ptyxis main - en to uk translation catalogue (399 entries)

en: A container-oriented terminal for GNOME
uk: Орієнтований на контейнери термінал для GNOME

en: Terminal
uk: Термінал

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: terminal;prompt;ptyxis;shell;command;commandline;cmd;cli;container;podman;toolbox;distrobox;
uk: terminal;prompt;ptyxis;shell;command;commandline;cmd;cli;container;podman;toolbox;distrobox;термінал;запит;птиксіс;команда;рядок;клі;контейнер;подмен;тулбокс;дістробокс;

en: New Window
uk: Нове вікно

en: New Tab
uk: Нова вкладка

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Container-oriented terminal
uk: Орієнтований на контейнери термінал

en: Ptyxis is a terminal for GNOME that focuses on ease-of-use in a world of containers.
uk: Ptyxis — термінал для GNOME, акцент у якому зроблено на простоту користування у світі контейнерів.

en: Features:
uk: Можливості:

en: Remembers current container when opening a new tab with support for podman, toolbox, distrobox, and more
uk: Запам'ятовує поточний контейнер при відкритті нової вкладки із підтримкою podman, toolbox, distrobox тощо

en: Configurable keyboard shortcuts
uk: Придатні до налаштовування клавіатурні скорочення

en: Modern interface which integrates the palette with the window styling
uk: Сучасний інтерфейс із інтеграцією палітри зі стилем вікон

en: User-installable color palettes
uk: Можливість встановлення палітр кольорів користувачем

en: Support for preferences profiles with container integration
uk: Підтримка профілів налаштувань з інтеграцією до контейнерів

en: Integrated color palettes with light and dark support
uk: Вбудовані палітри кольорів із підтримкою світлих та темних тем

en: Tabbed interface with tab overviews
uk: Інтерфейс із вкладками та панелями огляду

en: Efficient foreground process tracking denoting sudo and SSH
uk: Ефективне стеження за основними процесами з позначенням sudo і SSH

en: Support for transparent terminal backgrounds
uk: Підтримка прозорих фонових зображень у терміналі

en: Separate process mode for terminal-based applications
uk: Режим окремих процесів для заснованих на терміналі програм

en: Support for pinned tabs and saved sessions
uk: Підтримка пришпилених вкладок і збережених сеансів

en: Terminal tabs are run within separate cgroups
uk: Вкладки термінала запускаються у межах окремих c-груп

en: Terminal inspector to help when writing terminal-based applications
uk: Інспектор термінала, який допоможе у написанні заснованих на терміналі програм

en: A column and row size indicator is displayed when resizing the window
uk: Індикатор розміру стовпчику та рядка буде показано при зміні розмірів вікна

en: Containers are automatically discovered and displayed
uk: Автоматичне виявлення та показ контейнерів

en: Many behaviors of the terminal may be tweaked to user preference
uk: Багато параметрів роботи термінала може бути скориговано за уподобаннями користувача

en: You may rename a tab by providing a prefix to the title
uk: Ви можете перейменувати вкладку, додавши префікс до заголовка

en: Palettes provide an integrated dark mode
uk: У палітри вбудовано темний режим

en: You can see an overview of your tabs at any time
uk: Ви будь-коли можете переглянути огляд ваших вкладок

en: Many shortcuts may be remapped to user preference
uk: Багато клавіатурних скорочень може бути перевизначено за уподобаннями користувача

en: Built-in color palettes provide both dark and light mode variants
uk: У вбудованих палітрах кольорів передбачено темний та світлий варіанти

en: Profiles allow for overriding a number of features such as default container
uk: Профілі забезпечують перевизначення багатьох можливостей, зокрема типового контейнера

en: The terminal will remind you when you're root on the local system
uk: Термінал нагадає вам, якщо ви працюєте від імені адміністратора у локальній системі

en: The terminal will remind you when you're on a remote system
uk: Термінал нагадає вам, якщо ви працюєте у віддаленій системі

