Pure Data-0.43 - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: File
gu: ફાઇલ

en: Find
gu: શોધો

en: Help
gu: મદદ

en: Copy
gu: નકલ કરો

en: Size:
gu: માપ:

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Apply
gu: અમલમાં મૂકો

en: Close
gu: બંધ કરો

en: Right
gu: જમણુ

en: Top
gu: ઉપર

en: Bottom
gu: નીચે

en: Colors
gu: રંગો

en: Preferences...
gu: પસંદગીઓ...

en: New
gu: નવું

en: Open
gu: ખોલો

en: Save
gu: સંગ્રહ કરો

en: Quit
gu: બહાર નીકળો

en: Message
gu: સંદેશો

en: Graph
gu: ગ્રાફ
