purpose - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
lt: Jūsų paskyrose nėra sukonfigūruotos YouTube paskyros.

en: Account:
lt: Paskyra:

en: Title:
lt: Antraštė:

en: Enter a title for the video...
lt: Įveskite vaizdo įrašo antraštę...

en: Tags:
lt: Žymės:

en: Description:
lt: Aprašas:
