Pure Data 0.43 - en to az translation catalogue (18 entries)

en: File
az: Fayl

en: Find
az: Axtar

en: Help
az: Yardım

en: Copy
az: Köçür

en: Cancel
az: Ləğv Et

en: Apply
az: Tətbiq Et

en: Close
az: Bağla

en: Right
az: Sağda

en: Top
az: Üstdə

en: Bottom
az: Altda

en: Colors
az: Rənglər

en: Preferences...
az: Seçimlər...

en: Save
az: Qeyd Et

en: New
az: Yeni

en: Open
az: Aç

en: Message
az: İsmarış

en: Graph
az: Qrafika

en: Quit
az: Çıx
