Pure Data 0.43 - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: File
pa: ਫਾਇਲ

en: Find
pa: ਖੋਜ

en: Help
pa: ਸਹਾਇਤਾ

en: Copy
pa: ਨਕਲ

en: Size:
pa: ਅਕਾਰ:

en: Cancel
pa: ਰੱਦ

en: Apply
pa: ਲਾਗੂ

en: Close
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ

en: Right
pa: ਸੱਜਾ

en: Top
pa: ਉੱਪਰ

en: Bottom
pa: ਹੇਠਾਂ

en: Colors
pa: ਰੰਗ

en: Preferences...
pa: ਮੇਰੀ ਪਸੰਦ...

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲੋ

en: Save As...
pa: ਇੰਞ ਸੰਭਾਲੋ...

en: Open
pa: ਖੋਲੋ

en: Message
pa: ਸੁਨੇਹਾ

en: Graph
pa: ਗਰਾਫ਼
