purpose_youtube - en to es translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
es: No hay ninguna cuenta de YouTube configurada entre sus cuentas.

en: Account:
es: Cuenta:

en: Title:
es: Título:

en: Enter a title for the video...
es: Introduzca un título para el vídeo...

en: Tags:
es: Etiquetas:

en: Description:
es: Descripción:
