Pure Data 0.53.0 - en to uk translation catalogue (393 entries)

en: linear
uk: лінійний

en: logarithmic
uk: логарифмічний

en: new-only
uk: тільки новий

en: new&old
uk: новий та старий

en: no scale
uk: без шкали

en: scale
uk: зі шкалою

en: Discard changes to '%s'?
uk: Відхилити зміни до '%s"?

en: Undo clear
uk: вернути "очистити"

en: Undo connect
uk: Вернути "з'єднати"

en: Undo cut
uk: Вернути "вирізати"

en: Undo disconnect
uk: Вернути "раз'єднати"

en: Undo duplicate
uk: Вернути "дублювати"

en: Undo motion
uk: Вернути "переміщення"

en: Undo paste
uk: Вернути "вставити"

en: Undo typing
uk: Вернути "набір тексту"

en: Redo clear
uk: Повторити "очистити"

en: Redo connect
uk: Повторити "з'єднатися"

en: Redo cut
uk: Повторити "вирізати"

en: Redo disconnect
uk: Повторити "раз'єднатися"

en: Redo duplicate
uk: Повторити "зробити копію"

en: Redo motion
uk: Повторити "переміщення об'єктів"

en: Redo paste
uk: Повторити "вставити"

en: Redo typing
uk: Повторити набібр текста

en: no Pd settings to clear
uk: немає Pd налаштувань для скидання

en: removed .pdsettings file
uk: файл .pdsettings був видалений

en: couldn't delete .pdsettings file
uk: не вдалося видалити файл .pdsettings

en: failed to erase Pd settings
uk: не вдалося стерти налаштування Pd

en: erased Pd settings
uk: налаштування Pd видалені

en: no Pd settings to erase
uk: немає налаштувань Pd для видалення

en: skipping loading preferences... Pd seems to have crashed on startup
uk: пропуск налаштувань завантаження... Pd, схоже, вийшов з ладу при запуску

en: (re-save preferences to reinstate them)
uk: (повторне збереження параметрів для їх відновлення)

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Put
uk: Вставити

en: Find
uk: Пошук

en: Media
uk: Медіа

en: Window
uk: Вікно

en: Help
uk: Допомога

en: Show &Hidden Files and Directories
uk: Показати приховані файли та каталоги

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Array Properties
uk: Властивості масиву

en: Array
uk: Масив

en: Name:
uk: Назва:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Save contents
uk: Збереження змісту

en: Draw as:
uk: Типи малювання:

en: Polygon
uk: Багатокутник

en: Points
uk: Точки

en: Bezier curve
uk: Крива Без'є

en: Put array into:
uk: Вставити массив в:

en: New graph
uk: Новий графік

en: Last graph
uk: Останній графік

en: Options
uk: Параметри

en: Open List View...
uk: Відкрити перегляд списку...

en: Delete array
uk: Видалити масив

en: Cancel
uk: Відминити

en: Apply
uk: Застосувати

en: OK
uk: ОК

en: (same as input device)...
uk: (такий же, як вхід) ...

en: Channels:
uk: Канали:

en: Input Devices
uk: Пристрої вводу

en: Output Devices
uk: Вихідні пристрої

en: Use Multiple Devices
uk: Використовувати декілька пристроїв

en: Settings
uk: Налаштування

en: Sample rate:
uk: Частота дискретизації:

en: Delay (msec):
uk: Затримка (мсек):

en: 48k
uk: 48 кГц

en: 44.1k
uk: 44.1 кГц

en: 96k
uk: 96 кГц

en: Block size:
uk: Розмір блоку:

en: Use callbacks
uk: Використовувати зворотній виклик функції (callback)

en: Audio Settings
uk: Аудіо налаштування

en: Save All Settings
uk: Зберегти всі налаштування

en: Scale
uk: Масштаб

en: X units per pixel:
uk: Горизонтальних (X) одиниць у пікселі:

en: Y units per pixel:
uk: Вертикальних (Y) одиниць у пікселі:

en: Appearance on parent patch
uk: Відображення у батьківському патчі

en: Hide object name and arguments
uk: Приховати ім'я об'єкта та аргументи

en: Range and size
uk: Діапазон та розмір

en: X range: from
uk: Діапазон значень X: від

en: to
uk: до

en: Margin:
uk: Відступ:

en: Y range: from
uk: Діапазон значень Y: від

en: Done
uk: Готово

en: Found '%1$s' in %2$s
uk: Знайдено '%1$s' в %2$s

en: Couldn't find '%1$s' in %2$s
uk: Неможливо знайти '%1$s' у %2$s

en: Search in %s for:
uk: Шукати в %s:

en: Showed last '%1$s' in %2$s
uk: Відображати останній '%1$s' у %2$s

en: Showing '%1$d' out of %2$d items in %3$s
uk: Відображати '%1$d' з %2$d елементів у %3$s

en: Pd window
uk: Вікно Pd

en: Close
uk: Закрити

en: %s Font
uk: Шрифт %s

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Size
uk: Розмiр шрифта

en: Stretch
uk: Масштаб

en: X and Y
uk: X та Y

en: X only
uk: тільки X

en: Y only
uk: тільки Y

en: GUI Box Properties
uk: Властивості боксу GUI

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Width:
uk: Ширина:

en: Limits
uk: Межі

en: Lower:
uk: Нижній:

en: Upper:
uk: Верхній:

en: Label
uk: Напис

en: Left
uk: Лiворуч

en: Right
uk: Правильно

en: Top
uk: Вгорі

en: Bottom
uk: Внизу

en: Background color
uk: Колір фону

en: Foreground color
uk: Основний колір

en: Label color
uk: Колір напису

en: Flash Time (msec)
uk: Тривалість індикації (мсек)

en: Min:
uk: Мінімум:

en: Max:
uk: Максимум:

en: Toggle
uk: Вимикач

en: Value:
uk: Значення:

en: Width (digits):
uk: Ширина (кількість цифр):

en: Height:
uk: Висота:

en: Output Range
uk: Діапазон вихідних значень

en: Log height:
uk: Висота логарифмічної шкали:

en: Hslider
uk: Горизонтальний слайдер (Hslider)

en: Vradio
uk: Вертикальний перемикач

en: Num cells:
uk: Кількість осередків:

en: Hradio
uk: Горизонтальний перемикач (Hradio)

en: VU Meter
uk: Вимірник рівня (VU)

en: Canvas
uk: Текстовий об'єкт (Canvas)

en: Visible Rectangle (pix)
uk: Видимо прямокутник (пікселі)

en: Parameters
uk: Параметри

en: Init
uk: Ініціалізувати

en: No init
uk: Не ініціалізувати

en: Jump on click
uk: Змінювати значення натискання

en: Steady on click
uk: Зберігати значення при натисканні

en: X offset:
uk: зміщення по осі X:

en: Y offset:
uk: зміщення по осі Y:

en: Colors
uk: Кольори

en: Background
uk: Фон

en: Front
uk: Основний

en: Compose color
uk: Створити колір

en: Test label
uk: Тестовий напис

en: Send a Pd message
uk: Надіслати повідомлення Pd

en: (use arrow keys for history)
uk: (використовуйте клавіші зі стрілками вгору-вниз для перегляду історії)

en: In Ports:
uk: Входи:

en: Out Ports:
uk: Виходи:

en: MIDI Settings
uk: Налаштування MIDI

en: ALSA MIDI Settings
uk: Налаштування MIDI в ALSA

en: Pd search path for objects, help, audio, text and other files
uk: Шлях пошуку Pd для об'єктів, довідки, аудіо, текстових та інших файлів

en: Use standard paths
uk: Використовувати стандартні шляхи

en: Pd Documents Directory
uk: Папка документів Pd

en: Browse
uk: Вибрати папку

en: Reset
uk: Скидання

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Externals Install Directory
uk: Папка для зовнішніх об'єктів

en: Clear
uk: Скинути

en: Install externals to directory:
uk: Встановити зовнішні об'єкти в папку:

en: Add a new path
uk: Додати новий шлях

en: Edit existing path [%s]
uk: Редагувати існуючий шлях [%s]

en: Zoom New Windows
uk: Розгорнути нові вікна

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Add new library
uk: Додати нову бібліотеку

en: Edit library
uk: Редагувати бібліотеку

en: Pd libraries to load on startup
uk: Бібліотеки Pd, що завантажуються під час запуску

en: Defeat real-time scheduling
uk: Не використовувати режим реального часу планувальника подій

en: Help Browser
uk: Перегляд довідки

en: Pd Files
uk: Файли Pd

en: Max Patch Files
uk: Файли патчів Max

en: Max Text Files
uk: Текстові файли Max

en: Max Patch Files (.pat)
uk: Файли патчів Max (.pat)

en: Max Text Files (.mxt)
uk: Текстові файли Max (.mxt)

en: detected font: %s
uk: виявлений шрифт: %s

en: WARNING: font family '%1$s' not found, using default (%2$s)
uk: УВАГА: сімейство шрифтів '%1$s' не знайдено, використовується шрифт за промовчанням (%2$s)

en: WARNING: font weight '%1$s' not found, using default (%2$s)
uk: УВАГА: насиченість шрифту '%1$s' не знайдена, використовується значення за замовчуванням (%2$s)

en: using font: %1$s %2$s
uk: використовується шрифт: %1$s %2$s

en: '%1$s' already loaded, ignoring: '%2$s'
uk: %1$s' вже завантажено, ігнорується: '%2$s'

en: Loading plugin: %s
uk: Завантаження плагіна: %s

en: UNHANDLED ERROR: %s
uk: НЕОБРОБЛЕНА ПОМИЛКА: %s

en: FAILED TO LOAD %s
uk: НЕВОЗМОЖНО ЗАГРУЗИТЬ %s

en: Failed to read plugin %s ...skipping!
uk: Неможливо прочитати плагін %s ...пропущено!

en: Failed to find plugins in %s ...skipping!
uk: Неможливо знайти плагіни в %s ...пропущено!

en: (Tcl) MISSING CLOSE-BRACE '}':
uk: (Tcl) MISSING CLOSE-BRACE '}': [Помилка Tcl: Відсутня дужка, що закриває '}']

en: (Tcl) INVALID COMMAND NAME:
uk: (Tcl) INVALID COMMAND NAME: [Помилка Tcl: некоректне ім'я команди:]

en: (Tcl) UNHANDLED ERROR:
uk: (Tcl) UNHANDLED ERROR: [Помилка Tcl: невідома помилка:]

en: [deken] installed version [%1$s] > %2$s...skipping!
uk: [deken] встановлена версія [%1$s] > %2$s ...пропущено!

en: [deken] installed version [%1$s] < %2$s...overwriting!
uk: [deken] встановлена версія [%1$s] < %2$s ...переписано!

en: [deken] installed version [%1$s] == %2$s...skipping!
uk: [deken] встановлена версія [%1$s] == %2$s ...пропущено!

en: installing deken package '%s'
uk: встановлення пакету deken '%s'

en: ignoring '%s': doesn't look like a deken package
uk: пропущено пакет '%s': не розпізнаний як пакет deken

en: Installing '%s'
uk: Встановлення '%s'

en: Successfully unzipped %1$s into %2$s.
uk: Успішно розпаковано %1$s у %2$s.

en: Unable to extract package automatically.
uk: Неможливо автоматично розпакувати пакет.

en: Please perform the following steps manually:
uk: Будь ласка, виконайте вручну такі кроки:

en: 1. Unzip %s.
uk: 1. Розпакуйте %s.

en: You might need to change the file-extension from .dek to .zip
uk: Можливо, вам необхідно змінити роздільну здатність файлу з .dek на .zip

en: 2. Copy the contents into %s.
uk: 2. Скопіюйте вміст у %s.

en: 3. Remove %s. (optional)
uk: 3. Видаліть %s. (опціонально)

en: Removing '%s'
uk: Видалення '%s'

en: Skipping SHA256 verification of '%s'.
uk: Пропуск верифікації SHA256 для %s.

en: SHA256 verification of '%s'
uk: Верифікація SHA256 '%s'

en: Unable to fetch reference SHA256 for '%s'.
uk: Неможливо отримати значення SHA256 для %s.

en: Unable to perform SHA256 verification for '%s'.
uk: Неможливо виконати верифікацію SHA256 для '%s'.

en: Unable to download from %1$s [%2$s]
uk: Неможливо завантажити %1$s [%2$s]

en: Unable to download from '%s'!
uk: Неможливо завантажити з '%s'!

en: Download failed
uk: Завантаження завершилося невдачею

en: Unable to remove stray file '%s'
uk: Неможливо видалити тимчасовий файл '%s'

en: Unable to rename downloaded file to '%s'
uk: Неможливо перейменувати завантажений файл на '%s'

en: Create
uk: Створити

en: Check
uk: Перевірити

en: Installation options:
uk: Опції встановлення:

en: Try to verify the libraries' checksum before (re)installing them
uk: Спробувати верифікувати контрольну суму бібліотек перед їх (пере)установкою

en: Try to remove libraries before (re)installing them
uk: Пробувати видалити бібліотеки перед їх (пере)установкою

en: Show README of newly installed libraries (if present)
uk: Показувати файл README для нововстановлених бібліотек (якщо є)

en: Keep package files after installation
uk: Зберігати файли пакета після інсталяції

en: Add newly installed libraries to Pd's search path
uk: Додати нові бібліотеки в шлях пошуку Pd

en: Platform settings:
uk: Налаштування платформи:

en: Default platform: %s
uk: Платформа за замовчуванням: %s

en: User-defined platform:
uk: Вибрана платформа:

en: Hide foreign architectures
uk: Приховати недоступні архітектури

en: Only show the newest version of a library
    (treats other versions like foreign architectures)
uk: Відображати лише нову версію бібліотеки
    (позначає інші версії так само, як недоступні архітектури)

en: Deken %s Preferences
uk: Налаштування %s Deken

en: Platform re-detected: %s
uk: Платформа перевиявлена: %s

en: Deken Packages
uk: Пакети Deken

en: ZIP Files
uk: Файли ZIP

en: TAR Files
uk: Файли TAR

en: All Files
uk: Усі файли

en: Checksum mismatch for '%s'
uk: Контрольна сума не збігається для '%s'

en: SHA256 verification of '%s' failed!
uk: SHA256 для '%s' не підтверджено!

en: SHA256 verification failed
uk: перевірка SHA256 завершилася невдачею

en: Uninstalling previous installation of '%s'
uk: Деінсталяція попередньої установки '%s'

en: Temporarily moving %1$s into %2$s failed.
uk: Тимчасове переміщення %1$s у %2$s завершилося невдачею.

en: Installing package '%s'
uk: Встановлення пакета '%s'

en: Installation completed!
uk: Встановлення завершено!

en: Successfully installed '%s'!
uk: Успішно встановлено %s!

en: Installation failed!
uk: Встановлення завершилося невдачею!

en: Failed to install '%s'!
uk: Неможливо встановити %s!

en: Package installation failed
uk: Встановлення пакету завершилося невдачею

en: Failed to completely remove %1$s.
    Please manually remove the directory %2$s after quitting Pd.
uk: Не можна повністю видалити %1$s.
    Будь ласка, видаліть папку %2$s після виходу з Pd.

en: Unable to add %s to search paths
uk: Неможливо додати %s до шляхів пошуку

en: Add %s to the Pd search paths?
uk: Додати %s у шляху до пошуку Pd?

en: Added %s to search paths
uk: Додано %s у шляху для пошуку

en: No packages selected for installation.
uk: Немає вибраних пакетів для інсталяції.

en: Processed %d packages selected for installation.
uk: Оброблено %d пакетів, вибраних для встановлення.

en: Show all
uk: Показати все

en: Search
uk: Пошук

en: Install (%d)
uk: Встановлення (%d)

en: Install
uk: Встановлення

en: %s%% of download completed
uk: завершено %s%% завантаження

en: Enter an exact library or object name.
uk: Введіть точну назву бібліотеки або об'єкта.

en: e.g. 'freeverb~'
uk: наприклад, 'freeverb~'

en: Use the '*' wildcard to match any number of characters.
uk: Використовуйте '*' для позначення будь-якої кількості символів.

en: e.g. '*-plugin' will match 'deken-plugin' (and more).
uk: наприклад, '*-plugin' дозволить знайти 'deken-plugin' (та інші).

en: You can restrict the search to only-libraries or only-objects.
uk: Ви можете обмежити пошук лише серед бібліотек або лише серед об'єктів.

en: To get a list of all available externals, try an empty search.
uk: Щоб отримати список усіх доступних зовнішніх об'єктів, спробуйте пошук з порожнім рядком.

en: Right-clicking a search result will give you more options...
uk: Правий клік за результатами пошуку відкриє список додаткових опцій.

en: You can also search for libraries & objects via your web browser:
uk: Ви також можете шукати бібліотеки та об'єкти за допомогою вашого веб-браузера:

en: Find externals
uk: Знайти зовнішні об'єкти

en: Install DEK file...
uk: Встановити файл DEK...

en: Preferences...
uk: Властивості...

en: Search for:
uk: Шукати:

en: libraries
uk: бібліотеки

en: objects
uk: об'єкти

en: both
uk: і те і інше

en: translations
uk: переклади

en: Only install externals uploaded by people you trust.
uk: Встановлюйте зовнішні об'єкти лише тоді, коли ви довіряєте людям, які їх створили та завантажили.

en: Disabling tabbed view: incompatible Tcl/Tk detected
uk: Скасовано вигляд із закладками: виявлено несумісну версію Tcl/Tk

en: Library
uk: Бiблiотека

en: Version
uk: Версія

en: Description
uk: Описи

en: Uploader
uk: Ким була завантажена

en: Date
uk: Дата

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Log
uk: Журнал

en: Searching for "%s"...
uk: Пошук "%s"...

en: online? %s
uk: онлайн? %s

en: Unable to perform search. Are you online?
uk: Неможливо здійснити пошук. Ви є онлайн?

en: Found %1$d usable packages (of %2$d packages in total).
uk: Знайдено %1$d доступних пакетів (із загальної кількості %2$d пакетів).

en: It appears that there are no matching packages for your architecture.
uk: Не було знайдено відповідних пакетів для вашої архітектури.

en: No matching externals found.
uk: Не знайдено відповідних зовнішніх об'єктів.

en: Try using the full name e.g. 'freeverb~'.
uk: Спробуйте використати повне ім'я, наприклад 'freeverb~'.

en: Or use wildcards like 'freeverb*'.
uk: Або використовуйте патерни, наприклад 'freeverb*'.

en: Please select a (writable) installation directory!
uk: Будь ласка, виберіть папку для встановлення (до якої дозволено запис)!

en: Install %1$s to %2$s?
uk: Встановити %1$s у %2$s?

en: Cancelling download of '%s': No installation directory given.
uk: Скасування установки '%s': Не вказано папку для інсталяції.

en: Installing to non-existant directory failed
uk: Встановлення в неіснуючу папку завершилося невдало

en: Unable to install to '%s'
uk: Неможливо встановити '%s'

en: Directory does not exist!
uk: Папки немає!

en: Directory is not writable!
uk: Папка недоступна для запису!

en: Downloading '%s'
uk: Завантаження '%s'

en: Commencing download of '%1$s' into '%2$s'...
uk: Початок завантаження '%1$s' до '%2$s'...

en: aborting.
uk: скасування.

en: Downloading '%s' failed
uk: Завантаження '%s' завершилося невдало

en: Download failed!
uk: Завантаження завершилося невдало!

en: Download completed! Verifying...
uk: Загрузка завершена! Перевірка...

en: Ignoring checksum mismatch
uk: Ігнорується розбіжність контрольної суми

en: [deken] deken-plugin.tcl (Pd externals search) loaded from %s.
uk: [deken] deken-plugin.tcl (Pd externals search) завантажений із %s.

en: [deken] Platform detected: %s
uk: [deken] Виявлено платформу: %s

en: Searching on %s...
uk: Пошук у %s...

en: Searching on %1$s returned %2$d results
uk: Пошук %1$s повернув %2$d результатів

en: No usable servers for searching found...
uk: Не знайдено відповідних для пошуку серверів...

en: Uploaded by %1$s @ %2$s
uk: Завантажено %1$s @ %2$s

en: Searching for '%s' failed!
uk: Пошук '%s' завершився невдало!

en: Search failed
uk: Пошук завершився невдало

en: Unable to perform search.
uk: Неможливо здійснити пошук.

en: Select package for installation
uk: Вибрати пакет для встановлення

en: Deselect package
uk: Скасувати вибір пакета

en: Open package webpage
uk: Відкрити веб-сторінку пакету

en: Copy package URL
uk: Копіювати URL пакета

en: Copy SHA256 checksum URL
uk: Копіювати URL контрольної суми SHA256

en: Copy OpenGPG signature URL
uk: Копіювати URL підпису OpenPGP

en: Uninstall '%s'
uk: Деінсталювати '%s'

en: Do you want Pd to use the existing documents directory for patches and external libraries?
    
    Location: %s
    
    You can change or disable this later in the Path preferences.
uk: Чи хочете ви, щоб Pd використовував існуючу папку для патчів та бібліотек зовнішніх пакетів:
    
    Шлях: %s
    
    Ви можете пізніше змінити або вимкнути цю установку у властивостях шляхів (path preferences).

en: Do you want Pd to create a documents directory for patches and external libraries?
    
    Location: %s
    
    You can change or disable this later in the Path preferences.
uk: Чи хочете ви, щоб програма Pd створила папку для патчів та бібліотек зовнішніх об'єктів?
    
    Шлях: %s
    
    Ви можете пізніше змінити або вимкнути цю установку у властивостях шляхів (path preferences).

en: Pd documents directory cannot be found:
    
    %s
    
    Choose a new location?
uk: Папку документів Pd не знайдено:
    
    %s
    
    Вибрати новий шлях?

en: couldn't create Pd documents directory: %s
uk: неможливо створити папку документів Pd: %s

en: couldn't create "externals" directory in: %s
uk: неможливо створити папку "externals" у: %s

en: refusing to delete empty domain
uk: неможливо видалити порожній об'єкт

en: Couldn't create preferences "%1$s" in %2$s
uk: Неможливо створити властивості %1$s у %2$s

en: ignoring '%s': doesn't exist
uk: ігнорується '%s': немає

en: About Pd
uk: Про Pd

en: couldn't read "%s" document
uk: неможливо прочитати документ "%s"

en: Save
uk: Зберегти

en: Save As...
uk: Зберегти як...

en: Print...
uk: Друк...

en: Paste Replace
uk: Вставка із заміною

en: Duplicate
uk: Зробити копію

en: Zoom In
uk: Масштаб: наблизити

en: Zoom Out
uk: Масштаб: видалитись

en: Tidy Up
uk: Привести до ладу

en: (Dis)Connect Selection
uk: (Від) з'єднати вибрані об'єкти

en: Triggerize
uk: Додати вимикачі

en: Edit Mode
uk: Режим редагування

en: Undo
uk: Режим редагування

en: Redo
uk: Повторити

en: New
uk: Новий

en: Open
uk: Відкрити

en: Message...
uk: Повідомлення...

en: Cut
uk: Вирізати

en: Select All
uk: Обрати все

en: Clear Console
uk: Очистити консоль

en: Object
uk: Об'єкт

en: Message
uk: Повідомлення

en: Number
uk: Числовий бокс

en: List
uk: Список

en: Symbol
uk: Символ

en: Comment
uk: Коментар

en: Graph
uk: Граф (субпатч)

en: Find...
uk: Знайти...

en: Find Again
uk: Знову знайти

en: Find Last Error
uk: Знайти останню помилку

en: DSP On
uk: DSP включено

en: DSP Off
uk: DSP вимкнено

en: Test Audio and MIDI...
uk: тест аудіо i MIDI...

en: Audio Settings...
uk: Налаштування звуку...

en: MIDI Settings...
uk: Налаштування MIDI...

en: Zoom
uk: Розгорнути

en: Bring All to Front
uk: На передній план

en: Next Window
uk: Наступне вікно

en: Previous Window
uk: Попереднє вікно

en: Parent Window
uk: Батьківське вікно

en: HTML Manual...
uk: Підручник HTML...

en: Browser...
uk: Броузер...

en: List of objects...
uk: Список об'єктів...

en: puredata.info
uk: сайт puredata.info

en: Check for updates
uk: Перевірити оновлення

en: Report a bug
uk: Сповістити про помилку

en: Clear Menu
uk: Очистити меню

en: Delete all preferences?
    (takes effect when Pd is restarted)
uk: Видалити всі налаштування?
    (буде застосовано при перезавантаженні Pd)

en: removed GUI settings
uk: віддалені налаштування GUI

en: no Pd-GUI settings to clear
uk: немає налаштувань Pd-GUI для видалення

en: Save All Preferences
uk: Зберегти всі налаштування

en: Save to...
uk: Зберегти у...

en: Load from...
uk: Завантажити із...

en: Forget All...
uk: Забути все...

en: Open Recent
uk: Відкрити недавні

en: Quit
uk: Вийти

en: Do you want to save the changes you made in '%s'?
uk: Ви хочете зберегти зміни в %s?

en: Properties
uk: Властивості

en: Accept changes to '%s'?
uk: Прийняти зміни до '%s'?

en: dropped %d lines from the Pd window
uk: пропущено %d рядків у вікні Pd

en: the Pd window filtered %d lines
uk: вікно Pd пропустило %d рядків

en: Audio on
uk: Аудіо включено

en: Audio off
uk: Аудіо вимкнено

en: (Tcl) MISSING CLOSE-BRACKET ']':
uk: (Tcl) MISSING CLOSE-BRACKET ']': [Помилка Tcl: Відсутня закриваюча дужка']']

en: Audio I/O error
uk: Помилка введення-виведення звуку

en: Log:
uk: Журнал:

en: fatal
uk: критичні

en: error
uk: помилки

en: normal
uk: нормальні

en: all
uk: всі

en: New...
uk: Новий...

en: Edit...
uk: Редагувати...

en: Delete
uk: Видалити

en: ignoring '%s': doesn't look like a Pd file
uk: ігнорується '%s': неможливо розпізнати файл Pd
