pspp-2.0.0-pre3 - en to lt translation catalogue (2105 entries)

en: cannot find a temporary directory, try setting $TMPDIR
lt: nepavyko rasti laikinojo katalogo, bandoma nustatyti $TMPDIR

en: cannot create a temporary directory using template "%s"
lt: nepavyko sukurti laikinojo katalogo pagal „%s“ šabloną

en: cannot remove temporary directory %s
lt: nepavyko pašalinti laikinojo katalogo %s

en: cannot remove temporary file %s
lt: nepavyko pašalinti laikinosios rinkmenos %s

en: Unknown system error
lt: Nežinomas sistemos klaida

en: %s: option '%s%s' is ambiguous
lt: %s: parinktis „%s%s“ yra dviprasmiška

en: %s: option '%s%s' is ambiguous; possibilities:
lt: %s: parinktis „%s%s“ yra dviprasmiška; galimybės:

en: %s: unrecognized option '%s%s'
lt: %s: neatpažinta parinktis „%s%s“

en: %s: option '%s%s' doesn't allow an argument
lt: %s: parinktis „%s%s“ nepriima argumentų

en: %s: option '%s%s' requires an argument
lt: %s: parinkčiai „%s%s“ reikia argumento

en: %s: invalid option -- '%c'
lt: %s: netinkama parinktis -- '%c'

en: %s: option requires an argument -- '%c'
lt: %s: parinkčiai reikia argumento -- '%c'

en: Packaged by %s (%s)
lt: Supakavo %s (%s)

en: Packaged by %s
lt: Supakavo %s

note: TRANSLATORS: The %s placeholder is the web address of the GPL license.
en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <%s>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
lt: GPLv3+ licencija: GNU GPL 3 ar vėlesnė versija <%s>.
    Tai yra laisvoji programinė įranga: galite ją laisvai keisti ir platinti.
    JOKIOS GARANTIJOS nėra, kiek tai leidžia teisė.

note: TRANSLATORS: %s denotes an author name.
en: Written by %s.
lt: Parašė %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s and %s.
lt: Parašė %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s, %s, and %s.
lt: Parašė %s, %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s
    ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s, %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s, %s, %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s
    ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s ir kt.

note: TRANSLATORS: The placeholder indicates the bug-reporting address for this package.  Please add _another line_ saying "Report translation bugs to <...>\n" with the address for translation bugs (typically your translation team's web or email address).
en: Report bugs to: %s
lt: Apie klaidas praneškite adresu: %s
    Apie vertimo klaidas praneškite adresu: opensuse.lietuviu.kalba (kilpa) gmail.com

en: Report %s bugs to: %s
lt: Apie %s klaidas praneškite adresu: %s

en: %s home page: <%s>
lt: %s svetainė: <%s>

en: General help using GNU software: <%s>
lt: Bendrasis GNU programinės įrangos žinynas: <%s>

en: memory exhausted
lt: atmintis išeikvota

en: failed to set file descriptor text/binary mode
lt: nepavyko nustatyti rinkmenos deskriptoriaus tekstinės/dvejetainės veiksenos

en: Success
lt: Pavyko

en: No match
lt: Atitikmenų nerasta

en: Invalid regular expression
lt: Netinkama reguliarioji išraiška

en: Invalid collation character
lt: Netinkamas jungimo rašmuo

en: Invalid character class name
lt: Netinkamas rašmenų klasės vardas

en: Invalid back reference
lt: Netinkama galinė nuoroda

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
lt: Neuždarytas [, [^, [:, [. arba [=

en: Unmatched ( or \(
lt: Neuždarytas ( arba \(

en: Unmatched \{
lt: Neuždarytas \{

en: Invalid content of \{\}
lt: Netinkamas \{\} turinys

en: Invalid range end
lt: Netinkama intervalo pabaiga

en: Memory exhausted
lt: Atmintis išeikvota

en: Invalid preceding regular expression
lt: Netinkama pirmiau einanti reguliarioji išraiška

en: Premature end of regular expression
lt: Netikėta reguliariosios išraiškos pabaiga

en: Regular expression too big
lt: Reguliarioji išraiška yra per didelė

en: Unmatched ) or \)
lt: Neatidarytas ) arba \)

en: No previous regular expression
lt: Nėra ankstesnės reguliariosios išraiškos

en: An error occurred while opening `%s': %s.
lt: Klaida bandant atverti „%s“: %s.

en: Error reading `%s': %s.
lt: Klaida skaitant „%s“: %s.

en: `%s' is not a system or portable file.
lt: „%s“ nėra nei sisteminė, nei perkeliama rinkmena

en: The inline file is not allowed here.
lt: Į vidų įterpti rinkmeną neleidžiama.

en: Cannot read from dataset %s because no dictionary or data has been written to it yet.
lt: Negalima skaityti iš duomenų rinkinio %s, nes į jame dar nėra įrašyto žodyno arba duomenų.

en: Dataset
lt: Duomenų rinkinys

en: Date %04d-%d-%d is before the earliest supported date 1582-10-15.
lt:  Data %04d-%d-%d yra anksčiau nei anksčiausia palaikoma 1582-10-15.

en: Month %d is not in the acceptable range of 0 to 13.
lt: Mėnuo %d nėra priimtiname intervale nuo 0 iki 13.

en: Day %d is not in the acceptable range of 0 to 31.
lt: Diena %d nėra priimtiname intervale nuo 0 iki 31.

en: At least one case in the data read had a weight value that was user-missing, system-missing, zero, or negative.  These case(s) were ignored.
lt: Nuskaitytuose duomenyse bent vienas atvejis turi svorio reikšmę, kuri yra naudotojo apibrėžta kaip praleista, sisteminė praleista, nulis arba neigiamas skaičius. Šie atvejai ignoruojami.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: CSV file
lt: CSV rinkmena

en: Error opening `%s' for writing as a CSV file: %s.
lt: Klaida atveriant „%s“ rašymui į CSV rinkmeną: %s.

en: An I/O error occurred writing CSV file `%s'.
lt: Įvedimo/išvedimo klaida įrašant CSV rinkmeną „%s“.

en: Data is not valid as format %s: %s
lt: duomenys neatitinka %s formato: %s

en: Field contents are not numeric.
lt: lauko turinys nėra skaitinis.

en: Number followed by garbage.
lt: Už skaičiaus yra šiukšlių.

en: Invalid numeric syntax.
lt: Neteisinga skaitinė sintaksė.

en: Too-large number set to system-missing.
lt: Per didelis skaičius nustatytas kaip „sisteminė praleista“ reikšmė.

en: Too-small number set to zero.
lt: Per mažas skaičius nustatytas kaip nulis.

en: All characters in field must be digits.
lt: Visi lauko rašmenys turi būti skaitmenys.

en: Unrecognized character in field.
lt: Lauke yra neatpažintas rašmuo.

en: Field must have even length.
lt: Laukas privalo būti pakankamo ilgio.

en: Field must contain only hex digits.
lt: Lauke gali būti tik šešioliktainiai skaitmenys.

en: Invalid zoned decimal syntax.
lt: Netinkama zonos dešimtainė sintaksė

en: Invalid syntax for P field.
lt: Neteisinga P lauko sintaksė.

en: Syntax error in date field.
lt: Sintaksės klaida datos lauke.

en: Day (%ld) must be between 1 and 31.
lt: Diena (%ld) turi būti skaičius nuo 1 iki 31.

en: Delimiter expected between fields in date.
lt: Tarp datos laukų tikėtasi rasti skirtuką.

en: Unrecognized month format.  Months may be specified as Arabic or Roman numerals or as at least 3 letters of their English names.
lt: Mėnesio formatas neatpažintas. Mėnesį galite nurodyti arabiškais arba romėniškais skaitmenimis arba angliškų mėnesių pavadinimų bent trimis pirmosiomis raidėmis.

en: Year (%ld) must be between 1582 and 19999.
lt: Metai (%ld) turi būti iš intervalo nuo 1582 iki 19999.

en: Trailing garbage `%.*s' following date.
lt: Už datos yra šiukšlė „%.*s“.

en: Julian day must have exactly three digits.
lt: Julijaus dieną turi sudaryti būtent trys skaitmenys

en: Julian day (%ld) must be between 1 and 366.
lt: Julijaus diena (%ld) turi būti skaičius nuo 1 iki 366.

en: Quarter (%ld) must be between 1 and 4.
lt: Kvartilis (%ld) turi būti skaičius nuo 1 iki 4.

en: Week (%ld) must be between 1 and 53.
lt: Savaitė (%ld) turi būti iš intervalo tarp 1 ir 53.

en: Delimiter expected between fields in time.
lt: Tarp laiko laukų tikėtasi rasti skirtuką.

en: Minute (%ld) must be between 0 and 59.
lt: Minutė (%ld) turi būti iš intervalo nuo 0 iki 59.

en: Unrecognized weekday name.  At least the first two letters of an English weekday name must be specified.
lt: Savaitės diena neatpažinta. Turi būti nurodytos angliško pavadinimo bent dvi pirmosios raidės (mo, tu, we, th, fr, sa, su).

en: `%c' expected in date field.
lt: Datos laukelyje tikėtasi „%c“.

en: Weekday number %f is not between 1 and 7.
lt: Savaitės dienos numeris %f nėra tarp 1 ir 7.

en: Month number %f is not between 1 and 12.
lt: Mėnesio numeris %f nėra tarp 1 ir 12.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: dataset
lt: duomenų rinkinys

en: ordinary
lt: paprasta

en: system
lt: sisteminė

en: scratch
lt: tuščia

note: TRANSLATORS: "bytes" is correct, not characters due to UTF encoding
en: Truncating document line to %d bytes.
lt: Dokumento eilutė sutrumpinta iki %d bitų(-o).

en: An error occurred while reading `%s': %s.
lt: Klaida bandant atverti „%s“: %s.

en: %s: encrypted file corrupted (ends in incomplete %u-byte ciphertext block)
lt: %s užšifruotoji rinkmena yra sugadinta (baigiasi nepilnu %u-bitų ciphertext bloku)

en: %s: encrypted file corrupted (ends with bad padding)
lt: %s užšifruotoji rinkmena yra sugadinta (baigiasi netinkamu užpildu)

en: active dataset
lt: veikiamasis duomenų rinkinys

en: Can't read from %s as a %s because it is already being read as a %s.
lt: Negalima skaityti iš %s kaip %s, nes jau skaitoma kaip %s.

en: Can't write to %s as a %s because it is already being written as a %s.
lt: Negalima rašyti į %s kaip %s, nes jau rašoma kaip %s.

en: Can't re-open %s as a %s.
lt: Negalima iš naujo atverti %s kaip %s.

en: Not opening pipe file `%s' because %s option set.
lt: Kanalo failas „%s“ nėra atveriamas, nes naudojama „%s“ parinktis.

en: Format %s may not be used for input.
lt: Formato %s negalima naudoti įvedimui.

en: Input format %s specifies width %d, but %s requires an even width.
lt: Įvedimo formatas %s nurodo %d plotį, bet %s turėtų būti lyginio pločio.

en: Output format %s specifies width %d, but %s requires an even width.
lt: Išvedimo formatas %s nurodo %d plotį, bet %s turėtų būti lyginio pločio.

en: Input format %s specifies width %d, but %s requires a width between %d and %d.
lt: Įvedimo formatas %s nurodo %d plotį, bet %s plotis turėtų būti tarp %d iki %d.

en: Output format %s specifies width %d, but %s requires a width between %d and %d.
lt: Išvedimo formatas %s nurodo %d plotį, bet %s plotis turėtų būti tarp %d iki %d.

en: Input format %s specifies %d decimal place, but %s does not allow any decimals. | Input format %s specifies %d decimal places, but %s does not allow any decimals.
lt[0]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %s neleidžia naudoti jokių dešimtainių skilčių.
lt[1]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtaines skiltis, bet %s neleidžia naudoti jokių dešimtainių skilčių.
lt[2]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainių skilčių, bet %s neleidžia naudoti jokių dešimtainių skilčių.
lt[3]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %s neleidžia naudoti jokių dešimtainių skilčių.

en: Output format %s specifies %d decimal place, but %s does not allow any decimals. | Output format %s specifies %d decimal places, but %s does not allow any decimals.
lt[0]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %s neleidžia naudoti jokių dešimtainių skilčių.
lt[1]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtaines skiltis, bet %s neleidžia naudoti jokių dešimtainių skilčių.
lt[2]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainių skilčių, bet %s neleidžia naudoti jokių dešimtainių skilčių.
lt[3]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %s neleidžia naudoti jokių dešimtainių skilčių.

en: Input format %s specifies %d decimal place, but width %d allows at most %d decimals. | Input format %s specifies %d decimal places, but width %d allows at most %d decimals.
lt[0]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %d plotis leidžia iki %d skaitmenų.
lt[1]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtaines skiltis, bet %d plotis leidžia iki %d skaitmenų.
lt[2]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainių skilčių, bet %d plotis leidžia iki %d skaitmenų.
lt[3]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %d plotis leidžia iki %d skaitmenų.

en: Output format %s specifies %d decimal place, but width %d allows at most %d decimals. | Output format %s specifies %d decimal places, but width %d allows at most %d decimals.
lt[0]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %d plotis leidžia iki %d skaitmenų.
lt[1]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtaines skiltis, bet %d plotis leidžia iki %d skaitmenų.
lt[2]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainių skilčių, bet %d plotis leidžia iki %d skaitmenų.
lt[3]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %d plotis leidžia iki %d skaitmenų.

en: Input format %s specifies %d decimal place, but width %d does not allow for any decimals. | Input format %s specifies %d decimal places, but width %d does not allow for any decimals.
lt[0]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %d plotis neleidžia jokios dešimtainės skilties.
lt[1]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtaines skiltis, bet %d plotis neleidžia jokios dešimtainės skilties.
lt[2]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainių skilčių, bet %d plotis neleidžia jokios dešimtainės skilties.
lt[3]: Įvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %d plotis neleidžia jokios dešimtainės skilties.

en: Output format %s specifies %d decimal place, but width %d does not allow for any decimals. | Output format %s specifies %d decimal places, but width %d does not allow for any decimals.
lt[0]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %d plotis neleidžia jokios dešimtainės skilties.
lt[1]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtaines skiltis, bet %d plotis neleidžia jokios dešimtainės skilties.
lt[2]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainių skilčių, bet %d plotis neleidžia jokios dešimtainės skilties.
lt[3]: Išvedimo formatas %s nurodo %d dešimtainę skiltį, bet %d plotis neleidžia jokios dešimtainės skilties.

en: String variable %s is not compatible with numeric format %s.
lt: Teksto eilutės kintamasis %s nėra suderinamas su skaitiniu formatu %s.

en: String variables are not compatible with numeric format %s.
lt: Teksto eilutės kintamieji nėra suderinami su skaitiniu formatu %s.

en: Numeric variable %s is not compatible with string format %s.
lt: Skaitinis kintamasis %s nėra nesuderinamas su teksto eilutės formatu %s.

en: Numeric variables are not compatible with string format %s.
lt: Skaitiniai kintamieji nėra suderinami su tekstinės eilutės formatu %s.

en: String variable %s with width %d is not compatible with format %s.  Use format %s instead.
lt: Teksto eilutės kintamasis %s, kurio plotis %d, nėra suderinamas su %s formatu.  Vietoj to naudokite %s formatą.

en: String variable with width %d is not compatible with format %s.  Use format %s instead.
lt: Teksto eilutės kintamasis, kurio plotis %d, nėra suderinamas su %s formatu.  Vietoj to naudokite %s formatą.

en: Numeric
lt: Skaitinis

en: Comma
lt: Su kableliu

en: Dot
lt: Su tašku

en: Scientific
lt: Mokslinis

en: Date
lt: Data

en: Dollar
lt: Doleriai

en: Custom
lt: Savitas

en: String
lt: Teksto eilutė

en: Cannot convert the value in the spreadsheet cell %s to format (%s): %s
lt: Nepavyksta lakšto %s langelio reikšmės konvertuoti formatu (%s): %s

en: There was a problem whilst reading the %s file `%s' (near line %d): `%s'
lt: Nesklandumai nuskaitant %s rinkmeną „%s“ (ties %d eilute): „%s“

en: Invalid cell range `%s'
lt: Netinkama langelių sritis „%s“

en: Selected sheet or range of spreadsheet `%s' is empty.
lt: Pasirinktas lakštas arba skaičialentės sritis „%s“ yra tuščia.

en: The gnumeric file `%s' is encoded as %s instead of the usual UTF-8 encoding. Any non-ascii characters will be incorrectly imported.
lt: Gnumeric rinkmenos „%s“ koduotė yra %s, o ne įprasta UTF-8. Visi ne ascii simboliai importuosimi neteisingai.

en: Identifier `%s' is not valid in encoding `%s' used for this dictionary.
lt: Identifikatorius „%s“ nėra tinkamas „%s“ koduotėje, kuri naudojama šiame žodyne.

en: `%s' is not valid here because this identifier must start with `$'.
lt: „%s“ čia nėra tinkamas, nes identifikatoriaus pradžia turi būti „$“.

en: `%s' is not valid here because this identifier must start with `#'.
lt: „%s“ čia nėra tinkamas, nes identifikatoriaus pradžia turi būti „#“.

en: `%s' is not valid here because this identifier must start with `$' or `#'.
lt: „%s“ čia nėra tinkamas, nes identifikatoriaus pradžia turi būti „$“ arba „#“.

en: `%s' and other identifiers starting with `$' are not valid here.
lt: Čia netinka „%s“ ir kiti identifikatoriai, kurių pradžioje yra „$“.

en: `%s' and other identifiers starting with `#' are not valid here.
lt: Čia netinka „%s“ ir kiti identifikatoriai, kurių pradžioje yra „#“.

en: Identifier `%s' exceeds %d-byte limit.
lt: Identifikatorius „%s“ viršija %d bitų ribą.

en: Identifier cannot be empty string.
lt: Identifikatorius negali būti tuščia eilutė.

en: `%s' may not be used as an identifier because it is a reserved word.
lt: „%s“ negali būti naudojamas kaip identifikatorius, nes šis žodis rezervuotas.

en: `%s' may not be used as an identifier because it contains ill-formed UTF-8 at byte offset %tu.
lt: „%s“ negali būti identifikatoriumi, nes jame yra blogai suformuotas UTF-8 ties baitų poslinkiu %tu.

en: Character %s (in `%s') may not appear as the first character in an identifier.
lt: Pirmuoju identifikatoriaus simboliu negali būti %s simbolis (ties „%s“).

en: Character %s (in `%s') may not appear in an identifier.
lt: Identifikatoriuje negali būti %s simbolis (ties „%s“).

en: An I/O error occurred writing metadata file `%s'.
lt: Įvedimo/išvedimo klaida įrašant meta duomenų rinkmeną „%s“.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: metadata file
lt: metaduomenų rinkmena

en: Error opening `%s' for writing as a metadata file: %s.
lt: Klaida atveriant rašymui „%s“ kaip meta duomenų rinkmeną: %s.

en: Internal error creating xmlTextWriter.  Please report this to %s.
lt: Kuriant xmlTextWriter įvyko vidinė klaida. Praneškite apie tai %s.

en: Opening %s for writing: %s.
lt: Atveriama %s įrašymui: %s.

en: Opening stream for %s: %s.
lt: Atveriamas %s srautas: %s.

en: Creating temporary file to replace %s: %s.
lt: %s pakeitimui kuriama laikinoji rinkmena: %s.

en: Creating temporary file %s: %s.
lt: Kuriama laikinoji rinkmena %s: %s.

en: Opening stream for temporary file %s: %s.
lt: Laikinajai rinkmenai %s atveriamas srautas: %s.

en: Replacing %s by %s: %s.
lt: %s pakeičiamas į %s: %s.

en: Removing %s: %s.
lt: Pašalinama %s: %s.

en: Cannot open %s as a OpenDocument file: %s
lt: Nepavyksta atverti „%s“ tarsi OpenDocument rinkmenos: %s

en: %s is not an OpenDocument file.
lt: „%s“ nėra OpenDocument rinkmena.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: SPSS/PC+ system file
lt: SPSS/PC+ sisteminė rinkmena

en: Error opening `%s' for reading as an SPSS/PC+ system file: %s.
lt: Klaida atveriant „%s“ skaitymui iš SPSS/PC+ sisteminės rinkmenos: %s.

en: %s: stat failed (%s).
lt: %s: nepavyko nustatyti (%s).

en: %s: file too large.
lt: %s: rinkmena pernelyg didelė.

en: Directory entry is for a %u-byte record starting at offset %u but file is only %u bytes long.
lt: %u-bitų įraše katalogo vieta nurodyta ties %u, bet rinkmena tėra tik %u bitų dydžio.

en: Directory fields have unexpected values (%u,%u).
lt: Katalogo lauke yra netikėtų reikšmių (%u,%u).

en: Variable %zu
lt: Kintamasis „%zu“

en: Variable %zu Label
lt: Kintamojo „%zu“ etiketė:

en: Variable %zu Value Label %zu
lt: Kintamojo „%zu“ reikšmės etiketė „%zu“

en: Creation Date
lt: Sukūrimo data

en: Creation Time
lt: Sukūrimo laikas

en: Product
lt: Produktas

en: File Label
lt: Rinkmenos etiketė

en: Using default encoding %s to read this SPSS/PC+ system file.  For best results, specify an encoding explicitly.  Use SYSFILE INFO with ENCODING="DETECT" to analyze the possible encodings.
lt: SPSS/PC+ sisteminei rinkmenai nuskaityti naudojama numatytoji %s koduotė. Siūlome patiems nurodyti tikslesnę koduotę. Norėdami peržiūrėti galimas koduotes, naudokite funkciją SYSFILE INFO su ENCODING="DETECT".

en: Error closing system file `%s': %s.
lt: Sisteminės rinkmenos „%s“ užvėrimo klaida: %s.

en: This is not an SPSS/PC+ system file.
lt: Tai ne SPSS/PC+ sisteminė rinkmena.

en: Record 0 has unexpected length %u.
lt: 0 įrašas yra netikėto ilgumo %u.

en: Record 0 specifies unexpected system missing value %g (%a).
lt: 0 įrašas nurodo netikėtą sisteminę praleistą reikšmę %g (%a).

en: Record 0 reserved fields have unexpected values (%u,%u,%u,%u,%u,%u).
lt: 0 įraše rezervuotuose laukuose yra netikėtos reikšmės (%u,%u,%u,%u,%u,%u).

en: Record 0 case counts differ (%u versus %u).
lt: 0 įrašo atvejų skaičius skiriasi (%u ir %u).

en: Invalid compression type %u.
lt: Netinkamas glaudinimo tipas %u.

en: Record 0 claims %u cases with %u values per case (requiring at least %zu bytes) but data record is only %u bytes long.
lt: 0-intas įrašas teigia esant %u atvejus su %u reikšmėmis vienam atvejui (reikalauja bent %zu baitų), bet duomenų įrašas yra tik %u baitų ilgio.

en: Record 1 has length %u (expected %u).
lt: 1 įrašas yra %u ilgio (tikėtasi %u).

en: Variable %u has invalid type %<PRIu8>.
lt: Kintamasis %u yra neleistino tipo %<PRIu8>.

en: Invalid weight index %u.
lt: Netinkamas svorio indeksas %u.

en: Invalid variable name `%s'.
lt: Netinkamas kintamojo vardas „%s“.

en: Renaming variable with duplicate name `%s' to `%s'.
lt: Kintamasis besidubliuojančiu vardu „%s“ pervadinamas į „%s“.

en: Cannot weight by string variable `%s'.
lt: Svėrimui negalima rinktis tekstinės eilutės kintamojo „%s“.

en: File ends in partial case.
lt: Rinkmena baigiasi nepilname atvejyje.

en: Error reading case from file %s.
lt: klaida bandant nuskaityti atvejį iš rinkmenos „%s“.

en: `%s' near offset 0x%llx:
lt: „%s“ šalia 0x%llx poslinkio:

en: `%s':
lt: „%s“:

en: System error: %s.
lt: Sistemos klaida: %s.

en: Unexpected end of file.
lt: Netikėta rinkmenos pabaiga.

en: %s: seek failed (%s).
lt: %s: nepavyko rasti (%s).

en: SPSS/PC+ System File
lt: SPSS/PC+ sisteminė rinkmena

en: portable file %s corrupt at offset 0x%llx:
lt: perkeliama rinkmena %s sugadinta ties 0x%llx poslinkiu:

en: reading portable file %s at offset 0x%llx:
lt: skaitoma perkeliama rinkmena %s ties 0x%llx poslinkiu:

en: Error closing portable file `%s': %s.
lt: Perkeliamos rinkmenos „%s“ užvėrimo klaida: %s.

en: Unexpected end of file
lt: Netikėta rinkmenos pabaiga

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: portable file
lt: perkeliama rinkmena

en: An error occurred while opening `%s' for reading as a portable file: %s.
lt: Klaida atveriant „%s“ skaitymui kaip perkeliamą rinkmeną: %s

en: Data record expected.
lt: Tikėtasi duomenų įrašo.

en: Number expected.
lt: Tikėtasi skaičiaus.

en: Missing numeric terminator.
lt: Trūksta skaitinio terminatoriaus.

en: Invalid integer.
lt: Netinkamas sveikasis skaičius.

en: Bad string length %d.
lt: Teksto eilutės ilgis %d yra netinkamas.

en: %s: Not a portable file.
lt: %s: Nėra perkeliama rinkmena.

en: Unrecognized version code `%c'.
lt: neatpažintas versijos kodas „%c“.

en: Bad date string length %zu.
lt: Netinkamas tekstinės eilutės ilgis %zu.

en: Bad time string length %zu.
lt: Netinkamas laiko ilgis %zu.

en: Numeric variable %s has invalid format specifier %s.
lt: Skaitiniam kintamajam %s nurodytas netinkamas formatas %s.

en: String variable %s with width %d has invalid format specifier %s.
lt: Tekstiniam kintamajam %s, kurio plotis %d, nurodytas netinkamas formatas %s.

en: %s: Bad format specifier byte (%d).  Variable will be assigned a default format.
lt: %s: Blogas formatą nurodantis baitas (%d). Kintamajam bus priskirtas numatytasis formatas.

en: Expected variable count record.
lt: Tikėtasi kintamųjų skaičiaus įrašo.

en: Invalid number of variables %d.
lt: Netinkamas kintamųjų skaičius %d.

en: Weight variable name (%s) truncated.
lt: Svertinio kintamojo vardas (%s) sutrumpintas.

en: Expected variable record.
lt: Tikėtasi kintamojo įrašo.

en: Invalid variable width %d.
lt: Netinkamas kintamojo plotis %d.

en: Bad width %d for variable %s.
lt: Plotis %d yra netinkamas kintamajam %s.

en: Weighting variable %s not present in dictionary.
lt: Svėrimo kintamojo %s žodyne nėra.

en: Unknown variable %s while parsing value labels.
lt: Nežinomas kintamasis %s analizuojant reikšmių etiketes.

en: Cannot assign value labels to %s and %s, which have different variable types.
lt: Negalima priskirti reikšmių etikečių prie %s ir %s, kurie turi skirtingus kintamųjų tipus.

en: SPSS Portable File
lt: SPSS perkeliama rinkmena

en: Invalid decimal digits count %d.  Treating as %d.
lt: %d yra netinkamas dešimtainių skaitmenų kiekis. Tebūnie %d.

en: Error opening `%s' for writing as a portable file: %s.
lt: Klaida atveriant rašymui „%s“ kaip perkeliamą rinkmeną: %s.

en: An I/O error occurred writing portable file `%s'.
lt: Įvedimo/išvedimo klaida rašant perkeliamą rinkmeną „%s“.

en: Support for reading postgres databases was not compiled into this installation of PSPP
lt: Postgres duomenų bazių skaitymo palaikymas nebuvo sukonfigūruotas šioje PSPP kompiliacijoje

en: Memory error whilst opening psql source
lt: Atminties klaida atveriant psql šaltinį

en: Error opening psql source: %s.
lt: Klaida bandant atverti psql šaltinį: %s.

en: Postgres server is version %s. Reading from versions earlier than 8.0 is not supported.
lt: Postgres serverio versija yra %s. Skaitymas iš senesnių nei 8.0 versijos nepalaikomas.

en: Connection is unencrypted, but unencrypted connections have not been permitted.
lt: Ryšys nešifruotas, bet nešifruotasis ryšys neleidžiamas.

en: Error from psql source: %s.
lt: psql šaltinio klaida: %s.

en: Unsupported OID %d.  SYSMIS values will be inserted.
lt: Nepalaikomas OID %d.  Bus įterptos SYSMIS reikšmės.

en: MXWARNS set to zero.  No further warnings will be given even when potentially problematic situations are encountered.
lt: MXWARNS reikšmė yra 0. Daugiau neberodysim jokių įspėjimų, net išties kebliais atvejais.

en: Warnings re-enabled. %d warnings will be issued before aborting syntax processing.
lt: Įspėjimai vėl rodomi. Prieš nutraukiant sintaksės apdorojimą, parodysim %d įspėjimus.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: system file
lt: sisteminė rinkmena

en: Error opening `%s' for reading as a system file: %s.
lt: Klaida atveriant „%s“ skaitymui iš sisteminės rinkmenos: %s.

en: Misplaced type 4 record.
lt: 4-to tipo įrašas padėtas ne vietoje.

en: Duplicate type 6 (document) record.
lt: 6-to tipo (dokumento) besikartojantis įrašas.

en: Unrecognized record type 7, subtype %d.  For help, please send this file to %s and mention that you were using %s.
lt: Įrašo 7-tas tipas, %d potipis neatpažintas. Jei reikia pagalbos, šią rinkmeną siųskite adresu %s ir paminėkite, kad naudojote %s.

en: Record type 7, subtype %d found here has the same type as the record found near offset 0x%llx.  For help, please send this file to %s and mention that you were using %s.
lt: Įrašo 7-tas tipas, %d potipis yra to paties tipo kaip kaip įrašas ties 0x%llx poslinkiu. Jei reikia pagalbos, šią rinkmeną siųskite adresu %s ir paminėkite, kad naudojote %s.

en: Unrecognized record type %d.
lt: Neatpažintas įrašo %d tipas.

en: Value Label %zu
lt: Reikšmės „%zu“ etiketė

en: Extra Product Info
lt: Papildoma informacija apie produktą

en: Document Line %zu
lt: Dokumento %zu eilutė

en: MRSET %zu Label
lt: MRSET %zu etiketė

en: MRSET %zu Counted Value
lt: MRSET %zu apskaičiuota reikšmė

en: This system file does not indicate its own character encoding.  Using default encoding %s.  For best results, specify an encoding explicitly.  Use SYSFILE INFO with ENCODING="DETECT" to analyze the possible encodings.
lt: Rinkmena nenurodo savo rašmenų koduotės.  Naudojama numatytoji %s koduotė. Siūlome patiems nurodyti tikslesnę koduotę. Norėdami peržiūrėti galimas koduotes, naudokite funkciją SYSFILE INFO su ENCODING="DETECT".

en: File header claims %d variable positions but %zu were read from file.
lt: Rinkmenos antraštė nurodo %d kintamųjų padėtis, bet iš rinkmenos nuskaitytos %zu.

en: This is not an SPSS system file.
lt: Tai ne SPSS sisteminė rinkmena.

en: Variable label indicator field is not 0 or 1.
lt: Kintamojo etiketės indikatoriaus laukas nėra 0 arba 1.

en: Numeric missing value indicator field is not -3, -2, 0, 1, 2, or 3.
lt: Skaitinis praleistos reikšmės indikatoriaus laukas nėra -3, -2, 0, 1, 2 arba 3.

en: String missing value indicator field is not 0, 1, 2, or 3.
lt: Teksto eilutės praleistos reikšmės indikatoriaus laukas nėra 0, 1, 2 arba 3.

en: Invalid number of labels %u.
lt: Netinkamas etikečių skaičius %u.

en: Number of variables associated with a value label (%u) is not between 1 and the number of variables (%zu).
lt: Su reikšmės etikete (%u) susietų kintamųjų skaičius nėra tarp 1 ir kintamųjų skaičiumi (%zu)

en: Number of document lines (%d) must be greater than 0 and less than %d.
lt: Dokumento eilučių kiekis (%d) turi būti tarp teigiamas skaičius, bet mažesnis kaip %d.

en: Record type 7, subtype %d has bad size %u (expected %d).
lt: 7-to tipo įrašo, %d potipio dydis %u yra blogas (tikėtasi %d).

en: Record type 7, subtype %d has bad count %u (expected %d).
lt: 7-to tipo įrašo, %d potipio skaičius %u yra blogas (tikėtasi %d).

en: Missing string continuation record.
lt: Trūksta eilutės pratęsimo įrašo.

en: Variable %s with width %d has invalid print format 0x%x.
lt: %s kintamasis, kurio plotis %d, turi netinkamą spausdinimo formatą 0x%x.

en: Variable %s with width %d has invalid write format 0x%x.
lt: %s kintamasis, kurio plotis %d, turi netinkamą rašymo formatą 0x%x.

en: Suppressing further invalid format warnings.
lt: Tolesni įspėjimai apie netinkamą formatą nerodomi.

en: Floating-point representation indicated by system file (%d) differs from expected (%d).
lt: Slankiojo kablelio vaizdavimas, kuris nurodytas sisteminėje rinkmenoje (%d), skiriasi nuo to, kurio tikėtasi (%d).

en: Integer format indicated by system file (%d) differs from expected (%d).
lt: Sveikojo skaičiaus formatas, kuris nurodytas sisteminę rinkmeną (%d), skiriasi nuo to, kurio tikėtasi (%d).

en: File specifies unexpected value %g (%a) as %s, instead of %g (%a).
lt: Rinkmena netikėtai nurodo reikšmę %g (%a) kaip „%s“, bet ne kaip %g (%a).

en: File specifies unexpected value %g (%a) as %s, instead of %g (%a) or %g (%a).
lt: Rinkmena netikėtai nurodo reikšmę %g (%a) kaip „%s“, bet ne kaip %g (%a) ar %g (%a).

en: MRSET %s contains duplicate variable name %s.
lt: MRSET %s turi kintamojo vardą „%s“, kuris kartojasi.

en: MRSET %s contains both string and numeric variables.
lt: MRSET %s turi ir tekstinės eilutės, ir skaitinius kintamuosius.

en: MRSET %s has no variables.
lt: MRSET %s neturi kintamųjų.

en: MRSET %s has only one variable.
lt: MRSET %s turi tik vieną kintamąjį.

en: Duplicate long variable name `%s'.
lt: Ilgas kintamojo vardas „%s“ kartojasi.

en: %s listed as string of invalid length %s in very long string record.
lt: %s pateiktas kaip netinkamo ilgio %s teksto eilutė labai ilgame teksto eilutės įraše.

en: %s listed in very long string record with width %s, which requires only one segment.
lt: %s pateiktas labai ilgame teksto eilutės įraše, kurio plotis %s, ir kuris reikalauja tik vieno segmento.

en: Very long string %s overflows dictionary.
lt: Labai ilga teksto eilutė %s netelpa žodyne.

en: Very long string with width %ld has segment %d of width %d (expected %d).
lt: Labai ilga tekstinė eilutė, kurios plotis %ld, turi segmentą %d, kurio plotis %d (tikėtasi %d).

en: Value label variable index %d not in valid range 1...%zu.
lt: Reikšmių etiketės kintamojo indeksas %d nepriklauso tinkamam intervalui nuo 1 iki %zu.

en: Value label variable index %d refers to long string continuation.
lt: Reikšmių etiketės kintamojo indeksas (%d) nurodo į ilgos tekstinės eilutės tęsinį.

en: numeric
lt: skaitinis

en: string
lt: teksto eilutė

en: Value labels may not be added to long string variables (e.g. %s) using records types 3 and 4.
lt: Kintamųjų etiketės negali būti priskiriamos ilgų tekstinių eilučių kintamiesiems (pvz., %s), jei įrašo tipas yra 3 arba 4.

en: Duplicate value label for %g on %s.
lt: Besikartojanti „%g“ reikšmės etiketė „%s“ kintamojame.

en: Duplicate value label for `%.*s' on %s.
lt: Besikartojanti „%.*s“ reikšmės etiketė „%s“ kintamajame.

en: Suppressed %d additional warnings for value labels.
lt: Neparodyti %d papildomi reikšmių etikečių įspėjimai.

en: Weight variable index %d not in valid range 1...%zu.  Treating file as unweighted.
lt: Svertinio kintamojo indeksas %d nepriklauso tinkamam intervalui nuo 1 iki %zu. Rinkmena nesveriama.

en: Weight variable index %d refers to long string continuation.  Treating file as unweighted.
lt: Svertinio kintamojo indeksas (%d) nurodo į ilgos tekstinės eilutės tęsinį. Rinkmena nesveriama.

en: Ignoring string variable `%s' set as weighting variable.
lt: Tekstinės eilutės tipo kintamasis „%s“ nebus naudojamas kaip svėrimo kintamasis.

en: Error parsing attribute value %s[%d].
lt: Klaida nagrinėjant atributo reikšmę %s[%d].

en: Attribute value %s[%d] is not quoted: %s.
lt: Atributo reikšmė %s[%d] be kabučių: %s.

en: Duplicate attribute %s.
lt: Požymis %s kartojasi.

en: Invalid role for variable %s.
lt: Kintamajam %s netinka toks vaidmuo.

en: %zu other variables had invalid roles.
lt: Yra ir daugiau kintamųjų (%zu), kurių vaidmuo yra netinkamas.

en: Ignoring long string value label record for unknown variable %s.
lt: Nepaisoma nežinomo kintamojo %s ilgos tekstinės eilutės reikšmės etiketės įrašo.

en: Ignoring long string value label record for numeric variable %s.
lt: Nepaisoma skaitinio kintamojo %s ilgos tekstinės eilutės reikšmės etiketės įrašo.

en: Ignoring long string missing value record for unknown variable %s.
lt: Nepaisoma nežinomo kintamojo %s ilgos tekstinės eilutės trūkstamos reikšmės įrašo.

en: Ignoring long string missing value record for numeric variable %s.
lt: Nepaisoma skaitinio kintamojo %s ilgos tekstinės eilutės trūkstamos reikšmės įrašo.

en: File ends in partial string value.
lt: Rinkmena baigiasi tekstinės eilutės kintamojo viduryje.

en: Possible compressed data corruption: compressed spaces appear in numeric field.
lt: Tikėtina, kad suglaudinti duomenys yra sugadinti: skaitiniuose laukuose yra suglaudintų tarpų.

en: Suppressed %d additional related warnings.
lt: Neparodyti %d papildomi susiję įspėjimai.

en: Dictionary record refers to unknown variable %s.
lt: Žodyno įrašas nurodo į nežinomą kintamąjį %s.

en: Expecting digit at offset %zu in MRSETS record.
lt: MRSETS įraše ties %zu poslinkiu tikimasi rasti skaičių.

en: Expecting space at offset %zu in MRSETS record.
lt: MRSETS įraše ties %zu poslinkiu tikimasi rasti tarpą.

en: ZLIB initialization failed (%s).
lt: Nepavyko paruošti ZLIB (%s).

en: Inconsistency at end of ZLIB stream (%s).
lt: ZLIB srauto gale yra nenuoseklumų (%s).

en: ZLIB stream inconsistency (%s).
lt: ZLIB srautas yra nenuoseklus (%s)

en: Unexpected end of ZLIB compressed data.
lt: Netikėta su ZLIB suglaudintų duomenų pabaiga.

en: SPSS System File
lt: SPSS sisteminė rinkmena

en: Unknown system file version %d. Treating as version %d.
lt: Nežinoma sisteminės rinkmenos versija %d. Laikysima, kad tai yra %d.

en: Error opening `%s' for writing as a system file: %s.
lt: Klaida atveriant „%s“ rašymui į sisteminę rinkmeną: %s.

en: An I/O error occurred writing system file `%s'.
lt: Įvedimo/išvedimo klaida įrašant sisteminę rinkmeną „%s“.

en: Failed to initialize ZLIB for compression (%s).
lt: Glaudinant nepavyko paleisti ZLIB (%s).

en: Failed to complete ZLIB stream compression (%s).
lt: Nepavyko užbaigti ZLIB glaudinimo srauto (%s).

en: ZLIB stream compression failed (%s).
lt: ZLIB glaudinimo srauto klaida (%s).

en: %s: Seek failed (%s).
lt: %s: nepavyko rasti (%s).

en: Left
lt: Kairinė

en: Right
lt: Dešininė

en: Center
lt: Centrinė

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Nominal
lt: Pavadinimų

en: Ordinal
lt: Rangų

en: Scale
lt: Intervalų

en: Input
lt: Įvedimas

note: TRANSLATORS: This will be part of a filename.  Please avoid whitespace.
en: Output
lt: Rezultatai

en: Both
lt: Abu

en: None
lt: Nėra

en: Partition
lt: Skirstymas

en: Split
lt: padalijimas

en: At least one case in the data file had a weight value that was user-missing, system-missing, zero, or negative.  These case(s) were ignored.
lt: Nuskaitytoje rinkmenoje bent vienas atvejis turi svorio reikšmę, kuri yra naudotojo apibrėžta kaip praleista, sisteminė praleista, nulis arba neigiamas skaičius. Šie atvejai ignoruojami.

en: %s is not yet implemented.
lt: %s dar nėra realizuota.

en: %s may be used only in testing mode.
lt: %s gali būti naudojamas tik išbandymo veiksenoje.

en: %s may be used only in enhanced syntax mode.
lt: %s gali būti naudojamas tik išplėstoje sintaksės veiksenoje.

en: Unknown command `%s'.
lt: Nežinoma komanda „%s“.

en: %s is allowed only before the active dataset has been defined.
lt: %s leidžiama tik prieš nurodant veikiamąjį duomenų rinkinį.

en: %s is allowed only after the active dataset has been defined.
lt: %s leidžiama tik nurodžius veikiamąjį duomenų rinkinį.

en: %s is allowed only inside %s.
lt: %s gali būti tik %s viduje.

en: %s is allowed only before the active dataset has been defined or inside %s.
lt: %s leidžiama tik prieš nurodant veikiamąjį duomenų rinkinį arba %s viduje.

en: %s is allowed only after the active dataset has been defined or inside %s.
lt: %s leidžiama tik nurodžius veikiamąjį duomenų rinkinį arba %s viduje.

en: %s is allowed only inside %s or inside %s.
lt: %s gali būti tik %s viduje arba %s viduje.

en: %s is allowed only after the active dataset has been defined, inside INPUT PROGRAM, or inside FILE TYPE.
lt: %s leidžiama tik nurodžius veikiamąjį duomenų rinkinį, INPUT PROGRAM viduje arba FILE TYPE viduje.

en: %s is allowed only before the active dataset has been defined, inside INPUT PROGRAM, or inside FILE TYPE.
lt: %s leidžiama tik prieš nurodant veikiamąjį duomenų rinkinį, INPUT PROGRAM viduje arba FILE TYPE viduje.

en: %s is not allowed inside %s.
lt: %s neleidžiama %s viduje.

en: This command not allowed when the %s option is set.
lt: Ši komanda neleidžiama, jei naudojama parinktis „%s“.

en: Error removing `%s': %s.
lt: Nepavyko pašalinti „%s“: %s.

en: Cache
lt: Podėlis

en: Define
lt: Apibrėžti

en: Display Macros
lt: Rodyti makrokomandas

en: Do Repeat
lt: Kartoti

en: End Repeat
lt: Nebekartoti

en: Echo
lt: Sakyti

en: Erase
lt: Trinti

en: Exit
lt: Išeiti

en: Finish
lt: Užbaigti

en: Include
lt: Įtraukti

en: Insert
lt: Įterpti

en: Matrix
lt: Matrica

en: N of Cases
lt: Atvejų N

en: New File
lt: Nauja rinkmena

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Preserve
lt: Išlaikyti

en: Quit
lt: Baigti

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Set
lt: Nustatyti

en: Show
lt: Rodyti

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Title
lt: Antraštė

en: Add Files
lt: Pridėti rinkmenas

en: Data List
lt: Duomenys

en: Get
lt: Gauti

en: Get Data
lt: Gauti duomenis

en: Import
lt: Importuoti

en: Input Program
lt: Įvedimo programa

en: Matrix Data
lt: Matricos duomenys

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add Document
lt: Pridėti dokumentą

en: Apply Dictionary
lt: Pritaikyti žodyną

en: Display
lt: Rodyti

en: Display Variable Sets
lt: Rodyti kintamųjų rinkinius

en: Document
lt: Dokumentas

en: Drop Documents
lt: Atmesti dokumentus

en: Formats
lt: Formatai

en: Leave
lt: Palikti

en: Missing Values
lt: Praleistos reikšmės

en: Multiple Response Sets
lt: Daugialypių atsakų rinkinys

en: Print Formats
lt: Spausdinimo formatas

en: Split File
lt: Skaidyti rinkmeną

en: Value Labels
lt: Reikšmių etiketės

en: Variable Alignment
lt: Kintamųjų lygiavimas

en: Variable Attribute
lt: Kintamųjų atributas

en: Variable Labels
lt: Kintamųjų etiketės

en: Variable Level
lt: Kintamųjų lygis

en: Variable Role
lt: Kintamųjų vaidmuo

en: Variable Width
lt: Kintamųjų plotis

en: Vector
lt: Vektorius

en: Weight
lt: Svėrimas

en: Write Formats
lt: Rašymo formatas

en: Break
lt: Nutraukti

en: Compute
lt: Skaičiuoti

en: Do If
lt: Daryk jeigu

en: If
lt: Jeigu

en: Loop
lt: Ciklas

en: Print Eject
lt: Spausdinti kitame lape

en: Print Space
lt: Spausdinti tarpus

en: Print
lt: Spausdinti

en: Recode
lt: Perkoduoti

en: Write
lt: įrašyti

en: XExport
lt: XEksportuoti

en: XSave
lt: XĮrašyti

en: Select If
lt: Pasirinkti jeigu

en: Aggregate
lt: Agreguoti

en: Autorecode
lt: Autoperkoduoti

en: Begin Data
lt: Pradėti duomenis

en: Count
lt: Kiekis

en: Crosstabs
lt: Požymių priklausomumo lentelės

en: Ctables
lt: Savitos lentelės

en: Correlations
lt: Koreliacijos

en: Delete Variables
lt: Šalinti kintamuosius

en: Descriptives
lt: Aprašomoji

en: Examine
lt: Tyrinėti

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Factor
lt: Faktorius

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Flip
lt: Apversti

en: Frequencies
lt: Dažniai

en: Graph
lt: Grafikas

en: List
lt: Sąrašas

en: Logistic Regression
lt: Logistinė regresija

en: Means
lt: Vidurkiai

en: Nonparametric Tests
lt: Neparametriniai kriterijai

en: Oneway
lt: Vienfaktorinė

en: Pearson Correlations
lt: Pirsono koreliacijos

en: Quick Cluster
lt: Klasteriai

en: Rank
lt: Ranguoti

en: Regression
lt: Regresija

en: Reliability
lt: Patikimumas

en: Rename Variables
lt: Pervadinti kintamuosius

en: Sample
lt: Imtis

en: Save
lt: Įrašyti

en: Save Data Collection
lt: Įrašyti duomenų rinkinį

en: Sort Cases
lt: Rikiuoti atvejus

en: Sort Variables
lt: Rikiuoti kintamuosius

en: T-Test
lt: T kriterijus

en: Temporary
lt: Laikinai

en: Use
lt: Naudoti

en: Else If
lt: Kitaip jeigu

en: Else
lt: Kitaip

en: Subcommand %s may only be specified once.
lt: Pokomandis %s gali būti nurodomas tik vieną kartą.

en: Required subcommand %s was not specified.
lt: Pokomandis %s nenurodytas.

en: Syntax error.
lt: Sintaksės klaida.

en: Opening `%s': %s.
lt: Atveriama „%s“: %s.

en: Error closing `%s': %s.
lt: Klaida užveriant „%s“: %s.

en: <end of input>
lt: <įvesties pabaiga>

en: Unknown format type `%s'.
lt: Nežinomas formato tipas „%s“.

en: Ends of range are equal (%.*g).
lt: Srities galai yra vienodi (%.*g).

en: %s or %s must be part of a range.
lt: %s arba %s turi būti srities dalis.

en: System-missing value is not valid here.
lt: Sisteminė praleista reikšmė čia negalioja.

en: %s is not a variable name.
lt: %s nėra kintamojo vardas.

en: %s is not a numeric variable.  It will not be included in the variable list.
lt: %s nėra skaitinis kintamasis. Jis nebus įtrauktas į kintamųjų sąrašą.

en: %s is not a string variable.  It will not be included in the variable list.
lt: %s nėra teksto eilutės kintamasis. Jis nebus įtrauktas į kintamųjų sąrašą.

en: Scratch variables (such as %s) are not allowed here.
lt: Čia neleidžiami tušti kintamieji (pvz., %s).

en: %s and %s are not the same type.  All variables in this variable list must be of the same type.  %s will be omitted from the list.
lt: %s ir %s nėra tas pats tipas. Visi šio sąrašo kintamieji turi būti to paties tipo. %s bus neįtrauktas į sąrašą.

en: Variable %s appears twice in variable list.
lt: Kintamasis %s kintamųjų sąraše pasikartoja du kartus.

en: Unknown aggregation function %s.
lt: Nežinoma agregavimo funkcija %s

en: Missing argument %zu to %s.
lt: Argumento %zu reikalauja %s.

en: Arguments to %s must be of same type as source variables.
lt: %s argumentas turi būti to paties tipo kaip ir šaltinio kintamasis.

en: The argument is numeric.
lt: Argumentas privalo būti skaitinis.

en: The variables are numeric.
lt: Kintamieji privalo būti skaitiniai.

en: Number of source variables (%zu) does not match number of target variables (%zu).
lt: Šaltinio kintamųjų skaičius (%zu) neatitinka paskirties kintamųjų skaičiaus (%zu).

en: These are the target variables.
lt: Tai paskirties kintamieji.

en: Sum of values
lt: Reikšmių suma

en: Mean average
lt: Bendras vidurkis

en: Median
lt: Mediana

en: Standard deviation
lt: Standartinis nuokrypis

en: Maximum value
lt: Didžiausia reikšmė

en: Minimum value
lt: Mažiausia reikšmė

en: Percentage greater than
lt: Procentinė dalis didesnė už

en: Percentage less than
lt: Procentinė dalis mažesnė už

en: Percentage included in range
lt: Procentinė dalis įtraukta į sritį

en: Percentage excluded from range
lt: Procentinė dalis neįtraukta į sritį

en: Fraction greater than
lt: Trupmeninė dalis didesnė už

en: Fraction less than
lt: Trupmeninė dalis mažesnė už

en: Fraction included in range
lt: Trupmeninė dalis įtraukta į sritį

en: Fraction excluded from range
lt: Trupmeninė dalis neįtraukta į sritį

en: Count greater than
lt: Suskaičiuoti didesnius už

en: Count less than
lt: Suskaičiuoti mažesnius už

en: Count included in range
lt: Suskaičiuoti patenkančius tarp

en: Count excluded from range
lt: Suskaičiuoti nepatenkančius tarp

en: Number of cases
lt: Atvejų skaičius

en: Number of cases (unweighted)
lt: Atvejų skaičius (nesveriant)

en: Number of missing values
lt: Praleistų reikšmių skaičius

en: Number of missing values (unweighted)
lt: Praleistų reikšmių skaičius (nesveriant)

en: First non-missing value
lt: Pirmoji nepraleista reikšmė

en: Last non-missing value
lt: Paskutinė nepraleista reikšmė

en: No matching variables found between the source and target files.
lt: Tarp šaltinio ir paskirties rinkmenų nerasta atitinkančių kintamųjų.

en: Source variable count (%zu) does not match target variable count (%zu).
lt: Šaltinio kintamųjų kiekis (%zu) neatitinka paskirties kintamojo kiekio (%zu).

en: Target variable %s duplicates existing variable %s.
lt: Paskirties kintamasis %s dubliuoja esamą kintamąjį %s.

en: Recoding grouped variables.
lt: Perkoduojami sugrupuoti kintamieji.

en: Recoding %s into %s (%s).
lt: %s perkoduojamas į %s (%s).

en: Recoding %s into %s.
lt: %s perkoduojamas į %s.

en: Attributes
lt: Atributai

en: New Value
lt: Nauja reikšmė

en: Value Label
lt: Reikšmės etiketė

en: Old Value
lt: Sena reikšmė

en: Variable %s is not dichotomous
lt: Kintamasis %s nėra dvireikšmis

en: Binomial Test
lt: Binominis kriterijus

en: Statistics
lt: Statistika

en: Category
lt: Kategorija

en: Observed Prop.
lt: Stebėta prop.

en: Test Prop.
lt: Kriter. prop.

en: Exact Sig. (2-tailed)
lt: Tiksli p reikšmė (2-pusė)

en: Exact Sig. (1-tailed)
lt: Tiksli p reikšmė (1-pusė)

en: Groups
lt: Grupės

en: Group 1
lt: Pirma grupė

en: Group 2
lt: Antra grupė

en: Total
lt: Iš viso

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Cannot change directory to %s: %s
lt: Nepavyksta pakeisti katalogo į %s: %s

en: Observed N
lt: Stebėtų N

en: Expected N
lt: Tikėtinų N

en: Residual
lt: Liekana

en: Value
lt: Reikšmė

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Test Statistics
lt: Kriterijaus statistika

en: Chi-square
lt: Chi kvadratas

en: df
lt: laisv. l.

en: Asymp. Sig.
lt: Asimt. p reikšmė

en: More than two values encountered.  Cochran Q test will not be run.
lt: Turimi daugiau nei du kintamieji. Cochran Q nebus skaičiuojamas.

en: Success (%.*g)
lt: Sėkmė (%.*g)

en: Failure (%.*g)
lt: Nesėkmė (%.*g)

en: Cochran's Q
lt: Kokrano Q

en: Cannot specify the active dataset since none has been defined.
lt: Nepavyksta nurodyti aktyvaus duomenų rinkinio, nes toks nebuvo apibrėžtas.

en: This command may not be used after TEMPORARY when the active dataset is an input source.  Temporary transformations will be made permanent.
lt: Ši komanda negali būti naudojama po TEMPORARY, jei veikiamasis duomenų rinkinys yra įvedimo šaltinis. Laikinos transformacijos bus nuolat.

en: Multiple IN subcommands for a single FILE or TABLE.
lt: Keletas IN pokomandžių vienai rinkmenai (FILE) ar lentelei (TABLE).

en: File %s lacks BY variable %s.
lt: Rinkmenai %s trūksta BY kintamojo %s.

en: BY is required when %s is specified.
lt: Kai nurodomas %s, reikalinga BY komanda.

en: In file %s, %s is numeric.
lt: %s rinkmenoje: %s yra skaitinis.

en: In file %s, %s is a string.
lt: %s rinkmenoje: %s yra teksto eilutė.

en: Variable name %s specified on %s subcommand duplicates an existing variable name.
lt: Kintamojo vardas %s, kuris nurodytas %s pokomandyje, dubliuoja esamą kintamojo vardą.

en: There is no vector named %s.
lt: Tokio vektoriaus vardu %s nėra

en: Descriptive Statistics
lt: Aprašomoji statistika

en: Mean
lt: Vidurkis

en: Std. Deviation
lt: St. nuokrypis

en: Pearson Correlation
lt: Pirsono koreliacija

en: Sig. (2-tailed)
lt: p reikšmė (dvipusė)

en: Sig. (1-tailed)
lt: p reikšmė (vienpusė)

en: Cross-products
lt: Vektorinė sandauga

en: Covariance
lt: Kovariacija

en: Significant at .05 level
lt: Reikšminga ties 0,05 lygmeniu

en: The data for the chosen variables are all missing or empty.
lt: Pasirinktų kintamųjų duomenys yra tušti arba praleistos reikšmės.

en: No variables specified.
lt: Nenurodytas joks kintamasis.

en: Destination cannot be a string variable.
lt: Paskirtis negali būti teksto eilutės kintamasis.

en: Expected
lt: Spėjama

en: Row %
lt: % eilutėje

en: Column %
lt: % stulpelyje

en: Total %
lt: % iš visų

en: Std. Residual
lt: Normuota liekana

en: Adjusted Residual
lt: Patikslinta liekana

en: Missing mode %s not allowed in general mode.  Assuming %s.
lt: Trūkstama veiksena „%s“ nėra leidžiama bendrojoje veiksenoje. Tariama, kad yra %s.

en: Too many cross-tabulation variables or dimensions.
lt: Požymių dažnių lentelėms yra per daug kintamųjų arba dimensijų.

en: %s must be specified before %s.
lt: %s turi būti nurodytas pirmiau nei %s.

en: Summary
lt: Santrauka

en: Percent
lt: Procentais

en: Cases
lt: Atvejų

en: Valid
lt: Galiojančių

en: Missing
lt: Praleistų

en: Crosstabulation
lt: Požymių priklausomumo lentelės

en: Crosstabulation %s contained no non-missing cases.
lt: Požymių priklausomumo lentelėje „%s“ visi atvejai turi praleistas reikšmes.

en: Missing value
lt: Praleista reikšmė

en: Chi-Square Tests
lt: Chi kvadrato kriterijus

en: Pearson Chi-Square
lt: Pirsono chi kvadratas

en: Likelihood Ratio
lt: Tikėtinumo santykis

en: Fisher's Exact Test
lt: Tikslusis Fišerio kriterijus

en: Continuity Correction
lt: Tolydumo pataisa

en: Linear-by-Linear Association
lt: Dvitiesinė priklausomybė

en: N of Valid Cases
lt: N galiojančių atvejų

en: Asymptotic Sig. (2-tailed)
lt: Asimpt. p reikšmė (2-pusė)

en: Symmetric Measures
lt: Simetriniai matavimai

en: Values
lt: Reikšmės

en: Asymp. Std. Error
lt: Asimpt. st. paklaida

en: Approx. T
lt: Apytiksl. T

en: Approx. Sig.
lt: Apytiksl. p reikšmė

en: Nominal by Nominal
lt: Pavadinimų x pavadinimų

en: Cramer's V
lt: Kramerio V

en: Contingency Coefficient
lt: Kontingencijos koeficientas

en: Ordinal by Ordinal
lt: Rangų x rangų

en: Kendall's tau-b
lt: Kendalo tau-b

en: Kendall's tau-c
lt: Kendalo tau-c

en: Gamma
lt: Gama

en: Spearman Correlation
lt: Spirmeno koreliacija

en: Interval by Interval
lt: Intervalų x intervalų

en: Pearson's R
lt: Pirsono R

en: Measure of Agreement
lt: Sutarimas

en: Kappa
lt: Kapa

en: Risk Estimate
lt: Rizikos įvertinimas

en: 95% Confidence Interval
lt: 95% pasikliovimo intervalas

en: Lower
lt: apačia

en: Upper
lt: viršus

en: Symmetric
lt: Simetrinis

en: %s Dependent
lt: %s (priklausomas)

en: Directional Measures
lt: Kryptingi matavimai

en: Lambda
lt: Liambda

en: Goodman and Kruskal tau
lt: Gudmano-Kruskalio tau

en: Uncertainty Coefficient
lt: Neapibrėžtumo koeficientas

en: Somers' d
lt: Somerso d

en: Nominal by Interval
lt: Pavadinimų x intervalų

en: Odds Ratio for %s
lt: Galimybių santykis: %s

en: For cohort %s =
lt: Kohortai %s =

en: Table %
lt: Lentelė %

en: Layer %
lt: Sluoksnis %

en: Layer Row %
lt: Sluoksnio eilutė %

en: Layer Column %
lt: Sluoksnio stulpelis %

en: Subtable %
lt: Lentelės dalis %

en: Maximum
lt: Didžiausia

en: Minimum
lt: Mažiausia

en: Mode
lt: Moda

en: Range
lt: Sklaidos plotis

en: Std Error of Mean
lt: St. vidurkio paklaida

en: Std Deviation
lt: St. nuokrypis

en: Sum
lt: Suma

en: Total N
lt: Iš viso N

en: Valid N
lt: Galiojančių N

en: Variance
lt: Dispersija

en: Table Sum %
lt: Lentelės suma %

en: Layer Sum %
lt: Sluoksnio suma %

en: Layer Row Sum %
lt: Sluoksnio eilutės suma %

en: Layer Column Sum %
lt: Sluoksnio stulpelio suma %

en: Subtable Sum %
lt: Lentelės dalies suma %

en: Row Sum %
lt: Eilutės suma %

en: Column Sum %
lt: Stulpelio suma %

en: Percentile %.2f
lt: Procentilis %.2f

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: This is the missing category.
lt: Tai praleista kategorija.

en: Custom Tables
lt: Savitos lentelės

en: Row Categories
lt: Eilučių kategorijos

en: Column Categories
lt: Stulpelių kategorijos

en: Rows
lt: Eilutės

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Layers
lt: Sluoksniai

en: TABLE must appear before this subcommand.
lt: TABLE turi būti prieš šį pokomandį.

en: At least one variable must be specified.
lt: Turi būti nurodytas bent vienas kintamasis.

en: ROWLABELS and COLLABELS may not both be specified.
lt: ROWLABELS ir COLLABELS negalima nurodyti vienu metu.

en: The %s subcommand may only be used within %s.
lt: Pokomandis %s gali būti naudojamas tik %s viduje.

en: Only one of FIXED, FREE, or LIST may be specified.
lt: Gali būti nurodytas tik kuris nors vienas: FIXED, FREE arba LIST.

en: Encoding should not be specified for inline data. It will be ignored.
lt: Kodavimas neturėtų būti nurodomas duomenų viduje. Ignoruojama.

en: The %s subcommand may be used only with %s.
lt: Pokomandis %s gali būti nurodomas tik su %s.

en: %s is a duplicate variable name.
lt: Kintamojo vardas „%s“ kartojasi.

en: There is already a variable %s of a different type.
lt: Toks kintamasis %s jau yra kitokio tipo.

en: There is already a string variable %s of a different width.
lt: Toks teksto eilutės kintamasis %s jau yra, bet kitokio pločio.

en: Cannot place variable %s on record %d when RECORDS=%d is specified.
lt: Kintamojo %s negalima patalpinti %d įraše, jeigu naudojama parinktis RECORDS=%d.

en: No fields were specified.  At least one is required.
lt: Laukai nenurodyti. Nurodykite bent vieną.

en: Quoted string extends beyond end of line.
lt: Tekste tarp kabučių yra nauja eilutė.

en: Missing delimiter following quoted string.
lt: Po eilutės tarp kabučių reikia skirtuko.

en: Data for variable %s is not valid as format %s: %s
lt: Kintamojo %s duomenys neatitinka %s formato: %s

en: Reading %d record from %s. | Reading %d records from %s.
lt[0]: Skaitomas %d įrašas iš %s.
lt[1]: Skaitomas %d įrašai iš %s.
lt[2]: Skaitomi %d įrašų iš %s.
lt[3]: Skaitoma %d įrašas iš %s.

en: Record
lt: Įrašas

en: Format
lt: Formatas

en: Reading free-form data from %s.
lt: Skaitomi laisvo formato duomenys iš %s.

note: TRANSLATORS: this fragment will be interpolated into messages in fh_lock() that identify types of files.
en: data file
lt: duomenų rinkmena

en: Could not open `%s' for reading as a data file: %s.
lt: Nepavyksta atverti „%s“ nuskaitymui duomenų rinkmenos formatu: %s.

en: Could not read `%s' as a text file with encoding `%s': %s.
lt: Nepavyksta atverti „%s“ kaip tekstinės rinkmenos naudojant „%s“ koduotę: %s.

en: Error reading file %s: %s.
lt: Rinkmenos %s skaitymo klaida: %s.

en: Unexpected end of file in partial record reading %s.
lt: Netikėta rinkmenos pabaiga daliniame įraše skaitant %s.

en: Corrupt record size at offset 0x%lx in %s.
lt: Sugadintas įrašo dydis ties 0x%lx poslinkiu (%s).

en: Attempt to read beyond end-of-file on file %s.
lt: Bandoma skaityti už rinkmenos %s pabaigos.

en: Attempt to read beyond %s.
lt: Bandoma skaityti už %s.

en: An error occurred while opening `%s' for writing as a data file: %s.
lt: Klaida atveriant „%s“ įrašymui kaip duomenų rinkmeną: %s

en: I/O error occurred writing data file `%s'.
lt: Įvedimo/išvedimo klaida įrašant duomenų rinkmeną „%s“.

en: There is no dataset named %s.
lt: Tokio duomenų rinkinio vardu %s nėra

en: Datasets
lt: Duomenų rinkiniai

en: unnamed dataset
lt: nepavadintas duomenų rinkinys

en: Only %s is currently implemented.
lt: Šiuo metu realizuota tik %s.

en: %s may not be used to delete all variables from the active dataset dictionary.  Use %s instead.
lt: %s komandos negalima naudoti visų kintamųjų šalinimui iš veikiamojo duomenų rinkinio.  Verčiau naudokite %s.

en: S.E. Mean
lt: Vidurk. st. pakl.

en: Std Dev
lt: St. nuokrypis

en: Kurtosis
lt: Ekscesas

en: S.E. Kurt
lt: Eksc. st.pakl.

en: Skewness
lt: Asimetrija

en: S.E. Skew
lt: Asim. st.pakl.

en: Z-score variable name %s would be a duplicate variable name.
lt: Z įverčių kintamojo vardas %s turi skirtis nuo jau esamų kintamųjų vardų

en: DESCRIPTIVES with Z scores ignores TEMPORARY.  Temporary transformations will be made permanent.
lt: DESCRIPTIVES su Z įverčiais nepaiso TEMPORARY.  Laikinos transformacijos bus atliekamos kaip ilgalaikės.

en: Mapping of Variables to Z-scores
lt: Kintamųjų susiejimas su Z įverčiais

en: Names
lt: Vardai

en: Source
lt: Šaltinis

en: Target
lt: Paskirtis

en: Internal error processing Z scores.  Please report this to %s.
lt: Apdorojant Z įverčius įvyko vidinė klaida. Praneškite apie tai %s.

en: Z-score of %s
lt: %s Z įvertis

en: Valid N (listwise)
lt: Galiojančių N (visuose)

en: Missing N (listwise)
lt: Praleistų N (visuose)

en: This command cannot appear outside DO IF...END IF.
lt: Ši komanda negali būti naudojama už DO IF...END IF.

en:  (missing)
lt:  (praleista)

en: Boxplot of %s vs. %s
lt: %s ir %s stačiakampės sklaidos diagrama

en: Boxplot of %s
lt: %s stačiakampė sklaidos diagrama

en: Boxplot
lt: Stačiakampė sklaidos diagrama

en: User-missing value.
lt: Naudotojo nepraleista reikšmė.

en: Percentiles
lt: Procentiliai

en: Weighted Average
lt: Svertinis vidurkis

en: Tukey's Hinges
lt: Tjukio kvartiliai

en: Dependent Variables
lt: Priklausomi kintamieji

en: Tests of Normality
lt: Normalumo kriterijus

en: Shapiro-Wilk
lt: Šapiro ir Vilko

en: Statistic
lt: Statistika

en: Sig.
lt: p reikšmė

en: Aspect
lt: Proporcija

en: Std. Error
lt: St. paklaida

en: %g%% Confidence Interval for Mean
lt: %g%% pasikliovimo intervalas vidurkiams

en: Lower Bound
lt: Apačia

en: Upper Bound
lt: Viršus

en: 5% Trimmed Mean
lt: 5% nupjautasis vidurkis

en: Interquartile Range
lt: Intervalas tarp kvartilių

en: Extreme Values
lt: Išskirčių reikšmės

en: Case Number
lt: Atvejo numeris

en: Order
lt: Eiliškumas

note: TRANSLATORS: This is a noun, not an adjective.
en: Extreme
lt: Ekstremumas

en: Highest
lt: Didžiausia

en: Lowest
lt: Mažiausia

en: Case Processing Summary
lt: Atvejų apdorojimo santrauka

en: %s and %s are mutually exclusive.
lt: %s ir %s yra tarpusavyje nesuderinami.

en: Factor analysis on a single variable is not useful.
lt: Faktorinė analizė remiantis vienu kintamuoju nėra naudinga.

en: Component Number
lt: Komponentės numeris

en: Factor Number
lt: Faktoriaus numeris

en: Communalities
lt: Bendrumai

en: Initial
lt: Pradinė

en: Extraction
lt: Išskirta

en: Component
lt: Komponentė

en: Total Variance Explained
lt: Visa paaiškinama dispersija

en: % of Variance
lt: Dispersijos dalis, %

en: Cumulative %
lt: Sukauptoji dalis, %

en: Phase
lt: Fazė

en: Initial Eigenvalues
lt: Pradinės tikrinės reikšmės

en: Extraction Sums of Squared Loadings
lt: Pradinė svorių kvadratų suma

en: Rotation Sums of Squared Loadings
lt: Svorių kvadratų suma po sukimo

en: Factor Correlation Matrix
lt: Faktorių koreliacijų matrica

en: Factor 2
lt: Antrasis faktorius

en: Correlation Matrix
lt: Koreliacijų matrica

en: Correlation
lt: Koreliacija

en: Determinant
lt: Determinantas

en: Covariance Matrix
lt: Kovariacijų matrica

en: The dataset contains no complete observations. No analysis will be performed.
lt: Duomenų rinkinyje nėra užbaigtų stebėjimų. Analizė nevykdysima.

en: Analysis N
lt: N analizė

en: KMO and Bartlett's Test
lt: KMO ir Bartleto kriterijus

en: Kaiser-Meyer-Olkin Measure of Sampling Adequacy
lt: Kaizerio, Mejerio ir Olkino atrankos pakankamumo matas

en: Bartlett's Test of Sphericity
lt: Bartleto sferiškumo kriterijus

en: Approx. Chi-Square
lt: Apytiksl. chi kvadratas

en: The %s criteria result in zero factors extracted. Therefore no analysis will be performed.
lt: %s testas negrąžino nė vieno išskirto faktoriaus. Todėl analizė nebus atlikta.

en: The %s criteria result in more factors than variables, which is not meaningful. No analysis will be performed.
lt: %s testas negrąžino daugiau faktorių nei yra kintamųjų, o tai neturi prasmės. Analizė nebus atlikta.

en: Component Matrix
lt: Komponenčių (faktorių svorių) matrica

en: Factor Matrix
lt: Faktorių matrica

en: Pattern Matrix
lt: Šablonų matrica

en: Structure Matrix
lt: Struktūrų matrica

en: Rotated Component Matrix
lt: Pasukta komponenčių matrica

en: Rotated Factor Matrix
lt: Pasukta faktorių matrica

en: File handle %s is already defined.  Use %s before redefining a file handle.
lt: Rinkmenos identifikatorius %s jau yra. Prieš iš naujo apibrėždami rinkmenos identifikatorių, panaudokite %s.

en: %s must be specified with %s.
lt: %s turi būti nurodytas su %s.

en: The specified file mode requires LRECL.  Assuming %zu-character records.
lt: Nurodytai rinkmenos veiksenai reikia LRECL.  Tariama, kad tai %zu simb. įrašas.

en: file
lt: rinkmena

en: inline file
lt: įterptoji rinkmena

en: Handle for %s not allowed here.
lt: %s identifikatorius čia neleidžiamas.

en: %s ignores %s.  Temporary transformations will be made permanent.
lt: %s nepaiso %s.  Laikinos transformacijos bus atliekamos kaip ilgalaikės.

en: Could not create temporary file for %s.
lt: %s komandai nepavyksta sukurti laikinosios rinkmenos.

en: Error rewinding %s file: %s.
lt: Klaida atgal atsukant %s rinkmeną: %s.

en: Error creating %s source file.
lt: Klaida kuriant %s šaltinio rinkmeną.

en: Error reading %s file: %s.
lt: klaida skaitant %s rinkmeną: %s.

en: Unexpected end of file reading %s file.
lt: Netikėta skaitomos %s rinkmenos pabaiga.

en: Error seeking %s source file: %s.
lt: Klaida ieškant %s šaltinio rinkmenos: %s.

en: Error writing %s source file: %s.
lt: Klaida rašant %s šaltinio rinkmenos: %s.

en: Error rewinding %s source file: %s.
lt: Klaida atsukant atgal %s šaltinio rinkmeną: %s.

en: Error reading %s temporary file: %s.
lt: Klaida skaitant %s laikinąją rinkmeną: %s.

en: Unexpected end of file reading %s temporary file.
lt: netikėta skaitomos %s laikinosios rinkmenos pabaiga.

en: Frequency
lt: Dažnis

en: Valid Percent
lt: Galiojanti procentinė dalis

en: Cumulative Percent
lt: Sukauptoji procentinė dalis

en: Omitting pie chart for %s, which has only %d unique values.
lt: Skritulinė diagrama „%s“ praleidžiama, nes ji turi tik %d reikšmę(-ių).

en: Omitting pie chart for %s, which has over 50 unique values.
lt: Skritulinė diagrama „%s“ praleidžiama, nes ji turi daugiau kaip 50 unikalių reikšmių.

en: Ranks
lt: Rangai

en: Mean Rank
lt: Vidutinis rangas

en: Kendall's W
lt: Kendalo W

en: Chi-Square
lt: Chi kvadratas

en: error reading file `%s'
lt: klaida bandant nuskaityti rinkmeną „%s“

en: %s: Data file dictionary has no variables.
lt: %s: Duomenų rinkinys neturi kintamųjų.

en: Tests of Between-Subjects Effects
lt: Tarpindividinio poveikio kriterijus

en: Type I Sum Of Squares
lt: I tipo kvadratų suma

en: Type II Sum Of Squares
lt: II tipo kvadratų suma

en: Type III Sum Of Squares
lt: III tipo kvadratų suma

en: Mean Square
lt: Vidutinis kvadratas

en: Corrected Model
lt: Koreguotas modelis

en: Model
lt: Modelis

en: Intercept
lt: Bendrasis vidurkis

en: Error
lt: Klaida

en: Corrected Total
lt: Viso, koreguota

en: Percentage
lt: Procentinė dalis

en: Cumulative Count
lt: Sukauptas kiekis

en: %s vs. %s by %s
lt: %s ir %s pagal %s

en: %s vs. %s
lt: %s ir %s

en: Maximum number of scatterplot categories reached. Your BY variable has too many distinct values. The coloring of the plot will not be correct.
lt: Sklaidos diagramoje pasiektas didžiausias galimas kategorijų skaičius. Po BY nurodytas kintamasis turi per daug skirtingų reikšmių. Diagramos spalvos nebus teisingos.

en: %s of %s
lt: %s iš %s

en: Only one chart type is allowed.
lt: Leidžiamas tik vienas grafiko tipas.

en: Only one variable is allowed.
lt: Leidžiamas tik vienas kintamasis.

en: %s: Command exited with status %d.
lt: %s: komanda grąžino %d būseną.

en: Failed to create temporary file (%s).
lt: Nepavyko sukurti laikinos rinkmenos (%s).

en: /dev/null: Failed to open (%s).
lt: /dev/null: nepavyko atverti (%s).

en: Command "%s" timed out.
lt: Baigėsi „%s“ komandai skirtas laikas.

en: Time limit not supported on this platform.
lt: Laiko apribojimas šioje platformoje nėra palaikomas.

en: Can't find `%s' in include file search path.
lt: Nurodytame failų paieškos kelyje nepavyksta rasti „%s“.

en: Unexpected end-of-file within %s.
lt: %s netikėta rinkmenos pabaiga.

en: Input program does not contain %s or %s.
lt: Įvedimo programa negali turėti %s ir %s.

en: Input program did not create any variables.
lt: Įvedimo programa nesukūrė jokių kintamųjų.

en: REREAD: Column numbers must be positive finite numbers.  Column set to 1.
lt: REREAD: stulpelių numeriai turi būti teigiami baigtiniai skaičiai. Stulpelis nustatomas į 1.

en: Jonckheere-Terpstra Test
lt: Džonkerės ir Terpstra kriterijus

en: Number of levels in %s
lt: %s lygių skaičius

en: Observed J-T Statistic
lt: Stebėta Dž-T statistika

en: Mean J-T Statistic
lt: Vidutinė Dž-T statistika

en: Std. Deviation of J-T Statistic
lt: Dž-T statistikos st. nuokrypis

en: Std. J-T Statistic
lt: St. Dž-T statistika

en: Asymp. Sig. (2-tailed)
lt: Asimp. p reikšmė (2-pusė)

en: One-Sample Kolmogorov-Smirnov Test
lt: Kolmogorovo ir Smirnovo kriterijus vienai imčiai

en: Uniform Parameters
lt: Tolydžiojo skirstinio parametrai

en: Normal Parameters
lt: Normaliojo skirstinio parametrai

en: Poisson Parameters
lt: Puasono skirstinio parametrai

en: Exponential Parameters
lt: Eksponentinio skirstinio parametrai

en: Most Extreme Differences
lt: Didžiausi skirtumai

en: Absolute
lt: Absoliutus

en: Positive
lt: Teigiamų

en: Negative
lt: Neigiamų

en: Kolmogorov-Smirnov Z
lt: Kolmogorovo ir Smirnovo Z

en: All predicted values are either 1 or 0
lt: Visos prognozuojamos reikšmės lygios 1 ar 0

en: Dependent variable's values are not dichotomous.
lt: Priklausomo kintamojo reikšmės nėra dvireikšmės

en: Category %s does not have at least two distinct values. Logistic regression will not be run.
lt: %s kategorijai reikia bent dviejų skirtingų reikšmių. Logistinė regresija nebus atliekama.

en: Estimation terminated at iteration number %d because parameter estimates changed by less than %g
lt: Skaičiavimai baigti ties %d-a iteracija, nes parametrų įverčiai pasikeitė mažiau kaip per %g

en: Estimation terminated at iteration number %d because Log Likelihood decreased by less than %g%%
lt: Skaičiavimai baigti ties %d-a iteracija, nes tikėtinumo log sumažėjo mažiau kaip per %g%%

en: Estimation terminated at iteration number %d because maximum iterations has been reached
lt: Skaičiavimai baigti ties %d-a iteracija, nes pasiektas didžiausias iteracijų skaičius

en: Dependent Variable Encoding
lt: Priklausomo kintamojo kodavimas

en: Mapping
lt: Susiejimas

en: Internal Value
lt: Vidinė reikšmė

en: Original Value
lt: Pradinė reikšmė

en: Variables in the Equation
lt: Lygties kintamieji

en: S.E.
lt: SP

en: Wald
lt: Voldo

en: %d%% CI for Exp(B)
lt: Exp(B) %d%% PI

en: Step 1
lt: 1-as žingsnis

en: Constant
lt: Konstanta

en: Model Summary
lt: Modelio santrauka

en: -2 Log likelihood
lt: -2 log tikėtinumas

en: Cox & Snell R Square
lt: Kokso ir Snelo R kvadratas

en: Nagelkerke R Square
lt: Nagelkerkės R kvadratas

en: Step
lt: Žingsnis

en: Unweighted Cases
lt: Nesveriami atvejai

en: Included in Analysis
lt: Į analizę įtraukta

en: Missing Cases
lt: Praleisti atvejai

en: Categorical Variables' Codings
lt: Kategorinių kintamųjų kodavimas

en: Codings
lt: Kodavimas

en: Parameter coding
lt: Parametrų kodavimas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Classification Table
lt: Klasifikacinė lentelė

en: Predicted
lt: Prognozuota

en: Percentage Correct
lt: Teisingai suklasifikuota

en: Observed
lt: Stebėtų

en: Overall Percentage
lt: Bendrai

en: This command cannot appear outside LOOP...END LOOP.
lt: Ši komanda negali būti naudojama už LOOP...END LOOP.

en: Only one index clause may be specified.
lt: Galima nurodyti tik vieną indeksą.

en: Sum of Ranks
lt: Rangų suma

en: Mann-Whitney U
lt: Mano ir Vitnio U

en: Wilcoxon W
lt: Vilkoksono W

en: Unknown row type "%.*s".
lt: Nežinomas eilutės tipas „%.*s“.

en: Matrix dataset lacks a variable called %s.
lt: Matricos duomenų rinkiniui trūksta kintamojo %s.

en: BREAK not inside LOOP.
lt: BREAK nėra LOOP viduje.

en: Matrix Variables
lt: Matricos kintamieji

en: Attribute
lt: Atributas

en: Dimension
lt: Matmuo

en: Size (kB)
lt: Dydis (kB)

en: Unknown format %s.
lt: Nežinomas formatas „%s“.

en: FNAMES requires FACTOR.
lt: FNAMES reikalauja FACTOR.

en: SNAMES requires SPLIT.
lt: SNAMES reikalauja SPLIT.

en: Split Values
lt: Skaidyti reikšmes

en: Factors
lt: Faktoriai

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: The McNemar test is appropriate only for dichotomous variables
lt: Maknemaros kriterijus skirtas tik dichotominiams kintamiesiems

en: Point Probability
lt: Taško tikimybė

en: Pairs
lt: Poros

en: Group Median
lt: Grupės mediana

en: First
lt: Pirmas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Percent N
lt: % N

en: Percent Sum
lt: Procentinė suma

en: Harmonic Mean
lt: Harmoninis vidurkis

en: Geom. Mean
lt: Geom. vidurkis

en: Included
lt: Įtrauktų

en: Excluded
lt: Atmestų

en: Report
lt: Ataskaita

en: > Median
lt: > Mediana

en: ≤ Median
lt: ≤ Mediana

en: Numeric VALUE must be an integer.
lt: Skaitinė reikšmė (VALUE) turi būti sveikasis skaičius.

en: These are string variables.
lt: Tai tekstinės eilutės kintamieji.

en: These are numeric variables.
lt: Tai skaitiniai kintamieji.

en: This is a string value.
lt: Tai tekstinės eilutės reikšmė.

en: This is a numeric value.
lt: Tai skaitinė reikšmė

en: Variable %s has a width of %d bytes.
lt: Kintamojo „%s“ plotis yra %d baitų.

en: Label
lt: Etiketė

en: Encoding
lt: Koduotė

en: Counted Value
lt: Apskaičiuota reikšmė

en: Member Variables
lt: Nario kintamieji

en: Name
lt: Vardas

en: Dichotomies
lt: Dichotomija

en: Syntax error expecting %s, %s, %s or a number.
lt: Sintaksės klaida. Tikėtasi %s, %s, %s arba skaičiaus.

en: Format type %s may not be used with a numeric variable.
lt: Formato %s tipas negali būti naudojamas su skaitiniu kintamuoju.

en: There is already a variable named %s.
lt: Kintamasis tokiu vardu %s jau yra.

en: Tukey HSD
lt: Tjukio kriterijus

en: Bonferroni
lt: Bonferonio

en: Scheffé
lt: Šefė

en: Games-Howell
lt: Geimso ir Hauelo

en: Unknown post hoc analysis method.
lt: Nežinomas post hoc analizės metodas.

en: Dependent variable %s has no non-missing values.  No analysis for this variable will be done.
lt: Priklausomame kintamajame %s nėra nepraleistų reikšmių. Tolesnė analizė negalima.

en: In contrast list %zu, the number of coefficients (%zu) does not equal the number of groups (%d). This contrast list will be ignored.
lt: Kontrastų sąraše %zu koeficientų skaičius (%zu) nelygus grupių skaičiui (%d). Todėl šio kontrastų sąrašo nepaisoma.

en: Coefficients for contrast %zu do not total zero
lt: Kontrastų sąrašo Nr. %zu suma koeficientų suma nelygi nuliui

en: Sum of Squares
lt: Kvadratų suma

en: Type
lt: Tipas

en: Between Groups
lt: Tarp grupių

en: Within Groups
lt: Vidinė

en: Dependent Variable
lt: Priklausomas kintamasis

en: Test of Homogeneity of Variances
lt: Dispersijų homogeniškumo kriterijus

en: Levene Statistic
lt: Livyno kriterijus

en: df1
lt: laisv.l.1

en: df2
lt: laisv.l.2

en: Contrast Coefficients
lt: Kontrastų koeficientai

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Contrast Tests
lt: Kontrastų kriterijus

en: Value of Contrast
lt: Kontrasto reikšmė

en: Assumption
lt: Prielaida

en: Assume equal variances
lt: Jei dispersijos lygios

en: Does not assume equal variances
lt: Jei dispersijos skiriasi

en: Multiple Comparisons (%s)
lt: Kartotiniai palyginimai (%s)

en: Mean Difference (I - J)
lt: Vidurkių skirtumas (I - J)

en: %g%% Confidence Interval
lt: %g%% pasikliovimo intervalas

en: (J) Family
lt: (J) Šeima

en: (I) Family
lt: (I) Šeima

en: Test
lt: Kriterijus

en: Unknown cell class %s.
lt: Nežinoma langelio klasė „%s“.

en: SPSS-like or Fortran-like format specification expected after variable names.
lt: Po kintamųjų vardų tikėtasi SPSS ar Fortran tipo formato specifikacijos.

en: Column positions for fields must be positive.
lt: Stulpelių padėtis turi būti teigiama.

en: Column positions for fields must not be negative.
lt: Stulpelių padėtis negali būti neigiama.

en: %s is required when binary formats are specified.
lt: Pasirinkus naudoti dvejetainį formatą, reikia nurodyti %s.

en: Print Summary
lt: Santrauka

en: N of Records
lt: Įrašų N

en: Initial Cluster Centers
lt: Pradiniai klasterių centrai

en: Final Cluster Centers
lt: Galutiniai klasterių centrai

en: Cluster
lt: Klasteris

en: Cluster Membership
lt: Priklausymas klasteriams

en: Number of Cases in each Cluster
lt: Atvejų skaičius kiekviename klasteryje

en: Clusters
lt: Klasteriai

en: A variable called `%s' already exists.
lt: Kintamasis vardu „%s“ jau yra.

en: Cannot generate variable name for ranking %s with %s.  All candidates in use.
lt: Nepavyksta sukurti naujo rangų kintamojo %s su %s. Visi kandidatai panaudoti.

en: Too many variables in %s clause.
lt: %s sąlygoje per daug kintamųjų.

en: Variable %s already exists.
lt: Toks kintamasis %s jau yra.

en: Duplicate variable name %s.
lt: Kintamojo vardas %s kartojasi.

en: %s of %s by %s
lt: %s iš %s pagal %s

en: Variables Created by RANK
lt: RANK komandos sukurti kintamieji

en: New Variable
lt: Naujas kintamasis

en: Function
lt: Funkcija

en: Fraction
lt: Dalis

en: Grouping Variables
lt: Grupavimo kintamieji

en: Existing Variable
lt: Esami kintamieji

en: CONVERT requires string input values.
lt: CONVERT komandai reikia tekstinių reikšmių įvestyje.

en: %s is not allowed with string variables.
lt: %s: negalima su tekstinės eilutės kintamaisiais.

en: Syntax error expecting output value.
lt: Sintaksės klaida: tikėtasi išvedimo reikšmės.

en: All string variables specified on INTO must already exist.  (Use the STRING command to create a string variable.)
lt: Visi tekstiniai kintamieji, nurodomi po INTO, privalo jau būti sukurti.  (Norėdami sukurti naują tekstinį kintamąjį,  naudokitės STRING komanda.)

en: There is no variable named %s.
lt: Tokio kintamojo vardu %s nėra

en: At least one target variable is too narrow for the output values.
lt: Kažkuris paskirties kintamasis yra per siauras reikšmių išvedimui.

en: This output value has width %d.
lt: Rezultato reikšmės ilgis yra %d.

en: Target variable %s only has width %d.
lt: Paskirties kintamojo %s plotis yra tik %d.

en: VARIABLES may not appear after %s
lt: VARIABLES gali nebūti po %s.

en: REGRESSION with SAVE ignores TEMPORARY.  Temporary transformations will be made permanent.
lt: REGRESSION su SAVE nepaiso TEMPORARY.  Laikinos transformacijos bus atliekamos kaip ilgalaikės.

en: REGRESSION with SAVE ignores FILTER.  All cases will be processed.
lt: REGRESSION su SAVE nepaiso FILTER.  Apdorosimi visi atvejai.

en: The dependent variable is equal to the independent variable. The least squares line is therefore Y=X. Standard errors and related statistics may be meaningless.
lt: Priklausomas kintamasis lygus nepriklausomam kintamajam. Todėl mažiausiųjų kvadratų linija yra Y=X. Standartinė paklaida ir kita statistika gali būti beprasmiška.

en: No valid data found. This command was skipped.
lt: Nerasta tinkamų duomenų. Ši komanda buvo praleista.

en: Model Summary (%s)
lt: Modelio santrauka (%s)

en: R Square
lt: R kvadratas

en: Adjusted R Square
lt: Koreguotas R kvadratas

en: Std. Error of the Estimate
lt: Įverčio st. paklaida

en: Coefficients (%s)
lt: Koeficientai (%s)

en: Unstandardized Coefficients
lt: Nestandartizuoti koeficientai

en: Standardized Coefficients
lt: Standartizuoti koeficientai

en: %g%% Confidence Interval for B
lt: B %g%% pasikliovimo intervalas

en: Collinearity Statistics
lt: Kolinearumo statistika

en: Tolerance
lt: Tolerancija

en: (Constant)
lt: (Konstanta)

en: Coefficient Correlations (%s)
lt: Koeficientų koreliacijos (%s)

en: Models
lt: Modeliai

en: Covariances
lt: Kovariacija

en: Reliability on a single variable is not useful.
lt: Klausimynų patikimumo skaičiavimas remiantis vienu kintamuoju nėra naudingas.

en: The STATISTICS subcommand is not yet implemented.  No statistics will be produced.
lt: Pokomandis STATISTICS dar neįgyvendintas. Statistika nepateiksima.

en: The split point must be less than the number of variables.
lt: Skaidant kintamųjų skaičius pirmoje dalyje negali būti didesnis nei visų kintamųjų skaičius.

en: There is %zu variable. | There are %zu variables.
lt[0]: Yra %zu kintamasis
lt[1]: Yra %zu kintamieji
lt[2]: Yra %zu kintamųjų
lt[3]: Yra %zu kintamasis

en: Scale: %s
lt: Skalė: %s

en: Item-Total Statistics
lt: „Elementas-visuma“ statistika

en: Scale Mean if Item Deleted
lt: Klausimyno vidurkis, jei elementas pašalintas

en: Scale Variance if Item Deleted
lt: Klausimyno dispersija, jei elementas pašalintas

en: Corrected Item-Total Correlation
lt: Koreguota „elementas-visuma“ koreliacija

en: Cronbach's Alpha if Item Deleted
lt: Kronbacho alfa, jei elementas pašalintas

en: Reliability Statistics
lt: Klausimynų patikimumo statistika

en: Cronbach's Alpha
lt: Kronbacho alfa

en: N of Items
lt: N elementų

en: Part 1
lt: 1 dalis

en: Part 2
lt: 2 dalis

en: Total N of Items
lt: Iš viso N elementų

en: Correlation Between Forms
lt: Koreliacija tarp formų

en: Spearman-Brown Coefficient
lt: Spirmeno ir Brauno koeficientas

en: Equal Length
lt: Vienodas ilgis

en: Unequal Length
lt: Nevienodas ilgis

en: Guttman Split-Half Coefficient
lt: Gutmano dalinimo pusiau koeficientas

en: %s may not be used after %s.  Temporary transformations will be made permanent.
lt: %s negali būti po %s.  Laikinos transformacijos bus atliekamos kaip ilgalaikės.