en: Default Profile UUID
uk: UUID типового профілю

en: The UUID of the default profile
uk: UUID типового профілю

en: UUIDs of all Profiles
uk: UUID усіх профілів

en: A list of UUID for every profile
uk: Список UUID для кожного профілю

en: New Tab Position
uk: Розташування нової вкладки

en: Where to place new tabs
uk: Місце, де слід розташовувати нові вкладки

en: Audible Bell
uk: Звуковий сигнал

en: If an audible bell should be used
uk: Визначає, чи слід використовувати звуковий сигнал

en: Visible Bell
uk: Візуальний сигнал

en: If a visual bell should be used
uk: Визначає, чи слід використовувати візуальний сигнал

en: Visual Process Leader
uk: Візуалізація лідера процесу

en: Display a visual window highlight when process leader is SSH, sudo, or other specialized tooling
uk: Показ візуального підсвічування вікна, якщо лідером процесів є SSH, sudo або інший спеціалізований інструмент

en: Use System Font
uk: Використовувати системний шрифт

en: If the default system monospace font should be used
uk: Чи слід типово використовувати загальносистемний моноширинний шрифт

en: Font Name
uk: Назва шрифту

en: The font description to use if use-system-font is set to False
uk: Опис шрифту, яким слід скористатися, якщо для use-system-font встановлено значення False

en: Cursor Shape
uk: Форма вказівника

en: The default shape of the cursor
uk: Типова форма курсора

en: Cursor Blink Mode
uk: Режим блимання курсора

en: The default blink mode cursor
uk: Типовий режим блимання курсора

en: Scrollbar Policy
uk: Правила смужки гортання

en: If scrollbars should be displayed
uk: Визначає, чи слід показувати смужки гортання

en: Text Blink Mode
uk: Режим блимання тексту

en: When text blinking is allowed
uk: Визначає, коли дозволено блимання тексту

en: Interface Style
uk: Стиль інтерфейсу

en: If light or dark interface style should be used
uk: Визначає, який стиль інтерфейсу має бути використано, світлий чи темний

en: Restore Session
uk: Відновлювати сеанс

en: Restore tabs from previous session when starting Ptyxis
uk: Відновлювати вкладки з попереднього сеансу під час запуску Ptyxis

en: Restore Window Size
uk: Відновлення розміру вікна

en: Restore the previous window size when creating new windows
uk: Відновлювати попередній розмір вікна при створенні вікон

en: Default Column Size
uk: Типовий розмір стовпчика

en: Default window size when restore-window-size is not true.
uk: Типовий розмір, якщо restore-window-size не встановлено значення true.

en: Default Row Size
uk: Типовий розмір рядка

en: Toast on Copy Clipboard
uk: Підказка при копіюванні до буфера

en: Show the user when text has copied to the clipboard.
uk: Показувати підказку, якщо текст скопійовано до буфера обміну даними.

en: Enable Accessibility
uk: Увімкнути можливості доступності

en: Currently experimental feature to send accessibility information to screen readers.
uk: У поточній версії експериментальна можливість надсилання даних доступності до засобів читання з екрана.

en: Disable Padding around Terminal Emulator
uk: Вимкнути фаску навколо емулятора термінала

en: Do not pad around the terminal emulator widget. Setting to true may have significant performance impacts.
uk: Не додавати фаску до віджета емулятора термінала. Вмикання може призвести до значних проблем зі швидкодією.

en: Label
uk: Мітка

en: The label for the profile
uk: Мітка профілю

en: Login Shell
uk: Оболонка входу

en: Use a login shell
uk: Використовувати оболонку входу

en: Limit Scrollback
uk: Обмежити буфер гортання

en: Limit the number of lines to keep for scrollback
uk: Обмежити кількість рядків у буфері гортання

en: Scrollback Lines
uk: Рядки буфера гортання

en: The number of lines to keep in the scrollback, zero for no scrollback
uk: Кількість рядків, які слід зберігати у буфері гортання. 0 — не використовувати буфер гортання.

