pulseaudio.master-tx - en to nl translation catalogue (510 entries)

en: %s [options]
    
    COMMANDS:
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
          --dump-conf                       Dump default configuration
          --dump-modules                    Dump list of available modules
          --dump-resample-methods           Dump available resample methods
          --cleanup-shm                     Cleanup stale shared memory segments
          --start                           Start the daemon if it is not running
      -k  --kill                            Kill a running daemon
          --check                           Check for a running daemon (only returns exit code)
    
    OPTIONS:
          --system[=BOOL]                   Run as system-wide instance
      -D, --daemonize[=BOOL]                Daemonize after startup
          --fail[=BOOL]                     Quit when startup fails
          --high-priority[=BOOL]            Try to set high nice level
                                            (only available as root, when SUID or
                                            with elevated RLIMIT_NICE)
          --realtime[=BOOL]                 Try to enable realtime scheduling
                                            (only available as root, when SUID or
                                            with elevated RLIMIT_RTPRIO)
          --disallow-module-loading[=BOOL]  Disallow user requested module
                                            loading/unloading after startup
          --disallow-exit[=BOOL]            Disallow user requested exit
          --exit-idle-time=SECS             Terminate the daemon when idle and this
                                            time passed
          --scache-idle-time=SECS           Unload autoloaded samples when idle and
                                            this time passed
          --log-level[=LEVEL]               Increase or set verbosity level
      -v  --verbose                         Increase the verbosity level
          --log-target={auto,syslog,stderr,file:PATH,newfile:PATH}
                                            Specify the log target
          --log-meta[=BOOL]                 Include code location in log messages
          --log-time[=BOOL]                 Include timestamps in log messages
          --log-backtrace=FRAMES            Include a backtrace in log messages
      -p, --dl-search-path=PATH             Set the search path for dynamic shared
                                            objects (plugins)
          --resample-method=METHOD          Use the specified resampling method
                                            (See --dump-resample-methods for
                                            possible values)
          --use-pid-file[=BOOL]             Create a PID file
          --no-cpu-limit[=BOOL]             Do not install CPU load limiter on
                                            platforms that support it.
          --disable-shm[=BOOL]              Disable shared memory support.
          --enable-memfd[=BOOL]             Enable memfd shared memory support.
    
    STARTUP SCRIPT:
      -L, --load="MODULE ARGUMENTS"         Load the specified plugin module with
                                            the specified argument
      -F, --file=FILENAME                   Run the specified script
      -C                                    Open a command line on the running TTY
                                            after startup
    
      -n                                    Don't load default script file
nl: %s [opties]
    
    OPDRACHTEN:
      -h, --help   Laat deze hulptekst zien
      --version   Laat versie zien
      --dump-conf   Dump standaardconfiguratie
      --dump-modules   Dump lijst van beschikbare modules
      --dump-resample-methods   Dump beschikbare herbemonsteringsmethoden
      --cleanup-shm   Schoon oude gedeelde geheugensegmenten op
      --start   Start de achtergronddienst als deze niet draait
      -k  --kill   Breek een draaiende achtergronddienst af
      --check  Controleer of er een draaiende achtergronddienst is (geeft alleen afsluitcode terug)
    
    OPTIES:
      --system[=BOOL]  Draaien als systeembrede instantie
      -D, --daemonize[=BOOL]   Maak er een achtergronddienst van na opstarten
      --fail[=BOOL]  Sluit af als opstarten mislukt
      --high-priority[=BOOL]  Probeer een hoog nice-niveau in te stellen
      (alleen beschikbaar voor root, als SUID of
      met verhoogde RLIMIT_NICE)
      --realtime[=BOOL]  Probeer realtime scheduling aan te zetten 
      (alleen beschikbaar voor root, als SUID of
      met verhoogde RLIMIT_RTPRIO)
      --disallow-module-loading[=BOOL]  Sta de modulegebruiker niet toe om de gevraagde
      module te laden/verwijderen na opstarten
      --disallow-exit[=BOOL]  Sta de gebruiker het gevraagde afsluiten niet toe
      --exit-idle-time=SECS  Sluit de achtergronddienst af als deze niets doet en deze tijd
      verstreken is
      --scache-idle-time=SECS  Verwijder automatisch geladen samples als deze niets
      doen en deze tijd verstreken is
      --log-level[=LEVEL]  Verhogen of instellen van breedsprakigheidsniveau
      -v  Verhoog breedsprakigheidsniveau
      --log-target={auto,syslog,stderr,file:PAD}
      Specificeer het logboekdoel
      --log-meta[=BOOL]  Voeg codelocatie toe aan logboekboodschappen
      --log-time[=BOOL]  Voeg tijdstempels toe aan logboekboodschappen
      --log-backtrace=FRAMES  Voeg een backtrace toe aan logboekboodschappen
      -p, --dl-search-path=PAD  Stel het zoekpad voor dynamisch gedeelde
      objecten in (invoegsels)
      --resample-method=METHODE  Gebruik de opgegeven resamplingmethode
      (Zie --dump-resample-methods voor
      mogelijke waarden)
      --use-pid-file[=BOOL]  Maak een PID-bestand
      --no-cpu-limit[=BOOL]  Installeer geen CPU-belastingbegrenzer op
      platforms die dat ondersteunen.
      --disable-shm[=BOOL]  Zet ondersteuning voor gedeeld geheugen uit.
    
    OPSTART SCRIPT:
      -L, --load="MODULE ARGUMENTS"  Laad de opgegeven invoegselmodule met
      de opgegeven argumenten
      -F, --file=BESTANSNAAM  Draai het opgegeven script
      -C  Open een opdrachtregel op de draaiende TTY
      na het opstarten
    
      -n  Laad het standaard-scriptbestand niet

en: --daemonize expects boolean argument
nl: --daemonize verwacht een booleaans argument

en: --fail expects boolean argument
nl: --fail verwacht een booleaans argument

en: --high-priority expects boolean argument
nl: --high-priority verwacht een booleaans argument

en: --realtime expects boolean argument
nl: --realtime verwacht een booleaans argument

en: --disallow-module-loading expects boolean argument
nl: --disallow-module-loading verwacht een booleaans argument

en: --disallow-exit expects boolean argument
nl: --disallow-exit verwacht een booleaans argument

en: --use-pid-file expects boolean argument
nl: --use-pid-file verwacht een booleaans argument

en: Invalid log target: use either 'syslog', 'journal', 'stderr' or 'auto' or a valid file name 'file:<path>', 'newfile:<path>'.
nl: Ongeldig logboekdoel: gebruik 'syslog', 'journal', 'stderr' of 'auto' of een geldige bestandsnaam 'bestand:<pad>', 'nieuwbestand:<pad>'.

en: Invalid log target: use either 'syslog', 'stderr' or 'auto' or a valid file name 'file:<path>', 'newfile:<path>'.
nl: Ongeldig logboekdoel: gebruik 'syslog', 'stderr' of 'auto' of een geldige bestandsnaam 'bestand:<pad>', 'nieuwbestand:<pad>'.

en: --log-time expects boolean argument
nl: --log-time verwacht een booleaans argument

en: --log-meta expects boolean argument
nl: --log-meta verwacht een booleaans argument

en: Invalid resample method '%s'.
nl: Ongeldige herbemonsteringsmethode '%s'.

en: --system expects boolean argument
nl: --system verwacht een booleaans argument

en: --no-cpu-limit expects boolean argument
nl: --no-cpu-limit verwacht een booleaans argument

en: --disable-shm expects boolean argument
nl: --disable-shm verwacht een booleaans argument

en: --enable-memfd expects boolean argument
nl: --enable-memfd verwacht een booleaans argument

en: [%s:%u] Invalid log target '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig logboekdoel '%s'.

en: [%s:%u] Invalid log level '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig logboekniveau '%s'.

en: [%s:%u] Invalid resample method '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige herbemonsteringsmethode ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid rlimit '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige rlimit ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid sample format '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig bemonsteringstype ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid sample rate '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige bemonsteringsrate ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid sample channels '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige bemonsteringskanalen ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid channel map '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige kanalenkaart ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid number of fragments '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig aantal fragmenten '%s'.

en: [%s:%u] Invalid fragment size '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige fragmentgrootte ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid nice level '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig nice niveau ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid server type '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig servertype '%s'.

en: Failed to open configuration file: %s
nl: Kon instellingenbestand niet openen: %s

en: The specified default channel map has a different number of channels than the specified default number of channels.
nl: De opgegeven standaardkanalenkaart heeft een ander aantal kanalen dan het opgegeven standaardaantal kanalen.

en: ### Read from configuration file: %s ###
nl: ### Lees uit het configuratiebestand: %s ###

en: Name: %s
nl: Naam: %s

en: No module information available
nl: Geen module-informatie beschikbaar

en: Version: %s
nl: Versie: %s

en: Description: %s
nl: Beschrijving: %s

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: Load Once: %s
nl: Laad eenmaal: %s

en: DEPRECATION WARNING: %s
nl: ACHTERHAALDHEIDSWAARSCHUWING: %s

en: Path: %s
nl: Pad: %s

en: Failed to open module %s: %s
nl: Openen van module %s mislukte: %s

en: Failed to find original lt_dlopen loader.
nl: Kon de originele lt_dlopen lader niet vinden.

en: Failed to allocate new dl loader.
nl: Kon de nieuwe dl lader niet toekennen.

en: Failed to add bind-now-loader.
nl: Kon bind-now-loader niet toevoegen.

en: Failed to find user '%s'.
nl: Kon gebruiker '%s' niet vinden.

en: Failed to find group '%s'.
nl: Kon groep ‘%s’ niet vinden.

en: GID of user '%s' and of group '%s' don't match.
nl: GID van gebruiker ‘%s’ en van groep ‘%s’ passen niet bij elkaar.

en: Home directory of user '%s' is not '%s', ignoring.
nl: Persoonlijke map van gebruiker ‘%s’ is niet ‘%s’, wordt genegeerd.

en: Failed to create '%s': %s
nl: Aanmaken van ‘%s’ mislukte: %s

en: Failed to change group list: %s
nl: Veranderen van groepslijst mislukt: %s

en: Failed to change GID: %s
nl: Veranderen van GID mislukt: %s

en: Failed to change UID: %s
nl: Veranderen van UID mislukt: %s

en: System wide mode unsupported on this platform.
nl: Systeembrede modus wordt op dit platform niet ondersteund.

en: Failed to parse command line.
nl: Lezen van de opdrachtregel mislukte.

en: System mode refused for non-root user. Only starting the D-Bus server lookup service.
nl: Systeemmodus geweigerd voor niet-rootgebruiker. Alleen de D-Bus-server zoekdienst wordt gestart.

en: Failed to kill daemon: %s
nl: Uitschakelen van achtergronddienst mislukte: %s

en: This program is not intended to be run as root (unless --system is specified).
nl: Dit programma is niet bedoeld om als root gedraaid te worden (behalve als --system is opgegeven).

en: Root privileges required.
nl: Beheerdersrechten vereist.

en: --start not supported for system instances.
nl: --start wordt niet ondersteund voor systeeminstanties.

en: User-configured server at %s, refusing to start/autospawn.
nl: Door gebruiker geconfigureerde server op %s, die weigert te starten/autospawn.

en: User-configured server at %s, which appears to be local. Probing deeper.
nl: Door gebruiker geconfigureerde server op %s, die lokaal lijkt te zijn. Wordt dieper onderzocht.

en: Running in system mode, but --disallow-exit not set.
nl: Draaiend in systeemmodus, maar --disallow-exit is niet ingesteld.

en: Running in system mode, but --disallow-module-loading not set.
nl: Draaiend in systeemmodus, maar --disallow-module-loading is niet ingesteld.

en: Running in system mode, forcibly disabling SHM mode.
nl: Draaiend in systeemmodus, met geforceerd uitzetten van SHM-modus.

en: Running in system mode, forcibly disabling exit idle time.
nl: Draaiend in systeemmodus, met geforceerd uitzetten van exit idle time.

en: Failed to acquire stdio.
nl: Verkrijgen van stdio mislukte.

en: pipe() failed: %s
nl: pipe() mislukte: %s

en: fork() failed: %s
nl: fork() mislukte: %s

en: read() failed: %s
nl: read() mislukte: %s

en: Daemon startup failed.
nl: Kon geen achtergronddienst opstarten.

en: setsid() failed: %s
nl: setsid() mislukte: %s

en: Failed to get machine ID
nl: Machine-ID verkrijgen mislukt

en: OK, so you are running PA in system mode. Please make sure that you actually do want to do that.
    Please read http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ for an explanation why system mode is usually a bad idea.
nl: Oké, dus u draait PA in systeemmodus. Dat kunt u waarschijnlijk beter niet doen.
    Lees http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ voor een uitleg waarom systeemmodus gewoonlijk een slecht idee is.

en: pa_pid_file_create() failed.
nl: pa_pid_file_create() mislukte.

en: pa_core_new() failed.
nl: pa_core_new() mislukte.

en: command line arguments
nl: opdrachtregelargumenten

en: Failed to initialize daemon due to errors while executing startup commands. Source of commands: %s
nl: Kon achtergronddienst niet starten wegens fouten bij het uitvoeren van opstartopdrachten. Bron van opdrachten: %s

en: Daemon startup without any loaded modules, refusing to work.
nl: Achtergronddienst opstarten zonder geladen modules, dat werkt niet.

