pulseaudio - en to uk translation catalogue (552 entries)

en: %s [options]
    
    COMMANDS:
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
          --dump-conf                       Dump default configuration
          --dump-modules                    Dump list of available modules
          --dump-resample-methods           Dump available resample methods
          --cleanup-shm                     Cleanup stale shared memory segments
          --start                           Start the daemon if it is not running
      -k  --kill                            Kill a running daemon
          --check                           Check for a running daemon (only returns exit code)
    
    OPTIONS:
          --system[=BOOL]                   Run as system-wide instance
      -D, --daemonize[=BOOL]                Daemonize after startup
          --fail[=BOOL]                     Quit when startup fails
          --high-priority[=BOOL]            Try to set high nice level
                                            (only available as root, when SUID or
                                            with elevated RLIMIT_NICE)
          --realtime[=BOOL]                 Try to enable realtime scheduling
                                            (only available as root, when SUID or
                                            with elevated RLIMIT_RTPRIO)
          --disallow-module-loading[=BOOL]  Disallow user requested module
                                            loading/unloading after startup
          --disallow-exit[=BOOL]            Disallow user requested exit
          --exit-idle-time=SECS             Terminate the daemon when idle and this
                                            time passed
          --scache-idle-time=SECS           Unload autoloaded samples when idle and
                                            this time passed
          --log-level[=LEVEL]               Increase or set verbosity level
      -v  --verbose                         Increase the verbosity level
          --log-target={auto,syslog,stderr,file:PATH,newfile:PATH}
                                            Specify the log target
          --log-meta[=BOOL]                 Include code location in log messages
          --log-time[=BOOL]                 Include timestamps in log messages
          --log-backtrace=FRAMES            Include a backtrace in log messages
      -p, --dl-search-path=PATH             Set the search path for dynamic shared
                                            objects (plugins)
          --resample-method=METHOD          Use the specified resampling method
                                            (See --dump-resample-methods for
                                            possible values)
          --use-pid-file[=BOOL]             Create a PID file
          --no-cpu-limit[=BOOL]             Do not install CPU load limiter on
                                            platforms that support it.
          --disable-shm[=BOOL]              Disable shared memory support.
          --enable-memfd[=BOOL]             Enable memfd shared memory support.
    
    STARTUP SCRIPT:
      -L, --load="MODULE ARGUMENTS"         Load the specified plugin module with
                                            the specified argument
      -F, --file=FILENAME                   Run the specified script
      -C                                    Open a command line on the running TTY
                                            after startup
    
      -n                                    Don't load default script file
uk: %s [параметри]
    
    КОМАНДИ:
      -h, --help                            Показати цю довідку
          --version                         Показати дані щодо версії
          --dump-conf                       Створити знімок поточних налаштувань
          --dump-modules                    Створити перелік можливих модулів
          --dump-resample-methods           Створити перелік можливих методів зміни частотних характеристик
          --cleanup-shm                     Спорожнити непотрібні сегменти пам’яті спільного використання
          --start                           Запустити фонову службу, якщо її ще не запущено
      -k  --kill                            Завершити роботу запущеної фонової служби
          --check                           Перевірити, чи запущено фонову службу (буде повернуто лише код виходу)
    
    ПАРАМЕТРИ:
          --system[=BOOL]                   Загальносистемний режим
      -D, --daemonize[=BOOL]                Перетворити на фонову службу після запуску
          --fail[=BOOL]                     Завершити роботу, якщо запуск був невдалим
          --high-priority[=BOOL]            Спробувати встановити вищий рівень nice
                                            (доступне лише для root, з SUID або
                                            підвищеним RLIMIT_NICE)
          --realtime[=BOOL]                 Спробувати увімкнути планування у режимі реального часу
                                            (доступне лише для root, з SUID або
                                            підвищеним RLIMIT_RTPRIO)
          --disallow-module-loading[=BOOL]  Заборонити для вказаного користувачем модуля
                                            завантаження/вивантаження після запуску
          --disallow-exit[=BOOL]            Заборонити завершення роботи користувачем
          --exit-idle-time=СЕК.             Перервати виконання фонової служби, якщо не спостерігатиметься
                                            активності протягом вказаного часу
          --scache-idle-time=СЕК.           Вивантажити автоматично завантажені фрагменти, якщо не спостерігатиметься
                                            активності протягом вказаного часу
          --log-level[=РІВЕНЬ]              Підвищити або встановити рівень докладності виводу
      -v  --verbose                         Підвищити рівень докладності виводу
          --log-target={auto,syslog,stderr,file:ШЛЯХ,newfile:ШЛЯХ}
                                            Вказати журнал
          --log-meta[=BOOL]                 Додати повідомлення про місце у коді до повідомлень журналу
          --log-time[=BOOL]                 Додати час до повідомлень журналу
          --log-backtrace=FRAMES            Додати зворотне трасування до повідомлень журналу
      -p, --dl-search-path=ШЛЯХ             Встановити шлях пошуку для об’єктів динамічного
                                            спільного використання (додатків)
          --resample-method=МЕТОД           Використовувати вказаний метод зміни частотних характеристик
                                            (Про можливі варіанти можна дізнатися за допомогою
                                            параметра --dump-resample-methods)
          --use-pid-file[=BOOL]             Створювати файл PID
          --no-cpu-limit[=BOOL]             Не встановлювати обмеження на використання процесора
                                            на платформах, які його підтримують.
          --disable-shm[=BOOL]              Вимкнути підтримку спільного використання пам’яті.
          --enable-memfd[=BOOL]             Увімкнути підтримку спільного використання пам’яті memfd.
    
    СКРИПТ ЗАПУСКУ:
      -L, --load="ПАРАМЕТРИ МОДУЛЯ"         Завантажити вказаний модуль додатка з
                                            вказаними параметрами
      -F, --file=НАЗВА_ФАЙЛА                Виконати вказаний скрипт
      -C                                    Відкрити командний рядок на запущеному TTY
                                            після запуску
    
      -n                                    Не завантажувати типовий файл скрипту

en: --daemonize expects boolean argument
uk: Для параметра --daemonize слід вказувати булевий аргумент

en: --fail expects boolean argument
uk: Для параметра --fail слід вказувати булевий аргумент

en: --log-level expects log level argument (either numeric in range 0..4 or one of error, warn, notice, info, debug).
uk: Для параметра --log-level слід вказувати значення рівня журналювання (числове у діапазоні 0..4 або одне зі значень error, warn, notice, info, debug).

en: --high-priority expects boolean argument
uk: Для параметра --high-priority слід вказувати булевий аргумент

en: --realtime expects boolean argument
uk: Для параметра --realtime слід вказувати булевий аргумент

en: --disallow-module-loading expects boolean argument
uk: Для параметра --disallow-module-loading слід вказувати булевий аргумент

en: --disallow-exit expects boolean argument
uk: Для параметра --disallow-exit слід вказувати булевий аргумент

en: --use-pid-file expects boolean argument
uk: Для параметра --use-pid-file слід вказувати булевий аргумент

en: Invalid log target: use either 'syslog', 'journal', 'stderr' or 'auto' or a valid file name 'file:<path>', 'newfile:<path>'.
uk: Журнал вказано неправильно: можливі варіанти «syslog», «journal», «stderr», «auto» і чинна назва файла «file:<шлях>» або «newfile:<шлях>».

en: Invalid log target: use either 'syslog', 'stderr' or 'auto' or a valid file name 'file:<path>', 'newfile:<path>'.
uk: Журнал вказано неправильно: можливі варіанти «syslog», «stderr», «auto» і чинна назва файла «file:<шлях>» або «newfile:<шлях>».

en: --log-time expects boolean argument
uk: Для параметра --log-time слід вказувати булевий аргумент

en: --log-meta expects boolean argument
uk: Для параметра --log-meta слід вказувати булевий аргумент

en: Invalid resample method '%s'.
uk: Некоректний метод зміни частотних характеристик «%s».

en: --system expects boolean argument
uk: Для параметра --system слід вказувати булевий аргумент

en: --no-cpu-limit expects boolean argument
uk: Для параметра --no-cpu-limit слід вказувати булевий аргумент

en: --disable-shm expects boolean argument
uk: Для параметра --disable-shm слід вказувати булевий аргумент

en: --enable-memfd expects boolean argument
uk: Для параметра --enable-memfd слід вказувати булевий аргумент

en: [%s:%u] Invalid log target '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний журнал «%s».