en: Scroll on Output
uk: Гортання виведених даних

en: Scroll to the bottom upon new output
uk: Гортати до кінця при появі нових виведених даних

en: Scroll on Keystroke
uk: Гортати при натисканні клавіші

en: Scroll to the bottom upon user keystroke
uk: Гортати до кінця при натискання клавіші користувачем

en: Use Custom Command
uk: Використати нетипову команду

en: If a custom command should be used
uk: Визначає, чи слід використовувати нетипову команду

en: Use Proxy
uk: Використовувати проксі

en: Apply proxy settings from the host in the container
uk: Застосувати параметри проксі-сервера з основної системи у контейнері

en: Custom Command
uk: Нетипова команда

en: A custom command for the shell
uk: Нетипова команда для оболонки

en: Default Container
uk: Типовий контейнер

en: The default container to run the command in
uk: Типовий контейнер, у якому буде виконано команду

en: Preserve Container
uk: Зберігати контейнер

en: Preserve the active container when creating new tabs and windows
uk: Зберігати активний контейнер при створенні вкладок і вікон

en: Exit Action
uk: Дія при виході

en: The action to take when the shell exits
uk: Дія, яку слід виконати, якщо оболонка завершить роботу

en: Preserve Directory
uk: Зберігати каталог

en: If the directory should be preserved for new terminals
uk: Визначає, чи слід зберігати каталог для нових терміналів

en: Palette
uk: Палітра

en: The color palette to use for the profile, by name
uk: Палітра кольорів, якою слід скористатися для профілю, за назвою

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: The opacity of the palette background
uk: Непрозорість тла палітри

en: Bold is Bright
uk: Напівжирний є яскравим

en: Setting bold on one of the lower 8 colors in the palette will use bright variant (upper 8 colors)
uk: Встановлення для напівжирного одного з 8 кольорів у палітрі призведе до використання яскравого варіанта кольору (верхніх 8 кольорів)

en: CJK Ambiguous Width
uk: Неоднозначна ширина ієрогліфів

en: The size to apply to ambiguous width characters
uk: Розмір, який слід застосувати для символів неоднозначної ширини

en: Backspace Binding
uk: Прив'язка Backspace

en: What to send to the PTY when a backspace is entered
uk: Визначає, що слід надіслати до PTY при натисканні backspace

en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера

en: The shortcut to copy to clipboard
uk: Клавіатурне скорочення для копіювання до буфера обміну даними

en: Paste from Clipboard
uk: Вставити з буфера

en: The shortcut to paste from the clipboard
uk: Клавіатурне скорочення для вставлення з буфера обміну даними

en: The shortcut to create a new tab in the current window
uk: Клавіатурне скорочення для створення вкладки у поточному вікні

en: The shortcut to create a new tab in a new window
uk: Клавіатурне скорочення для створення вкладки у новому вікні

en: Tab Overview
uk: Огляд вкладок

en: The shortcut to show the tab overview
uk: Клавіатурне скорочення для показу огляду вкладок

en: The shortcut to show application preferences
uk: Клавіатурне скорочення для показу вікна налаштувань програми

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: The shortcut to zoom out
uk: Клавіатурне скорочення для зменшення масштабу

en: Reset Zoom
uk: Відновити масштаб

en: The shortcut to reset zoom
uk: Клавіатурне скорочення для відновлення типового масштабу

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: The shortcut to zoom in
uk: Клавіатурне скорочення для збільшення масштабу

en: Toggle Fullscreen
uk: Перемикач повноекранного режиму

en: The shortcut to toggle fullscreen
uk: Клавіатурне скорочення для вмикання або вимикання повноекранного режиму

en: Reset Terminal
uk: Скинути термінал

en: Reset the terminal state for misbehaving clients
uk: Відновити початковий стан термінала для клієнтів із нештатною поведінкою

en: Reset Terminal and Clear History
uk: Скинути термінал і спорожнити журнал

en: Reset the terminal state and clear history for misbehaving clients
uk: Відновити початковий стан термінала і спорожнити журнал для клієнтів із нештатною поведінкою

en: Search History
uk: Шукати у журналі

en: Shortcut to begin searching the terminal history
uk: Клавіатурне скорочення для початку пошуку у журналі термінала

en: Select All
uk: Позначити все

en: Shortcut to select all the entire terminal scrollback
uk: Клавіатурне скорочення для позначення усього буфера гортання термінала

en: Select None
uk: Зняти позначення

en: Shortcut to clear the terminal selection
uk: Клавіатурне скорочення для зняття позначення у терміналі

en: Popup Menu
uk: Контекстне меню

en: Shortcut to show the popup menu for the terminal
uk: Клавіатурне скорочення для показу контекстного меню термінала

en: Primary Menu
uk: Основне меню

en: Shortcut to show the primary menu for the window
uk: Клавіатурне скорочення для показу основного меню вікна

en: Move to Previous Tab
uk: Перейти до попередньої вкладки

en: Shortcut to move to the previous tab
uk: Клавіатурне скорочення для переходу до попередньої вкладки

en: Move to Next Tab
uk: Перейти до наступної вкладки

en: Shortcut to move to the next tab
uk: Клавіатурне скорочення для переходу до наступної вкладки

en: Move Tab Left
uk: Пересунути вкладку ліворуч

en: Shortcut to move the current tab to the left one position
uk: Клавіатурне скорочення для перенесення поточної вкладки на одну позицію ліворуч

en: Move Tab Right
uk: Пересунути вкладку праворуч

en: Shortcut to move the current tab to the right one position
uk: Клавіатурне скорочення для перенесення поточної вкладки на одну позицію праворуч

en: Move Tab to New Window
uk: Пересунути вкладку до нового вікна

en: Shortcut to move the current tab into a new window
uk: Клавіатурне скорочення для перенесення поточної вкладки у нове вікно

en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

en: Shortcut to close the current tab
uk: Клавіатурне скорочення для закриття поточної вкладки

en: Close Other Tabs
uk: Закрити інші вкладки

en: Shortcut to close all tabs in the window but the current one
uk: Клавіатурне скорочення для закриття усіх вкладок у вікні, окрім поточної вкладки

en: Focus Tab 1
uk: Фокусувати вкладку 1

en: Shortcut to focus tab 1
uk: Клавіатурне скорочення для фокусування вкладки 1

en: Focus Tab 2
uk: Фокусувати вкладку 2

en: Shortcut to focus tab 2
uk: Клавіатурне скорочення для фокусування вкладки 2

en: Focus Tab 3
uk: Фокусувати вкладку 3

en: Shortcut to focus tab 3
uk: Клавіатурне скорочення для фокусування вкладки 3

en: Focus Tab 4
uk: Фокусувати вкладку 4

en: Shortcut to focus tab 4
uk: Клавіатурне скорочення для фокусування вкладки 4

en: Focus Tab 5
uk: Фокусувати вкладку 5

en: Shortcut to focus tab 5
uk: Клавіатурне скорочення для фокусування вкладки 5

en: Focus Tab 6
uk: Фокусувати вкладку 6

en: Shortcut to focus tab 6
uk: Клавіатурне скорочення для фокусування вкладки 6

en: Focus Tab 7
uk: Фокусувати вкладку 7

en: Shortcut to focus tab 7
uk: Клавіатурне скорочення для фокусування вкладки 7

en: Focus Tab 8
uk: Фокусувати вкладку 8

en: Shortcut to focus tab 8
uk: Клавіатурне скорочення для фокусування вкладки 8

en: Focus Tab 9
uk: Фокусувати вкладку 9

en: Shortcut to focus tab 9
uk: Клавіатурне скорочення для фокусування вкладки 9

en: Focus Tab 10
uk: Фокусувати вкладку 10

en: Shortcut to focus tab 10
uk: Клавіатурне скорочення для фокусування вкладки 10

en: Undo Close Tab
uk: Скасувати закриття вкладки

en: Undo closing of last tab
uk: Скасувати закриття останньої вкладки

en: --tab, --tab-with-profile, or --new-window may not be used together
uk: --tab, --tab-with-profile і --new-window не можна використовувати одночасно

en: Cannot parse command: %s
uk: Не вдалося обробити команду: %s

en: Examples:
uk: Приклади:

en: Show the application preferences
uk: Показати налаштування програми

note: Used for new tabs/windows/etc when specified
en: Use DIR for --tab, --tab-with-profile, --new-window, or -x
uk: Використати DIR для --tab, --tab-with-profile, --new-window або -x

