Pure Data 0.53.0 - en to nl translation catalogue (400 entries)

en: linear
nl: lineair

en: logarithmic
nl: logaritmisch

en: new-only
nl: alleen-nieuw

en: new&old
nl: nieuw&oud

en: no scale
nl: niet schalen

en: scale
nl: schalen

en: Discard changes to '%s'?
nl: Wijzigingen in "%s" verwijderen?

en: Undo clear
nl: Wissen ongedaan maken

en: Undo connect
nl: Verbinden ongedaan maken

en: Undo cut
nl: Knippen ongedaan maken

en: Undo disconnect
nl: Verbinding doorbreken ongedaan maken

en: Undo duplicate
nl: Dupliceren ongedaan maken

en: Undo motion
nl: Beweging ongedaanmaken

en: Undo paste
nl: Plakken ongedaan maken

en: Undo typing
nl: Typen ongedaan maken

en: Redo clear
nl: Wissen opnieuw doen

en: Redo connect
nl: Verbinden opnieuw doen

en: Redo cut
nl: Knippen opnieuw doen

en: Redo disconnect
nl: Verbinding doorbreken opnieuw doen

en: Redo duplicate
nl: Dupliceren opnieuw doen

en: Redo motion
nl: Beweging opnieuw doen

en: Redo paste
nl: Plakken opnieuw doen

en: Redo typing
nl: Typen opnieuw doen

en: no Pd settings to clear
nl: geen Pd instellingen te wissen

en: removed .pdsettings file
nl: .pdsettings bestand verwijderd

en: couldn't delete .pdsettings file
nl: Kon .pdsettings bestand niet aanmaken

en: failed to erase Pd settings
nl: Wissen van Pd settings gefaald

en: erased Pd settings
nl: Pd settings verwijderd

en: no Pd settings to erase
nl: Geen Pd settings te verwijderen

en: skipping loading preferences... Pd seems to have crashed on startup
nl: laden van voorkeuren overslaan... Pd lijkt te zijn gecrasht bij het opstarten

en: (re-save preferences to reinstate them)
nl: (sla voorkeuren opnieuw op om ze te herstellen)

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Put
nl: Plaatsen

en: Find
nl: Zoek

en: Window
nl: Venster

en: Show &Hidden Files and Directories
nl: Toon &Verborgen bestanden en mappen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Array Properties
nl: Array-eigenschappen

en: Name:
nl: Naam:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Save contents
nl: Inhoud opslaan

en: Draw as:
nl: Teken als:

en: Polygon
nl: Veelhoek

en: Points
nl: Punten

en: Bezier curve
nl: Bezier-curve

en: Put array into:
nl: Zet array in:

en: New graph
nl: Nieuwe grafiek

en: Last graph
nl: Laatste grafiek

en: Options
nl: Opties

en: Open List View...
nl: Open Lijstweergave...

en: Delete array
nl: Array verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Apply
nl: Toepassen

en: no device
nl: geen apparaat

en: (same as input device)...
nl: (zelfde als invoerapparaat)...

en: Channels:
nl: Kanalen:

en: Input Devices
nl: Invoerapparaten

en: Output Devices
nl: Uitvoerapparaten

en: Use Multiple Devices
nl: Meerdere apparaten gebruiken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Delay (msec):
nl: Vertraging (ms):

en: 44.1k
nl: 44,1 K

en: Block size:
nl: Blokgrootte:

en: Use callbacks
nl: Gebruik callbacks

en: Audio Settings
nl: Audio-instellingen

en: Save All Settings
nl: Alle instellingen opslaan

en: WARNING: unknown graphme flags received in pdtk_canvas_dialog
nl: WAARSCHUWING: onbekende graphme vlaggen ontvangen in pdtk_canvas_dialog

en: Canvas Properties
nl: Canvas-eigenschappen

en: Scale
nl: Schaal

en: X units per pixel:
nl: X eenheden per pixel:

en: Y units per pixel:
nl: Y eenheden per pixel:

en: Appearance on parent patch
nl: Weergave op bovenliggende patch

en: Graph-On-Parent
nl: Grafiek-op-ouder

en: Hide object name and arguments
nl: Verberg objectnaam en argumenten

en: Range and size
nl: Bereik en grootte

en: X range: from
nl: X bereik: van

en: to
nl: tot

en: Margin:
nl: Marge:

en: Y range: from
nl: Y bereik: van

en: Data Properties
nl: Gegevenseigenschappen

en: Send
nl: Versturen

en: Done
nl: Klaar

en: Found '%1$s' in %2$s
nl: '%1$s' gevonden in %2$s

en: Couldn't find '%1$s' in %2$s
nl: Kon '%1$s' niet vinden in %2$s

en: Search in %s for:
nl: Zoek in %s naar:

en: Showed last '%1$s' in %2$s
nl: Laatst getoonde '%1$s' in %2$s

en: Showing '%1$d' out of %2$d items in %3$s
nl: Toont '%1$d' van %2$d items in %3$s

en: Pd window
nl: Pd venster

en: Match whole word only
nl: Alleen hele woorden

en: Close
nl: Sluit

en: %s Font
nl: %s Lettertype

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Stretch
nl: Rekken

en: X and Y
nl: X en Y

en: X only
nl: Alleen X

en: Y only
nl: Alleen Y

en: GUI Box Properties
nl: Eigenschappen GUI Box

en: Messages
nl: Berichten

en: Send symbol:
nl: Verzendsymbool:

en: Receive symbol:
nl: Ontvangstsymbool:

en: Width:
nl: Breedte:

en: Limits
nl: Limieten

en: Lower:
nl: Ondergrens:

en: Upper:
nl: Bovengrens:

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Top
nl: Boven

en: Bottom
nl: Beneden

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Foreground color
nl: Voorgrondkleur

en: Label color
nl: Labelkleur

en: Flash Time (msec)
nl: Flitstijd (ms)

en: Toggle
nl: Schakelaar

en: Non Zero Value
nl: Niet-nulwaarde

en: Value:
nl: Waarde:

en: Number2
nl: Nummer2

en: Width (digits):
nl: Breedte (cijfers):

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Output Range
nl: Uitvoerbereik

en: Log height:
nl: Log hoogte:

en: Num cells:
nl: Aantal cellen:

en: VU Meter
nl: VU-meter

en: Visible Rectangle (pix)
nl: Zichtbare rechthoek (pix)

en: %s Properties
nl: %s Eigenschappen

en: No init
nl: Geen initiatie

en: Jump on click
nl: Spring op klik

en: Steady on click
nl: Stabiel bij klik

en: X offset:
nl: X-offset:

en: Y offset:
nl: Y-offset:

en: Colors
nl: Kleuren

en: Background
nl: Achtergrond

en: Front
nl: Voorzijde

en: Compose color
nl: Kleur samenstellen

en: Test label
nl: Testlabel

en: Send a Pd message
nl: Stuur een Pd-bericht

en: (use arrow keys for history)
nl: (gebruik de pijltjestoetsen voor geschiedenis)

en: no input devices
nl: geen invoerapparaten

en: In Ports:
nl: Ingangen:

en: Out Ports:
nl: Uitgangen:

en: MIDI Settings
nl: MIDI-instellingen

en: ALSA MIDI Settings
nl: ALSA MIDI-instellingen

en: Pd search path for objects, help, audio, text and other files
nl: Pd-zoekpad voor objecten, help, audio, tekst en andere bestanden

en: Use standard paths
nl: Standaardpaden gebruiken

en: Verbose
nl: Uitgebreid

en: Pd Documents Directory
nl: Pd-documenten map

en: Browse
nl: Bladeren

en: Reset
nl: Resetten

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Externals Install Directory
nl: Installatiemap externals

en: Clear
nl: Wissen

en: path preferences
nl: pad

en: Choose Pd documents directory:
nl: Kies Pd-documentenmap:

en: Install externals to directory:
nl: Installeer externals in map:

en: Add a new path
nl: Een nieuw pad toevoegen

en: Edit existing path [%s]
nl: Bestaand pad bewerken [%s]

en: Patch windows
nl: Patch vensters

en: Zoom New Windows
nl: Nieuwe vensters inzoomen

en: GUI settings
nl: GUI-instellingen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: startup preferences
nl: opstart

en: audio preferences
nl: audio

en: MIDI preferences
nl: MIDI

en: deken preferences
nl: deken

en: misc preferences
nl: diverse

en: Add new library
nl: Nieuwe bibliotheek toevoegen

en: Edit library
nl: Bibliotheek bewerken

en: Pd libraries to load on startup
nl: Pd bibliotheken te laden bij het opstarten

en: Startup options
nl: Opstart opties

en: Defeat real-time scheduling
nl: Versla real-time planning

en: Startup flags:
nl: Opstartvlaggen:

en: Associated Files
nl: Bijbehorende bestanden

en: Pd Files
nl: Pd-bestanden

en: Max Patch Files
nl: Max patchbestanden

en: Max Text Files
nl: Max tekstbestanden

en: Max Patch Files (.pat)
nl: Max-patchbestanden (.pat)

en: Max Text Files (.mxt)
nl: Max tekstbestanden (.mxt)

en: detected font: %s
nl: gedetecteerd lettertype: %s

en: WARNING: font family '%1$s' not found, using default (%2$s)
nl: WAARSCHUWING: lettertypefamilie '%1$s' niet gevonden, standaard gebruikt (%2$s)

en: WARNING: font weight '%1$s' not found, using default (%2$s)
nl: WAARSCHUWING: lettertypegewicht '%1$s' niet gevonden, standaard gebruikt (%2$s)

en: using font: %1$s %2$s
nl: gebruikt lettertype: %1$s %2$s

en: '%1$s' already loaded, ignoring: '%2$s'
nl: '%1$s' already loaded, '%2$s' wordt genegeerd

en: Loading plugin: %s
nl: Plugin wordt geladen: %s

en: UNHANDLED ERROR: %s
nl: ONVERWERKTE FOUT: %s

en: FAILED TO LOAD %s
nl: %s KAN NIET WORDEN GELADEN

en: Failed to read plugin %s ...skipping!
nl: Niet gelukt om plugin %s te lezen ... wordt overgeslagen!

en: Failed to find plugins in %s ...skipping!
nl: Niet gelukt om plugin %s te vinden ... wordt overgeslagen!

en: (Tcl) MISSING CLOSE-BRACE '}':
nl: (Tcl) ONTBREKENDE CLOSE-BRACE '}':

en: (Tcl) INVALID COMMAND NAME:
nl: (Tcl) ONGELDIGE OPDRACHTNAAM:

en: (Tcl) UNHANDLED ERROR:
nl: (Tcl) ONVERWERKTE FOUT:

en: [deken] installed version [%1$s] > %2$s...skipping!
nl: [deken] geïnstalleerde versie [%1$s] > %2$s...overslaan!

en: [deken] installed version [%1$s] < %2$s...overwriting!
nl: [deken] geïnstalleerde versie [%1$s] < %2$s...overschrijven!

en: [deken] installed version [%1$s] == %2$s...skipping!
nl: [deken] geïnstalleerde versie [%1$s] == %2$s...overslaan!

en: installing deken package '%s'
nl: dekenpakket '%s' installeren

en: ignoring '%s': doesn't look like a deken package
nl: '%s' negeren: lijkt niet op een deken-pakket

en: Installing '%s'
nl: '%s' installeren

en: Successfully unzipped %1$s into %2$s.
nl: %1$s uitgepakt in %2$s.

en: Unable to extract package automatically.
nl: Kan pakket niet automatisch uitpakken.

en: Please perform the following steps manually:
nl: Voer de volgende stappen handmatig uit:

en: 1. Unzip %s.
nl: 1. Pak %s uit.

en: You might need to change the file-extension from .dek to .zip
nl: Misschien moet u de bestandsextensie veranderen van .dek in .zip

en: 2. Copy the contents into %s.
nl: 2. Kopieer de inhoud naar %s.

en: 3. Remove %s. (optional)
nl: 3. Verwijder %s. (optioneel)

en: Removing '%s'
nl: '%s' verwijderen

en: Uninstalling %1$s from %2$s failed!
nl: Het verwijderen van %1$s uit %2$s is mislukt!

en: Skipping SHA256 verification of '%s'.
nl: SHA256-verificatie van '%s' wordt overgeslagen.

en: SHA256 verification of '%s'
nl: SHA256-verificatie van '%s'

en: Unable to fetch reference SHA256 for '%s'.
nl: Kan referentie SHA256 niet ophalen voor '%s'.

en: Unable to perform SHA256 verification for '%s'.
nl: Kan SHA256-verificatie voor '%s' niet uitvoeren.

en: Unable to download from %1$s [%2$s]
nl: Kan niet downloaden van %1$s [%2$s]

en: Unable to download from '%s'!
nl: Kan niet downloaden van '%s'!

en: Download failed
nl: Download mislukt

en: Unable to remove stray file '%s'
nl: Kan verdwaald bestand '%s' niet verwijderen

en: Unable to rename downloaded file to '%s'
nl: Kan gedownload bestand niet hernoemen naar '%s'

en: Create
nl: Aanmaken

en: Check
nl: Controleren

en: Installation options:
nl: Installatie opties:

en: Try to verify the libraries' checksum before (re)installing them
nl: Probeer de checksum van de bibliotheken te controleren voordat u ze (opnieuw) installeert

en: Try to remove libraries before (re)installing them
nl: Probeer bibliotheken te verwijderen voordat u ze (opnieuw) installeert

en: Show README of newly installed libraries (if present)
nl: Toon README van nieuw geïnstalleerde bibliotheken (indien aanwezig)

en: Keep package files after installation
nl: Pakketbestanden bewaren na installatie

en: Add newly installed libraries to Pd's search path
nl: Nieuw geïnstalleerde bibliotheken toevoegen aan het zoekpad van Pd

en: Platform settings:
nl: Platforminstellingen:

en: Default platform: %s
nl: Standaardplatform: %s

en: User-defined platform:
nl: Door de gebruiker gedefinieerd platform:

en: Hide foreign architectures
nl: Verberg vreemde architecturen

en: Only show the newest version of a library
    (treats other versions like foreign architectures)
nl: Toon alleen de nieuwste versie van een bibliotheek
    (behandelt andere versies als vreemde architecturen)

en: Deken %s Preferences
nl: Deken %s Voorkeuren

en: Platform re-detected: %s
nl: Platform opnieuw gedetecteerd: %s

en: Deken Packages
nl: Deken Pakketten

en: ZIP Files
nl: ZIP-bestanden

en: TAR Files
nl: TAR-bestanden

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Checksum mismatch for '%s'
nl: Checksum komt niet overeen voor '%s'

en: SHA256 verification of '%s' failed!
nl: SHA256-verificatie van '%s' mislukt!

en: SHA256 verification failed
nl: SHA256 verificatie mislukt

en: Uninstalling previous installation of '%s'
nl: Vorige installatie van '%s' verwijderen

en: Temporarily moving %1$s into %2$s failed.
nl: Het tijdelijk verplaatsen van %1$s naar %2$s is mislukt.

en: Installing package '%s'
nl: Pakket '%s' installeren

en: Installation completed!
nl: Installatie voltooid!

en: Successfully installed '%s'!
nl: '%s' succesvol geïnstalleerd!

en: Installation failed!
nl: Installatie mislukt!

en: Failed to install '%s'!
nl: Kan '%s' niet installeren!

en: Package installation failed
nl: Pakketinstallatie mislukt

en: Failed to completely remove %1$s.
    Please manually remove the directory %2$s after quitting Pd.
nl: Het is niet gelukt om %1$s volledig te verwijderen.
    Verwijder handmatig de map %2$s na het afsluiten van Pd.

en: Unable to add %s to search paths
nl: Kan %s niet toevoegen aan zoekpaden

en: Add %s to the Pd search paths?
nl: %s toevoegen aan de Pd-zoekpaden?

en: Added %s to search paths
nl: %s toegevoegd aan zoekpaden

en: No packages selected for installation.
nl: Geen pakketten geselecteerd voor installatie.

en: Processed %d packages selected for installation.
nl: %d geselecteerde pakketten verwerkt.

en: Show all
nl: Alles tonen

en: Search
nl: Zoeken

en: Install (%d)
nl: Installeren (%d)

en: Install
nl: Installeer

en: %s%% of download completed
nl: %s%% van download voltooid

en: Enter an exact library or object name.
nl: Voer een exacte bibliotheek- of objectnaam in.

en: e.g. 'freeverb~'
nl: bijv. 'freeverb~'

en: Use the '*' wildcard to match any number of characters.
nl: Gebruik het jokerteken '*' om met een willekeurig aantal tekens overeen te komen.

en: e.g. '*-plugin' will match 'deken-plugin' (and more).
nl: bv. '*-plugin' komt overeen met 'deken-plugin' (en meer).

en: You can restrict the search to only-libraries or only-objects.
nl: U kunt het zoeken beperken tot alleen-bibliotheken of alleen-objecten.

en: To get a list of all available externals, try an empty search.
nl: Om een lijst van alle beschikbare externen te krijgen, kunt u een lege zoekopdracht uitvoeren.

en: Right-clicking a search result will give you more options...
nl: Rechts klikken op een zoekresultaat geeft je meer opties...

en: You can also search for libraries & objects via your web browser:
nl: U kunt ook zoeken naar bibliotheken en objecten via uw webbrowser:

en: Find externals
nl: Zoek externals

en: Install DEK file...
nl: DEK-bestand installeren...

en: Preferences...
nl: Voorkeuren...

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: libraries
nl: bibliotheken

en: objects
nl: objecten

en: both
nl: beide

en: translations
nl: vertalingen

en: Only install externals uploaded by people you trust.
nl: Installeer alleen externals geüpload door mensen die je vertrouwt.

en: Disabling tabbed view: incompatible Tcl/Tk detected
nl: Tabbladweergave uitschakelen: incompatibele Tcl/Tk gedetecteerd

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Version
nl: Versie

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Log
nl: Logboek

en: Searching for "%s"...
nl: Zoeken naar "%s"...

en: Unable to perform search. Are you online?
nl: Kan geen zoekopdracht uitvoeren. Bent u online?

en: Found %1$d usable packages (of %2$d packages in total).
nl: %1$d bruikbare pakketten gevonden (van in totaal %2$d pakketten).

en: It appears that there are no matching packages for your architecture.
nl: Het lijkt erop dat er geen passende pakketten zijn voor uw architectuur.

en: No matching externals found.
nl: Geen overeenstemmende externals gevonden.

en: Try using the full name e.g. 'freeverb~'.
nl: Probeer de volledige naam te gebruiken, bijvoorbeeld 'freeverb~'.

en: Or use wildcards like 'freeverb*'.
nl: Of gebruik jokertekens zoals 'freeverb*'.

en: Please select a (writable) installation directory!
nl: Selecteer een (beschrijfbare) installatiemap!

en: Install %1$s to %2$s?
nl: Installeer %1$s naar %2$s?

en: Cancelling download of '%s': No installation directory given.
nl: Download van '%s' geannulleerd: Geen installatiemap gegeven.

en: Installing to non-existant directory failed
nl: Installeren naar niet-bestaande directory mislukt

en: Unable to install to '%s'
nl: Kan niet installeren naar '%s'

en: Directory does not exist!
nl: Map bestaat niet!

en: Directory is not writable!
nl: Map is niet schrijfbaar!

en: Downloading '%s'
nl: '%s' downloaden

en: Commencing download of '%1$s' into '%2$s'...
nl: Beginnen met downloaden van '%1$s' naar '%2$s'...

en: aborting.
nl: afbreken.

en: Downloading '%s' failed
nl: Downloaden van '%s' is mislukt

en: Download failed!
nl: Download mislukt!

en: Download completed! Verifying...
nl: Download compleet! Verifiëren...

en: Ignoring checksum mismatch
nl: Checksum-mismatch negeren

en: [deken] deken-plugin.tcl (Pd externals search) loaded from %s.
nl: [deken] deken-plugin.tcl (Pd externals search) geladen van %s.

en: [deken] Platform detected: %s
nl: [deken] Platform gedetecteerd: %s

en: Searching on %s...
nl: Zoeken op %s...

en: Searching on %1$s returned %2$d results
nl: Zoeken op %1$s heeft %2$d resultaten opgeleverd

en: No usable servers for searching found...
nl: Geen bruikbare servers om te zoeken gevonden...

en: Uploaded by %1$s @ %2$s
nl: Geüpload door %1$s @ %2$s

en: Searching for '%s' failed!
nl: Zoeken naar '%s' is mislukt!

en: Search failed
nl: Zoeken mislukt

en: Unable to perform search.
nl: Kan geen zoekopdracht uitvoeren.

en: Select package for installation
nl: Selecteer pakket voor installatie

en: Deselect package
nl: Deselecteer pakket

en: Open package webpage
nl: De webpagina van het pakket openen

en: Copy package URL
nl: Kopieer pakket URL

en: Copy SHA256 checksum URL
nl: Kopieer SHA256 controlesom URL

en: Copy OpenGPG signature URL
nl: Kopieer OpenGPG-handtekening URL

en: Uninstall '%s'
nl: Verwijder '%s'

en: Do you want Pd to use the existing documents directory for patches and external libraries?
    
    Location: %s
    
    You can change or disable this later in the Path preferences.
nl: Wilt u dat Pd de bestaande documentenmap gebruikt voor patches en externe bibliotheken?
    
    Locatie: %s
    
    Je kunt dit later wijzigen of uitschakelen in de Pd voorkeuren.

en: Do you want Pd to create a documents directory for patches and external libraries?
    
    Location: %s
    
    You can change or disable this later in the Path preferences.
nl: Wilt u dat Pd een documentenmap aanmaakt voor patches en externe bibliotheken?
    
    Locatie: %s
    
    U kunt dit later wijzigen of uitschakelen in de Pd voorkeuren.

en: Pd documents directory cannot be found:
    
    %s
    
    Choose a new location?
nl: Pd-documentenmap kan niet worden gevonden:
    
    %s
    
    Nieuwe locatie kiezen?

en: couldn't create Pd documents directory: %s
nl: kon geen Pd-documentenmap aanmaken: %s

en: couldn't create "externals" directory in: %s
nl: kon "externals" map niet aanmaken in: %s

en: refusing to delete empty domain
nl: weigeren leeg domein te verwijderen

en: Couldn't create preferences "%1$s" in %2$s
nl: Kon voorkeuren "%1$s" niet aanmaken in %2$s

en: (default language: %s)
nl: (standaardtaal: %s)

en: (no translation)
nl: (geen vertaling)

en: ignoring '%s': doesn't exist
nl: '%s' wordt genegeerd: bestaat niet

en: About Pd
nl: Over Pd

en: couldn't read "%s" document
nl: kon "%s" document niet lezen

en: Save
nl: Opslaan

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Print...
nl: Afdrukken...

en: Paste Replace
nl: Plakken Vervangen

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Tidy Up
nl: Opruimen

en: (Dis)Connect Selection
nl: Selectie (ont)verbinden

en: Edit Mode
nl: Bewerkingsmodus

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw doen

en: New
nl: Nieuw

en: Open
nl: Openen

en: Message...
nl: Bericht...

en: Cut
nl: Knippen

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Clear Console
nl: Console wissen

en: Message
nl: Bericht

en: Number
nl: Nummer

en: List
nl: Lijst

en: Symbol
nl: Symbool

en: Comment
nl: Opmerking

en: Graph
nl: Grafiek

en: Find...
nl: Zoek...

en: Find Again
nl: Zoek opnieuw

en: Find Last Error
nl: Laatste fout zoeken

en: DSP On
nl: DSP Aan

en: DSP Off
nl: DSP Uit

en: Test Audio and MIDI...
nl: Audio en MIDI testen...

en: Load Meter
nl: Lastmeter

en: Audio Settings...
nl: Audio-instellingen...

en: MIDI Settings...
nl: MIDI-instellingen...

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Bring All to Front
nl: Breng alles naar voren

en: Next Window
nl: Volgend venster

en: Previous Window
nl: Vorig venster

en: Parent Window
nl: Bovenliggend venster

en: HTML Manual...
nl: HTML-handleiding...

en: List of objects...
nl: Lijst van objecten...

en: Check for updates
nl: Controleren op updates

en: Report a bug
nl: Een fout melden

en: Clear Menu
nl: Menu wissen

en: Delete all preferences?
    (takes effect when Pd is restarted)
nl: Alle voorkeuren verwijderen?
    (treedt in werking wanneer Pd opnieuw wordt opgestart)

en: removed GUI settings
nl: verwijderde GUI-instellingen

en: no Pd-GUI settings to clear
nl: geen Pd-GUI instellingen te wissen

en: Edit Preferences...
nl: Voorkeuren bewerken...

en: Save All Preferences
nl: Alle voorkeuren opslaan

en: Save to...
nl: Opslaan in...

en: Load from...
nl: Laden van...

en: Forget All...
nl: Vergeet alles...

en: Open Recent
nl: Recentelijk geopend

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Do you want to save the changes you made in '%s'?
nl: Wilt u de wijzigingen die u in '%s' heeft aangebracht opslaan?

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Accept changes to '%s'?
nl: Wijzigingen aan '%s' accepteren?

en: dropped %d lines from the Pd window
nl: %d regels uit het Pd-venster verwijderd

en: the Pd window filtered %d lines
nl: het Pd-venster filterde %d regels

en: Audio on
nl: Audio aan

en: Audio off
nl: Audio uit

en: Audio I/O error
nl: Audio I/O-fout

en: Log:
nl: Logboek:

en: fatal
nl: fataal

en: error
nl: fout

en: normal
nl: normaal

en: all
nl: alle

en: New...
nl: Nieuw...

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Delete
nl: Verwijderen

en: ignoring '%s': doesn't look like a Pd file
nl: '%s' wordt genegeerd: ziet er niet uit als een Pd-bestand
