purpose - en to az translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
az: Heç bir YouTube hesabı ayarlanmayıb.

en: Account:
az: İstifadəçi Hesabı:

en: Title:
az: Başlıq:

en: Enter a title for the video...
az: Video üçün başlıq daxil edin...

en: Tags:
az: Nişanlar:

en: Description:
az: Təsviri:
