діаграма

en: _Histogram
uk: _Гістограма

en: _Barchart
uk: _Стовпчикова діаграма

en: _Utilities
uk: _Сервіс

en: _Variables...
uk: _Змінні…

en: Data File _Comments...
uk: _Коментарі файла даних…

en: _Print...
uk: Над_рукувати…

en: _Export...
uk: _Експортувати…

en: Select _All
uk: Позначити _всі

en: Syntax
uk: Синтаксис

en: Data
uk: Дані

en: _Save
uk: З_берегти

en: Save _As
uk: Зберегти _як

en: _Print
uk: _Надрукувати

en: _Delete
uk: Ви_лучити

en: _Undo
uk: В_ернути

en: _Redo
uk: Повт_орити

en: _Find
uk: З_найти

en: _Run
uk: З_апустити

en: _All
uk: _Всі

en: _Selection
uk: Поз_начене

en: _To End
uk: _До кінця

en: A_uto Syntax
uk: Ав_тосинтаксис

en: _Interactive Syntax
uk: _Інтерактивний синтаксис

en: _Batch Syntax
uk: _Пакетний синтаксис

en: Scientific notation
uk: Інженерний запис

en: Custom currency
uk: Нетипова валюта

en: positive
uk: додатна

en: negative
uk: від'ємна

en: Width:
uk: Ширина:

en: Decimal Places:
uk: Десяткові знаки:

en: Weight Cases
uk: Зважування спостережень

en: Weight cases by
uk: Зважити спостереження за

en: Frequency Variable
uk: Змінна частоти

en: Current Status:
uk: Поточний стан:

en: GNU PSPP is a program for statistical analysis of sampled data
uk: GNU PSPP — програма для статистичного аналізу даних вибірок

en: GNU PSPP is a program for the statistical analysis of sampled data. It is a Free replacement for the proprietary program SPSS, and appears very similar to it with a few exceptions. The most important of these exceptions are, that there are no “time bombs”; your copy of PSPP will not “expire” or deliberately stop working in the future. Neither are there any artificial limits on the number of cases or variables which you can use. There are no additional packages to purchase in order to get “advanced” functions; all functionality that PSPP currently supports is in the core package.
uk: GNU PSPP — програма для статистичного аналізу даних вибірок. Це вільна заміна пропрієтарної програми SPSS. Вона дуже подібна до SPSS за деякими винятками. Найважливішими з цих винятків є відсутність «часових бомб» — термін дії вашої копії PSPP ніколи не буде «вичерпано», програма не зможе раптом припинити працювати у майбутньому. У ній не накладається штучних обмежень на кількість спостережень або змінних, якими ви можете скористатися. Немає ніяких додаткових пакунків, які вам доведеться придбати для отримання доступу до «додаткових» можливостей — усі підтримувані PSPP функціональні можливості є частиною основного пакунка.

en: PSPP is a stable and reliable application. It can perform descriptive statistics, T-tests, anova, linear and logistic regression, measures of association, cluster analysis, reliability and factor analysis, non-parametric tests and more. Its backend is designed to perform its analyses as fast as possible, regardless of the size of the input data. You can use PSPP with its graphical interface or the more traditional syntax commands.
uk: PSPP є стабільною та надійною програмою. Ця програма здатна виконувати завдання з описової статистики, T-перевірки, дисперсійного аналізу, побудови лінійних і логістичних регресій, вимірювання зв'язаності, кластерного аналізу, аналізу надійності та факторного аналізу, непараметричних перевірок тощо. Модуль обробки даних побудовано таким чином, щоб забезпечити якомога швидше отримання результатів, незалежно від об'єму вхідних даних. Ви можете скористатися PSPP за допомогою графічного або традиційного командного інтерфейсу.

en: A brief list of some of PSPP's features.
uk: Короткий список деяких можливостей PSPP.

en: Support for over 1 billion cases
uk: Підтримка понад 1 мільярду спостережень

en: Support for over 1 billion variables
uk: Підтримка понад 1 мільярду змінних

en: Syntax and data files which are compatible with those of SPSS
uk: Синтаксис і файли даних, які сумісні із SPSS

en: A choice of terminal or graphical user interface
uk: Вибір між терміналом та графічним інтерфейсом користувача

en: A choice of text, postscript, pdf, opendocument, html or TeX output formats
uk: Вибір між такими форматами виведення даних: текст, postscript, pdf, opendocument, html та TeX

en: Inter-operability with: LibreOffice, Apache OpenOffice, Gnumeric and other free software
uk: Інтеграція із LibreOffice, Apache OpenOffice, Gnumeric та іншим вільним програмним забезпеченням

en: Easy data import from spreadsheets, text files and database sources
uk: Просте імпортування даних з електронних таблиць, текстових файлів та баз даних

en: The capability to open, analyse and edit two or more datasets concurrently
uk: Можливість паралельного відкриття, аналізу та редагування декількох наборів даних

en: A user interface supporting all common character sets
uk: Інтерфейс користувача із підтримкою усіх типових кодувань

en: The user interface has been translated to multiple languages
uk: Інтерфейс користувача перекладено декількома мовами

en: Very fast statistical procedures, even on very large data sets
uk: Дуже швидка статистична обробка навіть для великих наборів даних

en: No license fees and no expiration period
uk: Ніяких ліцензійних відрахувань та завершень термінів користування

en: No unethical “end user license agreements”
uk: Без позбавлених етики «ліцензійних угод із кінцевим користувачем»

en: A fully indexed user manual
uk: Повністю індексований підручник користувача

en: Freedom ensured; It is licensed under the GPLv3 or later
uk: Забезпечена свобода — умови ліцензування GPLv3 або новіша версія

en: Portability; Runs on many different computers and many different operating systems
uk: Портативність — працює на багатьох різних апаратних і програмних архітектурах, у різних операційних системах

en: PSPP is particularly aimed at statisticians, social scientists and students requiring fast convenient analysis of sampled data.
uk: PSPP призначено для статистиків, науковців у галузі соціальних наук та студентів, яким потрібен швидкий зручний аналіз даних спостережень.

en: GNU PSPP Variable View
uk: Панель змінних GNU PSPP

en: statistics
uk: статистика

en: Free Software Foundation
uk: The Free Software Foundation (Фонд вільного програмного забезпечення)

en: Statistical Software
uk: Статистичне програмне забезпечення

en: Analyze statistical data with a free alternative to SPSS
uk: Аналіз статистичних даних у вільній альтернативі SPSS

note: TRANSLATORS: You must keep all ";" - also at the end of line.
en: statistics;analysis;spss;
uk: statistics;analysis;spss;статистика;аналіз;спсс;
