purpose - en to ia translation catalogue (16 entries)

en: JSON error: %1
ia: Error de JSON: %1

en: Request Error: %1
ia: Error de requesta: %1

en: Could not create the new request:
    %1
ia: Non pote crear le nove requesta:
    %1

en: Could not upload the patch
ia: Non pote incarcar le patch

en: Could not get reviews list
ia: Non pote obtener lista de revisiones

en: Could not set metadata
ia: Non pote  fixar metadatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Server:
ia: Servitor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
ia: Nomine de usator:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
ia: Contrasigno:

en: Repository:
ia: Deposito:

en: Update Review:
ia: Actualisa Revision:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
ia: Dir de Base:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
ia: Unde iste projecto esseva quitate

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
ia: Nomine de usator in le servicio specificate

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
ia: Deposito o Repositorio:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
ia: Actualisa Revision
