purpose - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
sl: Ukaza 'arc' ni bilo mogoče najti

en: Could not create the new "differential diff"
sl: Ni bilo mogoče ustvariti novega "diferenialnega diffa"

en: Patch upload to Phabricator failed
sl: Prenos popravka v Phabricator ni uspel

en: Could not get list of differential revisions in %1
sl: Ni bilo mogoče dobiti seznama diferencialnih revizij v %1

en: Phabricator refuses empty patchfiles
sl: Phabricator zavrača prazne popravke

en: unknown
sl: neznano

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
sl: Izberite med ustvarjanjem nove revizije ali posodobitvijo obstoječe

en: Update differential revision %1
sl: Posodobi diferencialno revizijo %1

en: Update differential revision
sl: Posodobi diferencialno revizijo

en: Create new "differential diff"
sl: Ustvari novo "diferencialno razliko"

en: Create or update?
sl: Ustvari ali posodobi?

en: New Diff
sl: Nova razlika

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
sl: odkljukajte to, da ustvarite novo "diferencialno razliko",
    ki jo lahko prek spleta pretvorimo v novo različico

en: Update Diff
sl: Posodobi razliko

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
sl: odkljukajte to, da posodobite obstoječo revizijo,
    ki jo izberete iz spodnjega seznama.

en: Open Diff in browser
sl: Odpri razliko v brskalniku

note: i18nd("purpose_phabricator", ).arg() to avoid showing the "%1" when inactive
en: Summary of the update to %1:
sl: Izvleček posodobitve %1:

en: Summary of the update
sl: Izvleček posodobitve

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
sl: popravek posodobljen s pomočjo %1 in vtičnika Purpose/Phabricator
