Pure Data 0.53.0 - en to pl translation catalogue (208 entries)

en: linear
pl: liniowy

en: logarithmic
pl: logarytmiczny

en: Discard changes to '%s'?
pl: Pominąć zmiany dla '%s'?

en: Undo connect
pl: Cofnij podłączenie

en: Undo cut
pl: Cofnij wycięcie

en: Undo duplicate
pl: Cofnij duplikację

en: Undo paste
pl: Cofnij wklejenie

en: Undo typing
pl: Cofnij wpisywanie

en: Redo clear
pl: Powtórz wyczyszczenie

en: Redo connect
pl: Powtórz podłączenie

en: Redo cut
pl: Powtórz wycięcie

en: Redo disconnect
pl: Powtórz odłączenie

en: Redo duplicate
pl: Powtórz duplikację

en: Redo paste
pl: Potwórz wklejenie

en: no Pd settings to clear
pl: brak ustawień Pd do wyczyszczenia

en: removed .pdsettings file
pl: usunięto plik .pdsettings

en: couldn't delete .pdsettings file
pl: nie można usunąć pliku .pdsettings

en: failed to erase Pd settings
pl: wymazanie ustawień Pd nie powiodło się

en: erased Pd settings
pl: wymazano ustawienia Pd

en: no Pd settings to erase
pl: brak ustawień Pd do usunięcia

en: skipping loading preferences... Pd seems to have crashed on startup
pl: pominięto ładowanie ustawień... prawdopodobnie awarii Pd podczas uruchamiania

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edycja

en: Put
pl: Wstaw

en: Find
pl: Znajdź

en: Window
pl: Okno

en: Help
pl: Pomoc

en: Show &Hidden Files and Directories
pl: Pokaż/Ukryj Pliki i Foldery

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Paste
pl: Wklej

en: Array Properties
pl: Właściwości Tablicy

en: Array
pl: Tablica

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Save contents
pl: Zachowaj zawartość

en: Draw as:
pl: Narysuj jako:

en: Polygon
pl: Wielokąt

en: Points
pl: Punkty

en: Bezier curve
pl: Krzywa Béziera

en: Put array into:
pl: Umieść tablicę na:

en: New graph
pl: Nowym diagramie

en: Last graph
pl: Poprzednim diagramie

en: Options
pl: Opcje

en: Open List View...
pl: Otwórz Widok Listy...

en: Delete array
pl: Usuń tablicę

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Apply
pl: Zatwierdź

en: (same as input device)...
pl: (takie same jak urządzenia wejściowe)

en: Channels:
pl: Kanały:

en: Input Devices
pl: Urządzenia Wejściowe

en: Output Devices
pl: Urządzenia Wyjściowe

en: Use Multiple Devices
pl: Użyj wielu różnych urządzeń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Delay (msec):
pl: Opóźnienie (msec):

en: Block size:
pl: Wielkość bloku:

en: Audio Settings
pl: Ustawienia Dźwięku

en: Save All Settings
pl: Zapisz wszystkie ustawienia

en: Canvas Properties
pl: Ustawienia Kanwy

en: Scale
pl: Skala

en: X units per pixel:
pl: X jednostki na piksel:

en: Y units per pixel:
pl: Y jednostki na piksel:

en: Appearance on parent patch
pl: Wygląd na patch-u nadrzędnym

en: Graph-On-Parent
pl: Wyświetl-w-patchu

en: Hide object name and arguments
pl: Ukryj nazwę i argumenty obiektu

en: Range and size
pl: Zakres i rozmiar

en: X range: from
pl: X zakres: od

en: to
pl: do

en: Margin:
pl: Margines:

en: Y range: from
pl: Y zakres: od

en: Data Properties
pl: Właściwości Danych

en: Found '%1$s' in %2$s
pl: Znaleziono '%1$s' w '%2$s'

en: Couldn't find '%1$s' in %2$s
pl: Nie odnaleziono '%1$s' w '%2$s'

en: Search in %s for:
pl: Szukaj w %s dla:

en: Showed last '%1$s' in %2$s
pl: Pokazano ostatnie '%1$s' w %2$s

en: Pd window
pl: Okno Pd

en: Close
pl: Zamknij

en: %s Font
pl: %s Czcionka

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Size
pl: Rozmiar Czcionki

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: X and Y
pl: X i Y

en: X only
pl: X tylko

en: Y only
pl: Y tylko

en: Abkhazian
pl: Abchaski

en: Avestan
pl: Awestyjski

en: Afrikaans
pl: Afrykański

en: Amharic
pl: Amharski

en: Aragonese
pl: Aragoński

en: Arabic
pl: Arabski

en: Assamese
pl: Asamski

en: Avaric
pl: Awarski

en: Aymara
pl: Ajmara

en: Azerbaijani
pl: Azerski

en: Bashkir
pl: Baszkirski

en: Belarusian
pl: Białoruski

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Bambara
pl: B
    ambara

en: Bengali
pl: Bengalski

en: Tibetan
pl: Tybetański

en: Breton
pl: Bretoński

en: Bosnian
pl: Bośniacki

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Chechen
pl: Czeczeński

en: Corsican
pl: Korsykański

en: Czech
pl: Czeski

en: Chuvash
pl: Czuwaski

en: Welsh
pl: Walijski

en: Danish
pl: Duński

en: German
pl: Niemiecki

en: German (Austria)
pl: Niemiecki (Austria)

en: Dhivehi
pl: Malediwski

en: Greek
pl: Grecki

en: English
pl: Angielski

en: English (Canada)
pl: Angielski (Kanada)

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Estonian
pl: Estoński

en: Basque
pl: Baskijski

en: Persian
pl: Perski

en: Finnish
pl: Fiński

en: Fijian
pl: Fidżyjski

en: French
pl: Francuski

en: Frisian
pl: Fryzyjski

en: Irish
pl: Irlandzki

en: Gaelic
pl: Gaelicki

en: Galician
pl: Galicyjski

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Hiri Motu
pl: Hiri motu

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Haitian
pl: Haitański

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Armenian
pl: Armeński

en: Interlingua
pl: Interlingwa

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Inupiaq
pl: Inupiak

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Italian
pl: Włoski

en: Japanese
pl: Japoński

en: Javanese
pl: Jawajski

en: Georgian
pl: Gruziński

en: Kongo
pl: Kikongo

en: Gikuyu
pl: Kikuju

en: Kazakh
pl: Kazachski

en: Greenlandic
pl: Grenlandzki

en: Korean
pl: Koreański

en: Kashmiri
pl: Kaszmirski

en: Kurdish
pl: Kurdyjski

en: Cornish
pl: Kornijski

en: Kyrgyz
pl: Kirgiski

en: Latin
pl: Łaciński

en: Luxembourgish
pl: Luksemburski

en: Limburgish
pl: Limburski

en: Lao
pl: Laotański

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Malagasy
pl: Malgaski

en: Marshallese
pl: Marszalski

en: Maori
pl: Maoryski

en: Macedonian
pl: Macedoński

en: Malayalam
pl: Malajalam

en: Mongolian
pl: Mongolski

en: Malay
pl: Malajski

en: Maltese
pl: Maltański

en: Burmese
pl: Birmański

en: Nauru
pl: Nauruański

en: Nepali
pl: Nepalski

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Norwegian Nynorsk
pl: Norweski (Nynorsk)

en: Navaho
pl: Nawaho

en: Occitan
pl: Oksytański

en: Ojibwe
pl: Odżibwe

en: Odia
pl: Orija

en: Ossetian
pl: Osetyjski

en: Polish
pl: Polski

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Portuguese (Brazil)
pl: Portugalski (Brazylia)

en: Portuguese (Portugal)
pl: Portugalski (Portugalia)

en: Quechua
pl: Keczua

en: Romansh
pl: Retoromański

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Kinyarwanda
pl: Ruanda-rundi

en: Sanskrit
pl: Sanskryt

en: Sardinian
pl: Sardyński

en: Sinhala
pl: Syngaleski

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Samoan
pl: Samoański

en: Somali
pl: Somalijski

en: Albanian
pl: Albański

en: Serbian
pl: Serbski

en: Swati
pl: Suazi

en: Sundanese
pl: Sundajski

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Swahili
pl: Suahili

en: Tamil
pl: Tamilski

en: Tajik
pl: Tadżycki

en: Thai
pl: Tajski

en: Tigrinya
pl: Tigrinia

en: Turkmen
pl: Turkmeński

en: Turkish
pl: Turecki

en: Tatar
pl: Tatarski

en: Tahitian
pl: Tahitański

en: Uyghur
pl: Ujgurski

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Uzbek
pl: Uzbecki

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: Walloon
pl: Waloński

en: Yoruba
pl: Joruba