en: [%s:%u] Invalid log level '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний рівень журналювання «%s».

en: [%s:%u] Invalid resample method '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний метод зміни частотних характеристик «%s».

en: [%s:%u] Invalid rlimit '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректне значення rlimit «%s».

en: [%s:%u] Invalid sample format '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний формат фрагмента «%s».

en: [%s:%u] Invalid sample rate '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректна частота дискретизації «%s».

en: [%s:%u] Invalid sample channels '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректні канали фрагмента «%s».

en: [%s:%u] Invalid channel map '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректна карта каналів «%s»'.

en: [%s:%u] Invalid number of fragments '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректна кількість фрагментів «%s».

en: [%s:%u] Invalid fragment size '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний розмір фрагмента «%s».

en: [%s:%u] Invalid nice level '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний рівень nice «%s».

en: [%s:%u] Invalid server type '%s'.
uk: [%s:%u] Некоректний тип сервера «%s».

en: Failed to open configuration file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл налаштувань: %s

en: The specified default channel map has a different number of channels than the specified default number of channels.
uk: У вказаній типовій карті каналів визначається інша кількість каналів, ніж типова кількість каналів.

en: ### Read from configuration file: %s ###
uk: ### Прочитано з файла налаштувань: %s ###

en: Name: %s
uk: Назва: %s

en: No module information available
uk: Дані щодо модуля недоступні

en: Version: %s
uk: Версія: %s

en: Description: %s
uk: Опис: %s

en: Author: %s
uk: Автор: %s

en: Usage: %s
uk: Використання: %s

en: Load Once: %s
uk: Завантаження при: %s

en: DEPRECATION WARNING: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗАСТАРІЛІСТЬ: %s

en: Path: %s
uk: Шлях: %s

en: Failed to open module %s: %s
uk: Не вдалося відкрити модуль %s: %s

en: Failed to find original lt_dlopen loader.
uk: Спроба знайти початковий інструмент завантаження lt_dlopen зазнала невдачі.

en: Failed to allocate new dl loader.
uk: Спроба виділення пам’яті для нового інструменту завантаження dl зазнала невдачі.

en: Failed to add bind-now-loader.
uk: Не вдалося додати bind-now-loader.

en: Failed to find user '%s'.
uk: Не вдалося знайти користувача «%s».

en: Failed to find group '%s'.
uk: Не вдалося знайти групу «%s».

en: GID of user '%s' and of group '%s' don't match.
uk: GID користувача «%s» і групи «%s» не збігаються.

en: Home directory of user '%s' is not '%s', ignoring.
uk: Домашнім каталогом користувача «%s» не є «%s», дані проігноровано.

en: Failed to create '%s': %s
uk: Не вдалося створити «%s»: %s

en: Failed to change group list: %s
uk: Не вдалося змінити список груп: %s

en: Failed to change GID: %s
uk: Не вдалося змінити GID: %s

en: Failed to change UID: %s
uk: Не вдалося змінити UID: %s

en: System wide mode unsupported on this platform.
uk: Загальносистемний режим не підтримується на цій платформі.

en: Failed to parse command line.
uk: Не вдалося обробити рядок команди.

en: System mode refused for non-root user. Only starting the D-Bus server lookup service.
uk: Запуск у системному режимі для неадміністративного користувача неможливий. Буде запущено лише службу виявлення пристроїв сервера D-Bus.

en: Failed to kill daemon: %s
uk: Не вдалося завершити роботу фонової служби: %s

en: This program is not intended to be run as root (unless --system is specified).
uk: Цю програму не призначено для запуску від імені користувача root (якщо не вказано параметра --system).

en: Root privileges required.
uk: Потрібні права доступу користувача root.

en: --start not supported for system instances.
uk: Параметр --start не підтримується для загальносистемних екземплярів програми.

en: User-configured server at %s, refusing to start/autospawn.
uk: Налаштований користувачем сервер на %s, не вдалося запустити/автоматично відновити роботу.

en: User-configured server at %s, which appears to be local. Probing deeper.
uk: Налаштований користувачем сервер на %s, який, здається, є локальним. Виконуємо докладнішу діагностику.

en: Running in system mode, but --disallow-exit not set.
uk: Запуск у загальносистемному режимі, але не встановлено --disallow-exit.

en: Running in system mode, but --disallow-module-loading not set.
uk: Запуск у загальносистемному режимі, але не встановлено --disallow-module-loading.

en: Running in system mode, forcibly disabling SHM mode.
uk: Запуск у загальносистемному режимі, примусове вимикання режиму SHM.

en: Running in system mode, forcibly disabling exit idle time.
uk: Запуск у загальносистемному режимі, примусове вимикання режиму параметрів часу виходу, якщо немає активності.

en: Failed to acquire stdio.
uk: Не вдалося отримати stdio.

en: pipe() failed: %s
uk: Спроба виконання pipe() завершилася невдало: %s

en: fork() failed: %s
uk: Спроба виконання fork() завершилася невдало: %s

en: read() failed: %s
uk: Спроба виконання read() завершилася невдало: %s

en: Daemon startup failed.
uk: Спроба запуску фонової служби завершилася невдало.

en: setsid() failed: %s
uk: Спроба виконання setsid() завершилася невдало: %s

en: Failed to get machine ID
uk: Спроба отримати ідентифікатор системи завершилася невдало

en: OK, so you are running PA in system mode. Please make sure that you actually do want to do that.
    Please read http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ for an explanation why system mode is usually a bad idea.
uk: Гаразд, ви запустили PA у системному режимі. Будь ласка, переконайтеся, що це саме те, що вам потрібно.
    Будь ласка, ознайомтеся зі статтею http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ , щоб дізнатися про те, чому не варто використовувати системний режим.

en: pa_pid_file_create() failed.
uk: Спроба виконання pa_pid_file_create() зазнала невдачі.

en: pa_core_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_core_new() зазнала невдачі.

en: command line arguments
uk: аргументи командного рядка

en: Failed to initialize daemon due to errors while executing startup commands. Source of commands: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати фонову службу через помилки під час виконання команд запуску. Джерело команд: %s

en: Daemon startup without any loaded modules, refusing to work.
uk: Запуск фонової служби без жодного завантаженого модуля, служба не буде працездатною.

en: PulseAudio Sound System
uk: Звукова система PulseAudio

en: Start the PulseAudio Sound System
uk: Запустити звукову систему PulseAudio

en: Input
uk: Вхід

en: Docking Station Input
uk: Вхідний канал док-станції

en: Docking Station Microphone
uk: Мікрофон док-станції

en: Docking Station Line In
uk: Лінійний вхід док-станції

en: Line In
uk: Лінійний вхід

en: Microphone
uk: Мікрофон

en: Front Microphone
uk: Передній мікрофон

en: Rear Microphone
uk: Задній мікрофон

en: External Microphone
uk: Зовнішній мікрофон

en: Internal Microphone
uk: Вбудований мікрофон

en: Radio
uk: Радіо

en: Video
uk: Відео

en: Automatic Gain Control
uk: Автоматичне керування підсиленням

en: No Automatic Gain Control
uk: Без автоматичного керування підсиленням

en: Boost
uk: Підсилення

en: No Boost
uk: Без пісилення

en: Amplifier
uk: Підсилювач

en: No Amplifier
uk: Без підсилювача

en: Bass Boost
uk: Підсилення басів

en: No Bass Boost
uk: Без підсилення

en: Speaker
uk: Гучномовець

en: Headphones
uk: Аналогові навушники

en: Analog Input
uk: Аналогових вхід

en: Dock Microphone
uk: Мікрофон стикувальної станції

en: Headset Microphone
uk: Мікрофон гарнітури

en: Analog Output
uk: Аналогове відтворення

en: Headphones 2
uk: Навушники 2

en: Headphones Mono Output
uk: Моно-вихід навушників

en: Line Out
uk: Лінійний вихід

en: Analog Mono Output
uk: Аналоговий моно-вихід

en: Speakers
uk: Гучномовці

en: Digital Output (S/PDIF)
uk: Цифровий вихід (S/PDIF)

en: Digital Input (S/PDIF)
uk: Цифровий вхід (S/PDIF)

