Pure Data 0.43 - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: File
vi: Tập tin

en: Find
vi: Tìm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Copy
vi: Chép

en: Size:
vi: Cỡ:

en: Cancel
vi: Thôi

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Close
vi: Đóng

en: Right
vi: Bên phải

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Đáy

en: Colors
vi: Màu

en: Preferences...
vi: Sở thích...

en: Save
vi: Lưu

en: New
vi: Mới

en: Open
vi: Mở

en: Message
vi: Tin nhẳn

en: Graph
vi: Đồ thị

en: Quit
vi: Thoát
