Pure Data 0.43 - en to eu translation catalogue (104 entries)

en: Discard changes to '%s'?
eu: '%s' fitxategiko aldaketak baztertu?

en: Undo clear
eu: Ezabatu desegin

en: Undo connect
eu: Lotu desegin

en: Undo disconnect
eu: Deslotu desegin

en: Undo motion
eu: Mugimendua desegin

en: Undo paste
eu: Itsatsi desegin

en: Undo typing
eu: Idatzi desegin

en: Redo typing
eu: Idatzi berregin

en: no Pd settings to clear
eu: Ez dago ezabatzeko Pd ezarpenik

en: removed .pdsettings file
eu: .pdsettings fitxategia ezabatu da

en: couldn't delete .pdsettings file
eu: ezin izan da .pdsettings fitxategia ezabatu

en: failed to erase Pd settings
eu: ezin izan dira Pd ezarpenak ezabatu

en: no Pd settings to erase
eu: Ez dago ezabatzeko Pd ezarpenik

en: File
eu: Fitxategia

en: Put
eu: Jarri

en: Find
eu: Aurkitu

en: Help
eu: Laguntza

en: Show &Hidden Files and Directories
eu: Erakutsi fitxategi eta karpeta ezkutuak

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Array Properties
eu: Array ezarpenak

en: Size:
eu: Neurria:

en: Draw as:
eu: Honela marraztu:

en: Bezier curve
eu: Bezier-en kurba

en: Put array into:
eu: Array-a hemen jarri:

en: New graph
eu: Grafiko berria

en: Options
eu: Aukerak

en: Cancel
eu: Utzi

en: Apply
eu: Ezarri

en: OK
eu: Ados

en: (same as input device)...
eu: (sarrera gailua bera)...

en: Channels:
eu: Kanalak:

en: Input Devices
eu: Sarrera gailuak

en: Output Devices
eu: Irteera gailuak

en: Sample rate:
eu: Lagin tasa:

en: Delay (msec):
eu: Delay (mseg):

en: Block size:
eu: Bloke tamaina:

en: Audio Settings
eu: Audioaren ezarpenak

en: Save All Settings
eu: Ezarpen guztiak gorde

en: Canvas Properties
eu: Oihalaren ezaugarriak

en: X units per pixel:
eu: X unitate pixeleko:

en: Y units per pixel:
eu: Y unitate pixeleko:

en: Appearance on parent patch
eu: Patch gurasoan agertu

en: Graph-On-Parent
eu: Gurasoan-grafikatu

en: Hide object name and arguments
eu: Objektuaren izena eta argumentuak ezkutatu

en: Range and size
eu: Heina eta neurria

en: X range: from
eu: X heina:

en: to
eu: -

en: Y range: from
eu: Y heina:

en: Match whole word only
eu: Bakarrik hitz osoa berdindu

en: Close
eu: Itxi

en: X and Y
eu: X eta Y

en: X only
eu: X bakarrik

en: Y only
eu: Y bakarrik

en: Send symbol:
eu: Sinboloa bidali:

en: Width:
eu: Zabalera:

en: Lower:
eu: Beheko:

en: Label
eu: Etiketa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuinea

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Height:
eu: Eskuinea:

en: %s Properties
eu: %s-en Propietateak

en: Jump on click
eu: Klik egitean jauzi

en: Colors
eu: Koloreak

en: Compose color
eu: Kolorea osatu

en: Send a Pd message
eu: Mezua Pd Bidali

en: In Ports:
eu: Sarrera portuak:

en: Out Ports:
eu: Irteera portuak:

en: MIDI Settings
eu: MIDI ezarpenak

en: ALSA MIDI Settings
eu: ALSA MIDI-ren Esarpenak

en: Help Browser
eu: Arakatu

en: Associated Files
eu: Lotutako Fitxategiak

en: Max Patch Files
eu: Max Patch Fitxategiak

en: Max Text Files
eu: Max Testu Fitxategiak

en: Max Patch Files (.pat)
eu: Max Patch Fitxategiak (.pat)

en: Max Text Files (.mxt)
eu: Max Testu Fitxategiak (.mxt)

en: Preferences...
eu: Hobespenak...

en: Searching for "%s"...
eu: "%s"-ren aldaketak utzi...

en: Searching on %s...
eu: %s-ren aldaketak utzi...

en: Searching for '%s' failed!
eu: '%s'-ren aldaketak utzi!

en: Save
eu: Gorde

en: Tidy Up
eu: Txukuntzea

en: New
eu: Berria

en: Open
eu: Ireki

en: Message...
eu: Mezua...

en: Cut
eu: Mostu

en: Object
eu: Objektu

en: Message
eu: Mezua

en: Symbol
eu: Sinboloa

en: Graph
eu: Grafikoa

en: Find Again
eu: Berriro Bilatu

en: Find Last Error
eu: Azken Akatsa Bilatu

en: DSP On
eu: DSP Piztuta

en: Test Audio and MIDI...
eu: Audio eta MIDI Probatu...

en: Audio Settings...
eu: Audioaren Ezarpenak...

en: MIDI Settings...
eu: MIDI Ezarpenak...

en: Minimize
eu: Gutxitu

en: Bring All to Front
eu: Ekarri Gustia Aurrera

en: Open Recent
eu: Azkenaldi Ireki

en: Quit
eu: Irten

en: Do you want to save the changes you made in '%s'?
eu: '%s' fitxategian egin dituzun aldaketak gorde nahi dituzu?

en: Properties
eu: Propietateak

en: Edit...
eu: Editatu...
