purpose - en to ia translation catalogue (5 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
ia: Necun conto de YouTube configurate in tu contos.

en: Account:
ia: Conto:

en: Title:
ia: Titulo:

en: Enter a title for the video...
ia: Inserta un titulo per le video...

en: Tags:
ia: Etiquettas:
