purpose - en to ca@valencia translation catalogue (18 entries)

en: JSON error: %1
ca@valencia: S'ha produït un error amb JSON: %1

en: Request Error: %1
ca@valencia: S'ha produït un error de sol·licitud: %1

en: Could not create the new request:
    %1
ca@valencia: No s'ha pogut crear la sol·licitud nova:
    %1

en: Could not upload the patch
ca@valencia: No s'ha pogut pujar el pedaç

en: Could not get reviews list
ca@valencia: No s'ha pogut obtindre la llista de revisions

en: Could not set metadata
ca@valencia: No s'han pogut establir les metadades

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Server:
ca@valencia: Servidor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
ca@valencia: Nom d'usuari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
ca@valencia: Contrasenya:

en: Repository:
ca@valencia: Repositori:

en: Update Review:
ca@valencia: Actualitza la revisió:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
ca@valencia: Destinació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
ca@valencia: Dir. base:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
ca@valencia: D'on es va extraure este projecte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
ca@valencia: Autenticació

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
ca@valencia: Nom d'usuari al servei especificat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
ca@valencia: Repositori

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
ca@valencia: Actualitza la revisió