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

note: By default, this implies a new ptyxis instance unless the options * below are provided to override that.
en: Command to execute in new window
uk: Команда, яку слід виконати у новому вікні

note: These options all imply we're using a shared Ptyxis instance. We do not support * short command options for these to make it easier to sniff them in early args * checking from `main.c`.
en: New terminal window
uk: Нове вікно термінала

en: New terminal tab in active window
uk: Нова вкладка термінала в активному вікні з використанням ПРОФІЛЮ

en: New terminal tab in active window using PROFILE
uk: Нова вкладка термінала в активному вікні з використанням ПРОФІЛЮ

en: PROFILE
uk: ПРОФІЛЬ

en: Set title for new tab
uk: Встановити заголовок для нової вкладки

en: Run Separate Instance
uk: Запустити окремий екземпляр

en: Open Preferences
uk: Відкрити налаштування

en: Run Custom Command in New Window
uk: Виконати нетипову команду у новому вікні

en: [-- COMMAND ARGUMENTS]
uk: [-- КОМАНДА АРГУМЕНТИ]

en: _Close
uk: З_акрити

en: _Close All
uk: _Закрити все

en: Close Window?
uk: Закрити вікно?

en: Some processes are still running.
uk: Усе ще запущено деякі процеси.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: Process %d
uk: Процес %d

en: Unknown Container
uk: Невідомий контейнер

en: Search up to next result
uk: Шукати вгору до наступного результату

en: Search down to next result
uk: Шукати вниз до наступного результату

en: Search Options
uk: Параметри пошуку

en: Match _Case
uk: Враховувати _регістр

en: Whole _Words
uk: _Цілі слова

en: Use _Regular Expressions
uk: _Формальні вирази

en: Close
uk: Закрити

en: Close the search bar
uk: Закрити панель пошуку

en: unset
uk: не визначено

en: Row
uk: Рядок

en: Column
uk: Стовпчик

note: NOTE: If we are in a container that also supports VTE patches * then it will send shell-precmd via escape sequences. The reality * is that our foreground is the `toolbox enter` process (until we * have better patches in VTE) but we show "Shell" instead. * * This is fine for now, but I'd like it to b
en: Shell
uk: Оболонка

en: untracked
uk: без стеження

en: Inspector
uk: Інспектор

en: Process
uk: Процес

en: Foreground Process
uk: Основний процес

en: Window Title
uk: Заголовок вікна

en: Current Directory
uk: Поточний каталог

en: Current File
uk: Поточний файл

en: Container
uk: Контейнер

en: Runtime
uk: Виконання

en: Name
uk: Назва

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Grid Size
uk: Розмір таблиці

en: Colors
uk: Кольори

en: Font
uk: Шрифт

en: Cell Size
uk: Розмір комірки

en: Input
uk: Введення

en: Cursor
uk: Курсор

en: Position
uk: Позиція

en: Mouse
uk: Миша

en: Hyperlink
uk: Гіперпосилання

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
uk: Тест українських та English символів

en: Select Font
uk: Виберіть шрифт

en: Show Fewer Palettes
uk: Показувати менше палітр

en: Show All Palettes
uk: Показати усі палітри

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Reduces the opacity of the background window
uk: Зменшує непрозорість фонового вікна

en: Use System _Font
uk: Загальносистемний _шрифт

en: Custom Font
uk: Нетиповий шрифт

en: Use Bright Colors for Bold
uk: Використовувати яскраві кольори для напівжирного

en: Blinking Text
uk: Текст, що блимає

en: Never
uk: Ніколи

en: Focused
uk: Фокусоване

en: Unfocused
uk: Не сфокусовано

en: Always
uk: Завжди

en: Block
uk: Блок

en: I-Beam
uk: I-подібний

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Cursor Blinking
uk: Блимання курсора

en: Follow System
uk: Використовувати системний

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Next
uk: Далі

en: Last
uk: Останній

en: Attempt to restore previous tabs when Ptyxis starts
uk: Спробувати відновити попередні вкладки при запуску Ptyxis

en: Restore the previous window size when creating a new window
uk: Відновлювати попередній розмір вікна при створенні нового вікна

en: Columns
uk: Стовпчики

en: Rows
uk: Рядки

en: Accessibility
uk: Доступність

en: Allow Screen Readers
uk: Дозволити засоби читання з екрана

en: Permit screen readers such as Orca to read terminal content and typed text
uk: Дозволити засобам читання з екрана, зокрема Orca, читати дані з термінала та введений текст

