master - en to af translation catalogue (176 entries)

en: Name: %s
af: Naam: %s

en: No module information available
af: Geen module-inligting beskikbaar nie

en: Version: %s
af: Weergawe: %s

en: Description: %s
af: Beskrywing: %s

en: Author: %s
af: Outeur: %s

en: Usage: %s
af: Gebruik: %s

en: PulseAudio Sound System
af: PulseAudio-klankstelsel

en: Start the PulseAudio Sound System
af: Begin die PulseAudio-klankstelsel

en: Input
af: Toevoer

en: Docking Station Input
af: Dokstasietoevoer

en: Docking Station Microphone
af: Dokstasiemikrofoon

en: Docking Station Line In
af: Dokstasie se lyn in

en: Line In
af: Lyn in

en: Microphone
af: Mikrofoon

en: Front Microphone
af: Mikrofoon voor

en: Rear Microphone
af: Mikrofoon agter

en: External Microphone
af: Eksterne mikrofoon

en: Internal Microphone
af: Interne mikrofoon

en: Automatic Gain Control
af: Outomatiese versterkingkontrole

en: No Automatic Gain Control
af: Geen outomatiese versterkingkontrole

en: Amplifier
af: Versterker

en: No Amplifier
af: Geen versterker

en: Bass Boost
af: Basversterker

en: No Bass Boost
af: Geen basversterker

en: Speaker
af: Luidspreker

en: Headphones
af: Oorfone

en: Analog Input
af: Analoë toevoer

en: Dock Microphone
af: Dokmikrofoon

en: Headset Microphone
af: Kopstukmikrofoon

en: Analog Output
af: Analoë afvoer

en: Headphones Mono Output
af: Oorfone, mono-afvoer

en: Line Out
af: Lyn uit

en: Analog Mono Output
af: Analoë mono-afvoer

en: Speakers
af: Luidsprekers

en: Digital Output (S/PDIF)
af: Digitale afvoer (S/PDIF)

en: Digital Input (S/PDIF)
af: Digitale toevoer (S/PDIF)

en: Multichannel Input
af: Multikanaaltoevoer

en: Multichannel Output
af: Multikanaalafvoer

en: Game Output
af: Speletjieafvoer

en: Chat Output
af: Geselsafvoer

en: Analog Mono
af: Analoë mono

note: Note: Not translated to "Analog Stereo Input", because the source * name gets "Input" appended to it automatically, so adding "Input" * here would lead to the source name to become "Analog Stereo Input * Input". The same logic applies to analog-stereo-output, * multichannel-input and multichannel-ou
en: Analog Stereo
af: Analoë stereo

en: Headset
af: Kopstuk

en: Multichannel
af: Multikanaal

en: Analog Surround 2.1
af: Analoë omringklank 2.1

en: Analog Surround 3.0
af: Analoë omringklank 3.0

en: Analog Surround 3.1
af: Analoë omringklank 3.1

en: Analog Surround 4.0
af: Analoë omringklank 4.0

en: Analog Surround 4.1
af: Analoë omringklank 4.1

en: Analog Surround 5.0
af: Analoë omringklank 5.0

en: Analog Surround 5.1
af: Analoë omringklank 5.1

en: Analog Surround 6.0
af: Analoë omringklank 6.0

en: Analog Surround 6.1
af: Analoë omringklank 6.1

en: Analog Surround 7.0
af: Analoë omringklank 7.0

en: Analog Surround 7.1
af: Analoë omringklank 7.1

en: Digital Stereo (IEC958)
af: Digitale stereo (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
af: Digitale omringklank 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
af: Digitale omringklank 5.1 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/DTS)
af: Digitale omringklank 5.1 (IEC958/DTS)

en: Digital Stereo (HDMI)
af: Digitale stereo (HDMI)

en: Digital Surround 5.1 (HDMI)
af: Digitale omringklank 5.1 (HDMI)

en: Analog Mono Duplex
af: Analoë monodupleks

en: Analog Stereo Duplex
af: Analoë stereodupleks

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
af: Digitale stereodupleks (IEC958)

en: Multichannel Duplex
af: Multikanaaldupleks

en: Stereo Duplex
af: Stereodupleks

en: Off
af: Af

en: %s Output
af: %s-afvoer

en: %s Input
af: %s-toevoer

en: Bluetooth Input
af: Bluetooth-toevoer

en: Bluetooth Output
af: Bluetooth-afvoer

en: Headphone
af: Oorfone

en: Portable
af: Draagbaar

en: Car
af: Kar

en: HiFi
af: Hoëtroustel

en: Phone
af: Foon

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink)
af: Hoëtrouspel (A2DP-teiken)

en: High Fidelity Capture (A2DP Source)
af: Hoëtrou-opname (A2DP-bron)

note: add on profile
en: On
af: Aan

en: Dummy Output
af: Dowe afvoer

en: General Purpose Equalizer
af: Meerdoelige effenaar (EQ)