en: Multichannel Input
uk: Багатоканальний вхід

en: Multichannel Output
uk: Багатоканальний вихід

en: Game Output
uk: Ігровий вихід

en: Chat Output
uk: Вихід спілкування

en: Chat Input
uk: Вхід спілкування

en: Virtual Surround 7.1
uk: Віртуальний об'ємний звук 7.1

en: Analog Mono
uk: Аналогове моно

en: Analog Mono (Left)
uk: Аналогове моно (лівий)

en: Analog Mono (Right)
uk: Аналогове моно (правий)

note: Note: Not translated to "Analog Stereo Input", because the source * name gets "Input" appended to it automatically, so adding "Input" * here would lead to the source name to become "Analog Stereo Input * Input". The same logic applies to analog-stereo-output, * multichannel-input and multichannel-ou
en: Analog Stereo
uk: Аналогове стерео

en: Mono
uk: Моно

en: Stereo
uk: Стерео

en: Headset
uk: Гарнітура

en: Speakerphone
uk: Гучномовець

en: Multichannel
uk: Багатоканальний

en: Analog Surround 2.1
uk: Аналоговий об'ємний 2.1

en: Analog Surround 3.0
uk: Аналоговий об'ємний 3.0

en: Analog Surround 3.1
uk: Аналоговий об'ємний 3.1

en: Analog Surround 4.0
uk: Аналоговий об'ємний 4.0

en: Analog Surround 4.1
uk: Аналоговий об'ємний 4.1

en: Analog Surround 5.0
uk: Аналоговий об'ємний 5.0

en: Analog Surround 5.1
uk: Аналоговий об'ємний 5.1

en: Analog Surround 6.0
uk: Аналоговий об'ємний 6.0

en: Analog Surround 6.1
uk: Аналоговий об'ємний 6.1

en: Analog Surround 7.0
uk: Аналоговий об'ємний 7.0

en: Analog Surround 7.1
uk: Аналоговий об'ємний 7.1

en: Digital Stereo (IEC958)
uk: Цифрове стерео (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
uk: Цифровий об’ємний 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
uk: Цифровий об’ємний 5.1 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/DTS)
uk: Цифровий об’ємний 5.1 (IEC958/DTS)

en: Digital Stereo (HDMI)
uk: Цифровий стерео (HDMI)

en: Digital Surround 5.1 (HDMI)
uk: Цифровий об’ємний 5.1 (HDMI)

en: Chat
uk: Спілкування

en: Game
uk: Гра

en: Analog Mono Duplex
uk: Аналогове двобічне моно

en: Analog Stereo Duplex
uk: Аналогове двобічне стерео

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
uk: Цифрове двобічне стерео (IEC958)

en: Multichannel Duplex
uk: Багатоканальний двобічний

en: Stereo Duplex
uk: Двобічне стерео

en: Mono Chat + 7.1 Surround
uk: Моно, спілкування + об'ємний 7.1

en: Off
uk: Вимкнено

en: %s Output
uk: вихід %s

en: %s Input
uk: вхід %s

en: ALSA woke us up to write new data to the device, but there was actually nothing to write.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLOUT set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
uk: ALSA викликала службу запису нових даних на пристрій, але насправді ніяких даних для запису не виявлено!
    Ймовірно, це пов’язано з вадою у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
    Службу було викликано зі встановленим POLLOUT, але наступний виклик snd_pcm_avail() повернув 0 або інше значення < min_avail.

en: ALSA woke us up to read new data from the device, but there was actually nothing to read.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLIN set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
uk: ALSA викликала службу читання нових даних з пристрою, але насправді ніяких даних для читання не виявлено!
    Ймовірно, це пов’язано з вадою у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
    Службу було викликано зі встановленим POLLIN, але наступний виклик snd_pcm_avail() повернув 0 або інше значення < min_avail.

en: snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk[0]: Функція snd_pcm_avail() повернула винятково велике значення: %lu байт (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
uk[1]: Функція snd_pcm_avail() повернула винятково велике значення: %lu байти (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
uk[2]: Функція snd_pcm_avail() повернула винятково велике значення: %lu байтів (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.

en: snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li byte (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li bytes (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk[0]: Функція snd_pcm_delay() повернула винятково велике значення: %li байт (%s%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
uk[1]: Функція snd_pcm_delay() повернула винятково велике значення: %li байти (%s%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
uk[2]: Функція snd_pcm_delay() повернула винятково велике значення: %li байтів (%s%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.

en: snd_pcm_avail_delay() returned strange values: delay %lu is less than avail %lu.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk: snd_pcm_avail_delay() повернуто дивні значення: затримка %lu є меншою за доступну, %lu.
    Ймовірно, це пов’язано з вадою у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.

en: snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
uk[0]: Функція snd_pcm_mmap_begin() повернула винятково велике значення: %lu байт (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
uk[1]: Функція snd_pcm_mmap_begin() повернула винятково велике значення: %lu байти (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.
uk[2]: Функція snd_pcm_mmap_begin() повернула винятково велике значення: %lu байтів (%lu мс).
    Ймовірно, ви натрапили на ваду у драйвері ALSA «%s». Будь ласка, повідомте про цю ваду розробникам ALSA.

en: Bluetooth Input
uk: Bluetooth (вхід)

en: Bluetooth Output
uk: Bluetooth (відтворення)

en: Handsfree
uk: Пристрій гучного зв’язку

en: Headphone
uk: Навушники

en: Portable
uk: Портативна система

en: Car
uk: Автомобільна система

en: Phone
uk: Телефон

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink)
uk: Високоточне відтворення (приймач A2DP)

en: High Fidelity Capture (A2DP Source)
uk: Високоточне захоплення (джерело A2DP)

en: Headset Head Unit (HSP)
uk: Головний модуль гарнітури (HSP)

en: Headset Audio Gateway (HSP)
uk: Звуковий шлюз гарнітури (HSP)

en: Handsfree Head Unit (HFP)
uk: Головний модуль гарнітури (HFP)

en: Handsfree Audio Gateway (HFP)
uk: Звуковий шлюз гарнітури (HFP)

en: source_name=<name for the source> source_properties=<properties for the source> source_master=<name of source to filter> sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_master=<name of sink to filter> adjust_time=<how often to readjust rates in s> adjust_threshold=<how much drift to readjust after in ms> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> aec_method=<implementation to use> aec_args=<parameters for the AEC engine> save_aec=<save AEC data in /tmp> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically> use_volume_sharing=<yes or no> use_master_format=<yes or no>
uk: source_name=<назва джерела> source_properties=<властивості джерела> source_master=<назва джерелад для фільтрування> sink_name=<назва приймача> sink_properties=<властивості приймача> sink_master=<назва приймача для фільтрування> adjust_time=<частота коригування швидкостей у секундах> adjust_threshold=<тривалість зсуву у мс, яку слід узгодити> format=<формат фрагмента> rate=<частота дискретизації> channels=<кількість каналів> channel_map=<карта каналів> aec_method=<реалізація обробки> aec_args=<параметри рушія придушення луни> save_aec=<чи слід зберігати дані придушення луни до /tmp> autoloaded=<визначити, чи слід завантажувати модуль у автоматичному режимі> use_volume_sharing=<yes або no> use_master_format=<yes або no>

note: add on profile
en: On
uk: Увімкнено

en: Dummy Output
uk: Тестове відтворення

en: Always keeps at least one sink loaded even if it's a null one
uk: Завжди підтримувати принаймні один завантажений приймач, навіть якщо він буде нульовим

en: Always keeps at least one source loaded even if it's a null one
uk: Завжди зберігати принаймні одне завантажене джерело, навіть якщо воно порожнє

en: General Purpose Equalizer
uk: Еквалайзер загального призначення

en: sink_name=<name of the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_master=<sink to connect to> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically> use_volume_sharing=<yes or no>
uk: sink_name=<назва приймача> sink_properties=<властивості приймача> sink_master=<назва приймача, з яким слід встановти з’єднання> format=<формат фрагмента> rate=<частота дискретизації> channels=<кількість каналів> channel_map=<карта каналів> autoloaded=<визначити, чи слід завантажувати цей модуль у автоматичному режимі> use_volume_sharing=<yes або no>

en: FFT based equalizer on %s
uk: Еквалайзер на основі ШПФ на %s

en: autoclean=<automatically unload unused filters?>
uk: autoclean=<чи слід автоматично вивантажувати невикористані фільтри?>

en: Virtual LADSPA sink
uk: Віртуальний приймач LADSPA

en: sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_input_properties=<properties for the sink input> master=<name of sink to filter> sink_master=<name of sink to filter> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<input channel map> plugin=<ladspa plugin name> label=<ladspa plugin label> control=<comma separated list of input control values> input_ladspaport_map=<comma separated list of input LADSPA port names> output_ladspaport_map=<comma separated list of output LADSPA port names> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically>
uk: sink_name=<назва приймача> sink_properties=<властивості приймача> sink_input_properties=<властивості входу приймача> master=<назва приймача для фільтрування> sink_master=<назва приймача для фільтрування> format=<формат фрагмента> rate=<частота дискретизації> channels=<кількість каналів> channel_map=<карта каналів вхідних даних> plugin=<назва додатка ladspa> label=<мітка додатка ladspa> control=<розділений комами список значень вхідних параметрів> input_ladspaport_map=<список назв портів вхідних даних LADSPA, відокремлених комами> output_ladspaport_map=<список назв портів вихідних даних LADSPA, відокремлених комами> autoloaded=<встановіть, якщо цей модуль завантажується автоматично>

en: Clocked NULL sink
uk: NULL-приймач з годинником

en: Null Output
uk: Нуль-відтворення

en: Failed to set format: invalid format string %s
uk: Не вдалося встановити формат: некоректний рядок формату %s

en: Output Devices
uk: Пристрої відтворення

en: Input Devices
uk: Пристрої отримання

en: Audio on @HOSTNAME@
uk: Звук на @НАЗВАВУЗЛА@

note: TODO: old tunnel put here the remote sink_name into stream name e.g. 'Null Output for lynxis@lazus' TODO: old tunnel put here the remote source_name into stream name e.g. 'Null Output for lynxis@lazus'
en: Tunnel for %s@%s
uk: Тунель для %s@%s

en: Tunnel to %s/%s
uk: Тунель до %s/%s

en: Virtual surround sink
uk: Віртуальний навколишній приймач

en: sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> master=<name of sink to filter> sink_master=<name of sink to filter> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> use_volume_sharing=<yes or no> force_flat_volume=<yes or no> hrir=/path/to/left_hrir.wav hrir_left=/path/to/left_hrir.wav hrir_right=/path/to/optional/right_hrir.wav autoloaded=<set if this module is being loaded automatically>
uk: sink_name=<назва приймача> sink_properties=<властивості приймача> master=<назва приймача для фільтрування> sink_master=<назва приймача для фільтрування> format=<формат фрагмента> rate=<частота дискретизації> channels=<кількість каналів> channel_map=<карта каналів> use_volume_sharing=<yes або no> force_flat_volume=<yes або no> hrir=/шлях/до/лівого_hrir.wav hrir_left=/шлях/до/лівого_hrir.wav hrir_right=/шлях/до/необов'язкового/правого_hrir.wav autoloaded=<встановіть, якщо цей модуль завантажується автоматично>

en: Unknown device model
uk: Невідома модель пристрою

en: RAOP standard profile
uk: Стандартний профіль RAOP

en: PulseAudio Sound Server
uk: Звуковий сервер PulseAudio

en: Front Center
uk: Передній центральний

en: Front Left
uk: Передній лівий

en: Front Right
uk: Передній правий

en: Rear Center
uk: Задній центральний

en: Rear Left
uk: Задній лівий

en: Rear Right
uk: Задній правий

en: Subwoofer
uk: Низькочастотний динамік

en: Front Left-of-center
uk: Передній лівоцентральний

en: Front Right-of-center
uk: Передній правоцентральний

en: Side Left
uk: Боковий лівий

en: Side Right
uk: Боковий правий

en: Auxiliary 0
uk: Допоміжний 0

en: Auxiliary 1
uk: Допоміжний 1

en: Auxiliary 2
uk: Допоміжний 2

en: Auxiliary 3
uk: Допоміжний 3

en: Auxiliary 4
uk: Допоміжний 4

en: Auxiliary 5
uk: Допоміжний 5

en: Auxiliary 6
uk: Допоміжний 6

en: Auxiliary 7
uk: Допоміжний 7

en: Auxiliary 8
uk: Допоміжний 8

en: Auxiliary 9
uk: Допоміжний 9

en: Auxiliary 10
uk: Допоміжний 10

en: Auxiliary 11
uk: Допоміжний 11

en: Auxiliary 12
uk: Допоміжний 12

en: Auxiliary 13
uk: Допоміжний 13

en: Auxiliary 14
uk: Допоміжний 14

en: Auxiliary 15
uk: Допоміжний 15

en: Auxiliary 16
uk: Допоміжний 16

en: Auxiliary 17
uk: Допоміжний 17

en: Auxiliary 18
uk: Допоміжний 18

en: Auxiliary 19
uk: Допоміжний 19

en: Auxiliary 20
uk: Допоміжний 20

en: Auxiliary 21
uk: Допоміжний 21

en: Auxiliary 22
uk: Допоміжний 22

en: Auxiliary 23
uk: Допоміжний 23

en: Auxiliary 24
uk: Допоміжний 24

en: Auxiliary 25
uk: Допоміжний 25

en: Auxiliary 26
uk: Допоміжний 26

en: Auxiliary 27
uk: Допоміжний 27

en: Auxiliary 28
uk: Допоміжний 28

en: Auxiliary 29
uk: Допоміжний 29

en: Auxiliary 30
uk: Допоміжний 30

en: Auxiliary 31
uk: Допоміжний 31

en: Top Center
uk: Верхній центральний

en: Top Front Center
uk: Верхній передній центральний

en: Top Front Left
uk: Верхній передній лівий

en: Top Front Right
uk: Верхній передній правий

en: Top Rear Center
uk: Верхній задній центральний

en: Top Rear Left
uk: Верхній задній лівий

en: Top Rear Right
uk: Верхній задній правий

en: (invalid)
uk: (некоректний)

en: Surround 4.0
uk: Об'ємний 4.0

en: Surround 4.1
uk: Об'ємний 4.1

en: Surround 5.0
uk: Об'ємний 5.0

en: Surround 5.1
uk: Об'ємний 5.1

en: Surround 7.1
uk: Об'ємний 7.1

en: xcb_connect() failed
uk: помилка xcb_connect()

en: xcb_connection_has_error() returned true
uk: xcb_connection_has_error() повернуто true

en: Failed to parse cookie data
uk: Не вдалося обробити дані куки

en: Received message for unknown extension '%s'
uk: Отримано повідомлення про невідомий додаток «%s»

en: input
uk: вхід

en: output
uk: вихід

en: bidirectional
uk: двобічний

en: invalid
uk: некоректний

en: XDG_RUNTIME_DIR (%s) is not owned by us (uid %d), but by uid %d! (This could e.g. happen if you try to connect to a non-root PulseAudio as a root user, over the native protocol. Don't do that.)
uk: XDG_RUNTIME_DIR (%s) не належить нашому користувачу (uid %d), а належить користувачу uid %d! (Таке, наприклад, може трапитися, якщо ви намагаєтеся встановити з’єднання із PulseAudio, запущеного не від імені користувача root, від імені користувача root за допомогою вбудованого протоколу. Не робіть так.)

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: Cannot access autospawn lock.
uk: Не вдалося зняти блокування автоматичного розгалуження.

en: Failed to open target file '%s'.
uk: Не вдалося відкрити файл призначення, «%s».

en: Tried to open target file '%s', '%s.1', '%s.2' ... '%s.%d', but all failed.
uk: Було виконано спроби відкрити файли призначення «%s», «%s.1», «%s.2» ... «%s.%d», але усі вони завершилися невдачею.

en: Invalid log target.
uk: Некоректна адреса файла журналу.

en: Built-in Audio
uk: Вбудоване аудіо

en: Modem
uk: Модем

en: OK
uk: Гаразд

en: Access denied
uk: Доступ заборонено

en: Unknown command
uk: Невідома команда

en: Invalid argument
uk: Некоректний аргумент

en: Entity exists
uk: Об’єкт існує

en: No such entity
uk: Такого об’єкта не існує

en: Connection refused
uk: У з'єднанні відмовлено

en: Protocol error
uk: Помилка протоколу

en: Timeout
uk: Перевищення часу очікування

en: No authentication key
uk: Немає ключа розпізнавання

en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

en: Connection terminated
uk: З’єднання перервано

en: Entity killed
uk: Об’єкт вилучено

en: Invalid server
uk: Некоректний сервер

en: Module initialization failed
uk: Спроба ініціалізації модуля завершилася невдало

en: Bad state
uk: Стан помилки

en: No data
uk: Немає даних

en: Incompatible protocol version
uk: Несумісна версія протоколу

en: Too large
uk: Завеликий

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Unknown error code
uk: Помилка з невідомим кодом

en: No such extension
uk: Такого додатка немає

en: Obsolete functionality
uk: Застарілі функціональні можливості

en: Missing implementation
uk: Відсутня реалізація

en: Client forked
uk: Клієнт розгалужено

en: Input/Output error
uk: Помилка вводу/виводу

en: Device or resource busy
uk: Пристрій або ресурс зайнято

en: %s %uch %uHz
uk: %s %uкан. %uГц

en: %0.1f GiB
uk: %0.1f ГБ

en: %0.1f MiB
uk: %0.1f МіБ

en: %0.1f KiB
uk: %0.1f КіБ

en: %u B
uk: %u Б

en: Failed to drain stream: %s
uk: Не вдалося створити стік для потоку: %s

en: Playback stream drained.
uk: Потік відтворення спрямовано до стоку.

en: Draining connection to server.
uk: Спрямовуємо з’єднання з сервером до стоку.

en: pa_stream_begin_write() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_write() завершилася невдало: %s

en: pa_stream_peek() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_peek() завершилася невдало: %s

en: Stream successfully created.
uk: Потік було успішно створено.

en: pa_stream_get_buffer_attr() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_get_buffer_attr() завершилася невдало: %s

en: Buffer metrics: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u
uk: Метрика буфера: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u

en: Buffer metrics: maxlength=%u, fragsize=%u
uk: Метрика буфера: maxlength=%u, fragsize=%u

en: Using sample spec '%s', channel map '%s'.
uk: Використання частотної специфікації «%s», карта каналів «%s».

en: Connected to device %s (index: %u, suspended: %s).
uk: З’єднано з пристроєм %s (індекс: %u, призупинено: %s).

en: Stream error: %s
uk: Помилка потоку: %s

en: Stream device suspended.%s
uk: Призупинено пристрій потоку. %s

en: Stream device resumed.%s
uk: Відновлено пристрій потоку. %s

en: Stream underrun.%s
uk: Недовантаження потоку. %s

en: Stream overrun.%s
uk: Перевантаження потоку. %s

en: Stream started.%s
uk: Потік запущено. %s

en: Stream moved to device %s (%u, %ssuspended).%s
uk: Потік пересунуто на пристрій %s (%u, %s призупинено). %s

en: not
uk: не

en: Stream buffer attributes changed.%s
uk: Недовантаження потоку. %s

en: Cork request stack is empty: corking stream
uk: Стос запитів щодо блокування порожній: блокуємо потік

en: Cork request stack is empty: uncorking stream
uk: Стос запитів щодо блокування порожній: розблоковуємо потік

en: Warning: Received more uncork requests than cork requests.
uk: Попередження: отримано більше запитів щодо розблокування, ніж запитів щодо блокування.

en: Connection established.%s
uk: Встановлено з’єднання. %s

en: pa_stream_new() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_new() зазнала невдачі: %s

en: pa_stream_connect_playback() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_connect_playback() зазнала невдачі: %s

en: Failed to set monitor stream: %s
uk: Не вдалося встановити потік спостереження: %s

en: pa_stream_connect_record() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_connect_record() зазнала невдачі: %s

en: Connection failure: %s
uk: Спроба встановлення з’єднання зазнала невдачі: %s

en: Got EOF.
uk: Отримано EOF.

en: pa_stream_write() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_stream_write() завершилася невдало: %s

en: write() failed: %s
uk: Спроба виконання write() завершилася невдало: %s

en: Got signal, exiting.
uk: Отримано сигнал, завершення роботи.

en: Failed to get latency: %s
uk: Не вдалося отримати латентність: %s

en: Time: %0.3f sec; Latency: %0.0f usec.
uk: Час: %0.3f сек.; Латентність: %0.0f мкс.

en: pa_stream_update_timing_info() failed: %s
uk: Помилка pa_stream_update_timing_info(): %s

en: %s [options]
    %s
    
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    
      -r, --record                          Create a connection for recording
      -p, --playback                        Create a connection for playback
    
      -v, --verbose                         Enable verbose operations
    
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
      -d, --device=DEVICE                   The name of the sink/source to connect to. The special names @DEFAULT_SINK@, @DEFAULT_SOURCE@ and @DEFAULT_MONITOR@ can be used to specify the default sink, source and monitor respectively.
      -n, --client-name=NAME                How to call this client on the server
          --stream-name=NAME                How to call this stream on the server
          --volume=VOLUME                   Specify the initial (linear) volume in range 0...65536
          --rate=SAMPLERATE                 The sample rate in Hz (defaults to 44100)
          --format=SAMPLEFORMAT             The sample format, see
                                            https://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/SupportedAudioFormats/
                                            for possible values (defaults to s16ne)
          --channels=CHANNELS               The number of channels, 1 for mono, 2 for stereo
                                            (defaults to 2)
          --channel-map=CHANNELMAP          Channel map to use instead of the default
          --fix-format                      Take the sample format from the sink/source the stream is
                                            being connected to.
          --fix-rate                        Take the sampling rate from the sink/source the stream is
                                            being connected to.
          --fix-channels                    Take the number of channels and the channel map
                                            from the sink/source the stream is being connected to.
          --no-remix                        Don't upmix or downmix channels.
          --no-remap                        Map channels by index instead of name.
          --latency=BYTES                   Request the specified latency in bytes.
          --process-time=BYTES              Request the specified process time per request in bytes.
          --latency-msec=MSEC               Request the specified latency in msec.
          --process-time-msec=MSEC          Request the specified process time per request in msec.
          --property=PROPERTY=VALUE         Set the specified property to the specified value.
          --raw                             Record/play raw PCM data.
          --passthrough                     Passthrough data.
          --file-format[=FFORMAT]           Record/play formatted PCM data.
          --list-file-formats               List available file formats.
          --monitor-stream=INDEX            Record from the sink input with index INDEX.
uk: %s [параметри]
    %s
    
      -h, --help                            Показати цю довідку
          --version                         Показати дані щодо версії
    
      -r, --record                          Встановити з’єднання для запису
      -p, --playback                        Встановити з’єднання для відтворення
    
      -v, --verbose                         Увімкнути докладний режим
    
      -s, --server=СЕРВЕР                   Назва сервера, з яким слід встановити з’єднання
      -d, --device=ПРИСТРІЙ                 Назва приймача або джерела даних, з яким слід встановити з’єднання
      -n, --client-name=НАЗВА               Назва цього клієнта на сервері
          --stream-name=НАЗВА               Назва цього потоку на сервері
          --volume=ГУЧНІСТЬ                 Вказати початкову (лінійну) гучність у діапазоні 0...65536
          --rate=ЧАСТОТА ДИСКРЕТИЗАЦІЇ      Частота дискретизації у Гц (типовою є 44100)
          --format=ФОРМАТ ДАНИХ             Формат даних, див. можливі значення на сторінці
    https://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/SupportedAudioFormats/
                                            (типовим є s16ne)
          --channels=КІЛЬКІСТЬ КАНАЛІВ      Кількість каналів, 1 — моно, 2 — стерео
                                            (типове значення — 2)
          --channel-map=КАРТА КАНАЛІВ       Карта каналів, яку слід використовувати замість типової
          --fix-format                      Запозичити формат фрагмента з приймача, з яким з’єднано
                                            потік.
          --fix-rate                        Запозичити дані щодо частоти дискретизації з приймача, з яким з’єднано
                                            потік.
          --fix-channels                    Запозичити дані щодо кількості каналів та карти каналів
                                            з приймача, з яким з’єднано потік.
          --no-remix                        Не збільшувати і не зменшувати кількість каналів.
          --no-remap                        Встановлювати відповідність каналів за номером, а не за назвою.
          --latency=БАЙТИ                   Вимагати вказаної латентності у байтах.
          --process-time=БАЙТИ              Вимагати вказаного часу обробки на запит у байтах.
          --latency-msec=МС                 Вимагати вказаної латентності у мілісекундах.
          --process-time-msec=МС            Вимагати вказаного часу обробки запиту у мілісекундах.
          --property=ВЛАСТИВІСТЬ=ЗНАЧЕННЯ   Встановити для вказаної властивості вказане значення.
          --raw                             Записувати і відтворювати неформатовані дані PCM.
          --passthrough                     Передати дані без обробки.
          --file-format[=ФОРМАТ ФАЙЛА]      Записувати і відтворювати форматовані дані PCM.
          --list-file-formats               Показати список можливих форматів даних.
         --monitor-stream=НОМЕР             Записувати дані з входу приймача з номером НОМЕР.

