purpose - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: JSON error: %1
sl: Napaka JSON: %1

en: Request Error: %1
sl: Napaka zahtevka: %1

en: Could not create the new request:
    %1
sl: Ni bilo mogoče ustvariti novega zahtevka:
    %1

en: Could not upload the patch
sl: Ni bilo mogoče prenesli popravka

en: Could not get reviews list
sl: Ni bilo mogoče dobiti seznama pregledov

en: Could not set metadata
sl: Ni bilo mogoča nastaviti metapodatkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Server:
sl: Strežnik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
sl: Uporabniško ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
sl: Geslo:

en: Repository:
sl: Repozitorij:

en: Update Review:
sl: Pregled posodobitev:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
sl: Cilj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
sl: Imeni baze:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
sl: Od kod je ta projekt izšel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
sl: Preverjanje pristnosti

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
sl: Uporabniško ime pri navedeni storitvi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
sl: Repozitorij

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
sl: Pregled posodobitev