en: Bell
uk: Дзвінок

en: Emit an audible bell when requested by active tab
uk: Видати звуковий дзвінок при запиті від активної вкладки

en: Visual Bell
uk: Видимий дзвінок

en: Emit a visual bell when requested by active tab
uk: Видати візуальний сигнал при запиті від активної вкладки

en: Scrolling
uk: Гортання

en: Use Scrollbars
uk: Використовувати смужки гортання

en: Scroll to the bottom upon input keystroke
uk: Гортати до кінця при натискання клавіші користувачем

en: Scroll to the bottom when new content is available
uk: Гортати до кінця, якщо з'являться нові дані

en: Restrict the number of lines saved for scrollback
uk: Обмежити кількість рядків, які зберігатимуться у буфері гортання

en: The number of lines to keep for scrollback
uk: Кількість рядків у буфері гортання

en: Use Login Shell
uk: Використовувати оболонку входу

en: Preserve Working Directory
uk: Зберігати робочий каталог

en: Safe
uk: Безпечний

en: No Action
uk: Жодних дій

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Compatibility
uk: Сумісність

en: Backspace Key
uk: Клавіша Backspace

en: Sequence to send for Backspace key
uk: Надіслана послідовність для клавіші Backspace

en: Delete Key
uk: Клавіша Delete

en: Sequence to send for Delete key
uk: Надіслана послідовність для клавіші Delete

en: Ambiguous-width Characters
uk: Символи неоднозначної ширини

en: Narrow
uk: Вузький

en: Wide
uk: Широкий

en: Shortcuts
uk: Скорочення

en: Clear Selection
uk: Зняти позначення

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset and Clear
uk: Скинути та очистити

en: Show Context Menu
uk: Показати контекстне меню

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Open a new tab in the current window
uk: Відкрити нову вкладку у поточному вікні

en: Open a new tab in a new window
uk: Відкрити нову вкладку у новому вікні

en: View Tab Overview
uk: Огляд вкладок перегляду

en: Show an overview of all tabs within the window
uk: Показати огляд усіх вкладок у вікні

en: Close the current tab
uk: Закрити поточну вкладку

en: Close all tabs except the active tab
uk: Закрити усі вкладки, окрім активної

en: Undo closing the last tab
uk: Скасувати закриття останньої вкладки

en: Move the tab one position to the left
uk: Пересунути вкладку на одну позицію ліворуч

en: Move the tab one position to the right
uk: Пересунути вкладку на одну позицію праворуч

en: Detach the current tab and move it to a new window
uk: Від'єднати поточну вкладку і перенести її до нового вікна

en: Switch to Tab 1
uk: Перемкнутися на вкладку 1

en: Switch to Tab 2
uk: Перемкнутися на вкладку 2

en: Switch to Tab 3
uk: Перемкнутися на вкладку 3

en: Switch to Tab 4
uk: Перемкнутися на вкладку 4

en: Switch to Tab 5
uk: Перемкнутися на вкладку 5

en: Switch to Tab 6
uk: Перемкнутися на вкладку 6

en: Switch to Tab 7
uk: Перемкнутися на вкладку 7

en: Switch to Tab 8
uk: Перемкнутися на вкладку 8

en: Switch to Tab 9
uk: Перемкнутися на вкладку 9

en: Switch to Tab 10
uk: Перемкнутися на вкладку 10

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Application
uk: Програма

en: Toggle in and out of fullscreen
uk: Увімкнути чи вимкнути повноекранний режим

en: Show Primary Menu
uk: Показати панель меню

en: Displays the primary menu for the terminal window
uk: Показує основне меню для вікна термінала

en: Show this preferences window
uk: Показати це вікно налаштувань

en: Profiles
uk: Профілі

en: _Add Profile
uk: _Додати профіль

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Control-H
uk: Ctrl-H

en: Escape Sequence
uk: Послідовність Escape

en: TTY Erase
uk: Вилучення TTY

en: Untitled Profile
uk: Профіль без назви

en: Copied to clipboard
uk: Скопійовано до буфера обміну

en: Removed profile “%s”
uk: Вилучено профіль «%s»