en: PulseAudio Sound System
nl: PulseAudio geluidssysteem

en: Start the PulseAudio Sound System
nl: Start het PulseAudio geluidssysteem

en: Input
nl: Invoer

en: Docking Station Input
nl: Dokstation-invoer

en: Docking Station Microphone
nl: Dokstation-microfoon

en: Docking Station Line In
nl: Dokstation-Lijn In

en: Line In
nl: Lijn-in

en: Microphone
nl: Microfoon

en: Front Microphone
nl: Microfoon voorkant

en: Rear Microphone
nl: Microfoon achterkant

en: External Microphone
nl: Externe microfoon

en: Internal Microphone
nl: Interne microfoon

en: Automatic Gain Control
nl: Automatische toenamebeheersing

en: No Automatic Gain Control
nl: Geen automatische toenamebeheersing

en: Boost
nl: Versterking

en: No Boost
nl: Geen versterking

en: Amplifier
nl: Versterker

en: No Amplifier
nl: Geen versterker

en: Bass Boost
nl: Basversterking

en: No Bass Boost
nl: Geen basversterking

en: Speaker
nl: Luidspreker

en: Headphones
nl: Koptelefoons

en: Analog Input
nl: Analoge invoer

en: Dock Microphone
nl: Dokmicrofoon

en: Headset Microphone
nl: Hoofdsetmicrofoon

en: Analog Output
nl: Analoge uitvoer

en: Headphones 2
nl: Koptelefoon 2

en: Headphones Mono Output
nl: Mono-uitvoer voor koptelefoons

en: Line Out
nl: Lijn-uit

en: Analog Mono Output
nl: Analoge mono-uitvoer

en: Speakers
nl: Luidsprekers

en: Digital Output (S/PDIF)
nl: Digitale uitvoer (S/PDIF)

en: Digital Input (S/PDIF)
nl: Digitale invoer (S/PDIF)

en: Multichannel Input
nl: Meerkanalige invoer

en: Multichannel Output
nl: Meerkanalige uitvoer

en: Game Output
nl: Uitvoer voor spellen

en: Chat Output
nl: Uitvoer voor kletsen

en: Chat Input
nl: Invoer voor kletsen

en: Virtual Surround 7.1
nl: Virtual surround 7.1

en: Analog Mono
nl: Analoog mono

en: Analog Mono (Left)
nl: Analoog mono (links)

en: Analog Mono (Right)
nl: Analoog mono (rechts)

note: Note: Not translated to "Analog Stereo Input", because the source * name gets "Input" appended to it automatically, so adding "Input" * here would lead to the source name to become "Analog Stereo Input * Input". The same logic applies to analog-stereo-output, * multichannel-input and multichannel-ou
en: Analog Stereo
nl: Analoog stereo

en: Headset
nl: Hoofdset

en: Speakerphone
nl: Luidsprekertelefoon

en: Multichannel
nl: Meerkanalig

en: Analog Surround 2.1
nl: Analoog surround 2.1

en: Analog Surround 3.0
nl: Analoog surround 3.0

en: Analog Surround 3.1
nl: Analoog surround 3.1

en: Analog Surround 4.0
nl: Analoog surround 4.0

en: Analog Surround 4.1
nl: Analoog surround 4.1

en: Analog Surround 5.0
nl: Analoog surround 5.0

en: Analog Surround 5.1
nl: Analoog surround 5.1

en: Analog Surround 6.0
nl: Analoog surround 6.0

en: Analog Surround 6.1
nl: Analoog surround 6.1

en: Analog Surround 7.0
nl: Analoog surround 7.0

en: Analog Surround 7.1
nl: Analoog surround 7.1

en: Digital Stereo (IEC958)
nl: Digitaal stereo (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
nl: Digitaal surround 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
nl: Digitaal surround 5.1 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/DTS)
nl: Digitaal surround 5.1 (IEC958/DTS)

en: Digital Stereo (HDMI)
nl: Digitaal stereo (HDMI)

en: Digital Surround 5.1 (HDMI)
nl: Digitaal surround 5.1 (IEC958/AC3)

en: Chat
nl: Kletsen

en: Game
nl: Spel

en: Analog Mono Duplex
nl: Analoog mono duplex

en: Analog Stereo Duplex
nl: Analoog stereo duplex

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
nl: Digitaal stereo duplex (IEC958)

en: Multichannel Duplex
nl: Meerkanalig duplex

en: Stereo Duplex
nl: Stereo duplex

en: Off
nl: Uit

en: %s Output
nl: %s uitvoer

en: %s Input
nl: %s invoer

en: ALSA woke us up to write new data to the device, but there was actually nothing to write.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLOUT set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
nl: ALSA maakte ons wakker om nieuwe gegevens naar het apparaat te schrijven, maar er was niets om weg te schrijven.
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.
    We werden gewekt met POLLOUT ingesteld -- echter een opvolgende snd_pcm_avail() gaf 0 terug of een andere waarde < min_avail.

en: ALSA woke us up to read new data from the device, but there was actually nothing to read.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLIN set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
nl: ALSA maakte ons wakker om nieuwe gegevens van het apparaat te lezen, maar er was niets om te lezen.
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.
    We werden gewekt met POLLIN ingesteld -- echter een opvolgende snd_pcm_avail() gaf 0 terug of een andere waarde < min_avail.

en: snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
nl[0]: snd_pcm_avail() gaf een waarde terug die uitzonderlijk groot is: %lu byte (%lu ms).
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.
nl[1]: snd_pcm_avail() gaf een waarde terug die uitzonderlijk groot is: %lu bytes (%lu ms).
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.

en: snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li byte (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li bytes (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
nl[0]: snd_pcm_delay() gaf een waarde terug die uitzonderlijk groot is: %li byte (%s%lu ms).
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.
nl[1]: snd_pcm_delay() gaf een waarde terug die uitzonderlijk groot is: %li bytes (%s%lu ms).
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.

en: snd_pcm_avail_delay() returned strange values: delay %lu is less than avail %lu.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
nl: snd_pcm_avail_delay() gaf vreemde waardes terug: vertraging %lu is minder dan %lu.
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma '%s'. Meld dit probleem aan de ALSA-ontwikkelaars.

en: snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
nl[0]: snd_pcm_mmap_begin() gaf een waarde terug die uitzonderlijk groot is: %lu byte (%lu ms).
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.
nl[1]: snd_pcm_mmap_begin() gaf een waarde terug die uitzonderlijk groot is: %lu bytes (%lu ms).
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.

en: Bluetooth Input
nl: Bluetooth-invoer

en: Bluetooth Output
nl: Bluetooth-uitvoer

en: Handsfree
nl: Handenvrij

en: Headphone
nl: Koptelefoon

en: Portable
nl: Draagbaar

en: Car
nl: Auto

en: Phone
nl: Telefoon

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink)
nl: High Fidelity afspelen (A2DP Sink)

en: High Fidelity Capture (A2DP Source)
nl: High Fidelity opnemen (A2DP bron)

en: Headset Head Unit (HSP)
nl: Hoofdset hoofdeenheid (HSP)

en: Headset Audio Gateway (HSP)
nl: Hoofdset Audio Gateway (HSP)

en: Handsfree Head Unit (HFP)
nl: Handenvrije koptelefooneenheid (HFP)

en: Handsfree Audio Gateway (HFP)
nl: Handenvrije Audio Gateway (HFP)

en: source_name=<name for the source> source_properties=<properties for the source> source_master=<name of source to filter> sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_master=<name of sink to filter> adjust_time=<how often to readjust rates in s> adjust_threshold=<how much drift to readjust after in ms> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> aec_method=<implementation to use> aec_args=<parameters for the AEC engine> save_aec=<save AEC data in /tmp> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically> use_volume_sharing=<yes or no> use_master_format=<yes or no>
nl: source_name=<naam voor de bron> source_properties=<eigenschappen voor de bron> source_master=<naam van te filteren bron> sink_name=<naam voor de afvoer> sink_properties=<eigenschappen voor de afvoer> sink_master=<naam van te filteren afvoer> adjust_time=<hoe vaak rates bij te stellen in s> adjust_threshold=<how much drift to readjust after in ms> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<aantal kanalen> channel_map=<kanalenkaart> aec_method=<te gebruiken implementatie> aec_args=<parameters voor de AEC engine> save_aec=<sla AEC-gegevens op in /tmp> autoloaded=<ingesteld idnien deze module automatisch wordt geladen> use_volume_sharing=<ja of nee> use_master_format=<ja of nee>

note: add on profile
en: On
nl: Aan

en: Dummy Output
nl: Dummy-uitvoer

en: Always keeps at least one sink loaded even if it's a null one
nl: Houd altijd ten minste één afvoer ingeladen zelfs als het de null-afvoer is

en: Always keeps at least one source loaded even if it's a null one
nl: Houd altijd ten minste één bron ingeladen zelfs als het een null-bron is

en: General Purpose Equalizer
nl: Mengpaneel algemeen

en: sink_name=<name of the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_master=<sink to connect to> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically> use_volume_sharing=<yes or no>
nl: sink_name=<naam van de afvoer> sink_properties=<eigenschappen voor de afvoer> sink_master=<afvoer waarmee moet worden verbonden> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<aantal kanalen> channel_map=<kanalenkaart> autoloaded=<ingesteld indien deze module automatisch wordt geladen> use_volume_sharing=<ja of nee>

en: FFT based equalizer on %s
nl: FFT-gebaseerd mengpaneel op %s

en: autoclean=<automatically unload unused filters?>
nl: autoclean=<ongebruikte filters automatisch lossen?>

en: Virtual LADSPA sink
nl: Virtuele LADSPA afvoer

en: sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_input_properties=<properties for the sink input> master=<name of sink to filter> sink_master=<name of sink to filter> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<input channel map> plugin=<ladspa plugin name> label=<ladspa plugin label> control=<comma separated list of input control values> input_ladspaport_map=<comma separated list of input LADSPA port names> output_ladspaport_map=<comma separated list of output LADSPA port names> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically>
nl: sink_name=<naam voor de afvoer> sink_properties=<eigenschappen voor de afvoer> sink_input_properties=<eigenschappen voor de afvoer-invoer> master=<naam van te filteren afvoer> sink_master=<naam van te filteren afvoer> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<aantal kanalen> channel_map=<invoerkanalenkaart> plugin=<ladspa invoegselnaam> label=<ladspa invoegseletiket> control=<kommagescheiden lijst van invoerbeheersingswaarden> input_ladspaport_map=<kommagescheiden lijst van invoer LADSPA poortnamen> output_ladspaport_map=<kommagescheiden lijst van uitvoer LADSPA poortnamen> autoloaded=<ingesteld indien deze module automatisch wordt geladen>

en: Clocked NULL sink
nl: Geklokte NULL afvoer

en: Null Output
nl: Null-uitvoer

en: Failed to set format: invalid format string %s
nl: Kon geen opmaak instellen: ongeldige opmaaktekenreeks %s

en: Output Devices
nl: Uitvoerapparaten

en: Input Devices
nl: Invoerapparaten

en: Audio on @HOSTNAME@
nl: Geluid op @HOSTNAME@

note: TODO: old tunnel put here the remote sink_name into stream name e.g. 'Null Output for lynxis@lazus' TODO: old tunnel put here the remote source_name into stream name e.g. 'Null Output for lynxis@lazus'
en: Tunnel for %s@%s
nl: Tunnel voor %s@%s

en: Tunnel to %s/%s
nl: Tunnel naar %s/%s

en: Virtual surround sink
nl: Virtuele surround afvoer

en: sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> master=<name of sink to filter> sink_master=<name of sink to filter> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> use_volume_sharing=<yes or no> force_flat_volume=<yes or no> hrir=/path/to/left_hrir.wav hrir_left=/path/to/left_hrir.wav hrir_right=/path/to/optional/right_hrir.wav autoloaded=<set if this module is being loaded automatically>
nl: sink_name=<naam voor de afvoer> sink_properties=<eigenschappen voor de afvoer> master=<naam van te filteren afvoer> sink_master=<naam van te filteren afvoer> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<aantal kanalen> channel_map=<kanalenkaart> use_volume_sharing=<ja of nee> force_flat_volume=<ja of nee> hrir=/path/to/left_hrir.wav hrir_left=/path/to/left_hrir.wav hrir_right=/path/to/optional/right_hrir.wav autoloaded=<ingesteld indien deze module automatisch wordt geladen>

en: Unknown device model
nl: Onbekend apparaatmodel

en: RAOP standard profile
nl: RAOP standaardprofiel

en: PulseAudio Sound Server
nl: PulseAudio-geluidsserver

en: Front Center
nl: Voor midden

en: Front Left
nl: Voor links

en: Front Right
nl: Voor rechts

en: Rear Center
nl: Achter midden

en: Rear Left
nl: Achter links

en: Rear Right
nl: Achter rechts

en: Front Left-of-center
nl: Voor links-van-het-midden

en: Front Right-of-center
nl: Voor rechts-van-het-midden

en: Side Left
nl: Zijkant links

en: Side Right
nl: Zijkant rechts

en: Auxiliary 0
nl: Hulpbron 0

en: Auxiliary 1
nl: Hulpbron 1

en: Auxiliary 2
nl: Hulpbron 2

en: Auxiliary 3
nl: Hulpbron 3

en: Auxiliary 4
nl: Hulpbron 4

en: Auxiliary 5
nl: Hulpbron 5

en: Auxiliary 6
nl: Hulpbron 6

en: Auxiliary 7
nl: Hulpbron 7

en: Auxiliary 8
nl: Hulpbron 8

en: Auxiliary 9
nl: Hulpbron 9

en: Auxiliary 10
nl: Hulpbron 10

en: Auxiliary 11
nl: Hulpbron 11

en: Auxiliary 12
nl: Hulpbron 12

en: Auxiliary 13
nl: Hulpbron 13

en: Auxiliary 14
nl: Hulpbron 14

en: Auxiliary 15
nl: Hulpbron· 15

en: Auxiliary 16
nl: Hulpbron 16

en: Auxiliary 17
nl: Hulpbron 17

en: Auxiliary 18
nl: Hulpbron 18

en: Auxiliary 19
nl: Hulpbron 19

en: Auxiliary 20
nl: Hulpbron 20

en: Auxiliary 21
nl: Hulpbron 21

en: Auxiliary 22
nl: Hulpbron 22

en: Auxiliary 23
nl: Hulpbron 23

en: Auxiliary 24
nl: Hulpbron 24

en: Auxiliary 25
nl: Hulpbron 25

en: Auxiliary 26
nl: Hulpbron 26

en: Auxiliary 27
nl: Hulpbron 27

en: Auxiliary 28
nl: Hulpbron 28

en: Auxiliary 29
nl: Hulpbron 29

en: Auxiliary 30
nl: Hulpbron 30

en: Auxiliary 31
nl: Hulpbron 31

en: Top Center
nl: Boven midden

en: Top Front Center
nl: Boven midden voor

en: Top Front Left
nl: Boven voor links

en: Top Front Right
nl: Boven voor rechts

en: Top Rear Center
nl: Boven achter midden

en: Top Rear Left
nl: Boven achter links

en: Top Rear Right
nl: Boven achter rechts

en: (invalid)
nl: (ongeldig)

en: xcb_connect() failed
nl: xcb_connect() mislukte

en: xcb_connection_has_error() returned true
nl: xcb_connection_has_error() gaf true terug

en: Failed to parse cookie data
nl: Kon cookie-gegevens niet lezen

en: Received message for unknown extension '%s'
nl: Ontving boodschap voor onbekende extensie ‘%s’

en: input
nl: invoer

en: output
nl: uitvoer

en: bidirectional
nl: tweerichtingsverkeer

en: invalid
nl: ongeldig

en: XDG_RUNTIME_DIR (%s) is not owned by us (uid %d), but by uid %d! (This could e.g. happen if you try to connect to a non-root PulseAudio as a root user, over the native protocol. Don't do that.)
nl: XDG_RUNTIME_DIR (%s) is niet ons eigendom (uid %d), maar van uid %d! (Dit zou bijv. kunnen gebeuren indien u als rootgebruiker probeert te verbinden met een PulseAudio die niet root is, via het eigen protocol. Doe dat niet.)

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: Cannot access autospawn lock.
nl: Kan geen toegang krijgen tot autospawn-vergrendeling.

en: Failed to open target file '%s'.
nl: Kon doelbestand '%s' niet openen.

en: Tried to open target file '%s', '%s.1', '%s.2' ... '%s.%d', but all failed.
nl: Probeerde doelbestand '%s', '%s.1', '%s.2' ... '%s.%d' te openen, maar alles mislukte.

en: Invalid log target.
nl: Ongeldig logboekdoel.

en: Built-in Audio
nl: Ingebouwde audio

en: OK
nl: Oké

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Unknown command
nl: Onbekende opdracht

en: Invalid argument
nl: Ongeldig argument

en: Entity exists
nl: Entiteit bestaat

en: No such entity
nl: Zulk een entiteit bestaat niet

en: Connection refused
nl: Verbinding geweigerd

en: Protocol error
nl: Protocolfout

en: Timeout
nl: Tijd verstreken

en: No authentication key
nl: Geen authenticatiesleutel

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Connection terminated
nl: Verbinding verbroken

en: Entity killed
nl: Entiteit geëlimineerd

en: Invalid server
nl: Ongeldige server

en: Module initialization failed
nl: Module-initialisatie mislukt

en: Bad state
nl: Slechte toestand

en: No data
nl: Geen gegevens

en: Incompatible protocol version
nl: Protocolversie niet verenigbaar

en: Too large
nl: Te groot

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Unknown error code
nl: Onbekende foutcode

en: No such extension
nl: Onbekende extensie

en: Obsolete functionality
nl: Verouderde functionaliteit

en: Missing implementation
nl: Implementatie ontbreekt

en: Client forked
nl: Cliënt afgesplitst

en: Input/Output error
nl: Invoer/Uitvoer-fout

en: Device or resource busy
nl: Apparaat of hulpbron is bezig

en: Failed to drain stream: %s
nl: Afvoeren stroom %s mislukte

en: Playback stream drained.
nl: Afspeelstroom afgevoerd.

en: Draining connection to server.
nl: Verbinding naar server afvoeren.

en: pa_stream_begin_write() failed: %s
nl: pa_stream_begin_write() mislukte: %s

en: pa_stream_peek() failed: %s
nl: pa_stream_peek() mislukte: %s

en: Stream successfully created.
nl: Stroom met succes aangemaakt.

en: pa_stream_get_buffer_attr() failed: %s
nl: pa_stream_get_buffer_attr() mislukte: %s

en: Buffer metrics: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u
nl: Buffermetriek: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u

en: Buffer metrics: maxlength=%u, fragsize=%u
nl: Buffermetriek: maxlength=%u, fragsize=%u

en: Using sample spec '%s', channel map '%s'.
nl: Gebruik bemonsterings-spec '%s', kanalenkaart '%s'.

en: Connected to device %s (index: %u, suspended: %s).
nl: Verbonden met apparaat %s (index: %u, suspended: %s).

en: Stream error: %s
nl: Stroomfout: %s

en: Stream device suspended.%s
nl: Stroomapparaat opgeschort.%s

en: Stream device resumed.%s
nl: Stroomapparaat hervat.%s

en: Stream underrun.%s
nl: Te weinig gegevens voor stroom.%s

en: Stream overrun.%s
nl: Gegevensoverschrijding voor stroom.%s

en: Stream started.%s
nl: Stroom gestart.%s

en: Stream moved to device %s (%u, %ssuspended).%s
nl: Stroom verplaatst naar apparaat %s (%u, %sopgeschort).%s

en: not
nl: niet

en: Stream buffer attributes changed.%s
nl: Stroombufferattributen veranderden.%s

en: Cork request stack is empty: corking stream
nl: Cork verzoekstack is leeg: corking stream

en: Cork request stack is empty: uncorking stream
nl: Cork verzoekstack is leeg: uncorking stream

en: Warning: Received more uncork requests than cork requests.
nl: Waarschuwing: meer ontkurkverzoeken ontvangen dan kurkverzoeken.

en: Connection established.%s
nl: Verbinding gemaakt.%s

en: pa_stream_new() failed: %s
nl: pa_stream_new() mislukte: %s

en: pa_stream_connect_playback() failed: %s
nl: pa_stream_connect_playback() mislukte: %s

en: Failed to set monitor stream: %s
nl: Kon monitorstroom niet instellen: %s

en: pa_stream_connect_record() failed: %s
nl: pa_stream_connect_record() mislukte: %s

en: Connection failure: %s
nl: Verbindingsfout: %s

en: Got EOF.
nl: Kreeg EOF.

en: pa_stream_write() failed: %s
nl: pa_stream_write() mislukte: %s

en: write() failed: %s
nl: write() mislukte: %s

en: Got signal, exiting.
nl: Ontving signaal, bezig met afsluiten.

en: Failed to get latency: %s
nl: Latentie krijgen mislukte: %s

en: Time: %0.3f sec; Latency: %0.0f usec.
nl: Tijd: %0.3f sec; Latentie: %0.0f usec.

en: pa_stream_update_timing_info() failed: %s
nl: pa_stream_update_timing_info() mislukte: %s

en: Play back encoded audio files on a PulseAudio sound server.
nl: Speel gecodeerde audiobestanden af op een PulseAudio geluidsserver.

en: Capture audio data from a PulseAudio sound server and write it to a file.
nl: Neem audiogegevens op van een PulseAudio-geluidsserver en schrijf ze naar een bestand.

en: Capture audio data from a PulseAudio sound server and write it to STDOUT or the specified file.
nl: Neem audiogegevens op van een PulseAudio-geluidsserver en schrijf ze naar STDOUT of naar het opgegeven bestand.

en: Play back audio data from STDIN or the specified file on a PulseAudio sound server.
nl: Speel audiogegevens af van STDIN of van het opgegeven bestand op een PulseAudio-geluidsserver.

en: pacat %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
nl: pacat %s
    Gecompileerd met libpulse %s
    Gelinkt met libpulse %s

en: Invalid client name '%s'
nl: Ongeldige cliëntnaam ‘%s’

en: Invalid stream name '%s'
nl: Ongeldige stroomnaam ‘%s’

en: Invalid channel map '%s'
nl: Ongeldige kanalenkaart ‘%s’

en: Invalid latency specification '%s'
nl: Ongeldige latentie-specificatie ‘%s’

en: Invalid process time specification '%s'
nl: Ongeldige procestijdspecificatie ‘%s’

en: Invalid property '%s'
nl: Ongeldige eigenschap ‘%s’

en: Unknown file format %s.
nl: Ongeldige bestandssoort %s.

en: Failed to parse the argument for --monitor-stream
nl: Kon het argument voor --monitor-stream niet lezen

en: Invalid sample specification
nl: Ongeldige bemonsteringsspecificatie

en: Too many arguments.
nl: Te veel argumenten.

en: Failed to generate sample specification for file.
nl: Aanmaken van bemonsteringsspecificatie voor bestand mislukte.

en: Failed to open audio file.
nl: Openen van geluidsbestand mislukte.

en: Warning: specified sample specification will be overwritten with specification from file.
nl: Waarschuwing: opgegeven bemonsteringsspecificatie zal overschreven worden met de specificatie van het bestand.

en: Failed to determine sample specification from file.
nl: Bepalen van bemonsteringsspecificatie van het bestand mislukte.

en: Warning: Failed to determine channel map from file.
nl: Waarschuwing: Bepalen van kanaalkaart van bestand mislukte.

en: Channel map doesn't match sample specification
nl: Kanalenkaart komt niet overeen met bemonsteringsspecificatie

en: Warning: failed to write channel map to file.
nl: Waarschuwing: schrijven van kanaalkaart naar bestand mislukte.

en: Opening a %s stream with sample specification '%s' and channel map '%s'.
nl: Openen van een %s stroom met bemonsteringsspecificatie ‘%s’ en kanalenkaart ‘%s’.

en: recording
nl: opnemen

en: playback
nl: afspelen

en: Failed to set media name.
nl: Kon geen medianaam instellen.

en: pa_mainloop_new() failed.
nl: pa_mainloop_new() mislukte.

en: io_new() failed.
nl: io_new() mislukte.

en: pa_context_new() failed.
nl: pa_cotext_new() mislukte.

en: pa_context_connect() failed: %s
nl: pa_context_connect() mislukte: %s

en: pa_context_rttime_new() failed.
nl: pa_context_rttime_new() mislukte.

en: pa_mainloop_run() failed.
nl: pa_mainloop_run() mislukte.

en: NAME [ARGS ...]
nl: NAAM [ARG...]

en: NAME|#N
nl: NAAM|#N

en: NAME
nl: NAAM

en: NAME|#N VOLUME
nl: NAAM|#N VOLUME

en: NAME|#N 1|0
nl: NAAM|#N 1|0

en: NAME|#N KEY=VALUE
nl: NAAM|#N KEY=VALUE

en: #N KEY=VALUE
nl: #N SLEUTEL=WAARDE

en: NAME SINK|#N
nl: NAAM AFVOER|#N

en: NAME FILENAME
nl: NAAM BESTANDSNAAM

en: PATHNAME
nl: PADNAAM

en: FILENAME SINK|#N
nl: BESTANDSNAAM AFVOER|#N

en: #N SINK|SOURCE
nl: #N AFVOER|BRON

en: CARD PROFILE
nl: KAARTPROFIEL

en: NAME|#N PORT
nl: NAAM|#N POORT

en: CARD-NAME|CARD-#N PORT OFFSET
nl: KAART_NAAM|KAART-#N POORT OFFSET

en: TARGET
nl: DOEL

en: NUMERIC-LEVEL
nl: NUMERIEK-NIVEAU

en: 
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    When no command is given pacmd starts in the interactive mode.
nl: 
      -h, --help                            Toon deze hulptekst
          --version                         Toon versie
    Wanneer er geen argument is gegeven start pacmd in de interactieve modus.

en: pacmd %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
nl: pacmd %s
    Gecompileerd met libpulse %s
    Gelinkt met libpulse %s

en: No PulseAudio daemon running, or not running as session daemon.
nl: Er draait geen PulseAudio-achtergronddienst, of hij draait niet als sessiedienst.

en: Failed to kill PulseAudio daemon.
nl: PulseAudio-achtergronddienst uitzetten mislukt.

en: Daemon not responding.
nl: Achtergronddienst reageert niet.

en: Failed to get statistics: %s
nl: Verkrijgen van statistieken mislukte: %s

en: Currently in use: %u block containing %s bytes total.
     | Currently in use: %u blocks containing %s bytes total.
nl[0]: Op dit moment in gebruik: %u blok bevattende in totaal %s bytes.
nl[1]: Op dit moment in gebruik: %u blokken bevattende in totaal %s bytes.

en: Allocated during whole lifetime: %u block containing %s bytes total.
     | Allocated during whole lifetime: %u blocks containing %s bytes total.
nl[0]: Toegewezen tijdens de gehele levensduur: %u blok bevattende in totaal %s bytes.
nl[1]: Toegewezen tijdens de gehele levensduur: %u blokken bevattende in totaal %s bytes.

en: Sample cache size: %s
nl: Grootte van tijdelijke bemonsteringsopslag: %s

en: Failed to get server information: %s
nl: Serverinformatie verkrijgen mislukte: %s

en: Server String: %s
    Library Protocol Version: %u
    Server Protocol Version: %u
    Is Local: %s
    Client Index: %u
    Tile Size: %zu
nl: Server tekenreeks: %s
    Bibliotheek protocolversie: %u
    Server protocolversie: %u
    Is Local: %s
    Cliënt-index: %u
    Tegelgrootte: %zu

en: User Name: %s
    Host Name: %s
    Server Name: %s
    Server Version: %s
    Default Sample Specification: %s
    Default Channel Map: %s
    Default Sink: %s
    Default Source: %s
    Cookie: %04x:%04x
nl: Gebruikersnaam: %s
    Hostnaam: %s
    Servernaam: %s
    Serverversie: %s
    Standaard-bemonsteringsspecificatie: %s
    Standaard-kanalenkaart: %s
    Standaardafvoer: %s
    Standaardbron: %s
    Cookie:  %04x:%04x

en: availability unknown
nl: beschikbaarheid onbekend

en: available
nl: beschikbaar

en: not available
nl: niet beschikbaar

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Line
nl: Lijn

en: Earpiece
nl: Oortje

en: Network
nl: Netwerk

en: Analog
nl: Analoog

en: Failed to get sink information: %s
nl: Verkrijgen afvoerinformatie mislukte: %s

en: Sink #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s
    	Monitor Source: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
nl: Afvoer #%u
    	Toestand: %s
    	Naam: %s
    	Beschrijving: %s
    	Stuurprogramma: %s
    	Bemonsteringsspecificatie: %s
    	Kanalenkaart: %s
    	Module-eigenaar: %u
    	Demping: %s
    	Volume: %s
    	 balans %0.2f
    	Basisvolume: %s
    	Monitorbron: %s
    	Latentie: %0.0f usec, ingesteld %0.0f usec
    	Vlaggen: %s%s%s%s%s%s%s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: 	Ports:
nl: 	Poorten:

en: 		%s: %s (type: %s, priority: %u%s%s, %s)
nl: 		%s: %s (type: %s, prioriteit: %u%s%s, %s)

en: , availability group:
nl: , beschikbaarheid groep:

en: 	Active Port: %s
nl: 	Actieve poort: %s

en: 	Formats:
nl: 	Bestandssoorten:

en: Failed to get source information: %s
nl: Verkrijgen van broninformatie mislukt: %s

en: Source #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s
    	Monitor of Sink: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
nl: Bron #%u
    	Toestand: %s
    	Naam: %s
    	Beschrijving: %s
    	Stuurprogramma: %s
    	Bemonsteringsspecificatie: %s
    	Kanaal map: %s
    	Module eigenaar: %u
    	Demping: %s
    	Volume: %s
    	balans %0.2f
    	Basisvolume: %s
    	Monitorafvoer: %s
    	Latentie: %0.0f usec, ingesteld %0.0f usec
    	Vlaggen: %s%s%s%s%s%s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: n/a
nl: n.v.t.

en: Failed to get module information: %s
nl: Verkrijgen van module-informatie mislukte: %s

en: Module #%u
    	Name: %s
    	Argument: %s
    	Usage counter: %s
    	Properties:
    		%s
nl: Module #%u
    	Naam: %s
    	Argument: %s
    	Gebruiksteller: %s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: Failed to get client information: %s
nl: Verkrijgen van cliëntinformatie mislukte: %s

en: Client #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
nl: Cliënt #%u
    	Stuurprogramma: %s
    	Module-eigenaar: %s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: Failed to get card information: %s
nl: Verkrijgen van kaartinformatie mislukt: %s

en: Card #%u
    	Name: %s
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
nl: Kaart #%u
    	Naam: %s
    	Stuurprogramma: %s
    	Module-eigenaar: %s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: 	Profiles:
nl: 	Profielen:

en: 		%s: %s (sinks: %u, sources: %u, priority: %u, available: %s)
nl: 		%s: %s (sinks: %u, bronnen: %u, prioriteit: %u, beschikbaar: %s)

en: 	Active Profile: %s
nl: 	Actief profiel: %s

en: 		%s: %s (type: %s, priority: %u, latency offset: %<PRId64> usec%s%s, %s)
nl: 		%s: %s (type: %s, prioriteit: %u, latentie-offset: %<PRId64> usec%s%s, %s)

en: 			Properties:
    				%s
nl: 			Eigenschappen:
    				%s

en: 			Part of profile(s): %s
nl: 			Deel van profiel(en): %s

en: Failed to get sink input information: %s
nl: Verkrijgen van afvoer-invoerinformatie mislukt: %s

en: Sink Input #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Client: %s
    	Sink: %u
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Format: %s
    	Corked: %s
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Buffer Latency: %0.0f usec
    	Sink Latency: %0.0f usec
    	Resample method: %s
    	Properties:
    		%s
nl: Afvoer-invoer #%u
    	Stuurprogramma: %s
    	Module-eigenaar: %s
    	Cliënt: %s
    	Afvoer: %u
    	Bemonsteringsspecificatie: %s
    	Kanalenkaart: %s
    	Bestandssoort: %s
    	Gekurkt: %s
    	Demping: %s
    	Volume: %s
    	balans %0.2f
    	Bufferlatentie: %0.0f usec
    	Afvoerlatentie: %0.0f usec
    	Herbemonsteringsmethode: %s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: Failed to get source output information: %s
nl: Verkrijgen van bron-uitvoerinformatie mislukt: %s

en: Source Output #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Client: %s
    	Source: %u
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Format: %s
    	Corked: %s
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Buffer Latency: %0.0f usec
    	Source Latency: %0.0f usec
    	Resample method: %s
    	Properties:
    		%s
nl: Bron-uitvoer #%u
    	Stuurprogramma: %s
    	Module-eigenaar: %s
    	Cliënt: %s
    	Bron: %u
    	Bemonsteringsspecificatie: %s
    	Kanalenkaart: %s
    	Bestandssoort: %s
    	Gekurkt: %s
    	Demping: %s
    	Volume: %s
    	balans %0.2f
    	Bufferlatentie: %0.0f usec
    	Afvoerlatentie: %0.0f usec
    	Herbemonsteringsmethode: %s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: Failed to get sample information: %s
nl: Verkrijgen van bemonsteringsinformatie mislukte: %s

en: Sample #%u
    	Name: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Duration: %0.1fs
    	Size: %s
    	Lazy: %s
    	Filename: %s
    	Properties:
    		%s
nl: Sample #%u
    	Naam: %s
    	Bemonsteringsspecificatie: %s
    	Kanalenkaart: %s
    	Volume: %s
    	 balans %0.2f
    	Duur: %0.1fs
    	Grootte: %s
    	Traagheid: %s
    	Bestandsnaam: %s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: Failure: %s
nl: Mislukking: %s

en: Send message failed: %s
nl: Bericht versturen mislukte: %s

en: list-handlers message failed: %s
nl: list-handlers bericht mislukte: %s

en: list-handlers message response could not be parsed correctly
nl: list-handlers bericht kon niet correct worden gelezen

en: Failed to unload module: Module %s not loaded
nl: Kon module niet uitschakelen: Module %s niet geladen

en: Failed to set volume: You tried to set volumes for %d channel, whereas channel(s) supported = %d
     | Failed to set volume: You tried to set volumes for %d channels, whereas channel(s) supported = %d
nl[0]: Kon geen volume instellen: u probeerde om volumes in te stellen voor %d kanaal, terwijl ondersteunde kanalen = %d
nl[1]: Kon geen volume instellen: u probeerde om volumes in te stellen voor %d kanalen, terwijl ondersteunde kanalen = %d

en: Failed to upload sample: %s
nl: Laden van bemonstering mislukte: %s

en: Premature end of file
nl: Voortijdig einde van bestand

en: new
nl: nieuw

en: change
nl: veranderen

en: remove
nl: verwijderen

en: unknown
nl: onbekend

en: sink
nl: afvoer

en: source
nl: bron

en: source-output
nl: bron-uitvoer

en: client
nl: cliënt

en: card
nl: kaart

en: Event '%s' on %s #%u
nl: Gebeurtenis '%s' op %s #%u

en: Got SIGINT, exiting.
nl: Kreeg SIGINT, bezig met afsluiten.

en: Invalid volume specification
nl: Ongeldige volume-opgave

en: Volume outside permissible range.
nl: Volume buiten toegestaan bereik.

en: Invalid number of volume specifications.
nl: Ongeldig aantal volumespecificaties.

en: Inconsistent volume specification.
nl: Onsamenhangende volumespecificatie.

en: [options]
nl: [opties]

en: FILENAME [NAME]
nl: BESTANDSNAAM [NAAM]

en: NAME [SINK]
nl: NAAM [AFVOER]

en: NAME|#N VOLUME [VOLUME ...]
nl: NAAM|#N VOLUME [VOLUME ...]

en: NAME|#N 1|0|toggle
nl: NAAM|#N 1|0|omschakelen

en: #N 1|0|toggle
nl: #N 1|0|omschakelen

en: #N FORMATS
nl: #N BESTANDSSOORTEN

en: 
    The special names @DEFAULT_SINK@, @DEFAULT_SOURCE@ and @DEFAULT_MONITOR@
    can be used to specify the default sink, source and monitor.
nl: 
    De speciale namen @DEFAULT_SINK@, @DEFAULT_SOURCE@ en @DEFAULT_MONITOR@
    kunnen worden gebruikt om de standaardafvoer, -bron en -monitor te bepalen.

en: pactl %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
nl: pactl %s
    Gecompileerd met libpulse %s
    Gelinkt met libpulse %s

en: Specify nothing, or one of: %s
nl: Geef niets op, of één van: %s

en: Please specify a sample file to load
nl: Geef a.u.b. een te laden bemonsteringsbestand op

en: Failed to open sound file.
nl: Openen geluidsbestand mislukt.

en: Warning: Failed to determine sample specification from file.
nl: Waarschuwing: Bepalen van bemonsteringsspecificatie vanuit bestand mislukte.

en: You have to specify a sample name to play
nl: U dient een bemonsteringsnaam op te geven om af te spelen

en: You have to specify a sample name to remove
nl: U dient een bemonsteringsnaam op te geven om te verwijderen

en: You have to specify a sink input index and a sink
nl: U dient een afvoer-invoerindex en een afvoer op te geven

en: You have to specify a source output index and a source
nl: U dient een bron-uitvoerindex en een bron op te geven

en: You have to specify a module name and arguments.
nl: U dient een modulenaam en argumenten op te geven.

en: You have to specify a module index or name
nl: U dient een module-index of naam op te geven

en: You may not specify more than one sink. You have to specify a boolean value.
nl: U kunt niet meer dan één afvoer opgeven. U dient een booleaanse waarde op te geven.

en: Invalid suspend specification.
nl: Ongeldige pauzeerspecificatie.

en: You may not specify more than one source. You have to specify a boolean value.
nl: U kunt niet meer dan één bron opgeven. U dient een booleaanse waarde op te geven.

en: You have to specify a card name/index and a profile name
nl: U dient een kaartnaam/index en een profielnaam op te geven

en: You have to specify a sink name/index and a port name
nl: U dient een afvoernaam/index en een poortnaam op te geven

en: You have to specify a sink name
nl: U dient een afvoernaam op te geven

en: You have to specify a source name/index and a port name
nl: U dient een bronnaam/index en een poortnaam op te geven

en: You have to specify a source name
nl: U dient een bronnaam op te geven

en: You have to specify a sink name/index and a volume
nl: U dient een afvoernaam/index en een volume op te geven

en: You have to specify a source name/index and a volume
nl: U dient een bronnaam/index en een volume op te geven

en: You have to specify a sink input index and a volume
nl: U dient een afvoer-invoerindex en een volume op te geven

en: Invalid sink input index
nl: Ongeldige afvoer-invoerindex

en: You have to specify a source output index and a volume
nl: U dient een bron-uitvoerindex en een volume op te geven

en: Invalid source output index
nl: Ongeldige bron-uitvoerindex

en: You have to specify a sink name/index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
nl: U dient een afvoernaam/index en een dempingsactie (0, 1, of 'toggle') op te geven

en: Invalid mute specification
nl: Ongeldige dempingsspecificatie

en: You have to specify a source name/index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
nl: U dient een bronnaam/index en een dempingsactie (0, 1, of 'toggle') op te geven

en: You have to specify a sink input index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
nl: U dient een afvoer-invoerindex en een dempingsactie (0, 1, or 'toggle') op te geven

en: Invalid sink input index specification
nl: Ongeldige specificatie voor afvoer-invoerindex

en: You have to specify a source output index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
nl: U dient een bronnaam/index en een dempingsactie (0, 1, of 'toggle') op te geven

en: Invalid source output index specification
nl: Ongeldige specificatie voor bronuitvoerindex

en: You have to specify at least an object path and a message name
nl: U dient tenminste een objectpad en een berichtnaam op te geven

en: Excess arguments given, they will be ignored. Note that all message parameters must be given as a single string.
nl: Teveel argumenten opgegeven; ze zullen worden genegeerd. Merk op dat alle berichtparameters moeten worden opgegeven als een enkele tekenreeks.

en: You have to specify a sink index and a semicolon-separated list of supported formats
nl: U dient een afvoerindex op te geven en een puntkomma-gescheiden lijst van ondersteunde bestandssoorten

en: You have to specify a card name/index, a port name and a latency offset
nl: U dient een kaartnaam/index, een poortnaam en een latentie-offset op te geven

en: Could not parse latency offset
nl: Kon latentie-offset niet lezen

en: No valid command specified.
nl: Geen geldige opdracht opgegeven.

en: Failure to resume: %s
nl: Hervatten mislukte: %s

en: Failure to suspend: %s
nl: Opschorten mislukte: %s

en: WARNING: Sound server is not local, not suspending.
nl: WAARSCHUWING: Geluidsserver is niet lokaal, pauzeren vindt niet plaats.

en: Connection failure: %s
nl: Verbinding mislukte: %s

en: Got SIGINT, exiting.
nl: Kreeg SIGINT, bezig met afsluiten.

en: WARNING: Child process terminated by signal %u
nl: WAARSCHUWING: afgeleid proces afgesloten door signaal %u

en: %s [options] -- PROGRAM [ARGUMENTS ...]
    
    Temporarily suspend PulseAudio while PROGRAM runs.
    
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
nl: %s [opties] -- PROGRAMMA [ARGUMENTEN ...]
    
    Pauzeer PulseAudio tijdelijk terwijl PROGRAMMA draait.
    
      -h, --help                           Toon deze hulptekst
          --version                         Toon versie
      -s, --server=SERVER                   De naam van de server waarmee moet worden verbonden

en: pasuspender %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
nl: pasuspender %s
    Gecompileerd met libpulse %s
    Gelinkt met libpulse %s

en: pa_mainloop_new() failed.
nl: pa_mainloop_new() mislukte.

en: pa_context_new() failed.
nl: pa_context_new() mislukte.

en: pa_mainloop_run() failed.
nl: pa_mainloop_run() mislukte.

en: %s [-D display] [-S server] [-O sink] [-I source] [-c file]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Show current PulseAudio data attached to X11 display (default)
     -e    Export local PulseAudio data to X11 display
     -i    Import PulseAudio data from X11 display to local environment variables and cookie file.
     -r    Remove PulseAudio data from X11 display
nl: %s [-D scherm] [-S server] [-O afvoer] [-I bron] [-c bestand]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Laat huidige PulseAudio-gegevens zien horende bij X11-scherm (standaard)
     -e    Exporteer lokale PulseAudio-gegevens naar X11-scherm
     -i    Importeer PulseAudio-gegevens van X11-scherm naar lokale omgevingsvariabelen en cookiebestand.
     -r    Verwijder PulseAudio-gegevens van X11-scherm

en: Failed to parse command line.
nl: Opdrachtregel lezen mislukte.

en: Source: %s
nl: Bron: %s

en: Sink: %s
nl: Afvoer: %s

en: Failed to parse cookie data
nl: Cookiegegevens lezen mislukte

en: Failed to save cookie data
nl: Cookiegegevens opslaan mislukte

en: Failed to get FQDN.
nl: FQDN verkrijgen mislukte.

en: Failed to load cookie data
nl: Cookiegegevens laden mislukte

en: Not yet implemented.
nl: Nog niet geïmplementeerd.