en: Play back encoded audio files on a PulseAudio sound server.
uk: Відтворити закодовані звукові файли на звуковому сервері PulseAudio.

en: Capture audio data from a PulseAudio sound server and write it to a file.
uk: Захопити звукові дані зі звукового сервера PulseAudio і записати їх до файла.

en: Capture audio data from a PulseAudio sound server and write it to STDOUT or the specified file.
uk: Захопити звукові дані зі звукового сервера PulseAudio і записати їх до STDOUT або вказаного файла.

en: Play back audio data from STDIN or the specified file on a PulseAudio sound server.
uk: Відтворити звукові дані з STDIN або вказаного файла на звуковому сервері PulseAudio.

en: pacat %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
uk: pacat %s
    Зібрано з libpulse %s
    З’єднано з libpulse %s

en: Invalid client name '%s'
uk: Некоректна назва клієнта «%s»

en: Invalid stream name '%s'
uk: Некоректна назва потоку «%s»

en: Invalid channel map '%s'
uk: Некоректна карта каналів «%s»

en: Invalid latency specification '%s'
uk: Некоректна специфікація латентності «%s»

en: Invalid process time specification '%s'
uk: Некоректна часова специфікація «%s»

en: Invalid property '%s'
uk: Некоректна властивість «%s»

en: Unknown file format %s.
uk: Невідомий формат файлів %s.

en: Failed to parse the argument for --monitor-stream
uk: Не вдалося обробити аргумент --monitor-stream

en: Invalid sample specification
uk: Некоректна частотна специфікація

en: Too many arguments.
uk: Забагато аргументів.

en: Failed to generate sample specification for file.
uk: Не вдалося створити частотну специфікацію для файла.

en: Failed to open audio file.
uk: Не вдалося відкрити звуковий файл.

en: Warning: specified sample specification will be overwritten with specification from file.
uk: Попередження: вказану частотну специфікацію буде перезаписано специфікацією з файла.

en: Failed to determine sample specification from file.
uk: Не вдалося отримати дані щодо частотної специфікації з файла.

en: Warning: Failed to determine channel map from file.
uk: Попередження: не вдалося отримати дані щодо карти каналів з файла.

en: Channel map doesn't match sample specification
uk: Карта каналів не відповідає частотній специфікації

en: Warning: failed to write channel map to file.
uk: Попередження: не вдалося записати карту каналів до файла.

en: Opening a %s stream with sample specification '%s' and channel map '%s'.
uk: Відкриття потоку %s з частотною специфікацією «%s» і картою каналів «%s».

en: recording
uk: запис

en: playback
uk: відтворення

en: Failed to set media name.
uk: Не вдалося встановити назву носія даних.

en: pa_mainloop_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_mainloop_new() завершилася невдало.

en: io_new() failed.
uk: Спроба виконання io_new() завершилася невдало.

en: pa_context_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_context_new() завершилася невдало.

en: pa_context_connect() failed: %s
uk: Спроба виконання pa_context_connect() завершилася невдало: %s

en: pa_context_rttime_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_context_new() завершилася невдало.

en: pa_mainloop_run() failed.
uk: Спроба виконання pa_mainloop_run() завершилася невдало.

en: NAME [ARGS ...]
uk: НАЗВА [АРГУМЕНТИ...]

en: NAME|#N
uk: НАЗВА|НОМЕР

en: NAME
uk: НАЗВА

en: NAME|#N VOLUME
uk: НАЗВА|НОМЕР ГУЧНІСТЬ

en: #N VOLUME
uk: НОМЕР ГУЧНІСТЬ

en: NAME|#N 1|0
uk: НАЗВА|НОМЕР 1|0

en: #N 1|0
uk: НОМЕР 1|0

en: NAME|#N KEY=VALUE
uk: НАЗВА|НОМЕР КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ

en: #N KEY=VALUE
uk: НОМЕР КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ

en: #N
uk: НОМЕР

en: NAME SINK|#N
uk: НАЗВА ПРИЙМАЧ|НОМЕР

en: NAME FILENAME
uk: НАЗВА ФАЙЛ

en: PATHNAME
uk: ШЛЯХ

en: FILENAME SINK|#N
uk: НАЗВА_ФАЙЛА ПРИЙМАЧ|#N

en: #N SINK|SOURCE
uk: НОМЕР ПРИЙМАЧ|ДЖЕРЕЛО

en: CARD PROFILE
uk: ПРОФІЛЬ КАРТКИ

en: NAME|#N PORT
uk: НАЗВА|НОМЕР ПОРТУ

en: CARD-NAME|CARD-#N PORT OFFSET
uk: НАЗВА-КАРТКИ|№КАРТКИ ПОРТ ЗСУВ

en: TARGET
uk: ПРИЗНАЧЕННЯ

en: NUMERIC-LEVEL
uk: ЧИСЛОВИЙ РІВЕНЬ

en: FRAMES
uk: БЛОКИ

en: RECIPIENT MESSAGE [MESSAGE_PARAMETERS]
uk: ОТРИМУВАЧ ПОВІДОМЛЕННЯ [ПАРАМЕТРИ_ПОВІДОМЛЕННЯ]

en: 
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    When no command is given pacmd starts in the interactive mode.
uk: 
      -h, --help                            Показати цю довідку
          --version                         Показати відомості щодо версії
    Якщо команду не буде вказано, pacmd буде запущено у інтерактивному режимі

en: pacmd %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
uk: pacmd %s
    Зібрано з libpulse %s
    З’єднано з libpulse %s

en: No PulseAudio daemon running, or not running as session daemon.
uk: Фонову службу PulseAudio не запущено, або цю службу не запущено як фонову службу сеансу.

en: Failed to kill PulseAudio daemon.
uk: Спроба завершення роботи фонової служби PulseAudio завершилася невдало.

en: Daemon not responding.
uk: Фонова служба не відповідає.

en: Failed to get statistics: %s
uk: Не вдалося отримати статистичні дані: %s

en: Currently in use: %u block containing %s bytes total.
     | Currently in use: %u blocks containing %s bytes total.
uk[0]: Зараз використано: %u блок, що містять загалом %s байтів.
uk[1]: Зараз використано: %u блоки, що містять загалом %s байтів.
uk[2]: Зараз використано: %u блоків, що містять загалом %s байтів.

en: Allocated during whole lifetime: %u block containing %s bytes total.
     | Allocated during whole lifetime: %u blocks containing %s bytes total.
uk[0]: Виділено протягом виконання загалом: %u блок, що містять %s байтів.
uk[1]: Виділено протягом виконання загалом: %u блоки, що містять %s байтів.
uk[2]: Виділено протягом виконання загалом: %u блоків, що містять %s байтів.

en: Sample cache size: %s
uk: Розмір кешу фрагментів: %s

en: Failed to get server information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо сервера: %s

en: Server String: %s
    Library Protocol Version: %u
    Server Protocol Version: %u
    Is Local: %s
    Client Index: %u
    Tile Size: %zu
uk: Рядок сервера: %s
    Версія протоколу бібліотеки: %u
    Версія протоколу сервера: %u
    Локальний: %s
    Номер клієнта: %u
    Розмір фрагмента: %zu

en: User Name: %s
    Host Name: %s
    Server Name: %s
    Server Version: %s
    Default Sample Specification: %s
    Default Channel Map: %s
    Default Sink: %s
    Default Source: %s
    Cookie: %04x:%04x
uk: Користувач: %s
    Назва вузла: %s
    Назва сервера: %s
    Версія сервера: %s
    Типова частотна специфікація: %s
    Типова карта каналів: %s
    Типовий приймач: %s
    Типове джерело: %s
    Кука: %04x:%04x

en: availability unknown
uk: невідома доступність

en: available
uk: доступний

en: not available
uk: недоступний

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Aux
uk: Доп.

