purpose - en to tg translation catalogue (18 entries)

en: JSON error: %1
tg: Хатои JSON: %1

en: Request Error: %1
tg: Хатои дархост: %1

en: Could not create the new request:
    %1
tg: Дархости нав эҷод карда нашуд:
    %1

en: Could not upload the patch
tg: Ислоҳи нуқсон бор карда нашуд

en: Could not get reviews list
tg: Рӯйхати назоратҳо ба даст оварда нашуд

en: Could not set metadata
tg: Иттилооти фавқ танзим карда нашуд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Server:
tg: Хизматрасон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
tg: Номи корбар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
tg: Ниҳонвожа:

en: Repository:
tg: Анбори додаҳо:

en: Update Review:
tg: Муоинаи навсозӣ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
tg: Ҷои таъйинот

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
tg: Ҷузвадони асосӣ:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
tg: Аз ин ҷо лоиҳа ба даст оварда шуд

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
tg: Санҷиши ҳаққоният

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
tg: Номи корбар дар хидмати муайяншуда

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
tg: Анбори додаҳо

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
tg: Муоинаи навсозӣ
