purpose - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
ca@valencia: No hi ha cap compte de YouTube en els vostres comptes.

en: Account:
ca@valencia: Compte:

en: Title:
ca@valencia: Títol:

en: Enter a title for the video...
ca@valencia: Introduïu un títol per al vídeo...

en: Tags:
ca@valencia: Etiquetes:

en: Description:
ca@valencia: Descripció:
