Pure Data 0.43 - en to bg translation catalogue (219 entries)

en: File
bg: Файл

en: Find
bg: Търсене

en: Help
bg: Помощ

en: Copy
bg: Копиране

en: Name:
bg: Име:

en: Size:
bg: Размер:

en: Cancel
bg: Отмяна

en: Apply
bg: Прилагане

en: Channels:
bg: Отмяна:

en: Search in %s for:
bg: Търсене из %s текста:

en: Close
bg: Затваряне

en: %s Font
bg: %s Шрифт

en: Font
bg: Шрифт

en: Receive symbol:
bg: Прозореца за получване на файлове:

en: Upper:
bg: Потребител:

en: Right
bg: Дясно

en: Top
bg: Горе

en: Bottom
bg: Долу

en: Background color
bg: Цвят на фона

en: Foreground color
bg: цвят на преден план

en: Height:
bg: Дясно:

en: Colors
bg: Цветове

en: Background
bg: Фон

en: Front
bg: Шрифт

en: Help Browser
bg: Разглеждане

en: Installing '%s'
bg: Търсене из '%s' текста

en: Search
bg: Търсене

en: Preferences...
bg: Настройки...

en: Search for:
bg: Търсене из текста:

en: Search Results
bg: Търсене из текста

en: Afar
bg: Афарски

en: Abkhazian
bg: Абхазки

en: Avestan
bg: Авестийски

en: Afrikaans
bg: Африканс

en: Akan
bg: Акан

en: Amharic
bg: Амхарски

en: Aragonese
bg: Арагонски

en: Arabic
bg: Арабски

en: Assamese
bg: Асамски

en: Avaric
bg: Аварски

en: Aymara
bg: Аймараски

en: Azerbaijani
bg: Азербайджански

en: Bashkir
bg: Башкирски

en: Belarusian
bg: Беларуски

en: Bulgarian
bg: Български

en: Bihari
bg: Бихарски

en: Bislama
bg: Бислама

en: Bambara
bg: Бамбара

en: Bengali
bg: Бенгалски

en: Tibetan
bg: Тибетски

en: Breton
bg: Бретонски

en: Bosnian
bg: Босненски

en: Catalan
bg: Каталонски

en: Chechen
bg: Чеченски

en: Chamorro
bg: Чаморо

en: Corsican
bg: Корсикански

en: Cree
bg: Кри

en: Czech
bg: Чешки

en: Chuvash
bg: Чувашки

en: Welsh
bg: Уелски

en: Danish
bg: Датски

en: German
bg: Немски

en: German (Austria)
bg: Немски (Австрия)

en: Dhivehi
bg: Дивехи

en: Dzongkha
bg: Дзонгкха

en: Ewe
bg: Еве

en: Greek
bg: Гръцки

en: English
bg: Английски

en: English (Canada)
bg: Английски (Канада)

en: Esperanto
bg: Есперанто

en: Spanish
bg: Испански

en: Estonian
bg: Естонски

en: Basque
bg: Баски

en: Persian
bg: Персийски

en: Fulah
bg: Фула

en: Finnish
bg: Фински

en: Fijian
bg: Фиджийски

en: Faroese
bg: Фарьорски

en: French
bg: Френски

en: Frisian
bg: Фризийски

en: Irish
bg: Ирландски

en: Gaelic
bg: Келтски

en: Galician
bg: Галисийски

en: Guarani
bg: Гуарански

en: Gujarati
bg: Гуджаратски

en: Manx
bg: Мански

en: Hausa
bg: Хауса

en: Hebrew
bg: Иврит

en: Hindi
bg: Хинди

en: Hiri Motu
bg: Хири моту

en: Croatian
bg: Хърватски

en: Haitian
bg: Хаитянски креолски

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Armenian
bg: Арменски

en: Herero
bg: Хереро

en: Interlingua
bg: Интерлингва

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Occidental
bg: Окцидентал

en: Igbo
bg: Игбо

en: Nuosu
bg: Носу

en: Inupiaq
bg: Инупиак

en: Ido
bg: Идо

en: Icelandic
bg: Исландски

en: Italian
bg: Италиански

en: Inuktitut
bg: Инуктитут

en: Japanese
bg: Японски

en: Javanese
bg: Явански

en: Georgian
bg: Грузински

en: Kongo
bg: Конго

en: Gikuyu
bg: Кикую

en: Kwanyama
bg: Кваняма

en: Kazakh
bg: Казахски

en: Greenlandic
bg: Гренландски

en: Kannada
bg: Каннада

en: Korean
bg: Корейски

en: Kanuri
bg: Канури

en: Kashmiri
bg: Кашмирски

en: Kurdish
bg: Кюрдски

en: Komi
bg: Коми

en: Cornish
bg: Корнуолски

en: Kyrgyz
bg: Киргизки

en: Latin
bg: Латински

en: Luxembourgish
bg: Люксембургски

en: Luganda
bg: Луганда

en: Limburgish
bg: Лимбургски

en: Lingala
bg: Лингала

en: Lao
bg: Лаоски

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: Luba-Katanga
bg: Луба-катанга

en: Latvian
bg: Латвийски

en: Malagasy
bg: Малгашки

en: Marshallese
bg: Маршалски

en: Maori
bg: Маорски

en: Macedonian
bg: Македонска лит. норма

en: Malayalam
bg: Малаялам

en: Mongolian
bg: Монголски

en: Marathi
bg: Маратхи

en: Malay
bg: Малайски

en: Maltese
bg: Малтийски

en: Burmese
bg: Бирмански

en: Nauru
bg: Науруански

en: Nepali
bg: Непалски

en: Ndonga
bg: Ндонга

en: Dutch
bg: Нидерландски

en: Norwegian Nynorsk
bg: Норвежки нюношк

en: Navaho
bg: Навахо

en: Nyanja
bg: Нянджа

en: Occitan
bg: Окситански

en: Ojibwe
bg: Оджибве

en: Oromo
bg: Оромо

en: Odia
bg: Одия

en: Ossetian
bg: Осетински

en: Pali
bg: Пали

en: Polish
bg: Полски

en: Pashto
bg: Пущунски

en: Portuguese
bg: Португалски

en: Portuguese (Brazil)
bg: Португалски (Бразилия)

en: Portuguese (Portugal)
bg: Португалски (Португалия)

en: Quechua
bg: Кечуа

en: Romansh
bg: Романшки

en: Rundi
bg: Рунди

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Kinyarwanda
bg: Руанда

en: Sanskrit
bg: Санскрит

en: Sardinian
bg: Сардински

en: Sindhi
bg: Синдхи

en: Sango
bg: Санго

en: Sinhala
bg: Синхалски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Slovenian
bg: Словенски

en: Samoan
bg: Самоански

en: Shona
bg: Шона

en: Somali
bg: Сомалийски

en: Albanian
bg: Албански

en: Serbian
bg: Сръбски

en: Swati
bg: Свази

en: Sundanese
bg: Сундански

en: Swedish
bg: Шведски

en: Swahili
bg: Суахили

en: Tamil
bg: Тамилски

en: Telugu
bg: Телугу

en: Tajik
bg: Таджикски

en: Thai
bg: Тайски

en: Tigrinya
bg: Тигриня

en: Turkmen
bg: Туркменски

en: Tagalog
bg: Тагалог

en: Tswana
bg: Тсвана

en: Tongan
bg: Тонгански

en: Turkish
bg: Турски

en: Tsonga
bg: Цонга

en: Tatar
bg: Татарски

en: Twi
bg: Чви

en: Tahitian
bg: Таитянски

en: Uyghur
bg: Уйгурски

en: Ukrainian
bg: Украински

en: Urdu
bg: Урду

en: Uzbek
bg: Узбекски

en: Venda
bg: Венда

en: Vietnamese
bg: Виетнамски

en: Volapük
bg: Волапюк

en: Walloon
bg: Валонски

en: Wolof
bg: Волоф

en: Xhosa
bg: Кхоса

en: Yiddish
bg: Идиш

en: Yoruba
bg: Йоруба

en: Zhuang
bg: Джуански

en: Zulu
bg: Зулуски

en: New
bg: Ново

en: Open
bg: Отваряне

en: Save
bg: Запазване

en: Quit
bg: Изход

en: Redo
bg: Червено

en: Message
bg: Съобщение

en: Graph
bg: Графа

en: DSP Off
bg: DSP Изкл

en: Load Meter
bg: Измервател на забавянето

en: Message...
bg: Съобщение...

en: Edit...
bg: Редактиране...