en: Differing number of variables in old name list (%zu) and in new name list (%zu).
lt: Skiriasi senų vardų sąrašo ilgis (%zu) ir naujų vardų sąrašo ilgis (%zu).

en: Renaming would duplicate variable name %s.
lt: Pervadinama nekartojant kintamojo vardo %s.

en: Dummy variable name `%s' hides dictionary variable `%s'.
lt: Fiktyvusis kintamojo vardas „%s“ slepia žodyno kintamąjį „%s“.

en: Dummy variable name `%s' is given twice.
lt: Fiktyvusis kintamasis vardas „%s“ pateiktas du kartus.

en: Ranges may only have integer bounds.
lt: Sričių ribos gali būti tik sveikieji skaičiai.

en: %ld TO %ld is an invalid range.
lt: Netinkama sritis %ld TO %ld.

en: No matching %s.
lt: Nėra, kas atitiktų %s.

en: Area Under the Curve
lt: Plotas po kreive

en: Area
lt: Plotas

en: Asymptotic Sig.
lt: Asimptotinė p reikšmė

en: Asymp. %g%% Confidence Interval
lt: Asimp. %g%% pasikliovimo intervalas

en: Variable under test
lt: Kriterijaus kintamasis

en: Case Summary
lt: Atvejų suvestinė

en: Unweighted
lt: Nesverta

en: Weighted
lt: Sverta

en: Coordinates of the Curve
lt: Kreivės koordinatės

en: Positive if greater than or equal to
lt: Teigiamas, jei didesnis arba lygus

en: Sensitivity
lt: Jautrumas

en: 1 - Specificity
lt: 1 - specifiškumas

en: Coordinates
lt: Koordinatės

en: Test variable
lt: Kriterijaus kintamasis

en: Multiple modes exist for variable `%s'.  Using %.*g as the threshold value.
lt: Kintamasis „%s“ turi daug veiksenų.  Naudojama %.*g kaip slenkstinė reikšmė.

en: Runs Test
lt: Serijų kriterijus

en: Test Value
lt: Kriterijaus reikšmė

en: Test Value (mode)
lt: Kriterijaus reikšmė (moda)

en: Test Value (mean)
lt: Kriterijaus reikšmė (vidurkis)

en: Test Value (median)
lt: Kriterijaus reikšmė (mediana)

en: Cases < Test Value
lt: Atvejai < kriterijaus reikšmė

en: Cases ≥ Test Value
lt: Atvejai ≥ kriterijaus reikšmė

en: Total Cases
lt: Iš viso atvejų

en: Number of Runs
lt: Serijų skaičius

en: The %s string must contain exactly one character.
lt: %s teksto eilutė privalo turėti būtent vieną simbolį.

en: Output file `%s' exists but %s was not specified.
lt: Išvedimo rinkmena „%s“ jau yra, bet nenurodyta komanda %s.

en: The OUTFILE or METADATA subcommand is required.
lt: Reikalingas OUTFILE arba METADATA pokomandis.

en: The filter variable must be numeric.
lt: Kintamasis filtravimui privalo būti skaitinis.

en: The filter variable may not be scratch.
lt: Filtro kintamasis negali būti tuščias.

en: ISL (32-bit IEEE 754 single, little-endian)
lt: ISL (32 bitų IEEE 754 viengubas, didėjantys baitai)

en: ISB (32-bit IEEE 754 single, big-endian)
lt: ISB (32 bitų IEEE 754 viengubas, mažėjantys baitai)

en: IDL (64-bit IEEE 754 double, little-endian)
lt: IDL (64 bitų IEEE 754 dvigubas, didėjantys baitai)

en: IDB (64-bit IEEE 754 double, big-endian)
lt: IDB (64 bitų IEEE 754 dvigubas, mažėjantys baitai)

en: VF (32-bit VAX F, VAX-endian)
lt: VF (32 bitų VAX F, VAX baitų eiliškumas)

en: VD (64-bit VAX D, VAX-endian)
lt: VD (64 bitų VAX D, VAX baitų eiliškumas)

en: VG (64-bit VAX G, VAX-endian)
lt: VG (64 bitų VAX G, VAX baitų eiliškumas)

en: ZS (32-bit IBM Z hexadecimal short, big-endian)
lt: ZS (32 bitų IBM Z šešioliktainis trumpasis, mažėjantys baitai)

en: ZL (64-bit IBM Z hexadecimal long, big-endian)
lt: ZL (64 bitų IBM Z šešioliktainis ilgasis, mažėjantys baitai)

en: %s requires numeric output format as an argument.  Specified format %s is of type string.
lt: %s reikalauja skaitinio išvedimo formato kaip argumento.  Nurodytas formato %s tipas yra teksto eilutė.

en: %s is not a recognized encoding or locale name
lt: %s neatpažinta kaip koduotė ar lokalė

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Setting
lt: Nuostata

en: System Information
lt: Informacija apie sistemą

en: Version
lt: Versija

en: Host System
lt: Pagrindinis kompiuteris

en: Build System
lt: Sukūrusioji sistema

en: Locale Directory
lt: Vertimų katalogas

en: Journal File
lt: Žurnalo rinkmena

en: Compiler Version
lt: Kompiliatoriaus versija

en: Syntax error expecting the name of a setting.
lt: Sintaksės klaida. Tikėtasi nuostatos vardo.

en: Environment Variables
lt: Aplinkos kintamieji

en: Too many %s commands without a %s: at most %d levels of saved settings are allowed.
lt: Per daug %s komandų neturi %s: įrašomos nuostatos gali turėti iki %d lygių.

en: %s without matching %s.
lt: %s be atitinkamo %s.

en: Differences
lt: Skirtumai

en: Negative Differences
lt: Neigiami skirtumai

en: Positive Differences
lt: Teigiami skirtumai

en: Ties
lt: Ryšiai

en: Variable %s specified twice in sort criteria.
lt: Rikiavimo kriterijui kintamasis %s nurodytas du kartus.

en: At most 8 split variables may be specified.
lt: Galima nurodyti iki 8 skaidymo kintamųjų.

en: File Information
lt: Informacija apie rinkmeną

en: File
lt: Rinkmena

en: Created
lt: Sukurta

en: Integer Format
lt: Sveikojo skaičiaus formatas

en: Big Endian
lt: Mažėjantys baitai

en: Little Endian
lt: Didėjantys baitai

en: Real Format
lt: Realus formatas

en: IEEE 754 LE.
lt: IEEE 754 didėjantys baitai.

en: IEEE 754 BE.
lt: IEEE 754 mažėjantys baitai.

en: IBM 390 Hex Long.
lt: IBM 390 ilgas šešioliktainis

en: Not weighted
lt: Nesveriama

en: Compression
lt: Glaudinimas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: (none)
lt: (nėra)

en: No variables to display.
lt: Nėra rodytinų kintamųjų.

en: No macros to display.
lt: Nėra rodytinų makrokomandų.

en: Macros
lt: Makrokomandos

en: Source Location
lt: Šaltinio vieta

en: No variable sets defined.
lt: Nenurodytas joks kintamųjų rinkinys.

en: Variable Sets
lt: Kintamųjų rinkiniai

en: Variable Set and Position
lt: Kintamųjų rinkinys ir padėtis

en: (empty)
lt: (tuščia)

en: Position
lt: Padėtis

en: Measurement Level
lt: Matavimo skalė

en: Role
lt: Vaidmuo

en: Width
lt: Plotis

en: Alignment
lt: Lygiuotė

en: Print Format
lt: Rodymo formatas

en: Write Format
lt: Rašymo formatas

en: Variable Value
lt: Kintamojo reikšmė

en: User-missing value
lt: Naudotojo nepraleista reikšmė

en: Variable and Dataset Attributes
lt: Kintamųjų ir duomenų rinkinio atributai

en: Variable and Name
lt: Kintamasis ir vardas

en: (dataset)
lt: (duomenų rinkinys)

en: No vectors defined.
lt: Neapibrėžtas joks vektorius

en: Vectors
lt: Vektoriai

en: Vector and Position
lt: Vektorius ir padėtis

en: No valid encodings found.
lt: Tinkamų koduočių nerasta.

en: Usable encodings for %s.
lt: Su %s tinkamos koduotės.

en: Encodings that can successfully read %s (by specifying the encoding name on the GET command's ENCODING subcommand).  Encodings that yield identical text are listed together.
lt: Lentelėje pateikiamas sąrašas koduočių, kuriomis galima sėkmingai nuskaityti %s, kai ta koduotė nurodoma GET komandos pokomandyje ENCODING. Koduotės, kurios grąžintų tą patį tekstą, pateiktos kartu.

en: Encodings
lt: Koduotės

en: %s Encoded Text Strings
lt: Tekstas užkoduotas su %s.

en: Text strings in the file dictionary that the previously listed encodings interpret differently, along with the interpretations.
lt: Lentelėje pateikiamos teksto eilutės, kurias koduotės interpretuoja skirtingai.

en: Text
lt: Tekstas

en: Purpose
lt: Paskirtis

en: Group Statistics
lt: Grupių statistika

en: Group
lt: Grupė

en: Independent Samples Test
lt: Kriterijus nepriklausomoms imtims

en: Levene's Test for Equality of Variances
lt: Livyno kriterijus dispersijų lygybei

en: T-Test for Equality of Means
lt: T kriterijus vidurkių lygybei

en: Mean Difference
lt: Vidurkių skirtumas

en: Std. Error Difference
lt: Vidurkių skirtumo st. paklaida

en: 95% Confidence Interval of the Difference
lt: Skirtumo 95% pasikliovimo intervalas

en: Assumptions
lt: Prielaidos

en: Equal variances assumed
lt: Jei dispersijos būtų lygios

en: Equal variances not assumed
lt: Jei dispersijos skirtųsi

en: One-Sample Test
lt: Kriterijus vienai imčiai

en: Test Value = %.*g
lt: Kriterijaus reikšmė = %.*g

en: %g%% Confidence Interval of the Difference
lt: Skirtumo %g%% pasikliovimo intervalas

en: One-Sample Statistics
lt: Vienos imties statistika

en: Paired Sample Statistics
lt: Priklausomų (porinių) imčių statistika

en: Pair %zu
lt: %zu pora

en: Paired Samples Correlations
lt: Priklausomų (porinių) imčių koreliacija

en: %s & %s
lt: %s ir %s

en: Paired Samples Test
lt: Kriterijus priklausomoms (porinėms) imtims

en: Paired Differences
lt: Porinių imčių skirtumai

en: When applying %s to a string variable, two values must be specified.
lt: %s taikant tekstinės eilutės tipo kintamajam, reikia nurodyti dvi reikšmes.

en: %s subcommand may not be used with %s.
lt: Pokomandžio %s negalima naudoti su %s.

en: Exactly one of TESTVAL, GROUPS and PAIRS subcommands must be specified.
lt: Būtina nurodyti kurią nors vienintelę iš šių pokomandžių: TESTVAL, GROUPS, PAIRS.

en:    (Entered %s)
lt:    (įvesta %s)

en: Old and new variable counts do not match.
lt: Senų ir naujų kintamųjų skaičius neatitinka.

en: Requested renaming duplicates variable name %s.
lt: Paprašyta pervadinti besikartojančius kintamuosius vardu %s.

en: Cannot DROP all variables from dictionary.
lt: Negalima iš žodyno išmesti (DROP) visų kintamųjų.

en: Truncating value label to %d bytes.
lt: Reikmės etiketė sutrumpinama iki %d bitų.

en: A vector named %s already exists.
lt: Vektorius tokiu vardu %s jau yra.

en: Vector name %s is given twice.
lt: Vektoriaus vardas %s pateiktas du kartus.

en: Only a single vector name may be specified when a list of variables is given.
lt: Pateikus kintamųjų sąrašą, galima nurodyti tik vieną vektoriaus vardą.

en: Vector length may only be specified once.
lt: Vektoriaus ilgis gali būti nurodomas tik vieną kartą.

en: Only one format may be specified.
lt: Gali būti nurodytas tik vienas formatas.

en: Vector length is required.
lt: Reikalingas vektoriaus ilgis.

en: %s is an existing variable name.
lt: %s yra jau esamo kintamojo vardas.

en: Two different vectors add variable %s%zu.
lt: Du skirtingi vektoriai prideda kintamąjį %s%zu.

en: The weighting variable must be numeric.
lt: Svėrimo kintamasis turi būti skaitinis.

en: The weighting variable may not be scratch.
lt: Svėrimo kintamasis negali būti tuščias.

en: Sign
lt: Ženklas

en: Negative Ranks
lt: Neigiami rangai

en: Positive Ranks
lt: Teigiami rangai

en: Too many pairs to calculate exact significance
lt: Pernelyg daug porų tikslaus reikšmingumo skaičiavimui

en: Unrecognized date unit `%.*s'.  Valid date units are `%s', `%s', `%s', `%s', `%s', `%s', `%s', and `%s'.
lt: Neatpažinta datos dalis „%.*s“. Leidžiamos datos dalys: „%s“, „%s“, „%s“, „%s“, „%s“, „%s“, „%s“ ir „%s“.

en: Invalid DATESUM method.  Valid choices are `%s' and `%s'.
lt: Netinkamas DATESUM metodas. Tinkami metodai yra „%s“ ir „%s“.

en: The index has value %g.
lt: Rodyklė turi reikšmę %g.

en: Both operands of %s must have the same type.
lt: Abu %s operandai turi būti to paties tipo.

en: This operand has type '%s'.
lt: Šio operando tipas yra „%s“

en: The operand of %s has type '%s'.
lt: „%s“ operando tipas yra „%s“.

en: Unknown system variable %s.
lt: Nežinomas sisteminis kintamasis %s.

en: Unknown identifier %s.
lt: Nežinomas identifikatorius %s.

en: A vector index must be numeric.
lt: Vektoriaus indeksas privalo būti skaitinis.

en: Function invocation
lt: Kviečiama funkcija

en:  does not match any known function.  Candidates are:
lt:  neatitinka jokios žinomos funkcijos. Pasiūlymai:

en: No function or vector named %s.
lt: Tokios „%s“ funkcijos arba vektoriaus nėra.

en: %s is a PSPP extension.
lt: %s yra PSPP plėtinys.

en: %s is not available in this version of PSPP.
lt: %s neprieinama(s) šioje PSPP versijoje.

en: %s may not appear after %s.
lt: %s gali nebūti po %s.

en: failed to create temporary file
lt: nepavyko sukurti laikinos rinkmenos

en: seeking in temporary file
lt: ieškoma laikinojoje rinkmenoje

en: reading temporary file
lt: skaitoma laikinoji rinkmena

en: unexpected end of file reading temporary file
lt: netikėta skaitomos laikinosios rinkmenos pabaiga

en: writing to temporary file
lt: rašoma į laikinąją rinkmeną

en: Arabic
lt: Arabų

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Baltic
lt: Baltų

en: Celtic
lt: Keltų

en: Central European
lt: Centrinės Europos

en: Chinese Simplified
lt: Supaprastinta kinų

en: Chinese Traditional
lt: Tradicinė kinų

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Cyrillic/Russian
lt: Kirilica / rusų

en: Cyrillic/Ukrainian
lt: Kirilica / ukrainiečių

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Greek
lt: Graikų

en: Gujarati
lt: Gudžarati

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebrew Visual
lt: Hebrajų regimoji

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Japanese
lt: Japonų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Nordic
lt: Šiaurės

en: Romanian
lt: Rumunų

en: South European
lt: Pietų Europos

en: Thai
lt: Tajų

en: Turkish
lt: Turkų

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Western European
lt: Vakarų Europos

en: error
lt: klaida

en: warning
lt: įspėjimas

en: note
lt: pastaba

en: Notes (%d) exceed limit (%d).  Suppressing further notes.
lt: Pastabų kiekis (%d) pasiekė ribą (%d). Daugiau pastabų nebus.

en: Warnings (%d) exceed limit (%d).  Syntax processing will be halted.
lt: Įspėjimų kiekis (%d) pasiekė ribą (%d).  Sintaksės apdorojimas nutraukiamas.

en: Errors (%d) exceed limit (%d).  Syntax processing will be halted.
lt: Klaidų kiekis (%d) pasiekė ribą (%d).  Sintaksės apdorojimas nutraukiamas.

en: %s: unexpected end of file
lt: %s: netikėta rinkmenos pabaiga

en: %s: I/O error reading Zip archive (%s)
lt: %s: įvedimo/išvedimo klaida skaitant iš ZIP archyvo (%s)

en: %s: I/O error reading Zip archive
lt: %s: įvedimo/išvedimo klaida skaitant iš ZIP archyvo

en: %s: corrupt archive at 0x%llx: expected %#<PRIx32> but got %#<PRIx32>
lt: %s: archyvas sugadintas ties 0x%llx: tikėtasi %#<PRIx32>; yra %#<PRIx32>

en: %s: corrupt archive reading member "%s": bad CRC %#<PRIx32> (expected %<PRIx32>)
lt: %s: archyvas sugadintas nuskaitomu nariu „%s“: blogas CRC %#<PRIx32> (tikėtasi %<PRIx32>)

en: %s: open failed (%s)
lt: %s: nepavyko atverti (%s).

en: %s: cannot find central directory
lt: %s: nepavyksta rasti centrinio katalogo

en: %s: seek failed (%s)
lt: %s: nepavyko pasiekti (%s).

en: %s: unknown member "%s"
lt: %s: nežinomas narys „%s“

en: %s: member "%s" has unknown compression type %<PRIu16>
lt: %s: narys „%s“ turi nežinomą glaudinimo tipą %<PRIu16>

en: %s: name mismatch between central directory (%s) and local file header (%s)
lt: %s: neatitinka vardai tarp centrinio katalogo (%s) ir vietinės rinkmenos antraštės (%s)

en: %s: cannot initialize inflator (%s)
lt: %s: nepavyksta inicijuoti išskleidimo (%s)

en: %s: error inflating "%s" (%s)
lt: %s: klaida išskleidžiant „%s“ (%s)

en: %s: error opening output file
lt: %s: klaida bandant atverti išvesties rinkmeną

en: %s: not writing ZIP file to terminal
lt: %s: į terminalą ZIP rinkmena nerašoma

en: %s: error seeking in output file
lt: %s: klaida ieškant išvesties rinkmenos

en: %s: write failed
lt: %s: nepavyko rašyti

en: Not creating histogram because the data contains less than 2 distinct values
lt: Histograma nebraižoma, nes duomenyse mažiau nei 2 skirtingos reikšmės

en: One or more weight values are non-integer.  Fractional parts will be ignored when calculating the Shapiro-Wilk statistic.
lt: Vienas ar keli svoriai nėra sveikieji. Skaičiuojant Šapiro ir Vilko kriterijaus statistiką, trupmeninių dalių nepaisoma.

en: ascii: opening output file `%s'
lt: ascii: atveriama rezultatų rinkmena „%s“

en: %s: %s must be positive integer or `auto'
lt: %s: %s turi būti teigiamas sveikasis skaičius arba „auto“

en: ascii: page must be at least %d characters wide, but as configured is only %d characters
lt: ascii: puslapis turi būti bent %d rašmenų pločio, tačiau dabar sukonfigūruotas plotis yra %d

en: See %s for an image.
lt: Žr. %s paveikslėlį.

en: See %s for a chart.
lt: Diagrama: %s.

en: error writing output file `%s': %s
lt: klaida bandant rašyti į rezultatų rinkmeną „%s“: %s

en: `%s': bad font specification
lt: „%s“: netinkama šrifto specifikacija

en: error opening output file `%s': %s
lt: klaida bandant atverti rezultatų rinkmeną „%s“: %s

en: error drawing output for %s driver: %s
lt: klaida braižant su %s tvarkykle: %s

en: Bar Chart
lt: Stulpelinė diagrama

en: Normal Q-Q Plot of %s
lt: %s: kvantilių grafikas

en: Observed Value
lt: Empirinė reikšmė

en: Expected Normal
lt: Teorinis pagal normalųjį

en: Detrended Normal Q-Q Plot of %s
lt: %s: kvantilių grafikas be trendo

en: Dev from Normal
lt: Nuokrypis nuo normaliojo

en: *MISSING*
lt: *TRŪKSTA*

en: HISTOGRAM
lt: HISTOGRAMA

en: ROC Curve
lt: Sprendimus priimančiojo ypatybių kreivė

en: Scatterplot %s
lt: „%s“ sklaidos diagrama

en: Scree Plot
lt: Tikrinių reikšmių grafikas

en: Eigenvalue
lt: Tikrinė reikšmė

en: Spread vs. Level Plot of %s
lt: %s: sklaidos ir lygio grafikas

en: Level
lt: Lygis

en: Spread
lt: Sklaida

en: error opening output file `%s'
lt: klaida bandant atverti išvesties rinkmeną „%s“

en: %s: unknown option `%s'
lt: %s: nežinoma parinktis „%s“

en: %s: output option missing `='
lt: %s: išvedimo parinkčiai trūksta „=“

en: %s: output option specified more than once
lt: %s: išvedimo parinktis nurodyta daugiau nei vieną kartą

en: PSPP Output
lt: PSPP rezultatai

en: No description
lt: Aprašo nėra

en: error writing output file `%s'
lt: klaida bandant rašyti į rezultatų rinkmeną „%s“

en: `%s' is not a valid length.
lt: „%s“ nėra tinkamas ilgis.

en: syntax error in paper size `%s'
lt: sintaksės klaida ties popieriaus matmenimis „%s“

en: unknown paper type `%.*s'
lt: nežinomas popieriaus tipas „%.*s“

en: error opening input file `%s'
lt: klaida bandant atverti įvesties rinkmeną „%s“

en: file `%s' does not state a paper size
lt: rinkmena „%s“ nenurodo popieriaus dydžio

en: %s: `%s' is `%s' but a Boolean value is required
lt: %s: „%s“ yra „%s“, reikia loginės reikšmės

en: %s: `%s' is `%s' but one of the following is required: %s
lt: %s: „%s“ yra „%s“, bet reikia vieno iš šių: %s

en: %s: `%s' is `%s' but a non-negative integer is required
lt: %s: „%s“ yra „%s“, bet reikia neneigiamo sveikojo skaičiaus

en: %s: `%s' is `%s' but a positive integer is required
lt: %s: „%s“ yra „%s“, bet reikia teigiamo sveikojo skaičiaus

en: %s: `%s' is `%s' but an integer is required
lt: %s: „%s“ yra „%s“, bet reikia sveikojo skaičiaus

en: %s: `%s' is `%s' but an integer greater than %d is required
lt: %s: „%s“ yra „%s“, bet reikia sveikojo skaičiaus, didesnio už %d

en: %s: `%s' is `%s'  but an integer between %d and %d is required
lt: %s: „%s“ yra „%s“, bet reikia sveikojo skaičiaus iš intervalo nuo %d iki %d

en: %s: `%s' is `%s' but a file name that contains `#' is required.
lt: %s: „%s“ yra „%s“, bet reikia rinkmenos pavadinimo, turinčio „#“.

en: %s: `%s' is `%s', which could not be parsed as a color
lt: %s: „%s“ yra „%s“, kurio negalima analizuoti kaip spalvos

en: Chart
lt: Diagrama

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Note
lt: Pastaba

en: Page Break
lt: Puslapio lūžis

en: Table
lt: Lentelė

en: Page Title
lt: Puslapio antraštė

en: Log
lt: Sintaksė

en: Suppressed %d additional warning about duplicate split values. | Suppressed %d additional warnings about duplicate split values.
lt[0]: Neparodytas %d papildomas įspėjimas apie besikartojančias dalinimo reikšmes.
lt[1]: Neparodyti %d papildomi įspėjimai apie besikartojančias dalinimo reikšmes.
lt[2]: Neparodyta %d papildomų įspėjimų apie besikartojančias dalinimo reikšmes.
lt[3]: Neparodytas %d papildomas įspėjimas apie besikartojančias dalinimo reikšmes.

en: When SPLIT FILE is in effect, the input data must be sorted by the split variables (for example, using SORT CASES), but multiple runs of cases with the same split values were found separated by cases with different values.  Each run will be analyzed separately.  The duplicate split values are: %s
lt: Kai veikia SPLIT FILE, įvesties duomenys turi būti surikiuoti pagal skaidymo kintamuosius (pvz., naudojant SORT CASES), tačiau aptikta atvejų su tomis pačiomis skaidymo reikšmėmis, tarp kurių buvo skirtingų reikšmių. Kiekviena serija bus analizuojama atskirai. Pasikartojančios skaidymo reikšmės yra šios: %s

en: Table lacks cell data.
lt: Lentelėje trūksta langelių duomenų.

en: %s: create failed (%s)
lt: %s: nepavyko sukurti (%s)

en: %s: failed to start writing XML
lt: %s: nepavyko pradėti rašyti XML

en: %s: error writing file (%s)
lt: %s: klaida rašant į rinkmeną (%s)

en: %s: create failed
lt: %s: nepavyko sukurti

en: I/O error writing SPV file
lt: Klaida rašant į SPV rinkmeną

en: %s: Failed to create XML parser
lt: %s: nepavyko sukurti XML analizatoriaus

en: %s: document is not well-formed
lt: %s: dokumentas nėra gerai suformuotas

en: %s: root node is "%s" but "%s" was expected
lt: %s: šakninis mazgas yra „%s“, bet tikėtasi „%s“

en: Add
lt: Pridėti

en: Edit
lt: Keisti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: OK
lt: Gerai

en: Go To
lt: Šokti į

en: Continue
lt: _Tęsti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Find
lt: Ieškoti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Close
lt: Užverti

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Help
lt: Pagalba

en: _Insert Case
lt: Įterpti _atvejį

en: Cl_ear Cases
lt: Išva_lyti atvejus

en: _Insert Variable
lt: Į_terpti kintamąjį

en: Cl_ear Variables
lt: Iš_valyti kintamuosius

en: Sort _Ascending
lt: Rikiuoti _didėjančia tvarka

en: Sort _Descending
lt: Rikiuoti _mažėjančia tvarka

en: Aggregate destination file
lt: Agregavimo paskirties rinkmena

en: System Files (*.sav)
lt: Sisteminės rinkmenos (*.sav)

en: Compressed System Files (*.zsav)
lt: Suglaudintos sisteminės rinkmenos (*.zsav)

en: Portable Files (*.por)
lt: Perkeliamos (Portable) rinkmenos (*.por)

en: New
lt: Naujas

en: Old
lt: Senas

en: Column Number: %d
lt: Stulpelio numeris: %d

en: Chisq
lt: Chi kvadr.

en: Pearson chi-square, likelihood ratio, Fisher’s exact test, continuity correction, linear-by-linear association.
lt: Pirsono chi kvadratas, tikėtinumo santykis, tikslusis Fišerio kriterijus, tolydumo pataisa, dvitiesinė priklausomybė

en: Phi and Cramer's V
lt: φ ir Kramerio V

en: CC
lt: Konting.k.

en: Contingency coefficient
lt: Kontingencijos koeficientas

en: UC
lt: Neapibr.k.

en: Uncertainty coefficient
lt: Neapibrėžtumo koeficientas

en: BTau
lt: Kendalo tau-b

en: Kendall's Tau-b
lt: Kendalo Tau-b

en: CTau
lt: Kendalo tau-c

en: Kendall's Tau-c
lt: Kendalo Tau-c

en: Risk
lt: Rizikos laipsnis

en: Relative Risk estimate
lt: Santykinės rizikos įvertinimas

en: D
lt: Somerso d

en: Somer's d
lt: Somerso d

en: Cohen's Kappa
lt: Koheno kapa

en: Corr
lt: Koreliac.

en: Spearman correlation, Pearson's r
lt: Spirmeno koreliacija, Pirsono koreliacija

en: Frequency Count
lt: Atvejų kiekis

en: Row
lt: Eilutė

en: Row percent
lt: Procentinė dalis eilutėje

en: Column
lt: Stulpelis

en: Column percent
lt: Procentinė dalis stulpelyje

en: Total percent
lt: Procentinė dalis nuo visų atvejų

en: Expected value
lt: Tikėtina reikšmė

en: Standardized Residual
lt: Normuota liekana

en: Adjusted Std. Residual
lt: Patikslinta normuota liekana

en: Standard error
lt: Standartinė paklaida

en: Standard error of mean
lt: Standartinė vidurkio paklaida

en: Kurtosis and standard error of kurtosis
lt: Ekscesas ir standartinė eksceso paklaida

en: Skewness and standard error of skewness
lt: Asimetrija ir standartinė asimetrijos paklaida

en: _Eigenvalues over %4.2f times the mean eigenvalue
lt: _Pagal tikrines reikšmes viršija %4.2f

en: Standard error of the mean
lt: Standartinė vidurkio paklaida

en: Standard error of the skewness
lt: Standartinė asimetrijos paklaida

en: Standard error of the kurtosis
lt: Standartinė eksceso paklaida

en: Contrast %d of %d
lt: %d kontrastas iš %d

en: O_ptions...
lt: _Parinktys...

en: Paired Samples T Test
lt: T kriterijus priklausomoms (porinėms) imtims

en: Recode into Different Variables
lt: Perkoduoti į kitus kintamuosius

en: Recode into Different Variables: Old and New Values
lt: Perkoduoti į kitus kintamuosius senos ir naujos reikšmės

en: Recode into Same Variables
lt: Perkoduoti į tuos pačius kintamuosius

en: Recode into Same Variables: Old and New Values
lt: Perkoduoti į tuos pačius kintamuosius: senos ir naujos reikšmės

en: Coeff
lt: Koef.

en: Show the regression coefficients
lt: Parodyti regresijos koeficientus

en: Conf. Interval
lt: Pasikl. intervalas

en: Show the confidence interval for the regression coefficients
lt: Parodyti regresijos koeficientų pasikliovimo intervalus

en: Show the correlation between observed and predicted values
lt: Parodyti koreliacijas tarp stebėtų ir prognozuotų reikšmių

en: Show the analysis of variance table
lt: Parodyti dispersinės analizės lentelę

en: Show the variance coefficient matrix
lt: Parodyti dispersijos koeficientų matricą

en: Tol
lt: VIF ir tol.

en: Show the variance inflation factor and its reciprocal
lt: Rodyti dispersijos mažėjimo daugiklius (VIF) ir jiems atvirkščius

en: Approximately %3d%% of all cases.
lt: Maždaug %3d%% visų atvejų.

en: Exactly %3d cases from the first %3d cases.
lt: Tiksliai %3d atvejų iš %3d.

en: %d thru %d
lt: nuo %d iki %d

en: Category 0
lt: 0 kategorija

en: Category 1
lt: 1 kategorija

en: Test Type
lt: Kriterijaus tipas

en: _Wilcoxon
lt: _Vilkoksono

en: _Sign
lt: _Ženklų

en: _McNemar
lt: _Maknemaros

en: Two-Related-Samples Tests
lt: Kriterijai dvejoms priklausomoms imtims

en: Do not weight cases
lt: Nesverti atvejų

en: Weight cases by %s
lt: Atvejus sverti pagal %s

en: Search Text:
lt: Ieškomas tekstas:

en: Ignore case
lt: Nepaisyti raidžių dydžio

en: Wrap around
lt: Visame lakšte

en: Match whole words only
lt: Sutampa tik pilni žodžiai

en: Search forward
lt: Ieškoti tolesnio

en: Search backward
lt: Ieškoti atgalios

en: PSPPIRE Search Syntax
lt: PSPPIRE paieška sintaksėje

en: Var
lt: Kint

note: TRANSLATORS: This string must be a valid variable name.  That means: - The string must be at most 64 bytes (not characters) long. - The string may not contain whitespace. - The first character may not be '$' - The first character may not be a digit - The final character may not be '.' or '_'
en: Var%04d
lt: Kint%04d

en: Variable Details
lt: Informacija apie kintamąjį

en: Prefer variable labels
lt: Jei įmanoma, naudoti kintamųjų etiketes

en: Default sort order
lt: Numatytoji rikiavimo tvarka

en: Unsorted (dictionary order)
lt: Nesurikiuota (tvarka kaip žodyne)

en: Sort by name
lt: Rikiuoti pagal vardą

en: Sort by label
lt: Rikiuoti pagal etiketę

en: Variable Information
lt: Informacija apie kintamąjį

en: add
lt: pridėti

en: subtract
lt: atimti

en: multiply
lt: dauginti

en: divide
lt: dalinti

en: raise x to the power of y
lt: x pakelti laipsniu y

en: is greater than
lt: yra didesnis už

en: is less than
lt: yra mažesnis už

en: is no less than
lt: nėra mažesnis už

en: is no greater than
lt: nėra didesnis už

en: is not equal to
lt: nėra lygu

en: is equal to
lt: yra lygu

en: and
lt: ir

en: or
lt: arba

en: not
lt: ne

en: Layer %d of %d
lt: %d sluoksnis iš %d

en: Forward
lt: Tolesnis

en: Back
lt: Ankstesnis

en: Could not open `%s'
lt: Nepavyksta atverti „%s“

en: Error reading `%s': %s
lt: Klaida bandant nuskaityti „%s“: %s

en: Failed to read `%s', because it contains a line over %d bytes long and therefore appears not to be a text file.
lt: Nepavyko nuskaityti „%s“, nes joje bent viena linija yra ilgesnė kaip %d bit. Galbūt tai nėra tekstinė rinkmena.

en: `%s' is empty.
lt: „%s“ yra tuščias.

en: through
lt: iki

en: _Value:
lt: _Reikšmė:

en: _System Missing
lt: _Sisteminė praleista

en: System _or User Missing
lt: Sisteminė ar_ba naudotojo praleista

en: _Range:
lt: _Sritis: nuo

en: Range, _LOWEST thru value
lt: Sritis, nuo _MAŽIAUSIOS iki ... reikšmės

en: Range, value thru _HIGHEST
lt: Sritis, nuo ... iki _DIDŽIAUSIOS reikšmės

en: _All other values
lt: _Visos kitos reikšmės

en: Var%d
lt: Kint%d

en: Decimal
lt: 10-tainė skiltis

en: Align
lt: Lygiuotė

en: Measure
lt: Matavimo skalė

en: Algorithm must be either `%s' or `%s'.
lt: Algoritmas turi būti „%s“ arba „%s“.

en: Syntax must be either `%s' or `%s'.
lt: Sintaksė turi būti „%s“ arba „%s“.

en: Error encountered while ERROR=STOP is effective.
lt: Klaida įvyko esant aktyviam ERROR=STOP.

en: Stopping syntax file processing here to avoid a cascade of dependent command failures.
lt: Sintaksės rinkmenos apdorojimas stabdomas tam, kad būtų išvengta klaidų susijusiose komandose.

en: PSPP, a program for statistical analysis of sampled data.
    Usage: %s [OPTION]... FILE...
    
    Arguments to long options also apply to equivalent short options.
    
    Output options:
      -o, --output=FILE         output to FILE, default format from FILE's name
      -O format=FORMAT          override format for previous -o
      -O OPTION=VALUE           set output option to customize previous -o
      -O device={terminal|listing}  override device type for previous -o
      -e, --error-file=FILE     append errors, warnings, and notes to FILE
      --no-output               disable default output driver
      --table-look=FILE         use output style read from FILE
    Supported output formats: %s
    
    Language options:
      -I, --include=DIR         append DIR to search path
      -I-, --no-include         clear search path
      -r, --no-statrc           disable running rc file at startup
      -a, --algorithm={compatible|enhanced}
                                set to `compatible' if you want output
                                calculated from broken algorithms
      -x, --syntax={compatible|enhanced}
                                set to `compatible' to disable PSPP extensions
      -b, --batch               interpret syntax in batch mode
      -i, --interactive         interpret syntax in interactive mode
      --syntax-encoding=ENCODING  specify encoding for syntax files
      -s, --safer               don't allow some unsafe operations
    Default search path: %s
    
    Informative output:
      -h, --help                display this help and exit
      -V, --version             output version information and exit
    
    Non-option arguments are interpreted as syntax files to execute.
lt: PSPP,  programa imties duomenų statistinei analizei.
    Naudojimas: %s [PARINKTIS]... RINKMENA...
    
    Ilgosioms parinktims skirti argumentai tinka ir atitinkamoms trumposioms parinktims.
    
    Išvedimo parinktys:
      -o, --output=RINKMENA     rezultatus rašyti į RINKMENĄ, formatas pagal jos pavadinimą
      -O format=FORMATAS        naudoti formatą, nepaisant -o parinkties
      -O PARINKTIS=REIKŠMĖ      nustatyti rezultatų išvedimo parinktį
      -O device={terminal|listing}  naudoti įrenginio tipą aukščiau nurodytai -o
      -e, --error-file=RINKMENA klaidas, įspėjimus, pastabas rašyti papildant RINKMENĄ
      --no-output               uždrausti numatytąją rezultatų išvedimo tvarkyklę
      --table-look=RINKMENA     išvedimo stilius pagal RINKMENĄ
    Palaikomi išvedimo formatai: %s
    
    Kalbos parinktys:
      -I, --include=KATALOGAS   į paieškos kelią įtraukti KATALOGĄ
      -I-, --no-include         išvalyti paieškos kelią
      -r, --no-statrc           paleidžiant uždrausti veikiančią rc rinkmeną
      -a, --algorithm={compatible|enhanced}
                                nustatykite „compatible“, jei norite rezultatų,
                                apskaičiuotų naudojant prastesnius algoritmus
      -x, --syntax={compatible|enhanced}
                                rinkdamiesi „compatible“ uždrausite PSPP papildinius
      -b, --batch               sintaksę interpretuoti grupinėje veiksenoje
      -i, --interactive         sintaksę interpretuoti interaktyvioje veiksenoje
      --syntax-encoding=KODUOTĖ   nurodyti sintaksės failų koduotę
      -s, --safer               neleisti nesaugių operacijų
    Numatytasis paieškos kelias:%s
    
    Informacijos išvedimas:
      -h, --help                parodyti šį pagalbos pranešimą ir išeiti
      -V, --version             parodyti versijos informaciją ir išeiti
    
    Argumentai, jei jie nėra parinktys, interpretuojami kaip vykdytinos sintaksės rinkmenos.

en: Bad regular expression: %s
lt: Netinkama reguliarioji išraiška: %s

en: A program for the analysis of sampled data
lt: Programa imties duomenų analizavimui

en: Help path conversion error: %s
lt: Žinyno kelio konvertavimo klaida: %s

en: Cannot open via html: %s with uri: %s The PSSP manual is also available at %s
lt: Nepavyksta atverti kaip html: %s adresu %s. PSPP žinyną taip pat galite rasti %s

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _About
lt: _Apie

en: _System Information
lt: _Informacija apie sistemą

en: _Reference Manual
lt: Ž_inynas

en: PSPP runs best on free platforms such as GNU and GNU/Linux.
lt: PSPP geriausiai veikia laisvose platformose, pvz., GNU arba GNU/Linux.

en: Right click on variable lists to change between viewing the variables' names and their labels.
lt: Atsidarę analizės iškvietimo langą ir kintamųjų sąraše spragtelėję dešiniu pelės klavišu, galite pasirinkti, ar rodyti kintamųjų vardus, ar rodyti kintamųjų etiketes.

en: Click "Paste" instead of "OK" when running procedures.  This allows you to edit your commands before running them and you have better control over your work.
lt: Norėdami pasirinktą analizę paleisti sintaksės lange, spauskite „Įdėti“, o ne „Gerai“. Tuomet galėsite redaguoti savo komandą prieš ją įvykdydami, taip pat labiau valdyti savo darbą.

en: Directly import your spreadsheets using the "File | Import Data" menu.
lt: Skaičialentes tiesiogiai importuokite eidami per meniu „Rinkmena | Importuoti duomenis“.

en: For an easy way to convert string variables into numerically encoded variables, use "Automatic Recode"  which preserves the variable names as labels.
lt: Norėdami lengviausiu būdu tekstinius kintamuosius konvertuoti į skaitinius kintamuosius, naudokite „Transformuoti | Automatiškai perkoduoti“ funkciją, kuri išsaugo kintamųjų tekstines reikšmes kaip etiketes.

en: When browsing large data sets, use "Windows | Split" to see both ends of the data in the same view.
lt: Naršydami didelius duomenų rinkinius, eikite „Langas | Skaidyti “ – tada vienu metu matysite tiek duomenų pradžią, tiek pabaigą

en: Export your reports to ODT format for easy editing with the Libreoffice.org suite.
lt: Eksportavę rezultatus į ODT formato dokumentus, galėsite juos lengvai redaguoti naudodamiesi „Libreoffice.org“ raštinės paketu.

en: Use "Edit | Options" to have your Output window automatically appear when statistics are generated.
lt: Nuėję į „Redaguoti | Parinktys“ galite pasirinkti, kaip pasirodo rezultatų langas atlikus analizę.

en: To easily reorder your variables, drag and drop them in the Variable View or the Data View.
lt: Norėdami greitai perrikiuoti savo kintamuosius, galite juos pele nutempti į kintamų arba duomenų rodinį.

en: Psppire User Hint
lt: Patarimas Psppire naudotojui

en: _Next Tip
lt: _Kitas patarimas

en: _Close
lt: _Užverti

en: Psppire: Fatal Error
lt: Psppire: lemtinga klaida

en: You have discovered a bug in PSPP.  Please report this to %s including all of the following information, and a description of what you were doing when this happened.
lt: Aptikote PSPP klaidą.  Praneškite apie tai %s, įskaitant visą šią informaciją ir aprašykite, ką darėte, kai tai nutiko.

en: Show version information and exit
lt: Parodyti versiją ir išeiti

en: Do not display the splash screen
lt: Nerodyti pasveikinimo lango

en: Do not attempt single instance negotiation
lt: Nebandyti vesti derybų dėl vieno atvejo

en: The maximum length of a missing value for a string variable is 8 in UTF-8.
lt: UTF-8 leidžia praleistoms reikšmėms naudoti tekstą, kurio ilgis iki 8 ženklų.

en: At least one value must be specified
lt: Turi būti nurodyta bent viena reikšmė.

en: Incorrect range specification
lt: Klaidinga srities specifikacija

en: %'d case | %'d cases
lt[0]: %'d atvejis
lt[1]: %'d atvejai
lt[2]: %'d atvejų
lt[3]: %'d atvejis

en: %'d variable | %'d variables
lt[0]: %'d kintamasis
lt[1]: %'d kintamieji
lt[2]: %'d kintamųjų
lt[3]: %'d kintamasis

en: Case
lt: Atvejis

en: Data View
lt: Duomenų rodinys

en: Variable View
lt: Kintamųjų rodinys

en: Transformations Pending
lt: Laukiama transformacijos

en: Filter off
lt: Nefiltr.

en: Filter by %s
lt: Filtr. pg. %s

en: No Split
lt: Neskaidoma

en: Split by
lt: Skaid. pg.

en: Weights off
lt: Nesveriama

en: Weight by %s
lt: Sverti pagal %s

en: All Files
lt: Visos rinkmenos

en: System File
lt: Sisteminė rinkmena

en: Compressed System File
lt: Suglaudinta sisteminė rinkmena

en: Portable File
lt: Perkeliama rinkmena

en: Format:
lt: Formatas:

en: Delete Existing Dataset?
lt: Pašalinti esamą duomenų rinkinį?

en: Renaming "%s" to "%s" will destroy the existing dataset named "%s".  Are you sure that you want to do this?
lt: „%s“ pervadinant į „%s“, bus pašalintas esamas duomenų rinkinys vardu „%s“. Tikrai tęsti?

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Please enter a new name for dataset "%s":
lt: Duomenų rinkiniui „%s“ suteikite kitą vardą:

en: Rename Dataset
lt: Duomenų rinkinio pervadinimas

en: _File
lt: _Rinkmena

en: _New
lt: _Nauja

en: _Syntax
lt: _Sintaksė

en: _Data
lt: _Duomenys

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Import Data...
lt: I_mportuoti duomenis...

en: _Save...
lt: Į_rašyti...

en: Save _As...
lt: Įrašyti _kaip...

en: _Rename Dataset...
lt: _Pervadinti duomenų rinkinį...

en: _Display Data File Information
lt: Rodyti duomenų rinkmenos _informaciją

en: Working File
lt: apie veikiamąją rinkmeną

en: _External File...
lt: apie išorinę rinkmeną...

en: _Recently Used Data
lt: Paskiausi _duomenys

en: Recently Used _Files
lt: Paskiausios _rinkmenos

en: _Quit
lt: _Baigti

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Go To Variable...
lt: P_ereiti prie kintamojo...

en: _Go To Case...
lt: Pe_reiti prie atvejo...

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: Clear _Variables
lt: Iš_valyti kintamuosius

en: _Find...
lt: _Ieškoti...

en: _Options...
lt: _Parinktys...

en: Jump to variable
lt: Šokti į kintamąjį

en: Jump to a case in the data sheet
lt: Šokti į atvejį duomenų lakšte

en: Search for values in the data
lt: Ieškoti reikšmės duomenų rinkinyje

en: Create a new case at the current position
lt: Sukurti naują atvejį šioje vietoje

en: Create a new variable at the current position
lt: Sukurti naują kintamąjį šioje vietoje

en: Split the active dataset
lt: Skaidyti veikiamąjį duomenų rinkinį

en: Weight cases by variable
lt: Atvejus sverti pagal kintamąjį

en: Show/hide value labels
lt: Rodyti / slėpti reikšmių etiketes

en: Data Editor
lt: duomenų redaktorius

en: Automatically Detect
lt: Aptikti automatiškai

en: Locale Encoding
lt: Lokalės koduotė

en: Character Encoding:
lt: Ženklų kodavimas:

en: Text Files
lt: Tekstinės rinkmenos

en: Text (*.txt) Files
lt: Tekstinės (*.txt) rinkmenos

en: Plain Text (ASCII) Files
lt: Grynojo teksto (ASCII) rinkmenos

en: Comma Separated Value Files
lt: Kableliais atskirtų reikšmių rinkmenos

en: Tab Separated Value Files
lt: Tabuliavimo žyme atskirtų reikšmių rinkmenos

en: Gnumeric Spreadsheet Files
lt: Gnumeric skaičialenčių rinkmenos

en: OpenDocument Spreadsheet Files
lt: OpenDocument skaičialenčių rinkmenos

en: All Spreadsheet Files
lt: Visos skaičialenčių rinkmenos

en: Select File to Import
lt: Pasirinkite importuotiną rinkmeną

en: Importing Delimited Text Data
lt: Bet kokių tekstinių duomenų importavimas

en: Adjust Variable Formats
lt: Priderinkite kintamųjų formatus

en: Importing Spreadsheet Data
lt: Duomenų importavimas iš skaičialentės

en: line
lt: eilutė

en: var
lt: kint

en: Select the First Line
lt: Pasirinkite pirmąją eilutę

en: Line
lt: Eilutė

en: This assistant will guide you through the process of importing data into PSPP from a text file with one line per case,  in which fields are separated by tabs, commas, or other delimiters.
lt: Šis vediklis padės į PSPP importuoti duomenis iš tekstinės rinkmenos, kurioje viena eilutė atitinka vieną atvejį, o laukai (būsimi kintamieji) atskirtitabuliacija, kableliu ar kitu pasirinktu simboliu.

en: The selected file contains %'lu line of text.   | The selected file contains %'lu lines of text.
lt[0]: Pasirinkta rinkmena turi %'lu eilutę teksto.
lt[1]: Pasirinkta rinkmena turi %'lu eilutes teksto.
lt[2]: Pasirinkta rinkmena turi %'lu eilučių teksto.
lt[3]: Pasirinkta rinkmena turi %'lu eilutę teksto.

en: The selected file contains approximately %'lu line of text.   | The selected file contains approximately %'lu lines of text.
lt[0]: Pasirinkta rinkmena turi maždaug %'lu eilutę teksto.
lt[1]: Pasirinkta rinkmena turi maždaug %'lu eilutes teksto.
lt[2]: Pasirinkta rinkmena turi maždaug %'lu eilučių teksto.
lt[3]: Pasirinkta rinkmena turi maždaug %'lu eilutę teksto.

en: Only the first %zu line of the file will be shown for preview purposes in the following screens.   | Only the first %zu lines of the file will be shown for preview purposes in the following screens.
lt[0]: Kitame lange galėsite peržiūrėti tik pirmąją %zu eilutę.
lt[1]: Sekančiame lange galėsite peržiūrėti tik pirmąsias %zu eilutes.
lt[2]: Sekančiame lange galėsite peržiūrėti tik pirmąsias %zu eilučių.
lt[3]: Sekančiame lange galėsite peržiūrėti tik pirmąsias %zu eilutes.

en: You may choose below how much of the file should actually be imported.
lt: Žemiau galite nurodyti, kiek importuoti rinkmenos duomenų.

en: Only the first %4d cases
lt: Tik pirmuosius %4d

en: Only the first %3d %% of file (approximately)
lt: Tik %3d %% rinkmenos nuo pradžių (apytiksliai)

en: Select the Lines to Import
lt: Pasirinkite importuotinas eilutes

en: Choose Separators
lt: Pasirinkite skirtukus

en: failed to create temporary directory during clipboard operation
lt: iškarpinės veiksmui nepavyko sukurti laikinojo aplanko

en: Infer file type from extension
lt: rinkmenos tipą nuspėti pagal prievardį

en: SPSS Viewer (*.spv)
lt: SPSS žiūryklė (*.spv)

en: Text (*.txt)
lt: tekstinės rinkmenos (*.txt)

en: Text [plain] (*.txt)
lt: grynojo teksto rinkmenos (*.txt)

en: PostScript (*.ps)
lt: postskriptinės rinkmenos (*.ps)

en: Comma-Separated Values (*.csv)
lt: Kableliais atskirtų reikšmių rinkmena (*.csv)

en: Portable Network Graphics (*.png)
lt: Perkeliama tinklo grafika (*.png)

en: Scalable Vector Graphics (*.svg)
lt: Kintamo dydžio grafika (*.svg)

en: Export Output
lt: Eksportuoti rezultatus

en: Output Viewer
lt: rezultatų peržiūra

note: TRANSLATORS: This is part of a filename.  Please avoid whitespace.
en: Untitled
lt: Nepavadinta

en: Saved file `%s'
lt: Rinkmena „%s“ įrašyta

en: Save Syntax
lt: Įrašyti sintaksę

en: Syntax Files (*.sps)
lt: sintaksės rinkmenos (*.sps)

en: Syntax Editor
lt: sintaksės redaktorius

en: Cannot load syntax file `%s'
lt: Nepavyksta įkelti sintaksės rinkmenos „%s“

en: Save the changes to `%s' before closing?
lt: Prieš užveriant įrašyti pakeitimus į „%s“?

en: If you don't save, changes from the last %ld seconds will be permanently lost.
lt: Jei neįrašysite, visiškai prarasite pakeitimus, kuriuos atlikote per pastarąsias %ld sekundes.

en: Close _without saving
lt: Užverti _neįrašant

en: Open
lt: Atverti

en: Data and Syntax Files
lt: Duomenų ir sintaksės rinkmenos

en: System Files (*.sav, *.zsav)
lt: Sisteminės rinkmenos (*.sav, *.zsav)

en: Output Files (*.spv)
lt: išvedimo rinkmenos (*.spv)

en: Con_fidence Interval: %2d %%
lt: _Pasikliovimo intervalas: %2d %%

en: %s = `%s'
lt: %s = „%s“

en: Variable Type and Format
lt: Kintamojo tipas ir formatas

en: _Minimize all Windows
lt: _Suskleisti visus langus

en: _Split
lt: _Skaidyti

en: _Windows
lt: _Langas

en: %s argument must be a single character
lt: %s argumentas turi būti vienas simbolis

en: exactly two non-option arguments are required; use --help for help
lt: būtinai reikia dviejų argumentų, kurie nebūtų parinktys; daugiau informacijos užklausus --help

en: %s: cannot guess output format (use -O option)
lt: %s: nepavyksta nuspėti išvedimo formato (naudokite parinktį -O)

en: %s: unknown output format (use -O option)
lt: %s: nežinomas išvedimo formatas (naudokite parinktį -O)

en: %s: error reading input file
lt: %s: klaida skaitant iš rinkmenos

en: %s: error writing output file
lt: %s: klaida rašant į rinkmeną

en: %s: error opening password file
lt: %s: klaida bandant atverti slaptažodžio rinkmeną

en: 
    %s: password not in file
lt: 
    %s: slaptažodis ne rinkmenoje

en: %s: '%c' is not in alphabet
lt: %s: abėcėlėje nėra „%c“

en: sorry, wrong password
lt: atleiskite, neteisingas slaptažodis

en: %s: invalid XPath expression
lt: %s: netinkamas XPath reiškinys

en: missing command name (use --help for help)
lt: trūksta komandos vardo (pagalbai naudokite --help)

en: unknown command "%s" (use --help for help)
lt: nežinoma komanda „%s“ (pagalbai naudokite --help)

en: "%s" command takes exactly %d argument | "%s" command takes exactly %d arguments
lt[0]: „%s“ komandai reikia lygiai %d argumento
lt[1]: „%s“ komandai reikia lygiai %d argumentų
lt[2]: „%s“ komandai reikia lygiai %d argumentų
lt[3]: „%s“ komandai reikia lygiai %d argumento

en: "%s" command requires at least %d argument | "%s" command requires at least %d arguments
lt[0]: „%s“ komandai reikia bent %d argumento
lt[1]: „%s“ komandai reikia bent %d argumentų
lt[2]: „%s“ komandai reikia bent %d argumentų
lt[3]: „%s“ komandai reikia bent %d argumento

en: "%s" command requires between %d and %d arguments
lt: „%s“ komandai reikia nuo %d iki %d argumentų

en: The following object classes are supported:
lt: Palaikomos šios objektų klasės:

en: unknown object class "%s" (use --select=help for help)
lt: nežinoma objekto klasė „%s“ (norėdami gauti pagalbą, naudokite --select=help)

en: Aggregate Data
lt: Duomenų agregavimas

en: _Break variable(s)
lt: _Skaidantieji kintamieji

en: Variable Name:
lt: Kint. vardas:

en: Variable Label:
lt: Kint. etiketė:

en: Function:
lt: Funkcija:

en: Argument 1:
lt: 1 argumentas:

en: Argument 2:
lt: 2 argumentas:

en: Aggregated variables
lt: Agreguoti kintamieji

en: _Add aggregated variables to the active dataset
lt: Agreguotus kintamuosius pridėti prie _veikiamojo duomenų rinkinio

en: _Replace the current dataset with the aggregated variables
lt: Pa_keisti veikiamąjį duomenų rinkinį agreguotaisiais kintamaisiais

en: _Write a new data file containing only the aggregated variables
lt: Sukurti _naują duomenų rinkmeną, turinčią tik agreguotuosius kintamuosius

en: label
lt: etiketė

en: File is _already sorted on break variable(s)
lt: R_inkmena jau surikiuota pagal skaidantįjį kintamąjį (skaidančiuosius kintamuosius)

en: Sort file before a_ggregating
lt: Rikiuoti rinkmeną prieš agr_egavimą

en: Options for very large datasets
lt: Parinktys labai dideliems duomenų rinkiniams

en: Automatic Recode
lt: Automatinis perkodavimas

en: Variable -> New Name
lt: Kintamasis -> Naujas vardas

en: _Lowest value
lt: _Mažiausios reikšmės

en: _Highest value
lt: _Didžiausios reikšmės

en: Recode starting from
lt: Perkodavimą pradėti nuo

en: _New Name
lt: _Naujas vardas

en: _Add New Name
lt: Pri_dėti naują vardą

en: _Use the same recoding scheme for all variables
lt: _Visiems kintamiesiems naudoti tą pačią perkodavimo schemą

en: Treat _blank string values as missing
lt: _Tuščias reikšmes laikyti praleistomis

en: _Test Variable List:
lt: _Kriterijaus kintamųjų sąrašas:

en: _Get from data
lt: _Imti iš duomenų

en: _Cut point:
lt: _Perskirti ties:

en: Define Dichotomy
lt: Perskyrimas

en: Test _Proportion:
lt: Kriterijaus proporcija

en: Compute Variable: Type and Label
lt: Kintamojo apskaičiavimas: tipas ir etiketė

en: Use _expression as label
lt: R_eiškinį naudoti kaip etiketę

en: _Label:
lt: _Etiketė:

en: _String
lt: _Teksto eilutė

en: _Numeric
lt: _Skaitinis

en: Compute Variable
lt: Kintamojo apskaičiavimas

en: Target _Variable:
lt: Paskirties _kintamasis:

en: _Type & Label...
lt: _Tipas ir etiketė

en: _Numeric Expressions:
lt: _Skaičiuojamas reiškinys:

en: _Functions:
lt: _Funkcijos:

en: _If...
lt: _Jeigu...

en: Barchart
lt: Stulpelinė diagrama

en: Category A_xis:
lt: Kategorijų a_šis

en: _N of cases
lt: Atvejų _skaičius

en: _Cum. n of cases
lt: Sukaupt. atvejų skaičius

en: Other _summary function
lt: Kita suvestinės _funkcija

en: % of c_ases
lt: Atvejų _dalis, %

en: C_um. % of cases
lt: S_ukaupt. atvejų, %

en: _Variable:
lt: _Kintamasis:

en: Bars Represent
lt: Stulpeliuose

en: Category C_luster:
lt: Kategorijų ša_ltinis:

en: Bivariate Correlations
lt: Dviejų kintamųjų koreliacijos

en: Pearso_n
lt: Pirso_no

en: _Kendall's tau-b
lt: _Kendalo tau-b

en: _Spearman
lt: _Spirmeno

en: Correlation Coefficients
lt: Koreliacijos koeficientai

en: _Two-tailed
lt: _Dvipusis

en: One-tai_led
lt: _Vienpusis

en: Test of Significance
lt: Reikšmingumo kriterijus

en: _Flag significant correlations
lt: _Pažymėti reikšmingas koreliacijas

en: Count Occurrences of Values within Cases
lt: Suskaičiuoti atvejuose pasitaikančias reikšmes

en: Numeric _Variables:
lt: Skaitiniai _kintamieji:

en: _Target Variable:
lt: Pa_skirties kintamasis:

en: Target _Label:
lt: Paskirties _etiketė:

en: _Define Values...
lt: Apibrėžti _reikšmes...

en: Count Values within Cases: Values to Count
lt: Suskaičiuoti reikšmes atvejuose: suskaičiuotinos reikšmės

en: Values _to Count:
lt: Suskaičiuotinos reikšmės

en: Data File Comments
lt: Duomenų rinkmenos komentarai

en: Comments:
lt: Komentarai:

en: Display comments in output
lt: Rezultatuose rodyti komentarus

en: Column Number: 0
lt: Stulpelio numeris: 0

en: Crosstabs: Cells
lt: Požymių priklausomumo lentelės: langeliai

en: Cell Display
lt: Rodytini langeliai

en: _Rows
lt: _Eilutės

en: _Columns
lt: Stulpelia_i

en: _Format...
lt: _Formatas...

en: _Statistics...
lt: S_tatistika...

en: Ce_lls...
lt: _Langeliai...

en: Crosstabs: Format
lt: Požymių priklausomumo lentelės: formatas

en: Print tables
lt: Spausdinti lenteles

en: Pivot
lt: Dinaminės lentelės

en: Ascending
lt: Didėjančiai

en: Crosstabs: Statistics
lt: Požymių priklausomumo lentelės: statistika

en: Chi-Square Test
lt: Chi kvadrato kriterijus

en: All categor_ies equal
lt: _Visose kategorijose po lygiai

en: _Values
lt: _Reikšmės

en: Expected Values:
lt: Tikėtinos reikšmės:

en: Test _Variables
lt: _Kriterijaus kintamieji

en: Use _specified range
lt: Naudoti nurodytą sritį

en: _Lower:
lt: _Apačia:

en: _Upper:
lt: _Viršus:

en: Expected Range:
lt: Tikėtina sritis:

en: _Variables:
lt: _Kintamieji:

en: S_tatistics:
lt: S_tatistika:

en: _Exclude entire case if any selected variable is missing
lt: At_mesti visą atvejį, jei bent viename pasirinktame kintamajame jo reikšmė yra praleista

en: _Include user-missing data in analysis
lt: Į analizę įtraukti „_naudotojo praleistus“ duomenis

en: Save _Z-scores of selected variables as new variables
lt: Įrašyti pasirinktų kintamųjų standartizuotas _Z įverčius kaip naujus kintamuosius

en: Options:
lt: Parinktys:

en: Explore
lt: Tyrinėti

en: _Label Cases by:
lt: Atvejams suteikti _etiketes pagal:

en: _Factor List:
lt: _Faktorių sąrašas:

en: _Dependent List:
lt: _Priklausomi kintamieji:

en: Plots
lt: Grafikai

en: Plot...
lt: Grafikas...

en: Explore: Options
lt: Tyrinėti: parinktys

en: Exclude cases _listwise
lt: Atvejai neįtraukiami _visose analizėse

en: Exclude cases _pairwise
lt: Atvejai neįtraukiami _porų analizėse

en: _Report values
lt: _Pateikti reikšmes

en: Explore: Plots
lt: Tyrinėti: grafikai

en: Factor levels together
lt: Faktorių lygiai kartu

en: Dependents together
lt: Priklausomieji kartu

en: Boxplots
lt: Stačiakampės sklaidos diagramos

en: Histogram
lt: Histograma

en: Descriptive
lt: Aprašomoji

en: Normality plots with tests
lt: Normalumo grafikai su kriterijumi

en: Power estimation
lt: Galios įvertinimas (ln(x))

en: Transformed Power:
lt: Transformavimo f-ja:

en: Natural Log
lt: natūrinis logaritmas (ln(x))

en: Cube
lt: kėlimas kubu (x³)

en: Square
lt: kėlimas kvadratu (x²)

en: Square Root
lt: kvadratinė šaknis (√x)

en: Rec. Root
lt: atvirkščias kvadratas (1/√x)

en: Reciprocal
lt: atvirkščia (1/x)

en: Untransformed
lt: Netransformuota

en: Spread vs Level with Levene Test
lt: Sklaida ir lygis su Livyno kriterijumi

en: Explore: Statistics
lt: Tyrinėti: statistika

en: _Descriptives
lt: _Aprašomoji

en: _Extremes
lt: _Išskirtys

en: _Percentiles
lt: _Procentiliai

en: Goto Case
lt: Šokti į atvejį

en: Goto Case Number:
lt: Atvejo, į kurį šoksima, numeris:

en: Factor Analysis: Rotation
lt: Faktorinė analizė: sukimas

en: _None
lt: _Nėra

en: Method
lt: Metodas

en: _Display rotated solution
lt: _Rodyti pasuktą sprendimą

en: Ma_ximum iterations for convergence:
lt: _Didžiausias iteracijų skaičius:

en: Principal Components Analysis
lt: Pagrindinių komponenčių analizė

en: Principal Axis Factoring
lt: Pagrindinių ašių faktorizacija

en: Factor Analysis: Extraction
lt: Faktorinė analizė: išskyrimas

en: _Method:
lt: _Metodas:

en: Co_rrelation matrix
lt: Ko_reliacijų matrica

en: Co_variance matrix
lt: Ko_variacijų matrica

en: Analyze
lt: Analizuoti

en: _Unrotated factor solution
lt: Faktorių išskyrimas _be sukimo

en: _Scree plot
lt: Tikrinių reikšmių _grafikas

en: _Number of factors:
lt: _Faktorių skaičius:

en: Extract
lt: Išskirti

en: Factor Analysis
lt: Faktorinė analizė

en: _Descriptives...
lt: _Aprašomoji...

en: _Extraction...
lt: _Išskyrimas

en: _Rotations...
lt: _Sukimas...

en: Find Case
lt: Ieškoti atvejo

en: Variable:
lt: Kintamasis:

en: Value:
lt: Reikšmė:

en: Search value labels
lt: Ieškoti reikšmių etikečių

en: Regular expression Match
lt: Naudoti reguliarųjį reiškinį

en: Search substrings
lt: Ieškoti teksto poeilučių (nepilnų žodžių)

en: Frequencies: Frequency Tables
lt: Dažniai: dažnių lentelės

en: _Always
lt: _Visada

en: _Never
lt: _Niekada

en: If no _more than
lt: _Jei reikšmių ne daugiau kaip

en: values
lt: reikšmės

en: Display frequency tables
lt: Rodyti dažnių lenteles

en: A_scending value
lt: _Didėjančia reikšme

en: D_escending value
lt: _Mažėjančia reikšme

en: Ascending _frequency
lt: Didėjančiu dažn_umu

en: Descending f_requency
lt: Mažėjančiu dažnu_mu

en: Order by
lt: Rikiuojama

en: Frequencies: Charts
lt: Dažniai: diagramos

en: Scale:
lt: Skalė:

en: _Frequencies
lt: Daž_niai

en: _Percentages
lt: _Procentiniai santykiai

en: Exclude values _below
lt: Atmesti reikšmes _mažesnes nei

en: Exclude values _above
lt: Atmesti reikšmes _didesnes nei

en: <b>Chart Formatting</b>
lt: <b>Diagramų formatas</b>

en: Draw _histograms
lt: Braižyti _histogramas

en: Superimpose _normal curve
lt: Uždėti _normaliąją kreivę

en: <b>Histograms</b>
lt: <b>Histogramos</b>

en: Draw _bar charts
lt: Braižyti s_tulpelines diagramas

en: <b>Bar Charts</b>
lt: <b>Stulpelinės diagramos</b>

en: Draw _pie charts
lt: Braižyti _skritulines diagramas

en: Include slices for _missing values
lt: Įtraukti pra_leistų reikšmių skiltis

en: <b>Pie Charts</b>
lt: <b>Skritulinė diagrama</b>

en: _Variable(s):
lt: _Kintamasis(-ieji):

en: _Statistics:
lt: S_tatistika:

en: Include _missing values
lt: Įtraukti praleistas _reikšmes

en: Ch_arts...
lt: _Diagramos...

en: Frequency _Tables...
lt: Dažnių _lentelės...

en: _Display normal curve
lt: Braižyti _normaliąją kreivę

en: Define Groups
lt: Apibrėžti grupes

en: Group_2 value:
lt: _2 grupės reikšmė:

en: Group_1 value:
lt: _1 grupės reikšmė:

en: _Use specified values:
lt: _Naudoti nurodytas reikšmes:

en: Independent-Samples T Test
lt: T kriterijus nepriklausomoms imtims

en: _Define Groups...
lt: _Apibrėžti grupes...

en: _Test Variable(s):
lt: _Kriterijaus kintamasis(-ieji):

en: _Grouping Variable:
lt: _Grupavimo kintamasis:

en: _Upper limit:
lt: _Viršutinė riba:

en: _Lower limit:
lt: _Apatinė riba:

en: Tests for Several Independent Samples
lt: Kriterijai kelioms nepriklausomoms imtims

en: Test _Variable List:
lt: _Kriterijaus kintamųjų sąrašas:

en: _Define Groups
lt: Api_brėžti grupes

en: _Kruskal-Wallis H
lt: Kruskalo ir Voliso H

en: _Median
lt: _Mediana

en: K-Means Cluster Analysis
lt: Kvidurkių reikšmės klasterinė analizė

en: N_umber of Clusters:
lt: Klasterių skaičius

en: Tests for Several Related Samples
lt: Kriterijai kelioms priklausomoms (porinėms) imtims

en: _Test Variables:
lt: _Kriterijaus kintamieji:

en: _Friedman
lt: _Fridmano

en: _Kendall's W
lt: _Kendalo W

en: _Cochran's Q
lt: _Kokrano Q

en: _Normal
lt: _Normalusis

en: _Poisson
lt: _Puasono

en: _Uniform
lt: _Tolygusis

en: _Exponential
lt: _Eksponentinis

en: Test Distribution
lt: Kriterijaus skirstinys

en: Logistic Regression: Options
lt: Logistinė regresija: parinktys

en: CI for _exp(B):
lt: _exp(B) PI:

en: Classification cu_toff:
lt: Klasifikavimo ki_rpinys:

en: _Maximum Iterations:
lt: _Didžiausias iteracijų skaičius:

en: Include _constant in model
lt: Į modelį įtraukti _konstantą

en: _Dependent
lt: _Priklausomas

en: _Independent
lt: _Nepriklausomas

en: _Independent List:
lt: _Nepriklausomi kintamieji:

en: _No missing values
lt: _Nėra praleistų reikšmių

en: _Discrete missing values
lt: _Atskiros praleistos reikšmės

en: _Low:
lt: _Apačia:

en: _High:
lt: _Viršus:

en: Di_screte value:
lt: Di_skreti reikšmė:

en: _Range plus one optional discrete missing value
lt: _Sritis ir viena atskira praleista reikšmė

en: One-Way ANOVA: Contrasts
lt: Vienfaktorinė ANOVA: kontrastai

en: _Coefficients:
lt: _Koeficientai:

en: Coefficient Total:
lt: Koeficientų suma:

en: Contrast 1 of 1
lt: 1 kontrastas iš 1

en: One-Way ANOVA
lt: Vienfaktorinė ANOVA

en: _Factor:
lt: _Faktorius:

en: Dependent _Variable(s):
lt: Priklausomas(-i) _kintamasis(-ieji):

en: _Homogeneity
lt: _Homogeniškumas

en: Post-Hoc...
lt: Post hoc...

en: _Contrasts...
lt: Kon_trastai...

en: One-Way ANOVA: Post-Hoc
lt: Vienfaktorinė ANOVA: post hoc

en: Games Howell
lt: Geimso ir Hauelo

en: Fisher's LSD
lt: Fišerio LSD

en: Options Case
lt: Parinktys

en: Display _Labels
lt: Rodyti _etiketes

en: Display _Names
lt: Rodyti _vardus

en: Sort by L_abel
lt: _Rikiuoti pagal etiketę

en: Sort by Na_me
lt: R_ikiuoti pagal vardą

en: Do not S_ort
lt: _Nerikiuoti

en: Variable Lists
lt: Kintamųjų sąrašai

en: Ma_ximize
lt: Iš_skleisti langą

en: _Raise
lt: Iškelti _langą

en: Aler_t
lt: Prašyti _dėmesio

en: Output Window Action
lt: Rezultatų lango veiksmai

en: Show Tips
lt: Rodyti patarimus

en: Startup Options
lt: Paleidimo parinktys

en: Default
lt: Numatytoji

en: _Test Pair(s):
lt: Kriterijaus _pora(-os):

en: Rank Cases: Types
lt: Ranguoti atvejus: tipai

en: Sum of case _weights
lt: Kintamųjų s_vorių suma

en: Fractional rank as _%
lt: Santykinis rangas p_rocentais

en: _Fractional rank
lt: _Santykinis rangas

en: _Savage score
lt: _Savage taškas

en: _Rank
lt: _Rangas

en: N_tiles
lt: _N-procentilės

en: _Proportion Estimates
lt: _Dalies įverčiai

en: _Normal Scores
lt: _Normalieji taškai

en: Tuke_y
lt: _Tjukio

en: Ran_kit
lt: Empirinės _kreivės efekto pakeitimas

en: _Van der Waerden
lt: _Van der Vardeno

en: Proportion Estimation Formula
lt: Dalies įverčių formulė

en: Rank Cases
lt: Ranguoti atvejus

en: _By:
lt: _Pagal:

en: _Smallest Value
lt: _Mažiausia reikšmė

en: _Largest Value
lt: _Didžiausia reikšmė

en: Assign rank 1 to:
lt: Pirmą rangą priskirti:

en: _Display summary tables
lt: Rodyti _santraukos lenteles

en: Rank T_ypes
lt: Rangų _tipai

en: _Ties...
lt: _Ryšiai

en: Rank Cases: Ties
lt: Ranguoti atvejus: ryšiai

en: _Mean
lt: _Vidurkis

en: _Low
lt: _Mažiausiasis

en: _High
lt: _Didžiausiasis

en: _Sequential ranks to unique values
lt: _Nuosekliai didėjantys rangai (didžiausias rangas lygus skirtingų reikšmių skaičiui)

en: Rank Assigned to Ties
lt: Rangas, priskiriamas esant vienodoms reikšmėms, yra rangų:

en: M_ean
lt: _Vidurkis

en: Mo_de
lt: Mo_da

en: _Custom:
lt: Savi_tas:

en: Cut Point
lt: Perskirti ties

en: Sort by:
lt: Rikiuoti pagal:

en: Descending
lt: Mažėjančiai

en: Sort Order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Anal_yze all cases.  Do not create groups.
lt: Anali_zuoti visus atvejus.  Nekurti grupių.

en: Compare _groups.
lt: Pa_lyginti grupes.

en: Organize ou_tput by groups.
lt: Rezultatus pateikti pagal g_rupes.

en: Groups _based on:
lt: _Grupuoti pagal:

en: _Sort the file by grouping variables.
lt: Rinkmeną rikiuoti pagal grupa_vimo kintamąjį

en: _File is already sorted.
lt: Rink_mena jau surikiuota.

en: Current Status :
lt: Dabartinė būsena:

en: Analysis by groups is off
lt: Analizė pagal grupes yra išjungta

en: System _Missing
lt: _Sisteminė praleista

en: Co_py old values
lt: _Kopijuoti senas reikšmes

en: Va_lue:
lt: Reikš_mė:

en: Conver_t numeric strings to numbers (`5' -> 5)
lt: _Konvertuoti skaitines eilutes į skaičius („5“ -> 5)

en: Output variables are _strings
lt: Išvedami kintamieji yra _teksto eilutės.

en: Width:
lt: Plotis:

en: _Name:
lt: _Vardas:

en: La_bel:
lt: _Etiketė:

en: Chan_ge
lt: Pa_keisti

en: Output Variable
lt: Išvedamas kintamasis

en: Old and New Va_lues...
lt: Senos ir naujos reikš_mės

en: S_tatistics...
lt: S_tatistika...

en: Regression: Save
lt: Regresija: įrašyti

en: _Predicted values
lt: _Tikėtinos reikšmes

en: _Residuals
lt: _Liekanas

en: Regression: Statistics
lt: Regresija: statistika

en: S_tatistics
lt: S_tatistika

en: Alpha
lt: alfa

en: Reliability Analysis
lt: Klausimynų patikimumo analizė

en: _Items:
lt: _Elementai:

en: _Model:
lt: _Modelis:

en: _Variables in first split:
lt: _Kintamieji pirmoje dalyje:

en: Show _descriptives for scale if item is deleted
lt: Aprašomoji statistika, jei elementas _būtų pašalintas

en: _Test Variable:
lt: _Kriterijaus kintamasis:

en: _State Variable:
lt: _Būsenos kintamasis

en: _Value of state variable:
lt: Būsenos kintamojo _reikšmė:

en: ROC C_urve
lt: Sprendimus priimančiojo ypatybių kreivė (_ROC)

en: _With diagonal reference line
lt: _Brėžti įstrižainę

en: Standard _Error and Confidence Interval
lt: _Standartinė paklaida ir pasikliovimo intervalas

en: _Coordinate points of the ROC Curve
lt: ROC koordinačių taškų lentelė

en: Scatterplot
lt: Sklaidos diagrama

en: _X Axis:
lt: _X ašis:

en: _Y Axis:
lt: _Y ašis:

en: Select Cases: Range
lt: Atvejų atranka: sritis

en: First case
lt: Pirmas atvejis

en: Last case
lt: Paskutinis atvejis

en: Observation
lt: Stebėjimas

en: Select Cases
lt: Atvejų atranka

en: Use filter variable
lt: Naudoti filtro kintamąjį

en: Based on time or case range
lt: Pagal laiką arba atvejų sritį

en: Range...
lt: Sritis...

en: Random sample of cases
lt: Atsitiktinė atvejų imtis

en: Sample...
lt: Imtis...

en: If condition is satisfied
lt: Jeigu tenkinama sąlyga

en: If...
lt: Jeigu...

en: All Cases
lt: Visi atvejai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Filtered
lt: Filtruojami

en: Deleted
lt: Pašalinami

en: Unselected Cases Are
lt: Nepasirinkti atvejai yra

en: Select Cases: Random Sample
lt: Atvejų atranka: atsitiktinė imtis

en: Sample Size
lt: Imties dydis

en: Choose below the sheet number and the cell range that you wish to import.
lt: Žemiau pasirinkite importuotiną lakštą ir langelių sritį.

en: Importing file:
lt: Importuojama rinkmena:

en: Use the first selected row as _variable names
lt: Pirmoje pasirinktoje eilutėje yra _kintamųjų vardai

en: _Cells:
lt: _Langeliai:

en: <b>Cells to Import</b>
lt: <b>Importuotini langeliai</b>

en: Options
lt: Parinktys

en: Exclude cases _analysis by analysis
lt: Neįtraukiamos konkrečioje _analizėje

en: One - Sample T Test
lt: T kriterijus vienai imčiai

en: Test _Value:
lt: Kriterijaus _reikšmė:

en: Select the first line of the data file that contains data.
lt: Pasirinkite pirmąją importuotinų duomenų eilutę.

en: Line above selected line contains variable names
lt: Virš pasirinktosios eilutės yra kintamųjų vardai

en: Check the data formats displayed below and fix any that are incorrect.  You may set other variable properties now or later.
lt: Peržiūrėkite žemiau pateiktą duomenų formatą ir, jei reikia, jį pataisykite. Kitas kintamųjų savybes galite nustatyti tiek dabar, tiek vėliau.

en: <b>Variables</b>
lt: <b>Kintamieji</b>

en: <b>Data Preview</b>
lt: <b>Duomenų peržiūra</b>

en: This assistant will guide you through the process of importing data into PSPP from a text file with one line per case,  in which fields are separated by tabs, commas, or other delimiters.
    
    	The selected file contains N lines of text.  Only the first M of these will be shown for preview purposes in the following screens.  You may choose below how much of the file should actually be imported.
lt: Šis vediklis padės į PSPP importuoti duomenis iš tekstinės rinkmenos, kur viena eilutė atitiks vieną atvejį, o laukai (būsimi kintamieji) atskiriami tabuliacija, kableliu ar kitu pasirinktu simboliu.
    
    	Pasirinkta rinkmena turi N eilučių teksto. Kitame lange galėsite peržiūrėti tik pirmąsias M eilučių. Žemiau galite nurodyti, kiek importuoti rinkmenos duomenų.

en: All cases
lt: Visi atvejai

en: <b>Amount to Import</b>
lt: <b>Importuojamas kiekis</b>

en: C_ustom
lt: Sa_viti

en: Slas_h (/)
lt: D_ešininis brūkšnys (/)

en: Semicolo_n (;)
lt: Kab_liataškis (;)

en: P_ipe (|)
lt: Status brūkš_nys (|)

en: H_yphen (-)
lt: B_rūkšnelis (-)

en: Co_mma (,)
lt: _Kablelis (,)

en: _Colon (:)
lt: _Dvitaškis (:)

en: Ban_g (!)
lt: Ša_uktukas (!)

en: Ta_b
lt: Ta_buliacija

en: _Space
lt: _Tarpas

en: <b>What characters separate fields?</b>
lt: <b>Kurie rašmenys skiria laukus?</b>

en: Single quote (')
lt: Vienguba kabutė (')

en: Double quote (")
lt: Dviguba kabutė (")

en: Custom:
lt: Savitas:

en: <b>What character quotes fields?</b>
lt: <b>Kuris rašmuo įrėmina laukus?</b>

en: <b>Fields Preview</b>
lt: <b>Laukų peržiūra</b>

en: Transpose
lt: Transponuoti

en: Name Variable:
lt: Vardų kintamasis:

en: Variable(s):
lt: Kintamasis(-ieji):

en: Univariate: Save
lt: Vienmatė dispersinė analizė: įrašyti

en: Univariate: Statistics
lt: Vienmatė dispersinė analizė: statistika

en: Univariate
lt: Vienmatė dispersinė analizė

en: _Dependent Variable
lt: _Priklausomas _kintamasis

en: _Fixed Factors
lt: _Fiksuoti faktoriai:

en: Value Label:
lt: Reikšmės etiketė:

en: Information Area
lt: Informacijos sritis

en: Case Counter Area
lt: Atvejų skaičiavimo sritis

en: Filter Use Status Area
lt: Filtro naudojimo būsenos sritis

en: Weight Status Area
lt: Svėrimo būsenos sritis

en: Split File Status Area
lt: Rinkmenos skaidymo sritis

en: _View
lt: Ro_dymas

en: _Status Bar
lt: _Būsenos juosta

en: _Font...
lt: Šri_ftai...

en: _Grid Lines
lt: _Tinklelis

en: Value _Labels
lt: Reikšmių _etiketės

en: _Variables
lt: _Kintamieji

en: _Sort Cases...
lt: _Rikiuoti atvejus...

en: _Transpose...
lt: _Transponuoti...

en: _Aggregate...
lt: Agreg_uoti...

en: S_plit File...
lt: _Skaidyti rinkmeną...

en: Select _Cases...
lt: _Atvejų atranka...

en: _Weight Cases...
lt: S_verti atvejus...

en: _Transform
lt: Trans_formuoti

en: _Compute...
lt: _Apskaičiuoti...

en: Cou_nt...
lt: _Suskaičiuoti reikšmių pasikartojimą...

en: Ran_k Cases...
lt: _Ranguoti atvejus...

en: Auto_matic Recode...
lt: Auto_matiškai perkoduoti...

en: Recode into _Same Variables...
lt: Perkoduoti į _tuos pačius kintamuosius...

en: Recode into _Different Variables...
lt: Perkoduoti į _kitus kintamuosius...

en: _Run Pending Transforms
lt: _Vykdyti laukiančias transformacijas

en: _Analyze
lt: _Analizuoti

en: _Descriptive Statistics
lt: _Aprašomoji statistika

en: _Frequencies...
lt: _Dažniai...

en: _Explore...
lt: _Tyrinėti...

en: _Crosstabs...
lt: _Požymių priklausomumo lentelės...

en: _Tables...
lt: _Lentelės...

en: Compare _Means
lt: Palyginti _vidurkius

en: _Means...
lt: _Vidurkiai...

en: _One Sample T Test...
lt: T kriterijus _vienai imčiai...

en: _Independent Samples T Test...
lt: T kriterijus _nepriklausomoms imtims...

en: _Paired Samples T Test...
lt: _T kriterijus porinėms imtims...

en: One Way _ANOVA...
lt: Vienfaktorinė _ANOVA...

en: _Univariate Analysis...
lt: _Vienmatė dispersinė analizė...

en: Bivariate _Correlation...
lt: _Dviejų kintamųjų koreliacijos...

en: _K-Means Cluster...
lt: K-vidurkių _reikšm. klaster. analizė...

en: _Factor Analysis...
lt: _Faktorinė analizė...

en: Re_liability...
lt: _Klausimynų patikimumas...

en: _Regression
lt: _Regresija

en: _Linear...
lt: _Tiesinė regresija...

en: _Binary Logistic...
lt: _Dvireikšmė logistinė regresija...

en: _Non-Parametric Statistics
lt: _Neparametrinė statistika

en: _Chi Square...
lt: _Chi kvadratas...

en: _Binomial...
lt: _Binominis...

en: _Runs...
lt: _Serijų kriterijus...

en: _1 Sample K-S...
lt: K-S kriterijus _1 imčiai...

en: _2 Related Samples...
lt: _2 priklausomos imtys...

en: _K Related Samples...
lt: _K priklausomų imčių...

en: K _Independent Samples...
lt: K _nepriklausomų imčių...

en: ROC Cur_ve...
lt: _Sprendimus priimančiojo ypatybių kreivė (ROC)...

en: _Graphs
lt: _Grafikai

en: _Scatterplot
lt: _Sklaidos diagrama

en: _Histogram
lt: _Histograma

en: _Barchart
lt: _Stulpelinė diagrama

en: _Utilities
lt: Įra_nkiai

en: _Variables...
lt: _Kintamieji...

en: Data File _Comments...
lt: Duomenų rinkmenos _komentarai...

en: _Print...
lt: Spausdinti...

en: _Export...
lt: _Eksportuoti...

en: Select _All
lt: Viską p_ažymėti

en: Syntax
lt: Sintaksė

en: Data
lt: Duomenys

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Save _As
lt: Įrašyti _kaip

en: _Print
lt: _Spausdinti

en: _Delete
lt: _Šalinti

en: _Undo
lt: _Atšaukti

en: _Redo
lt: _Grąžinti

en: _Find
lt: _Ieškoti

en: _Run
lt: _Vykdyti

en: _All
lt: _Viską

en: _Selection
lt: Pažymėtą _sritį

en: _To End
lt: Iki pa_baigos

en: A_uto Syntax
lt: _Automatinė sintaksė

en: _Interactive Syntax
lt: _Interaktyvi sintaksė

en: _Batch Syntax
lt: _Paketinė sintaksė

en: Scientific notation
lt: Mokslinis užrašas

en: Custom currency
lt: Savita valiuta

en: positive
lt: teigiamas

en: negative
lt: neigiamas

en: Width:
lt: Plotis:

en: Decimal Places:
lt: Dešimtainė skiltis:

en: Weight Cases
lt: Sverti atvejus

en: Weight cases by
lt: Atvejus sverti pagal

en: Frequency Variable
lt: dažnių kintamąjį

en: Current Status:
lt: Dabartinė būsena:

en: GNU PSPP is a program for statistical analysis of sampled data
lt: GNU PSPP programa skirta imties duomenų analizavimui

en: GNU PSPP is a program for the statistical analysis of sampled data. It is a Free replacement for the proprietary program SPSS, and appears very similar to it with a few exceptions. The most important of these exceptions are, that there are no “time bombs”; your copy of PSPP will not “expire” or deliberately stop working in the future. Neither are there any artificial limits on the number of cases or variables which you can use. There are no additional packages to purchase in order to get “advanced” functions; all functionality that PSPP currently supports is in the core package.
lt: GNU PSPP programa skirta statistinei imties duomenų analizei. Tai nemokamas nuosavybinės SPSS programos pakaitalas ir yra labai į ją panaši, tačiau turi ir išskirtinumų. Svarbiausi išskirtinumai: nėra jokio uždelsto veikimo; jūsų PSPP diegimo galiojimo laikas nesibaigs ir planuotai nenustos veikti ateityje. Taip pat nėra jokių dirbtinių atvejų ar kintamųjų, kuriuos galite naudoti, skaičiaus apribojimų. Nėra jokių papildomų paketų, kuriuos reikia įsigyti, kad gautumėte „išplėstines“ funkcijas; visos funkcijos, kurias šiuo metu palaiko PSPP, yra pagrindiniame pakete.

en: PSPP is a stable and reliable application. It can perform descriptive statistics, T-tests, anova, linear and logistic regression, measures of association, cluster analysis, reliability and factor analysis, non-parametric tests and more. Its backend is designed to perform its analyses as fast as possible, regardless of the size of the input data. You can use PSPP with its graphical interface or the more traditional syntax commands.
lt: PSPP yra stabili ir patikima programa. Ji gali skaičiuoti aprašomąją statistiką, T kriterijų, ANOVA, tiesinę ir logistinę regresiją, ryšių rodiklius, klasterinę analizę, patikimumo ir faktorinę analizę, neparametrinius kriterijus ir kt. Galinė sąsaja sukurta taip, kad galėtų analizę atlikti kuo greičiau, nepriklausomai nuo įvesties duomenų dydžio. Galite naudoti PSPP grafinę sąsają arba tradicinę komandinę sintaksę.

en: A brief list of some of PSPP's features.
lt: Trumpa PSPP galimybių apžvalga.

en: Support for over 1 billion cases
lt: Palaiko virš milijardo atvejų

en: Support for over 1 billion variables
lt: Palaiko virš milijardo kintamųjų

en: Syntax and data files which are compatible with those of SPSS
lt: Su SPSS suderinam sintaksė ir duomenų rinkmenos

en: A choice of terminal or graphical user interface
lt: Galite rinktis tiek darbą terminale, tiek grafinėje naudotojo sąsajoje

en: A choice of text, postscript, pdf, opendocument, html or TeX output formats
lt: Įvairūs galimi išvedimo formatai: tekstinis, postskriptinis, PDF, OpenDocument, HTML ir TeX

en: Inter-operability with: LibreOffice, Apache OpenOffice, Gnumeric and other free software
lt: Suderinama su LibreOffice, Apache OpenOffice, Gnumeric ir kita atvira programine įranga

en: Easy data import from spreadsheets, text files and database sources
lt: Paprasta importuoti duomenis iš skaičialenčių, tekstinių rinkmenų ir duomenų bazių

en: The capability to open, analyse and edit two or more datasets concurrently
lt: Galite atverti, analizuoti ir keisti kelis duomenų rinkinius vienu metu

en: A user interface supporting all common character sets
lt: Naudotojo sąsaja palaiko visas pagrindines rašmenų koduotes

en: The user interface has been translated to multiple languages
lt: Naudotojo sąsaja išversta į įvairias kalbas

en: Very fast statistical procedures, even on very large data sets
lt: Labai greita statistinės analizė net su labai dideliais duomenų rinkiniais.

en: No license fees and no expiration period
lt: Jokių licencijos mokesčių ir jokio galiojimo laikotarpio

en: No unethical “end user license agreements”
lt: Nėra neetiškų „galutinio vartotojo licencijos sutarčių“

en: A fully indexed user manual
lt: Pilnai suindeksuotas naudotojo žinynas

en: Freedom ensured; It is licensed under the GPLv3 or later
lt: Užtikrinta laisvė; platinama pagal GPLv3 ar vėlesnę licenciją

en: Portability; Runs on many different computers and many different operating systems
lt: Daugiaplatformė; veikia įvairiausiuose kompiuteriuose ir įvairiose operacinėse sistemose

en: PSPP is particularly aimed at statisticians, social scientists and students requiring fast convenient analysis of sampled data.
lt: PSPP ypač skirta statistikams, socialinių mokslų specialistams ir studentams, kuriems reikalinga greita ir patogi imties duomenų analizė.

en: GNU PSPP Variable View
lt: GNU PSPP kintamųjų rodinys

en: statistics
lt: statistika

en: Free Software Foundation
lt: Laisvosios programinės įrangos fondas

en: Statistical Software
lt: Statistinė programinė įranga

en: Analyze statistical data with a free alternative to SPSS
lt: Statistinių duomenų analizavimas su nemokama SPSS alternatyva

note: TRANSLATORS: You must keep all ";" - also at the end of line.
en: statistics;analysis;spss;
lt: statistika;analizė;spss;