en: Line
uk: Лінійний

en: Mic
uk: Мікрофон

en: Handset
uk: Трубка

en: Earpiece
uk: Навушник

en: TV
uk: ТБ

en: Network
uk: Мережа

en: Analog
uk: Аналоговий

en: Failed to get sink information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо приймача: %s

en: Sink #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s
    	Monitor Source: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
uk: Приймач даних №%u
    	Стан: %s
    	Назва: %s
    	Опис: %s
    	Драйвер: %s
    	Частотна специфікація: %s
    	Карта каналів: %s
    	Модуль-власник: %u
    	Стан вимикання: %s
    	Гучність: %s
    	        баланс %0.2f
    	Базова гучність: %s
    	Джерело спостереження: %s
    	Латентність: %0.0f мкс, налаштовано %0.0f мкс
    	Прапорці: %s%s%s%s%s%s%s
    	Властивості:
    		%s

en: 	Ports:
uk: 	Порти:

en: 		%s: %s (type: %s, priority: %u%s%s, %s)
uk: 		%s: %s (тип: %s, пріоритетність: %u%s%s, %s)

en: , availability group:
uk: , група доступності:

en: 	Active Port: %s
uk: 	Активний порт: %s

en: 	Formats:
uk: 	Формати:

en: Failed to get source information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо джерела: %s

en: Source #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s
    	Monitor of Sink: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
uk: Джерело №%u
    	Стан: %s
    	Назва: %s
    	Опис: %s
    	Драйвер: %s
    	Частотна специфікація: %s
    	Карта каналів: %s
    	Модуль-власник: %u
    	Стан вимикання: %s
    	Гучність: %s
    	        баланс %0.2f
    	Базова гучність: %s
    	Спостереження: %s
    	Латентність: %0.0f мкс, налаштовано %0.0f мкс
    	Прапорці: %s%s%s%s%s%s
    	Властивості:
    		%s

en: n/a
uk: н/д

en: Failed to get module information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо модуля: %s

en: Module #%u
    	Name: %s
    	Argument: %s
    	Usage counter: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Модуль №%u
    	Назва: %s
    	Аргумент: %s
    	Лічильник використання: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Failed to get client information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо клієнта: %s

en: Client #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Клієнт №%u
    	Драйвер: %s
    	Модуль-власник: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Failed to get card information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо карти: %s

en: Card #%u
    	Name: %s
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Карта №%u
    	Назва: %s
    	Драйвер: %s
    	Модуль-власник: %s
    	Властивості:
    		%s

en: 	Profiles:
uk: 	Профілі:

en: 		%s: %s (sinks: %u, sources: %u, priority: %u, available: %s)
uk: 		%s: %s (приймачів: %u, джерел: %u, пріоритет: %u, доступно: %s)

en: 	Active Profile: %s
uk: 	Активний профіль: %s

en: 		%s: %s (type: %s, priority: %u, latency offset: %<PRId64> usec%s%s, %s)
uk: 		%s: %s (тип: %s, пріоритетність: %u, зсув латентності: %<PRId64> мкс%s%s, %s)

en: 			Properties:
    				%s
uk: 			Властивості:
    				%s

en: 			Part of profile(s): %s
uk: 			Частина профілів: %s

en: Failed to get sink input information: %s
uk: Не вдалося отримати відомостей щодо вхідного каналу приймача: %s

en: Sink Input #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Client: %s
    	Sink: %u
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Format: %s
    	Corked: %s
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Buffer Latency: %0.0f usec
    	Sink Latency: %0.0f usec
    	Resample method: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Вхідний канал приймача даних №%u
    	Драйвер: %s
    	Модуль-власник: %s
    	Клієнт: %s
    	Приймач: %u
    	Частотна специфікація: %s
    	Карта каналів: %s
    	Формат: %s
    	Стан призупинення: %s
    	Стан вимикання: %s
    	Гучність: %s
    	        баланс %0.2f
    	Латентність буфера: %0.0f мкс
    	Латентність приймача: %0.0f мкс
    	Метод зміни частоти: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Failed to get source output information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо відтворення джерела: %s

en: Source Output #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Client: %s
    	Source: %u
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Format: %s
    	Corked: %s
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Buffer Latency: %0.0f usec
    	Source Latency: %0.0f usec
    	Resample method: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Відтворення джерела #%u
    	Драйвер: %s
    	Модуль-власник: %s
    	Клієнт: %s
    	Джерело: %u
    	Частотна специфікація: %s
    	Карта каналів: %s
    	Формат: %s
    	Стан призупинення: %s
    	Стан вимикання: %s
    	Гучність: %s
    	          баланс %0.2f
    	Латентність буфера: %0.0f мкс
    	Латентність джерела: %0.0f мкс
    	Спосіб зміни частоти: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Failed to get sample information: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо фрагмента: %s

en: Sample #%u
    	Name: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Duration: %0.1fs
    	Size: %s
    	Lazy: %s
    	Filename: %s
    	Properties:
    		%s
uk: Фрагмент №%u
    	Назва: %s
    	Частотна специфікація: %s
    	Карта каналів: %s
    	Гучність: %s
    	          баланс %0.2f
    	Тривалість: %0.1f с
    	Розмір: %s
    	Лінивість: %s
    	Назва файла: %s
    	Властивості:
    		%s

en: Failure: %s
uk: Помилка: %s

en: Send message failed: %s
uk: Не вдалося надіслати повідомлення: %s

en: list-handlers message failed: %s
uk: помилка обробки повідомлення list-handlers: %s

en: list-handlers message response could not be parsed correctly
uk: не вдалося належним чином обробити відповідь list-handlers

en: list-handlers message response is not a JSON array
uk: відповідь list-handlers не є масивом JSON

en: list-handlers message response array element %d is not a JSON object
uk: елемент масиву відповіді повідомлення list-handlers %d не є об'єктом JSON

en: Failed to unload module: Module %s not loaded
uk: Не вдалося вивантажити модуль: модуль %s не завантажено

en: Failed to set volume: You tried to set volumes for %d channel, whereas channel(s) supported = %d
     | Failed to set volume: You tried to set volumes for %d channels, whereas channel(s) supported = %d
uk[0]: Не вдалося встановити гучність: ви намагалися встановити гучність для %d канал, хоча передбачено підтримку %d каналів
uk[1]: Не вдалося встановити гучність: ви намагалися встановити гучність для %d канали, хоча передбачено підтримку %d каналів
uk[2]: Не вдалося встановити гучність: ви намагалися встановити гучність для %d каналів, хоча передбачено підтримку %d каналів

en: Failed to upload sample: %s
uk: Не вдалося вивантажити зразок: %s

en: Premature end of file
uk: Передчасне завершення файла

en: new
uk: створити

en: change
uk: змінити

en: remove
uk: вилучити

en: unknown
uk: невідомий

en: sink
uk: приймач

en: source
uk: джерело

en: sink-input
uk: вхід приймача

en: source-output
uk: відтворення джерела

en: module
uk: модуль

en: client
uk: клієнт

en: sample-cache
uk: кеш семплів

en: server
uk: сервер

en: card
uk: картка

en: Event '%s' on %s #%u
uk: Подія «%s» на %s №%u

en: Got SIGINT, exiting.
uk: Отримано сигнал SIGINT, завершення роботи.

en: Invalid volume specification
uk: Некоректна специфікація гучності

en: Volume outside permissible range.
uk: Гучність поза межами дозволеного діапазону.

en: Invalid number of volume specifications.
uk: Некоректна кількість специфікацій гучності.

en: Inconsistent volume specification.
uk: Несумісна специфікація гучності.

en: [options]
uk: [параметри]

en: [TYPE]
uk: [ТИП]

en: FILENAME [NAME]
uk: НАЗВА_ФАЙЛА [НАЗВА]

en: NAME [SINK]
uk: НАЗВА [ПРИЙМАЧ]

en: NAME|#N VOLUME [VOLUME ...]
uk: НАЗВА|НОМЕР ГУЧНІСТЬ [ГУЧНІСТЬ ...]

en: #N VOLUME [VOLUME ...]
uk: НОМЕР ГУЧНІСТЬ [ГУЧНІСТЬ ...]

en: NAME|#N 1|0|toggle
uk: НАЗВА|НОМЕР 1|0|toggle

en: #N 1|0|toggle
uk: НОМЕР 1|0|toggle

en: #N FORMATS
uk: НОМЕР ФОРМАТИ

en: 
    The special names @DEFAULT_SINK@, @DEFAULT_SOURCE@ and @DEFAULT_MONITOR@
    can be used to specify the default sink, source and monitor.
uk: 
    Спеціальними назвами, @DEFAULT_SINK@, @DEFAULT_SOURCE@ та @DEFAULT_MONITOR@,
    можна скористатися для визначення типового приймача, джерела та монітора.

en: 
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    
      -f, --format=FORMAT                   The format of the output. Either "normal" or "json"
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
      -n, --client-name=NAME                How to call this client on the server
uk: 
      -h, --help                            Показати цю довідку
          --version                         Показати відомості щодо версії
    
      -f, --format=ФОРМАТ                   Формат результатів. Варіанти: «normal» або «json»
      -s, --server=СЕРВЕР                   Назва сервера, з яким слід з’єднатися
      -n, --client-name=НАЗВА               Назва цього клієнта на сервері

en: pactl %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
uk: pactl %s
    Зібрано з libpulse %s
    З’єднано з libpulse %s

en: Invalid format value '%s'
uk: Некоректне значення формату «%s»

en: Specify nothing, or one of: %s
uk: Нічого не вказуйте або вкажіть один з варіантів: %s

en: Please specify a sample file to load
uk: Будь ласка, вкажіть файл фрагмента для завантаження

en: Failed to open sound file.
uk: Не вдалося відкрити звуковий файл.

en: Warning: Failed to determine sample specification from file.
uk: Попередження: не вдалося отримати дані щодо частотної специфікації з файла.

en: You have to specify a sample name to play
uk: Вам слід вказати назву зразкового файла, який слід відтворити

en: You have to specify a sample name to remove
uk: Вам слід вказати назву зразкового файла, який слід вилучити

en: You have to specify a sink input index and a sink
uk: Вам слід вказати номер вхідного каналу приймача даних і приймач

en: You have to specify a source output index and a source
uk: Вам слід вказати номер джерела відтворення і джерело

en: You have to specify a module name and arguments.
uk: Вам слід вказати назву модуля і аргументи.

en: You have to specify a module index or name
uk: Вам слід вказати номер або назву модуля

en: You may not specify more than one sink. You have to specify a boolean value.
uk: Не можна вказувати більше одного приймача. Вам слід вказати булівське значення.

en: Invalid suspend specification.
uk: Некоректна специфікація призупинення.

en: You may not specify more than one source. You have to specify a boolean value.
uk: Не можна вказувати більше одного джерела. Вам слід вказати булівське значення.

en: You have to specify a card name/index and a profile name
uk: Вам слід вказати назву/номер карти і назву профілю

en: You have to specify a sink name/index and a port name
uk: Вам слід вказати назву/номер приймача і назву порту

en: You have to specify a sink name
uk: Вам слід вказати назву приймача

en: You have to specify a source name/index and a port name
uk: Вам слід вказати назву/номер джерела і назву порту

en: You have to specify a source name
uk: Вам слід вказати назву джерела

en: You have to specify a sink name/index
uk: Вам слід вказати назву або індекс приймача

en: You have to specify a sink name/index and a volume
uk: Вам слід вказати назву/номер приймача і гучність

en: You have to specify a source name/index
uk: Вам слід вказати назву або індекс джерела

en: You have to specify a source name/index and a volume
uk: Вам слід вказати назву/номер джерела і гучність

en: You have to specify a sink input index and a volume
uk: Вам слід вказати номер вхідного каналу приймача даних і гучність

en: Invalid sink input index
uk: Некоректний номер вхідного каналу приймача даних

en: You have to specify a source output index and a volume
uk: Вам слід вказати номер каналу відтворення і гучність

en: Invalid source output index
uk: Некоректний номер джерела відтворення

en: You have to specify a sink name/index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
uk: Вам слід вказати назву/номер приймача і значення вимикання звуку (0, 1 або «toggle»)

en: Invalid mute specification
uk: Некоректна специфікація вимикання звуку

en: You have to specify a source name/index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
uk: Вам слід вказати назву/номер джерела і значення вимикання звуку (0, 1 або «toggle»)

en: You have to specify a sink input index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
uk: Вам слід вказати індекс входу приймача і значення вимикання звуку (0, 1 або «toggle»)

en: Invalid sink input index specification
uk: Некоректна специфікація номера вхідного каналу приймача даних

en: You have to specify a source output index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
uk: Вам слід вказати індекс виходу джерела і значення вимикання звуку (0, 1 або «toggle»)

en: Invalid source output index specification
uk: Некоректна специфікація номера джерела відтворення

en: You have to specify at least an object path and a message name
uk: Вам слід вказати принаймні шлях до об'єкта і назву повідомлення

en: Excess arguments given, they will be ignored. Note that all message parameters must be given as a single string.
uk: Надано зайві аргументи — їх буде проігноровано. Зауважте, що усі параметри повідомлення має бути надано у форматі одного рядка.

en: You have to specify a sink index and a semicolon-separated list of supported formats
uk: Вам слід вказати номер приймача та список підтримуваних каналів, відокремлених комами

en: You have to specify a card name/index, a port name and a latency offset
uk: Вам слід вказати назву/номер карти, назву порту і зсув латентності

en: Could not parse latency offset
uk: Не вдалося обробити дані щодо зсуву латентності

en: No valid command specified.
uk: Не вказано коректної команди.

en: Failure to resume: %s
uk: Невдала спроба відновлення: %s

en: Failure to suspend: %s
uk: Невдала спроба призупинки: %s

en: WARNING: Sound server is not local, not suspending.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: звуковий сервер не є локальним, його не можна призупинити.

en: Connection failure: %s
uk: Спроба встановлення з’єднання зазнала невдачі: %s

en: Got SIGINT, exiting.
uk: Отримано сигнал SIGINT, завершення роботи.

en: WARNING: Child process terminated by signal %u
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: виконання дочірнього процесу було перервано з сигналом %u

en: %s [options] -- PROGRAM [ARGUMENTS ...]
    
    Temporarily suspend PulseAudio while PROGRAM runs.
    
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
uk: %s [параметри] -- ПРОГРАМА [АРГУМЕНТИ ...]
    
    Тимчасово призупинити роботу PulseAudio, доки працює ПРОГРАМА.
    
      -h, --help                            Показати цю довідку
          --version                         Показати відомості щодо версії
      -s, --server=СЕРВЕР                   Назва сервера, з яким слід з’єднатися

en: pasuspender %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
uk: pasuspender %s
    Зібрано з libpulse %s
    З’єднано з libpulse %s

en: pa_mainloop_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_mainloop_new() завершилася невдало.

en: pa_context_new() failed.
uk: Спроба виконання pa_context_new() завершилася невдало.

en: pa_mainloop_run() failed.
uk: Спроба виконання pa_mainloop_run() завершилася невдало.

en: %s [-D display] [-S server] [-O sink] [-I source] [-c file]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Show current PulseAudio data attached to X11 display (default)
     -e    Export local PulseAudio data to X11 display
     -i    Import PulseAudio data from X11 display to local environment variables and cookie file.
     -r    Remove PulseAudio data from X11 display
uk: %s [-D клієнт] [-S сервер] [-O приймач] [-I джерело] [-c файл]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Показати поточні дані PulseAudio, приєднаного до клієнта X11 (типово)
     -e    Експортувати локальні дані PulseAudio на клієнт X11
     -i    Імпортувати дані PulseAudio з клієнта X11 до локальних змінних і файла кук.
     -r    Вилучити дані PulseAudio з клієнта X11

en: Failed to parse command line.
uk: Не вдалося обробити рядок команди.

en: Server: %s
uk: Сервер: %s

en: Source: %s
uk: Джерело: %s

en: Sink: %s
uk: Приймач: %s

en: Cookie: %s
uk: Кука: %s

en: Failed to parse cookie data
uk: Не вдалося обробити дані куки

en: Failed to save cookie data
uk: Не вдалося зберегти дані куки

en: Failed to get FQDN.
uk: Не вдалося отримати FQDN.

en: Failed to load cookie data
uk: Не вдалося завантажити дані куки

en: Not yet implemented.
uk: Ще не реалізовано.