en: FFT based equalizer on %s
af: FFT-gebaseerde effenaar op %s

en: Output Devices
af: Afvoertoestelle

en: Input Devices
af: Toevoertoestelle

en: Audio on @HOSTNAME@
af: Klank op @HOSTNAME@

note: TODO: old tunnel put here the remote sink_name into stream name e.g. 'Null Output for lynxis@lazus' TODO: old tunnel put here the remote source_name into stream name e.g. 'Null Output for lynxis@lazus'
en: Tunnel for %s@%s
af: Tonnel vir %s@%s

en: Tunnel to %s/%s
af: Tonnel na %s/%s

en: PulseAudio Sound Server
af: PulseAudio-klankbediener

en: Front Center
af: Voor middel

en: Front Left
af: Voor links

en: Front Right
af: Voor regs

en: Rear Center
af: Agter middel

en: Rear Left
af: Agter links

en: Rear Right
af: Agter regs

en: Subwoofer
af: Basluidspreker

en: Front Left-of-center
af: Voor links van middel

en: Front Right-of-center
af: Voor regs van middel

en: Side Left
af: Kant links

en: Side Right
af: Kant regs

en: Auxiliary 0
af: Hulpkanaal 0

en: Auxiliary 1
af: Hulpkanaal 1

en: Auxiliary 2
af: Hulpkanaal 2

en: Auxiliary 3
af: Hulpkanaal 3

en: Auxiliary 4
af: Hulpkanaal 4

en: Auxiliary 5
af: Hulpkanaal 5

en: Auxiliary 6
af: Hulpkanaal 6

en: Auxiliary 7
af: Hulpkanaal 7

en: Auxiliary 8
af: Hulpkanaal 8

en: Auxiliary 9
af: Hulpkanaal 9

en: Auxiliary 10
af: Hulpkanaal 10

en: Auxiliary 11
af: Hulpkanaal 11

en: Auxiliary 12
af: Hulpkanaal 12

en: Auxiliary 13
af: Hulpkanaal 13

en: Auxiliary 14
af: Hulpkanaal 14

en: Auxiliary 15
af: Hulpkanaal 15

en: Auxiliary 16
af: Hulpkanaal 16

en: Auxiliary 17
af: Hulpkanaal 17

en: Auxiliary 18
af: Hulpkanaal 18

en: Auxiliary 19
af: Hulpkanaal 19

en: Auxiliary 20
af: Hulpkanaal 20

en: Auxiliary 21
af: Hulpkanaal 21

en: Auxiliary 22
af: Hulpkanaal 22

en: Auxiliary 23
af: Hulpkanaal 23

en: Auxiliary 24
af: Hulpkanaal 24

en: Auxiliary 25
af: Hulpkanaal 25

en: Auxiliary 26
af: Hulpkanaal 26

en: Auxiliary 27
af: Hulpkanaal 27

en: Auxiliary 28
af: Hulpkanaal 28

en: Auxiliary 29
af: Hulpkanaal 29

en: Auxiliary 30
af: Hulpkanaal 30

en: Auxiliary 31
af: Hulpkanaal 31

en: Top Center
af: Bo middel

en: Top Front Center
af: Bo voor middel

en: Top Front Left
af: Bo voor links

en: Top Front Right
af: Bo voor regs

en: Top Rear Center
af: Bo agter middel

en: Top Rear Left
af: Bo agter links

en: Top Rear Right
af: Bo agter regs

en: (invalid)
af: (ongeldig)

en: Surround 4.0
af: Omringklank 4.0

en: Surround 4.1
af: Omringklank 4.1

en: Surround 5.0
af: Omringklank 5.0

en: Surround 5.1
af: Omringklank 5.1

en: Surround 7.1
af: Omringklank 7.1

en: input
af: toevoer

en: output
af: afvoer

en: bidirectional
af: tweerigting

en: invalid
af: ongeldig

en: yes
af: ja

en: no
af: nee

en: Built-in Audio
af: Ingeboude oudio

en: OK
af: Regso

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Unknown command
af: Onbekende bevel

en: Invalid argument
af: Ongeldige argument

en: Entity exists
af: Entiteit bestaan

en: No such entity
af: Geen so ’n entiteit nie

en: Connection refused
af: Verbinding geweier

en: Protocol error
af: Protokolfout

en: Timeout
af: Tyd het uitgetel

en: Internal error
af: Interne fout

en: Connection terminated
af: Verbinding verbreek

en: Invalid server
af: Ongeldige bediener

en: Module initialization failed
af: Inisialisering van module het misluk

en: Bad state
af: Slegte toestand

en: No data
af: Geen data

en: Incompatible protocol version
af: Onversoenbare protokolweergawe

en: Too large
af: Te groot

en: Not supported
af: Nie ondersteun nie

en: Unknown error code
af: Onbekende foutkode

en: No such extension
af: Geen so ’n uitbreiding nie

en: Obsolete functionality
af: Verouderde funksionaliteit

en: Missing implementation
af: Ontbrekende implementasie

en: Client forked
af: Kliënt het gevurk

en: Input/Output error
af: Toevoer/afvoer-fout

en: Device or resource busy
af: Toestel of hulpbron is besig
