purpose_youtube - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
ja: 設定された YouTube アカウントはありません。

en: Account:
ja: アカウント:

en: Title:
ja: タイトル:

en: Enter a title for the video...
ja: ビデオのタイトルを入力...

en: Tags:
ja: タグ:

en: Description:
ja: 説明:
