Pure Data 0.53.1 - en to hy translation catalogue (62 entries)

en: linear
hy: գծային

en: logarithmic
hy: լոգարիթմական

en: new-only
hy: միայն նոր

en: new&old
hy: նոր և հին

en: no scale
hy: առանց մասշտաբի

en: scale
hy: մասշտաբ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Put
hy: Դնել

en: Find
hy: Գտնել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Window
hy: Պատուհան

en: Help
hy: Օգնություն

en: Copy
hy: Պատճենել

en: Paste
hy: Տեղադրել

en: OK
hy: լավ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Done
hy: Կատարված է

en: Close
hy: Փակել

en: Font
hy: Տառատեսակ

en: Search
hy: Որոնում

en: English
hy: Անգլերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Armenian
hy: Հայերեն

en: Occitan
hy: Օքսիտաներեն

en: Ojibwe
hy: Օջիբվե

en: Oromo
hy: Օրոմո

en: Odia
hy: Օդիա

en: Ossetian
hy: Օսեթ

en: Panjabi
hy: Փանջաբի

en: Pali
hy: Պալի

en: Polish
hy: լեհերեն

en: Pashto
hy: Փաշթու

en: Portuguese
hy: Պորտուգալերեն

en: Object
hy: Օբյեկտ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Number
hy: Համար

en: List
hy: Ցանկ

en: Symbol
hy: Սիմվոլ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Find...
hy: Գտնել...

en: Find Again
hy: Նորից գտնել

en: DSP On
hy: DSP-ն միացված է

en: DSP Off
hy: DSP-ն անջատված է

en: Minimize
hy: Փոքրացնել

en: Zoom
hy: Մեծացնել

en: Message...
hy: Հաղորդագրություն...

en: Clear Menu
hy: Մաքրել ցանկը

en: Forget All...
hy: Մոռացեք ամեն ինչ...

en: Properties
hy: Հատկություններ

en: Audio on
hy: Աուդիո միացված է

en: Audio off
hy: Ձայնը անջատված է

en: Pd
hy: Պդ

en: fatal
hy: մահացու

en: error
hy: սխալ

en: normal
hy: նորմալ

en: debug
hy: վրիպազերծում

en: all
hy: բոլորը

en: New...
hy: Նոր...

en: Edit...
hy: Խմբագրել...

en: Delete
hy: Ջնջել