en: Undo
uk: Скасувати

en: My Computer
uk: Мій комп'ютер

en: Edit Profile
uk: Змінити профіль

en: Profile
uk: Профіль

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Copy
uk: Копіювати

en: Color
uk: Колір

en: Network
uk: Мережа

en: Proxy
uk: Проксі

en: Applies the network proxy settings to the container environment
uk: Застосовує параметри проксі-сервера мережі до середовища контейнера

en: The default container to use with this profile
uk: Типовий контейнер, який слід використовувати з цим профілем

en: Preserve the current container when opening new tabs and windows
uk: Зберегти поточний контейнер при відкритті нових вкладок та вікон

en: Remove Profile
uk: Вилучити профіль

en: View More
uk: Докладніше

en: _Make Default
uk: З_робити типовим

en: _Duplicate…
uk: _Дублювати…

en: _Edit…
uk: З_мінити…

en: _Remove
uk: Ви_лучити

note: Translators: <b>%s</b> is used to show the provided text in bold
en: Enter new shortcut to change <b>%s</b>.
uk: Уведіть нове сполучення для зміни <b>%s</b>.

note: do not use underline as it prevents alt+c as an accelerator
en: Cancel
uk: Скасувати

note: do not use underline as it prevents alt+s as an accelerator
en: Set
uk: Встановити

en: Press Escape to cancel or Backspace to disable.
uk: Натисніть Escape, щоб скасувати, або Backspace, щоб вимкнути.

en: Set Shortcut
uk: Встановити скорочення

en: disabled
uk: вимкнено

en: Process Exited from Signal %d
uk: Процес завершив роботу від сигналу %d

en: _Restart
uk: _Перезапустити

note: Always prepare the banner even if we don't show it because we may * display it again if the tab is removed from the parking lot and * restored into the window.
en: Process Exited
uk: Процес завершився

en: Failed to launch terminal
uk: Не вдалося запустити термінал

en: Cannot locate container “%s”
uk: Не вдалося знайти контейнер «%s»

en: Failed to create pseudo terminal device
uk: Не вдалося створити пристрій псевдотермінала

en: Exited
uk: Вийшов

en: Failed
uk: Помилка

en: Failed to open link
uk: Не вдалося відкрити посилання

en: Command completed
uk: Виконання команди завершено

en: Search…
uk: Шукати…

en: _Open Link
uk: _Відкрити посилання

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Copy selection from terminal to clipboard
uk: Копіювати позначений текст з термінала до буфера

en: _Copy Link
uk: _Копіювати посилання

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: Paste from clipboard into the terminal
uk: Вставити з буфера обміну даними до термінала

en: Select _All
uk: Позначити _все

en: Selection all text from terminal including scrollback
uk: Позначити увесь текст у терміналі, разом із буфером гортання

en: Select _None
uk: С_касувати позначення

en: Read-Only
uk: Лише читання

en: Leave Fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: _Inspect Terminal
uk: _Інспектувати термінал

en: Follow system style
uk: Використовувати стиль системи

en: Light style
uk: Світлий стиль

en: Dark style
uk: Темний стиль

note: translators: Builder Terminal means this is a terminal bundled with GNOME Builder
en: Builder Terminal
uk: Термінал «Будівника»

en: Set Title
uk: Встановити заголовок

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: Containers
uk: Контейнери

en: New Terminal
uk: Новий термінал

en: Show Profiles and Containers
uk: Показати профілі і контейнери

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Show Open Tabs
uk: Показати відкриті вкладки

en: New _Tab
uk: Нова _вкладка

en: New _Window
uk: Створити _вікно

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _About
uk: _Про програму

en: Move _Left
uk: Пересунути _ліворуч

en: Move _Right
uk: Пересунути _праворуч

en: Move to New _Window
uk: Перенести у нове _вікно

en: _Pin Tab
uk: При_шпилити вкладку

en: Un_pin Tab
uk: Від_шпилити вкладку

en: Close _Other Tabs
uk: Закрити _інші вкладки

en: _Close Tab
uk: _Закрити вкладку

en: _My Computer
uk: _Ваш комп'ютер
